O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JSEM JEHO MILENKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 červenec 2007
Přejít na obsah
JSEM JEHO MILENKA
Strana 2

 

 

    

     Tak se ptám :"Takže to mi chceš říct, že jste měli krásné, fungující láskyplné manželství a jen jsem se objevila já, tak máte problémy? To mi opravdu lichotí. Že bych já byla tak významnou osobou, abych toto dokázala, to mi opravdu lichotí." A ona tvrdila, že prý ano, že měla krásné manželství do té doby, než jsem se já objevila poprvé ve vesnici. (Když to chtěla na rovinu, tak jsem jí měla říct, že když jsem poprvé přijela s ním sem na chalupu, už jsem s ním měla půl roku intenzivní milenecký vztah. Seznámili jsme se totiž na jednom rockovém festivalu, co tu byl poblíž. Takže vím hodně o tom, že u nich doma nefungovalo vlastně vůbec nic. Ani stůl, ani lože, ani vyvážená starost o jejich kluka. Ani jakýkoli zájem jednoho o druhého. Včetně zájmu o financování společného bydlení. 

 

     Samozřejmě, že jsem jí to neřekla. Takovému zmatenému zoufalci je zbytečné říkat takové věci. A tomu, kdo je mi nejbližší, by to ublížilo. Myslím, že ve mně chtěla rozehrát strunu soucitu (začala totiž rozmluvu tím, že prý jestli vím, jaké je to stát na pokraji), ale místo toho ve mně probudila konečně ten stále nepropukající vztek. Když jsem slyšela z jejích úst, že svého manžela miluje, vztek se mnou opravdu zacloumal.. Na ni a na to, že si dovoluje mi povídat takové nehorázné lži. Tak jsem jí na závěr řekla, že jestli je to skutečně pravda, že mám obrovskou radost, cituji: "protože si  Petra hluboce vážím a jsem přesvědčená, že si zaslouží být milován."  Řekla, že s ním mluvila a že mu řekla, že se musí změnit.!!! Cítila jsem v tu chvíli jen: chudák kluk. Taková k*áva ho chce měnit k obrazu svému. Víc bylo zbytečné mluvit na toto téma. Ona se pak sebrala a zase odjela.

 

       Co říct závěrem?  Bude líp!! Teď je mi sice ouvej, ale bude líp!! A jestli tohle bude impulzem k tomu, aby se mě vzdal a opravdu to úplně skončilo (a změnil se, jak ona říká), tak to zřejmě stejně nestojí za trápení. Kdo ví, co život přinese? Asi jsem příliš patetická. Jasný, že život je jiný...

 

     To byl můj pohled na věc, to je teď moje trápení. Ale  jo, to přebolí. Teď je to živé, tak to vypadá hrozné. Jen mi vadí, že my dva jsme spolu měli šanci...

 

Denisa

 

.

Komentáře (195)add feed
už dlouho jsem neviděla tak velkou slepici jako jsi Ty Deniso, : Renda
ze srdce Ti přeji, ať jednou stojíš na straně té manželky a taková stupidní slípka Ti bourá letité manželství.
červenec 29, 2007 21:36
Sorry, : Kubula
ale zmatenější historku jsem v životě nečetla. Nic se neděje, ale "to" (co??) přebolí. Vadí ti, že vy dva jste spolu měli šanci, ale život je jiný... smilies/undecided.gif smilies/undecided.gif smilies/undecided.gif A přebrat si z toho mám proboha co? smilies/cry.gif
červenec 29, 2007 21:44
no to je jasný, vůbec není "nad věcí", jak se dělá : kiwi
A on je taky pěknej zbabělec. Kouhoutek nechá slepičky, ať se o něj poperou...
červenec 29, 2007 21:47
asi jsem to nepochopila : AlenaT
on je ženatej, rok a půl žijete ve vášnivém milostném vztahu, přičemž stejnou dobu si nemá se svou ženou co říci - tak asi proto jí neřekl o tom, že je tam úžasně zamilovanej a že ji hodlá opustil, přepokládám, že pouze se svými svršky a kartáčkem na zuby - nač by vám byl nějaký majetek, když se tolik milujete....a vůbec nejlepší bylo to, jak vás nechal obě na tý chatě, abyste si "popovídaly" - ona samozřejmě chce rodinu zachovat - no to je fakt pěkná kráva, kdyby nebyla, tak to už dávno spáchala sebevraždu nebo emigrovala do Antarktidy, aby nestála v cestě Vaší lásce. A při tom rozhovoru byl Váš společný miláček kde? Na rybách? V hospodě? Protože o jeho účasti při této diskusi jsi nehovořila a o jeho návrhu na řešení výše uvedené situace taky ne. No, je to skutečně vzácný charakter, kterého je nutno milovat.Tak si to hezky užij, než se ti vášnivě zamiluje do někoho, kdo k němu bude pasovat ještě lépe než ty..no a pak budeš celou situaci vidět z pohledu zoufalce. Hele, nejsi náhodou blondýna?
červenec 29, 2007 22:10
Jestli se nepletu, povídaly si urybníka. : delie
smilies/grin.gif
červenec 29, 2007 23:03
Hodně nerada to takhle říkám, : Margot
ale už dlouho jsem nečetla nic tak sebestřednýho a sobeckýho.
červenec 29, 2007 23:04
omlouvám se, že se dopouštím jedovatosti... : Jana
ale Margot, není to právě to, v čem k sobě ti dva tak bezvadně pasují..? smilies/undecided.gif

