O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TRÁPENÍ S DOSPĚLOU DCEROU PDF Tisk E-mail
Středa, 16 říjen 2013

 Dobrý den, prosím o odpověď jak je to s vyživovací vůči naší již zletilé dceři. Máme s ní velké trápení... Poněvadž v 18 letech, přes veškerou naši snahu, začala brát drogy. Zničila byt, který byl psán na nás, my jsme se raději odstěhovali do bytu v osobním vlastnictví, který nám dala teta mého manžela.

 

 

 

 

 

 

     Jak říkám, ten starý nájemní byt zůstal (byť psán na nás) dceři a my jí slíbili, že budeme platit nájem, telefon, kabelovku, školu a nakupovat jídlo, oblečení atd. Dcera si ale žila nad poměry, to ano, ale nechodila do školy, naopak zničila dvakrát kompletně vybavení bytu a byt samotný. Sousedi si stěžovali, co se tam schází za existence v bytě...

 

      Tak jsme úředně dceru nechali vystěhovat, a nyní je hlášena na městském úřadě. Bohužel, je bez vzdělání, je jí dnes už 22 let, nemá práci, a není hlášena ani na úřadě práce. Také je bez jakýchkoliv prostředků, říká, že kradla prý proto, aby měla na jídlo, takže má podmínku a nemůže teď sehnat práci ani jako uklízečka.

 

      S námi de fakto vůbec nekomunikuje, jsme pro ni jen  ti špatní. Ovšem, když se nám s ní podaří spojit, tak nám tvrdí, že máme k ní vyživovací povinnost, protože je bezdomovec a proto když nemá bydlení a práci, tak ji musíme živit až do jejích  25 let. Prosím vás, je to opravdu možné??

 

Velmi děkuji za odpověď

HANA

Komentáře (3)add feed
Povinnost : Espi1
ji živit určitě nemáte. Je dospělá a schopná se uživit sama. Že nechce je její věc.
říjen 16, 2013 02:47
Mám to za sebou.... : Laguza
Udělali jste dobře,že jste ji odstřihli...Je to strašně těžká situace.Doporučuji materiálně vůbec nepodporovat,ale pokud se s ní vidíte,dávat najevo,že ji máte stále rádi,byť by to nebyla pravda.Protože pokud se dítě chová takto,tak je těžké ho mít rád...Narkomanovi nelze pomoci,musí chtít sám.Droga je silnější než cokoli,co byste mohli nabídnout a pokud nepadne na dno a nebude se z něj chtít dostat sama,NIKDO nemá šanci pomoci.NIJAK.Musí chtít sama.Držím palce všem rodičům.
říjen 16, 2013 09:12
Na druhou stranu, : Pernella1
pokud vím, do závislostí všeho druhu člověk padá tím hlouběji, čím je na začátku mladší. Takže jestli začala až v osmnácti (narozdíl od těch třinácti, čtrnácti a patnáctiletých), má větší šanci, že se z toho dostane.
Podle mého názoru tím dříve, čím dříve se dostane až na dno. Tuším, že to musí být tvrdé a bolestivé pro všechny zúčastněné. Držím palce.
říjen 17, 2013 11:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]