O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ŽIVOT V "LÁSKOPRÁZDNU" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 srpen 2012
Přejít na obsah
ŽIVOT V "LÁSKOPRÁZDNU"
Strana 2

Milá Danielo, už třetí den si pročítám příběhy na Kudlance, Vaše reakce a rady, a snažím se najít odpověď na svůj "malý problém"...  s Pavlem jsem už téměř 30 let. Nástup známosti nebyl nijak závratný, ten člověk se mi nejprve ani nelíbil, nezdál se mi nijak přitažlivý ani zajímavý. Byl krátce po rozvodu a žil s maminkou, které se „bál říct“, že dostal podnikový byt.

 

 

 

 

 

     Půjčil mi ho, když jsem neměla kam jít (otčím mě vyhodil z bytu po návratu ze zahraničních studií … neunesl moji upřímnost… vlastně prostořekost). Po čase se ke mně Pavel nastěhoval, ale ještě nějakou dobu chodil na noc do domu maminky „upravit postel“, aby neměla podezření, že nespal doma. Tradice totiž velela, aby se po rozvodu vrátil do rodného hnízda.. a on byl vždycky poslušný chlapec.

 

     Chvilku trvalo, než jsem byla představena rodině, ale všichni mě přijali velice dobře, prarodiče, maminka i jeho táta s novou partnerkou. Po třech letech vztahu se nám narodila dcera. Už tehdy nebylo soužití bezproblémové. Měli jsme rozdílné názory i koníčky. (Mimochodem, když jsem mu oznámila, že jsem těhotná, jeho reakce byla: „Co s tím, proboha, budeme dělat?“).  

 

     V době, kdy jsem byla v porodnici, byl on na zájezdu s divadelním souborem… a blízkou přítelkyní. Tušila jsem, že se něco děje, ale neměla důkazy. Ztratil zájem o milování, ale byla jsem unavená a neřešila to. Ostatně, občas jsme se pomilovali.

 

     Když bylo naší žížalce pět let, uvědomila jsem si, že už se mě nedotkl tři dlouhé roky. Ano... Tak nějak prošel den za dnem… Podnikali jsme, dřeli jsme od pěti od rána do noci, abychom splatili úvěry. Já byla naprosto vyčerpaná… místo sexu jsem se cpala čokoládou (zabírá to pořád :-))).


     V tu dobu měl manžel poměr s jednou naší prodavačkou, mladší, štíhlejší, povolnou a náruživou. O jejich vztahu jsem se dozvěděla náhodou. Podala jsem žádost o rozvod… ale nakonec,  kvůli dceři, jsem se nechala zlomit a stáhla ji. Milenka manžela po čase odešla ...

 

      Je to neuvěřitelné, ale přešla jsem to a dokonce mu začala znovu důvěřovat.

 

     Před sedmi lety jsem vzala práci dál od domova. Přes týden v zaměstnání, o víkendu jsem přijela uklidit, navařit, vyprat, atd. Pavel mi pořád říkal takové ty věty o tom, jaká jsem úžasná a jak se na mě těšil… No, a mně ani nepřišlo divné, že se mnou nechodí spát, že raději zůstává u televize… Před našimi známými a před rodinou jsme pořád tvořili ideální dvojici, ale kromě vnějšího efektu už nezbylo nic. A já to nevnímala. Měla jsem dost starostí sama se sebou, s řešením nejrůznějších běžných průšvihů.


     Lidi, já si opravdu ničeho nevšimla. Až po čase mi došlo, že jeho mobil zmizel ze světa, pak jsem našla při úklidu garáže výkres nějaké holčičky s věnováním "strejdovi Pavlovi, který je nejlepší na světě" (pořád mi to nezapálilo), v cestovní tašce jsem při balení na dovolenou našla cizí dámské spodní prádlo… a víte, že když mi tvrdil, že o ničem neví, že jsem fakt vzpomínala, komu jsem tu tašku kdy půjčila?

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]