nejvíc mě pobavilo - jaký to neřeš, musím přece vědět, kam mám jít... au.
červenec 30, 2007 00:31
Taky je dobrý : AlenaT
"opravdu nechápu, proč mi to říká - co já s tím?" - tak to ona ta milenka není? A kdo teda ta slečna je? Když s tím nemá nic společnýho...a co pak ona dělala na té chatě a proč tam sakra nebyla ta milenka....ta by s tím společného snad něco měla....nebo je ten chlap pedofil a ta holka ještě není plnoletá - už to vyjadřování vypadá na hlubokou pubertu....
červenec 30, 2007 04:48
Je možné, že tento : Myška
text je vážně míněn? Není to od Daniely nějaký chyták? No, snad ne. Deniso, nemám slov. Podle Tvého projevu Tě musí mít ten chlap opravdu jen do postele, protože co slovo, to perla. Je mi Tě líto, jsi tak hloupá. Fandím manželce, aby k Tobě miláčka odeslala jen s tím kartáčkem a ostatními osobními věcmi.
červenec 30, 2007 07:19
Myško!!! já se snad dopustim hrdelního zločinu!!! : d@niela
smilies/grin.gif - fakt, jen jednou, kdysi dávno pradávno, jsem na Apríla dala falešnou poradnu. Jednoznačně aprílovou. Ale nakonec jsem byla seřvaná, protože "to se nedělá, páč to berem vážně" - takže: od té doby NIKDY NIKDY NIKDY - přísahám na holej pupík! Život je tak pestrej, že jeho kvalit nedosahuju - tak proč bych něco psala jako chyták??

Jo, je to autentické, pisatelce je 33 a myslím, že dalším dvěma aktérům je cca o 5 - 7 více... Jinak jsem tohle raději nechala na vás. Fakt si myslím, že je dobré číst taky "text z druhé strany". Nebo si snad myslíte, že na každé straně jsou vždycky jen andílkové a hrdličky????
červenec 30, 2007 08:33
Dost dobrý.. : Ela
..při pondělku číst takovou sprchu smilies/grin.gif Holka hloupá si to zaslouží - ve svém věku už by mohla znát, jak si chlapi rádi svým milenkám stěžují, jak to mají doma těžký a nikdo je chudáky nemá rád smilies/cheesy.gif Ona si holt myslí, že ho zachrání - ha ha ha ! A proč by to jako měla dělat ??? Zajímal by mě názor i druhé strany (té zlé manželky, té saně), možná bysme se dost pobavily... no comment. Ela
červenec 30, 2007 09:03
Fakt třicettři? : Míša šíša
To se docela divím. Já, když jsem to četla, tak jsem si myslela, že autorce může být tak nejvýš dvacet a jejímu drahouškovi maximálně tak o dva roky víc. Podle mě to Alena T s tou hlubokou pubertou dost vystihla. Nu což, každý jednou někdy dospěje. Někdo dřív a někdo později.

