O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ - DRUHÁ ŠKOLA PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 září 2013

Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně výživného na 19 letého syna, který ukončil střední školu v červnu, na úřadu práce byl pak do 31. 8. 2013.  Od 1. 9. 2013 opět studuje na tříletém oboru. Jeho otec ale přestal platit dnem, kdy byl syn zaevidován na ÚP. Taky bych se chtěla zeptat, jestli neměl syn náhodou nárok na nějaké výživné i přes prázdniny?

 

 

 

 

 

 

      Jeho otec ale odmítl už na cokoliv přispět. Syn si o prázdninách nevydělal nic,  žádnou brigádu nesehnal.  Bohužel navíc má alergii, a opravdu těžko jsem mu nastřádala z mého 14 tisícového platu na potřebný  pobyt u moře. Přitom jeho otec bere cca 45 tisíc Kč. 

 

      Myslíte, že syn může požádat o opětovné placení výživného? Studium bude trvat 3 roky, tedy do jeho 22 roků. A v jaké asi výši? Dříve platil otec 4 tisíce, soud sice navrhoval 5 tisíc, ale pod nátlakem bývalého manžela jsem nakonec ustoupila.  Otec se znovu oženil a bydlí 70 km daleko, syn k němu jezdí jen občas, t.j. tak jednou do měsíce. Jinak syn žije se mnou, jsem sama.

 

JINDŘIŠKA

Komentáře (1)add feed
... : Giota
Otázkou je, co syn studoval dosud, jestli to bylo gymnasium (=neuplatní se na trhu práce), nebo odborná škola, kdy by práci v oboru sehnat mohl. A také co začal studovat nyní, jestli je to výrazná změna k lepšímu uplatnění na trhu práce.
Z informací zde poskytnutých můžou mít pravdu obě strany - matka, která např. ví, že syn pro svou alergii nemůže pracovat ve vystudovaném oboru (nevěděl dřív?)ale i otec, který nehodlá přispívat na výživu věčného studenta.Syn je plnoletý, za otcem jezdí - měli by se především domluvit chlapi mezi sebou, ne?
září 11, 2013 08:46
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]