O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TOHLE HOLT TEHDY NEVĚDĚL... PDF Tisk E-mail
Středa, 04 září 2013

Dobrý den, můžete mi poradit? Před půl rokem jsem dostal syna do péče, předtím žil 12 let s matkou. Té bylo soudem uloženo platit výživné, ale světe div se, dodnes neposlala ani korunu. Ve věku 33 let  ještě nikdy nepracovala, z evidence úřadu práce byla sankčně vyřazena, nic nemá (krom dalších dvou dětí, několika milenců vydržovatelů, současného manžela se kterým nežije, několika exekucí...).

 

 

 

 

 

 

Takže:

 

      majetek nula, oficiální příjmy či dávky nula, výhled do budoucna nula. Znáte, prosím, nějaký legální způsob, jak z ní nějaké peníze dostat? Předem zavrhuji exekuci, protože nebude úspěšná. Stejně tak trestní oznámení, protože nic nevyřeší. Zrovna tak žalobu na prarodiče dítěte, z pochopitelných důvodů. Jednoduše - vem z dlaně chlup... A ona je vysmátá.

 

      Ale dítě peníze potřebuje...

 

Předem děkuji za názor.

MILAN 

 

Komentáře (12)add feed
No Milane, vítej v realitě. : Myška
Ve stejné situaci jako ty je spousta žen - matek samoživitelek. Neuděláš nic - nic nemá, nepracuje, a když to dotlačíš až k soudu, kde by ji odsoudili na tvrdo, tak v base nebude pracovat protože nemusí. Takové lidi naprosto nezajímá, že jejich děti musí jíst a mají další potřeby.
září 04, 2013 20:01
Přesně. : Ivča
Nenaděláš nic... Ani ji nezavřou, když za to nemůže, protože nemá práci... smilies/sad.gif smilies/sad.gif
září 04, 2013 20:21
Manžel : Macesska
taky nic nemá? V SJM nic? Jinak exekuce na výživné má přednost před ostatními pohledávkami, třeba by ty předchozí exekuce předběhla.

Slyšela jsem krásné story o pánovi - podnikateli, který různě dlužil, kam se podíval a exekuce ho nevzrušovaly. Do chvíle, než večeřel v luxusní restauraci s partnerkou - vynořil se exekutor, zabavil mu peníze z peněženky a snad hodinky či co. Oproti dluhu to nebylo nic, ale ta vostuda... do 3 dnů byla exekuce vyřešena a dluh splacen. Ale kde takového exekutora najít. Pokud je matinka vysmátá, tak předpokládám, že prachy má, jen ne oficiálně.
září 04, 2013 22:05
A teď tu o Karkulce, Macessko : Myška
Exekuce - na co? Na majetek manžela?
září 05, 2013 05:32
No tak prostě budeš muset : Krakonoš
živit svýho syna, no. To snad zvládneš. A k tomu si buď budeš život komplikovat zbytečnějma soudama a akcema, který nic nevyřešej, nebo se budeš soustředit na věci, který si tvou pozornost zasloužej. Kolik jí ten soud v její situaci vyměřil? 500? Nebo dokonce celej litr? Má to cenu?
září 05, 2013 10:11
Milane, : mamča
věta "Před půl rokem jsem dostal syna do péče, předtím žil 12 let s matkou" mi připadá, jako kdyby Ti toho kluka soud přiřknul proti Tvé vůli ?
Jestli jsi "vyfasoval" 12ti letého vlastního syna do péče, tak to už snad není žádné mimino, pro které bys potřeboval chůvu. Zvládnete to sami dva chlapi, i bez finančních příspěvků matky. Nepíšeš, že nemáš kde bydlet a co jíst ? A kde se nají jeden, zbyde i na druhého.
Matka nejspíš za moc nestála, když jí syna odebrali, takže kluk si u Tebe jenom polepšil.
Jak píše Krakonoš : Vytrhne Tě to případné pětikilo od exmanželky ? Asi ne, viď. A víc z ní těžko vyrazíš.
září 05, 2013 11:07
Milanovi.... : doktor
...Krakonoš a mamča ti jasně napsali co tě čeká a co tě nemine.Bydlel jsi do nynějška?Bydlel!Žil jsi měl co do úst.MělTak budeš mít o bezva kámoše navíc.Jseš chlap,mužský,tak to zvládněš.A nefňukej.Nemáš proč,máš syna.!!!!!!!!!!!!
září 05, 2013 13:43
Ano, Milan to musí zvládnout a zvládne, tak jako spousta dalších samoživitelek a samoživitelů. : Myška
Protože nic nenadělá. A ta bezmoc je k vzteku.
září 05, 2013 20:15
Myško, : Macesska
pokud má paní několik exekucí, tak na něco bejt musej - takže tato by byla na totéž. Ale ano, je to extrémně optimistické a mnoho šancí bych tomu nedávala.
září 05, 2013 23:18
Macessko, kdo ví, jak to s těmi exekucemi je. : Myška
Může to ale Milan podat, to jo.
září 06, 2013 06:41
Taky může napsat : Krakonoš
panu presidentovi. Třeba mu pomůže. smilies/grin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=60Et9t85lFY
září 06, 2013 10:36
jo, taky moje oblíbená : mura1
už jsem ji sem chtěla dát pod ty nevděčný děti smilies/smiley.gif
září 06, 2013 13:07
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]