PS. I když jsem se snažila číst "text z druhé strany", můj prvotní dojem zůstal nezměněn smilies/wink.gif Jinak jsem absolutně nepochopila, proč byl tento text vůbec napsán. Měli jsme tu odkývat, že manželka je kráva?
červenec 30, 2007 09:07
Danielo, : Myška
neber to jako nějaký útok na Tebe, jen mi ta ženská připadá tak neuvěřitelná...
červenec 30, 2007 09:23
... : bb
mně se zdá, že pánovi už milenka leze krkem, když ji předhodil manželce a ztratil se z dohledu...jinak by dělal psí kusy, aby se buď ty dvě nesešly, kdyby si chtěl milenku ještě udržet, nebo by se ženou rozešel (kdyby Denisa byla ta vášnivá osudovka)
po přečtení Denisina dopisu bych tipovala to první
červenec 30, 2007 09:23
Míšo Šíšo, proč sem píšou - chce si přeci taky postěžovat... :-))) : kiwi
Myslím, že stejně jako některé manželky si nechají -ee- na hlavu a ještě prosejí o radu, co mají dělat, aby je měl rád, tak tady se zase rozčiluje milenka, který se přeci on svěřoval, jak "mu žena nerozumí, jak nemají nic společnýho". Asi mají i malé dítě, tak proto tam manželka nejezdila, co víme, ale rozhodně on je podle mě nejhorší ze zúčastněných. Užíval si a nakonec je nechal, ať si to vyříděj mezi sebou. Teď se "změní" podle přání manželky - ale na jak dlouho? Než si najde zase jinou, kterou bude oblbovat? On z toho nakonec vyjde nejlíp! Hn usný!
červenec 30, 2007 09:33
Teda.... jestli je ta manželka kráva, jak píšeš, : NČ
tak ty seš teda tuplovaná :-((((((((((((((((((((((((
červenec 30, 2007 09:45
též mám pochybnosti o duševní úrni toho pána, : alena tečkovaná
podle mě si k sobě našel tu pravou. Když s ním jeho žena vyrazí dveře, tak na tom může jedině vydělat.
červenec 30, 2007 09:49
oprava : alena tečkovaná
duševní úrovni smilies/grin.gif
červenec 30, 2007 09:50
to bude asi ukrutně vášnivá láska: : Inka
"Pak jsem si vzala knížku a večer šla spát. On šel hned po příjezdu do hospody, a kdy se vrátil, to ani nevím. Ráno jsem vůbec nevěděla, co mám dělat, tak jsem vstala a šla se ráchat do rybníka mezi ostatní."

No jestli se přítel celé manželství chová tak jak se chová: "to neřeš" a neřeší nic ani v manželství, pouze milenkou na šukec, tak bych se manželce ani nedivila, že s ním nikam nejezdí. Ta až procitne, tak bude ráda, že se takového blba zbavila, protože Vy dva Deniso jste oba dva stejní egoisti. Svoje štěstí na neštěstí někoho jiného nepostavíš, vše se Ti jednou vrátí i s úrokama.

červenec 30, 2007 09:52
Deniso, obdivuju tě, : KK
strávit něco tak "příšerného" chce opravdu složený žaludek . smilies/grin.gif
červenec 30, 2007 10:05
máš na mysli : alena tečkovaná
bachor, knihu, čepec a sléz? smilies/grin.gif
červenec 30, 2007 10:08
Pak se divíme, : mamča
že každé druhé manželství se rozvádí, když po světě běhají takové Denisy. smilies/cry.gif
Za odměnu bych jí přála, aby jí ten "úžasný" chlap zůstal na krku. Až si s ním pořídí dítě, začne ten exot zjišťovat, že mu Denisa nerozumí a porozhlédne se po další důvěřivé husičce. smilies/tongue.gif

