O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÁM TO SLOŽITÉ A NEMÁM PRÁCI PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 listopad 2013

Nevím jak začít. Těžko se mi píše o mých problémech. Je jich více. Nejvíce mě vadí samota, na kterou si asi nikdy nezvyknu. Nevím co dělat. Vše snad začalo mým rozvodem. Manžel se ke mně choval strašně, byl alkoholik a bil mne. Pak jsem se přestěhovala. A - stalo se... Zamilovala jsem se do ženatého podnikatele a on do mě. Od té chvíle jako bych žila ve snu.

   
.
.
.
.      Nejhorší je, že sem přišla o práci kvůli přestěhování. Ale ten můj přítel mi pomohl a neustále pomáhá finančně, protože se u nás práce špatně shání a navíc rozvedenou s dítetem samu žijící nikde nechtějí vzít. Já se rozvedla a on mi slibuje, že se ke mě nastěhuje, až si to doma vyřeší. Co mám dělat? Trvá to už moc dlouho.
.
     Jeho žena asi neví, že chce odejít, jen tuší, že on někoho má. Je mi to nepříjemné. Navíc on podniká, tak má málo času. Jsem už dva roky rozvedená a jsme pořád na stejném bodě. Vlastně na něj jen čekám, až si na mě udělá čas. Moc ho miluju, ale tento stav mě často přivádí k šílenství.  Moc by mi pomohlo zaměstnání, ale bohužel na jednu směnu, kterou bych potřebovala, tady v okolí nic neseženu. Ještě bych měla napsat, že je mi pětadvacet let. Nikoho nemám, byla jsem jedináček, rodiče už nemám, prarodiče také ne.  
.
     Tak bych chtěla znovu založit rodinu. Začít úplně znovu. Těšit se na Vánoce ... Chci,  ať už se něco děje. Pořád mě to trápí, nechci být ta druhá, i když tvrdí, že jsem pro něj jediná. Danielo, díky předem za ochotu poradit mi, vím, že každá dobrá rada je nad zlato. Přeji ti už předem hezké Vánoce a Nový rok! 
KAMČA
.
.
.
.
.
   

Holčičko,

 

      jak to vidím, jsi v nesmírně těžké situaci. Teď jsi vlastně v postavení druhé manželky… Neřekla bych milenky, protože – což ho ctí – se alespoň postará o tebe a tvé dítě, když už ti nemůže nabídnout rovnocenný vztah. Pochopitelně je to nepříjemné – vidím, že tě také trápí to, jak se to dotýká jeho ženy. Je to vidět i z toho, že se o tom zmiňuješ… Víš, to, co ti teď poradím, je trochu neortodoxní – třeba mne i některé čtenářky za to odsoudí (takový už je život :-))) ale, nedoporučuju ti teď nějak moc tlačit na pilu, nějak víc ho uhánět, aby se rozhodl atd.

 

      Měla bys teď myslet ekonomicky - pokud bys ho uháněla moc, mohl by se s tebou rozejít, a podle všeho je moc fajn, a nejen že tě má rád, ale tebe a tvé dítě  finančně podporuje. Ostatně – vždycky v podobných případech prohrává ta, která dělá větší scény… Každopádně - doporučím ti, abys se opravdu snažila si něco najít, jakoukoliv možnost výdělku. Vím, že to máš složité, nemáš peníze ani na hlídání dítěte, ale věřím, že se ti to časem povede. Zkus najít nějakou kamarádku, můžete si navzájem hlídat děti... Nevím také, jaké máš vzdělání, dá se dělat i něco z domova...

 

     Víš, potřebuješ se především osamostatnit, získat sebevědomí. Prošla sis nepříjemným zážitkem se špatným partnerem. Teď, do budoucna, už musíš být opatrnější, racionálnější. Nejsi tu už "jen za sebe", ale máš na starosti dítě, které je na tobě zcela závislé. Zkus - pokud nic nemůžeš sehnat, se alespoň učit nějakou cizí řeč... 

 

     Kdybys ještě potřebovala nějak pomoci, napiš.

 

d@niela

 

 

Komentáře (8)add feed
To je zajímavý, že se žádná nezamiluje do svobodného bezdomovce, ale každá druhá do ženatého podnikatele, na kterého se následně přilepí. : Myška
Kamčo, prožila sis nepěknou část života, a já ti gratuluju, že jsi v sobě našla sílu to skončit a začít znovu. Ale připadá mi krajně nefér svoje nové štěstí stavět na troskách jiného vztahu. On ten tvůj ženatý podnikatel v rodině jistě normálně funguje, a tím myslím komplet, se vším všudy. A jen tak ji nerozbije. Nejsi jak druhá manželka, jak píše Daniela, jsi pouze milenka, vydržovaná milenka. A dost pravděpodobně nebudeš nikdy nic víc.
Co takhle hledat práci a bydlení i mimo region, kde bydlíš, když tě v místě krom něj žádní jiní blízcí nedrží? Nepíšeš, jak velké máš dítě, jestli už může do školky, ale asi jo, když uvažuješ o práci. Spoléhat se na to, že jednou možná někdy se milenec rozhoupe, to bys tak mohla čekat do důchodu.
Nestav svoje štěstí na neštěstí druhých.

