O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZLETILÁ PREMIANTKA PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2012

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně žaloby o výživném pro svou zletilou dceru. Před cca 10 lety jsem bývalému manželovi nechala zvýšit výživné na 1650 Kč měsíčně. Od té doby jsem ze solidarity částku nenechala zvýšit. Otec víc  dceři nedal ani nedává, dcera již od 6.tř. studuje na víceletém gymnáziu a s dobrým prospěchem.  

 

 

 

 

      Otec navíc podal na sebe osobní bankrot a žije s paní, která má ve své péči 3 děti a čtvrté mají spolu. Já mám s nynějším manželem další dvě děti. Oba pracujeme, ale také máme vysoké výdaje na hypotéku a chod domácnosti.

 

     Chtěla bych vědět, jestli má smysl žádat o zvýšení výživného, aby si dcera neublížila a nebylo jí spíš sníženo. Již jsem se u soudu setkala s tím, že můj partner je povinen živit mé dítě; ale bývalý manžel nebyl jen dobrovolným dárcem spermatu.

 

Děkuji za odpověd

MONIKA

 

O D P O V Ě Ď :

 

Milá Moniko,

 

     zaprvé - to si už musí všechno vyřizovat dospělá dcera. A zadruhé - o to výživné by mohla zažádat, protože 1650 Kč je fakt nic moc, jenže - máte všichni moc a moc dětí... A jestli otec nyní je v bankrotu, tak asi moc nadějí není.

 

     Ohledně toho, že by se měl tvůj partner podílet - no, bohužel, bere se v potaz váš společný příjem... Ale jak to vypadá, vidím to dost smutně.  Snad by si mohla dcera, pokud jí studium jde tak dobře, sem tam přivydělat nějakou brigádou, doučováním, atd.

      

d@niela  

 

 

 

 

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]