červenec 30, 2007 10:11
To mi připomíná jak na otázku : wendy
co s manželstvím Topolánkových, jestli jí to nevadí, odvětila ta spanilá děva : ALe to jejich problém, to se mně přece vůbec netýká !
Deniso, Deniso... smilies/undecided.gif smilies/tongue.gif
červenec 30, 2007 11:20
PS.: spanilou děvou jsme samozřejmě myslela Talmanku. : wendy
smilies/grin.gif
červenec 30, 2007 11:21
wendy, : bb
v podstatě má ale pravdu - jak by měla ona řešit manželství svého partnera, se kterým má dítě, který s ní žije a chce se rozvést? může jen čekat
že si začala se ženatým otcem od dětí je jiná věc, ale stává se to, šel k ní dobrovolně, navíc se zdá, že odešel tak jak radí AlenaT, kufřík a nic víc, rodinu zajistil, děti taky, manželka má luxusní byt a cestuje po světě - mně vadí jen způsob, jak to proběhlo
červenec 30, 2007 11:39
Ja jen nechapu, proc jste se vsechny sesypaly na Denisu.. : mila
jiste, je to slipka, a ten jeji dopis je dost sebestredny, souhlasim.. ale zapomnely jste na hlavniho aktera teto humoresky.. na pana manzela.. A musi to byt pekny ubozak a zbabelec, kdyz nechal vse na zenach a sam byl nekde zalezly a cekal, ktera se sbali a odjede..
červenec 30, 2007 11:39
ale nezapomněly, : bb
byl tu zmiňován a ne zrovna pochvalně, ale dopis psala Denisa, ta "má problém", tak jí se odpovídá a na její dopis se reaguje
červenec 30, 2007 11:42
achjo, vy tý holce dáváte sodu... : Mif
Psaný projev může někdy vyznít poněkud neinteligentně ... podle mě píše jak jí to běží hlavou...a i ve 33letech může být holka naivní. Na chalupě zřejmě žije komunita (komuna?), kde se chlastá, hulí a píchá... smilies/grin.gif Tak tam zapadla, zabouchla se a neřešila manželku... Teď ten báječnej rok skončil, je to krutý, ale přežije to.
červenec 30, 2007 11:50
ve třiatřiceti????? : alena tečkovaná
a kdy se dá čekat, že konečně dospěje? V osmdesáti????
červenec 30, 2007 11:52
i v osmdesáti může být naivní ... : Mif
nebo že už by to nebyla naivita ? Senilita? Debilita ?
červenec 30, 2007 11:57
bb : wendy
ale ona stála na pozici - mně se to netýká ale vůbec, já v tom nejedu, co mě do toho taháte, já s tím nemám ale vůbec nic společného, co mi je po Topolánkové, tu neznám, znám jen Topolánka a jestli má rodinu nebo ne mně nezajímá. Mohla novináře poslat do háje trochu jinak, takhle hodila vinu jen na Topoldu, no vyznělo to hrozně blbě, jako by odpovídala holka z 9.A - připomněl mi to právě Denisin příběh. Jak píše o Milencově manželce Milostivá atp. Kromě toho cestování po celém světě - to není náhrada, to je cukrátko, které vycumlám a nemám nic. I zážitky z cest nemohou být v této situaci to ono - prachy, prachy. Denisa to má zatím jasnější - Milenec se asi moc rozvádět nechce. Měla by vycouvat a nechat to přebolet. Protože i když dostala zaslouženou sodu, tak jí ten vztah potrápil a ještě potrápí.
červenec 30, 2007 12:05
wendy : bb
tím cestováním po světě jsem jen doložila to, že z paní Topolánkové není bezprizorní opuštěná chuděra se dvěma malými dětmi, což bych za sprosťárnu od manžela i Talmanové považovala, jenže ona je samostatná zdravá žena s velkými dětmi, krásným bytem a finančně zabezpečená...že je to cukrátko je jasné, proto jsem se pod jiným článkem AlenyT ptala, zda se podle ní žena vdává kvůli zabezpečení, když považuje za fér jen to, že záletník odejde s kartáčkem na zuby...jakoby při rozchodu/rozvodu šlo opuštěné jen o ty peníze
červenec 30, 2007 12:24
Wen... přebolet? potrápil? potrápí? : NČ
Já teda myslim, že se musí trápit celej život.
Co jinýho si myslet vo SLEPICI která po tý zprávě v autě okamžitě nevystoupí a nevrátí se domu?????
A co si myslet vo slepici, kerá si užívá chalupovýho víkendu o samotě, zatimco její páníček se vožírá v krčmě a druhej den vychrápává vopici?????
Stejně ale Daníííííelce jen těžko uvěřuju, že si zase nedělá z nás pr*del :-)))))))
červenec 30, 2007 12:31
to bb : alena tečkovaná
nejde jen o peníze - ale proč má k tomu všemu ještě finančně strádat
červenec 30, 2007 12:56
wendy takovýhle postoj : Inka
má valná většina milenek, protože kdyby si připustily tu holou realitu, tak by se snad v nich ozval pud sebezáchovy "nekazit si vlastní život", když už mají to svědomí "brát dětem otce a rozbíjet rodiny", aniž by to s nimi nějak pohnulo.

