O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VEM Z DLANĚ CHLUP... PDF Tisk E-mail
Středa, 12 březen 2014
Dobrý den, jsem v invalidním důchodu 2. stupně, který činí 7690 Kč měsíčně a nemůžu bohužel najít odpovídající zaměstnání mému zdravotnímu stavu. Proto jsem se s dcerou, která studuje (už podruhé) první ročník na vysoké škole, písemnou dohodou domluvil na výživném 1000 korun měsíčně.

 

 

 

 

 

 

 

      To bylo před dvěma lety (do té doby jsem platil 2 tisíce měsíčně na základě rozhodnutí soudu). Moje dcera žije se svým přítelem ve společné domácnosti v pronajatém bytě,  opravdu se nemá zle - jezdí na dovolené do zahraničí, má samé značkové oblečení a kabelky, veškerou elektroniku, auto apod.

 

     Což jí všechno pochopitelně přeju, ale - nyní jsem obdržel zprávu na facebooku od jejího druha, že pokud nezačnu okamžitě posílat mé dceři 3.500 korun měsíčně,  tak na mě se svým advokátem podá žalobu na soud a že ta smlouva co jsem s ní sepsal je právně napadnutelná. Tak se nyní opravdu bojím, jakou mají šanci u soudu uspět? Já opravdu nemám víc....

 

      Bydlení mě stojí 4.500 Kč měsíčně + 1000 alimenty dceři -  a  na měsíc mi zbyde 2.190 korun.

 

Jestli vás napadne nějaká rada, budu vám moc vděčen,

JIRKA

 

 

Komentáře (4)add feed
... : Karlos...
Přítele i s dcerou pošli do prdele a ty upaluj k soudu pro snížení výživnýho. Hlavně jim nic neplať.
březen 12, 2014 10:43
Zpráva na facebooku snad není nic oficiálního ? : mamča
"Druh" Tvé dcery Tě nemá co úkolovat, kolik a komu máš co platit. Dcera opakuje ročník, čemuž se nedá moc říct "řádné studium", takže buď v klidu. S Tvým příjmem Ti žádný soud vyšší výživné nenařídí.
Kdybys byl zdravý, byla by situace jiná. To bych předpokládala, že si najdeš práci, z jejíhož příjmu budeš moct dceři po dobu studia přispívat.
Jelikož jsem rovněž v ČID II. st., vím, jaké jsou (spíš nejsou) možnosti zaměstnání pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Dcera snad také tuší, jak jsi na tom, ne ? Tak ať mluví sama za sebe.
březen 12, 2014 12:06
... : Sandra.
Tak já bych na tvém místě jako první zašla za dcerou, řekla jí, co jsi obdržel za zprávu a zeptala se jí, jak na to nahlíží ona. Třeba o té zprávě svého přítele ani neví. Protože na jejím názoru záleží, co si o věci myslí její přítel a jeho advokát, je celkem vedlejší. Na férovku bych jí řekla, jak se věci finančně mají (nebo bych jí to zopakovala, protože předpokládám, že tvou situaci zná), pokud je alespoň trochu rozumná, tak pochopí, že jí víc dávat nemůžeš.

Také by bylo docela užitečné vědět, kde na ty svoje dovolené, kabelky, elektroniku a auta bere- živí ji její matka, její přítel, nebo si na to vydělá sama?
březen 12, 2014 13:14
Jirko, : bb2
z tvých příjmů a nákladů na bydlení, pokud ve svém bytě máš trvalé bydliště jen ty, mi vychází, že máš nárok na příspěvek na bydlení - podle toho kde bydlíš a v jakém bytě (tvůj vlastní, nájemní, družstvo...), to bude kolem 1500-2000. Požádej si o to.
Taky by asi nebylo od věci požádat o příspěvek na péči. Nejhorší, co se může stát je to, že ho nedostaneš.
březen 13, 2014 12:56
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]