listopad 25, 2013 06:38
Tak já to doplním : Kamča
Myško, nevím, jak je to možné, že víš jak on doma funguje. To není pravda, protgože on je se mnou, protože ona s ním nic nemá. Ona se dostala před několika lety do nějaké církve a tak chodí tam a s ním už roky nespí. Já jsem sem šla právě k vůli práci, ale firma se položila a teď hledám. Nevím, jak si představuješ,abych se sbalila a někam odstěhovala. Já bych to i udělala, ale kam a za co a co pak?

Danielo, umím slušně anglicky a německy, mám ekonomku. Zkouším co se dá,mám slíbeno něco od Nového roku je to asi 50km, ale je tam dobré spojení.
listopad 25, 2013 09:20
Kamčo, ta moje spekulace plynula z nedostatku prvotních informací. A jak víš, jak to u nich funguje? : Myška
Máš zřejmě info jen od něj. Kdyby byla pravda, co jsi napsala v 9:20, proč je stále s ní? Když spolu roky nespí... Víš, takové to - "žena mi nerozumí, případně si spolu nerozumíme, nespíme spolu, ale ukončit ten vztah nemůžu, nemůžu odejít proto a proto..." to je stokrát omletá ale jak vidno stále fungující písnička. Ale třeba je to u toho tvého jinak...

S tou prací jinde jsem to myslela tak -
1. najít práci
2. najít bydlení
Vím, že je to těžké, sama si vůbec nedokážu představit, že bych se stěhovala kvůli práci třeba do Prahy nebo do Německa, ale já nejsem ve tvé situaci. Moje je úplně odlišná. Ber to jen jako jednu z možností, o které můžeš uvažovat.
listopad 25, 2013 09:44
situace : Kamila
to je velmi těžká, ale!
Jsi mladá, zdravá, se zdravým a pouze jedním děťátkem. To není tak špatná startovní pozice. S prací držím palce, jazyky jsou důležité, to půjde. Na něj nespoléhej, prozatím buď ráda, že tě podporuje, ale nepočítej s ním do budoucna, nevidím to příliš růžově. V tuto chvíli buď ráda, že máš berličku - jeho a jeho peníze, ale snaž se postavit na vlastní nohy - věřím, že to dokážeš!
Já být tebou bych zkusila přesně Prahu nebo Německo, jak píše Myška - nemáš jiné závazky než to malé, tak se rozleť do světa!

listopad 25, 2013 10:11
Kamčo : kim
manželky, které se uchylují k církvi, nebo i alkoholu jsou většinou nespokojené ve vztahu a bohužel to takhle řeší. Možná jeho žena je osamocená víc jak ty. Pamatuj, že co dělá chlap první ženě, dělá každé. Tu finanční jistotu si příjmej, ale citově se k němu nepoutej.
listopad 25, 2013 11:12
kim : romanB
to nemusi byt nutne pravda. Hodne zalezi na tom, jak dalece se ta "druha" podoba te prvni. Chlap muze provadet prvni zene nektere veci prave proto, ze mu u ni neco chybi a zadna svickova to nezachrani. Pokud je tak hloupej, ze si vybere totez, pak mas pravdu. Pokud je schopen najit "neco" jineho, bude pravdepodobne v pohode a nebo provadet neco uplne jinyho.
listopad 25, 2013 14:27
Kamčo, : Karlos...
jseš taková trochu lepší nafukovací panna, čím dřív se s tím smíříš, tím dřív ho můžeš poslat k vodě. Prej nastěhuje se ke mě, až si všechno vyřeší smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
listopad 25, 2013 19:26
... : Nikola
Pro Tvůj vlastní pocit a pocit vnitřní spokojenosti,který je nesmírně důležitý,Ti radím,rozejdi se s ním.Z vlastní zkušenosti,znám ženatého podnikatele 10let,neměla jsem čas hledat nebo jsem neměla štěstí,musela jsem zajistit dvě děti,teď vysokoškolská studia,znám jenom práci,on samozřejmě pomáhal,ale Vánoce,Silvestr,soboty,neděle trávíš sama,cítíš se jako hadr,teď jsou moje děti velké a já jsem úplně sama.Jsi mladá,nedovol nikomu,ať Ti kazí život,ten předtím tě bil,tento tě bude trápit psychicky.Já vím,peníze člověka tlačí někam,kam nechce..Držím palce. smilies/wink.gif
prosinec 01, 2013 22:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]