Ale nešťastné budou nakonec hlavně jen ony samy, každému se vše vrací, boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Hele mám už nějaký ten pátek za sebou, vidím to okolo sebe a je toho poměrně dost. Mladá milenka rozbije rodinu, dosáhne svého, když má kopec dětí, tak ten její jde o dům dál se stejnými důvody na které ji tenkrát nalákal: jak jim to už nefuguje a že si s manželkou nemají co říci, jak mu žena nerozumí ...... bože vždyť už je to tak profláknutý tyhle keci jsou jak z jedné bábovky, že nechápu, že na to může ještě některá vůbec zabrat, ta musí být fakt ..... A to ani nemluvím o tom, že je páté kolo u vozu, protože jsou nejdříve jeho děti z minulého manželství, pak bývalá manželka, protože má špatné svědomí......a pak dlouho nic a pak možná milenka teď již nová manželka. Pak to teprve milenky pochopí a chlap co na stará kolena hledá mladší a mladší nejdříve milenku, ale pak už ošetřovatelku ..... Ono si to chce ten život představit dál, když je Ti pak 40 let - ženská v nejlepším věku a máš doma 70 ti letýho nemocnýho pána ..... A to v lepším případě pán nezůstane sám pokud má ta jeho svědomí, v tom horším zůstává napospas osudu, protože potom jak se zachoval už o něj mikdo nemá zájem. Není nad to být rozumný a umět stárnout společně a hledat si takového s vyřešenou minulostí.
červenec 30, 2007 13:02
Deniso, : Ráček
pokud dokážeš ve 33 letech vyplodit něco takového, tak seš fakt ubohá smilies/sad.gif Sorry, ale nemůžu si pomoct........Ono tomu tvýmu chudáčkovi doma vůbec není špatně, řeči se vedou a voda teče a Tobě může napovídat cokoliv.....Nemáte a neměli byste šanci, má tě jako hračku a ty se proboha prober ! smilies/shocked.gif
červenec 30, 2007 13:03
NČ, to nás napadlo, ale Dani se dušuje, že NEEEEE- tak ji budem věřit. : wendy
Že je Denisa slípka je bez komentáře, ale ať už je jaká je, ať už si o ní myslíme co chceme, jí to prostě užírat bude. My se taky smějeme hroznýmu neštěstí mláděte, kterýmu někdo rozšlápne na pískovišti kyblíček. Pro něj to je konec světa a přitom to je blbost. Tohle je zase konec světa pro někoho jiného, každý uvažuje ten svůj bol za největší a neřešitelný, bez ohhledu na to, zda je to sobecké či nikoliv. Takže tak.
červenec 30, 2007 13:05
Inko taky nevím kde se to v lidech bere : wendy
ale tak jako zloděj jde vykrást dům s tím, že je přesvědčen, že to bude dobrý a že zrovna jeho nikdo nechytne, tak každá milenka ženáče si myslí, že to je osud a zrovna ten její se rozvede a budou spolu šťastně žít až do smrti. Huby s octem. Zkrátka - krást se nemá ! Žejo. smilies/undecided.gif
*******************
červenec 30, 2007 13:17
... : bb
nemůžu soudit, když jsem nebyla v pozici ani milenky, ani opuštěné, ani jinak jsem nemusela řešit minulost svou či partnerovo nebo dokonce jeho děti, nemám ani výrazně mladšího ani výrazně staršího partnera apod,takže jen teoretizuju, ale nenemyslím si, že v případě Topolánkových si "milenka" kazí život, ti dva k sobě pasují, on za ní doslova utekl, ona to neřešila mediálně (já tedy čtu jen MFD, internet) jako ti dva manželé,
červenec 30, 2007 13:21
mne by jen zajimalo, jak to pokracovalo, jak zareagoval manzilek : mila
pokud tedy vubec zareagoval, zda Denisa po tom vystupu odjela, nebo se spokojene vratila k rybniku a pak do chalupy.. Tak trochu mi to pripada ze strany manzelky jako zoufaly pokus o chvili pozornosti, ale mam pocit, ze to s Denisou moc nehnulo a ze se to minulo ucinkem.
červenec 30, 2007 13:24
... : bb
