O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ PRO STŘEDOŠKOLAČKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 duben 2013

Dobrý den, mám dotaz. Jsem z rozvedené rodiny, otec s námi nežije již 5 let. Žiji tedy s matkou a jejím novým manželem. S matkou si ale nerozumím již odmalička, několikrát jsem bydlela u mé babičky z matčiny strany a tam řádně dokončila devítiletou školu (měla jsem tam klid pro mé studium na ZŠ).

 

  

 

      Studuji druhým rokem Střední zdravotnickou školu v Domažlicích, kde bydlím i na internátě. Před dvěmi týdny jsem se odstěhovala od matky a žiji s přítelem a jeho rodinou, jelikož s mojí matkou se nedalo na ničem dohodnout (vadil jí můj přítel, měla jsem zákaz se bavit s otcem, doma jsem pomáhala, ale v noci jsem moc nenaspala, protože jsem vstávala k mému ročnímu bratrovi a věčně jsem byl a za něco bita - někdy až nepřiměřeně, že si toho všimli i na tělocviku, až se mě jednou můj přítel zastal verbálně a dostal za to od mé matky taky).

 

     Odešla jsem tedy z domu a musím přiznat, že se mi lépe spí a mám čas i na své studium. Jenže jsem nevýdělečně činná a můj přítel nemá dostatek financí na to, aby mě uživil, i když se velmi snaží.

 

     Mám teď celkem dilema. Nevím o co požádat, kde a jak o nějaké výživné, abych alespoň poplatila internát, jízdné a pomůcky do školy (sešity, učebnice, exkurze), také potřebuji platit mé léky. Jsem v koncích, každý na mě tlačí a každý mi radí něco jiného.

 

     Předem děkuji za odpověď, moc si toho vážím.

Přeji hezký den

ŠÁRKA

O D P O V Ě Ď :

 

 

Milá Šárko,

 

     ráda bych ti poradila, ale nenapsala jsi všechno - například: zda tedy bydlíš na internátě, nebo u přítele, nebo na intru a občas u přítelových rodičů?

 

     Kolik je tvému příteli? On také studuje, nebo už pracuje? Už ti, doufám, bylo osmnáct? Komu chodí výživné pro tebe od otce? Kolik dostáváš? Tvůj otec se tě nezastal? Ohlásil to někdo na sociálku?

 

     Pochopitelně, že je určitě řešení, ale musíš napsat víc...

 

     Zdravím,

d@niela

 

 

 

 

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]