O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FOTŘÍK - 4 PDF Tisk E-mail
Sobota, 15 únor 2014
Přejít na obsah
FOTŘÍK - 4
Strana 2
Jedním z životních milníků každého muže je absolvování ženského předporodního kurzu. Již od útlého dětství jste na to připravováni, jste k tomu směřováni, štelování, ale když k tomu ve finále dojde, většina z vás se hroutí, začnete se potit, koláče v podpaždí se vám proleptají takřka skrz paži, sevře se vám žaludek, pokoušejí se o vás mrákoty a tak celkově nejste stoprocentní. I na mě došlo.
.
.
.

 

     Z amerických filmových komedií s Drew Barrymore, víte, co takový předporodní kurz obnáší. Budete držet vaší partnerku kolem pasu, zatímco ona bude v pololeže zapřená o vás hlasitě funět, roztahovat nohy, kroutit pánví a umaštěná kyprá hypízačka v letech, která je moc hnusná, aby o ní někdo opřel kolo, nedej bože jí oplodnil, vám bude zcela pokrytecky radit, jak se máte u porodu chovat.
    
,
     Také vyfasujete panenku, která bude znázorňovat vaše dítě a vy panence po vzoru humorných amerických filmů, hybatelích vkusu a arbitrech humoru na celém světě, pokaždé utrhnete omylem jednu z končetin, pronesete vtipnou hlášku, ze které půjdou všichni kolem do kolen a v pozadí se ozve smích.

     Tak nějak jsem si představoval předporodní kurz i já, avšak realita je jiná. Méně americká, méně situačně humorná s mizivým množstvím Drew Barrymore. Náš předporodní kurz byl dvoukolový. První kolo neslo název "porod" a druhé kolo "Laktační kurz". Laktační kurz sliboval podle názvu velký zážitek a hodně jsem si od něj sliboval, ale cesta do druhého kola vedla přes kolo první.

     Ve stanovený čas jsme se dostavili na stanovené místo. U vstupu jsme obdrželi těhotenský balíček a mentolku. Sotva jsme se s Natašou rozkoukali, už nás hnali úzkou chodbičkou do společenské místnosti, respektive přednáškové haly. Zde jsme si vyzuli boty (po apelu některých účastnic a pána, který na štaflích spravoval v hale zářivky, jsem si boty opět nazul), vybrali jsme si skákací míče a spolu s ostatními zbouchnutými ženami a jejich vyplašenými partnery jsme udělali půlkruh a posedali si na skákací míče.
.
     Do čela půlkruhu záhy důležitě dorazila specialistka na porody a čtyři hodiny vyprávěla. Co říkala, to nevím, jelikož jsem po deseti minutách přestal vnímat. Patrně hovořila o svém dětství, jak se má a jaké má ráda filmy. Za ty prachy, co předporodní kurz stál, jsem očekával větší parádu. Čtyři nekonečné hodiny jsem si krátil pozorováním pána na štaflích, který opravoval zářivky. Jsem přesvědčen, že muž po čase zjistil, že ho pozoruju a začal se předvádět. Zářivky opravoval mnohem pohledněji a zručněji, dokonce na štaflích občas udělal salto.

     V průběhu intenzivních čtyř hodin jsem ze skákacího míče párkrát spadnul (poprvé, že jsem usnul a posléze jsem padal z nudy) čímž jsem rozčísnul atmosféru a rozčeřil klidné vody předporodního kurzu. Tím jsem přispěl i já svou troškou do předporodního kurzu.
 .
.

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]