nemusí si vyčítat jeho děti, protože jsou velké a zabezpečné a dle slov Topolánkové se otec o nemladšího stará jako dřív, a navíc má konečně své dítě (Talmanová). Na fotkách vypadají oba velmi spokojeně, ale řekla bych, že ona by ustála i to, kdyby se Topolánek vrátil k bývalce. Která, ač kultivovaná dáma, působí na mě strašně chladně a nudně, jako studený čumec. Prostě ta jedničkářka, co měla jen samé šťastné lásky, jak říkala v Uvolněte se, prosím, a nešťastných se rychle zbavovala. No a teď jí osud připravil ochutnávku z druhé strany.
červenec 30, 2007 13:24
Pri druhem cteni : Manul
me napadlo, ze Denisa mozna neresi podobnou zalezitost poprve. Cituji: "Vzpomněla jsem si na jednu rozmluvu s kamarádkou. Tenkrát šla řeč o tom, jaké máme stejné zkušenosti. Jak manželky, kterým už nebyl manžílek dost dobrý a léta ho odstrkovaly a ohrnovaly nad ním nos, jak najednou procitnou, když zjistí, že o něho má zájem nějaká jiná a dokonce atraktivnější žena."
Leda ze by manzelka vystrcila drapky uz driv... Jinak valstne neni co dodat, vsechno podstatne tady uz je napsano. Take me to prijde spis jako nejaky pubertalni vylev zabce, ktery si mysli, ze mu svet padne k noham.
červenec 30, 2007 13:38
Respektuji tvůj názor bb : wendy
i když s ním moc nesouhlasím. Já vím, že se podobné věci stávají, ale proto s tím ještě nemusím souhlasit a tleskat tomu (trochu přeháním, nechci ti převeliké nadšení vkládat do úst, snažíš se stát na zemi) nemusím z toho dělat normální věc. Když se chlap trhne, nevyčítá si děti ani malé ani velké tomu věř. A že k sobě pasují ? Uvidíme. V každém případě on byl už zapasovaný někde jinde a podle mě by měl taky trochu reprezentovat. Takže tak.
červenec 30, 2007 13:44
musím se taky připojit na stranu Talmanové - : kiwi
na rozdíl od Topolánkové, která snad už byla a kafrala ve všech pořadech, nechávala se hrdě obdivovat. Ano, je to jedničkářka, která holt teď není "ta pravá". Asi Topolda holt poznal, že taky může být se ženskou milou a k němu přiměřenou. Ti dva mi prostě k sobě opravdu pasují. To je podstatný rozdíl od Prasátka a té jeho anorektičky :-).
červenec 30, 2007 14:58
Mozna se to nehodi do diskuze, ale nemohla jsem si pomoci.. : LingII
Když jsem byl ženatý 30 let, podíval jsem se pozorně na svou ženu a řekl jí: "Drahá, před 30 lety jsme měli malý, laciný byteček, laciné auto, spali jsme na laciné pohovce a dívali jsme se na malou, černobílou televizi, ale zato jsem každou noc spal s krásnou, 20-ti letou, vášnivou blondýnkou. Teď máme drahou několika milionovou vilu, auto za 2 miliony, krásnou velikou ložnici a plasma televizi, ale každou noc musím spát s padesátiletou ženskou. Tak se mi zdá, že ty teď do toho životního scénáře jaksi nepasuješ." Moje manželka je velice rozumná ženská. Řekla mi, ať si tedy najdu vášnivou 20-ti letou blondýnku a ona se už postará, abych znovu bydlel v laciném bytě, spal na laciné pohovce a díval se na malou, černobílou televizi.
Nejsou starší ženy fantastické? Ty opravdu vědí, jak vyřešit krizi středního věku! smilies/wink.gif
červenec 30, 2007 15:07
Mně se Topolánková : Myška
nezdá ani studená, ani upjatá. Je mi jí líto. Tohle vždycky bolí. Jen ji nechápu, že se nechce rozvést. Jestli čeká, že se Mirek vrátí, tak podle mě marně. Měla by ho s hrdostí pustit, a pěkně odřít. Talmanka je ráda, že si uhnala dítě (asi by jí bylo jedno s kým, ale takhle je to pro ni lepší), a abych pravdu řekla, být to za jiných okolností, přála bych jí ho. Ale musí počítat, že není sama, že má Mirek ještě své děti, a vnouče.
červenec 30, 2007 15:11
Talmanka tu má fan-club holky ! Takhle má vypadat diskuse. : wendy
Já bych ji určitě nenechala zastřelit, ale obdivovat ji taky nemám proč. Kromě toho Topolánková na vás může mediálně blbě působit, ale jako manželka mohla fungovat dobře, co vy víte, nebydleli jste s nima. Topolda poznal milou ženu - no to milenky bývají. Nechci jí křivdit, ale co kdyby byl zcela chudý ?
červenec 30, 2007 15:14
Jinak Deniso, : LingII
doufam, ze to dopadne dobre. On bude vykazan za tebou, ty zjistis, ze ona osudova laska vypada tak nejak jinak, kdyz mas chlapa uplne a poradne a kazdy nejen dobry ale i spatny den, a treba budes mit stesti a po cenichu dostanes brzy, abys mela cas se vzpamatovat, pobrat trochu rozumu a divat se na svet a vztahy tak trosku jinak, hloubeji..
A to opravdu neni ve zlem.. Mylim, ze za to fakt nemuzes, ale z tveho dopisu cisi opravdu naivita, hloupost a egoismum. Jak uz to tu rekli ti prede mnou.
červenec 30, 2007 15:20
cetla jsem rozhovor s pani Talmanovou a pusobila na mne velice mile a rozumne.. : mila
pak jsem shledla par diskusi s "pohodovou" Topolankovou a prisla mi to jako strasna krec. Ona proste nechape, ze to jeji muz se uz nechce vratit a zvolila cekaci taktiku. Je mi ji sice lito, ale takovy je zivot. Financne se o ni Topolanek urcite postara, na ni je, aby se od nej odpoutala a nasla si taky nekoho, kdo ji bude mit rad. Rozhodne nemusi hrat opustenou chudinku, vypada velmi dobre a mela by mit trochu hrdosti a proste jit dal.
červenec 30, 2007 15:30
Ano ano : wendy
je to dost rozumné uplést si dítě s ženáčem. Není první ani poslední, ale proč ji za to fandit. Kolik už sem psalo žen, že se nedokáží odpoutat a Topolánkovna patří mezi ně asi. Hrdá je asi jako její nástupkyně - je to k ničemu. Aspoň mně to tak připadá. A koukám, že jsem asi sama. To možná budu vadná...tak já jdu na procházku se psem. Čauky. smilies/cheesy.gif
červenec 30, 2007 15:46
slečnu Talmanovou znám osobně : alena tečkovaná
s chudým kýmkoli by si dítě rozhodně neupletla. Proto s tím čekala až doteď...
červenec 30, 2007 15:57
já jsem s Tebou Wendy, : Inka
takovýmhle intrikám rozhodně nefandím, je mi z toho na nic, co dokáží některé ženy udělat jen aby dosáhly svého a hlavně aby se udaly, když už jim ujely vlaky - ber kde ber, spíš jsem z toho tak znechucená, že už jsem se tomu nechtěla vyjadřovat. Fakt je, že poslední dobou se normální morální hodnoty docela vytratily a nastoupily nějaké takové v křeči a navíc se začaly považovat všeobecně za normální, nestačím se občas divit.
červenec 30, 2007 16:05
wendy, neni rozumne udelat si dite s zenacem.. : mila
ale napadlo te taky, ze treba od nej nic nechce a je stastna, ze se ji povedlo privest na svet zdraveho chlapecka, kdyz uz ji neni zrovna nejmin..? rozhodne mi pani Talmanova nepripada jako rozbijecka spokojeneho rodinneho krbu..a ten nazor, ze je s nim kvuli penezum.. to je nesmysl, sama vydelava slusne penize a o dite se dokaze postarat sama
červenec 30, 2007 16:07
ale já nefandím rozpadům dlouhodobých vztahů, a už vůbec ne paralelním vztahům : bb
jen si prostě nemyslím, že to, co se stalo u Topolánků (až na tu mediální spoušť) je něco strašlivě odsouzeníhodného, že on je tím pádem hrozný hajzl apod. Pavly Topolánkové mi bylo strašně líto, když se snažila udržet se pohromadě, přitom vnitřně napjatá struna, plná zmatku, tápání, údivu, bylo mi jí strašně líto. Ano, ona je ta opuštěná a tím opuštění ublížená. Až sem ano. Pak už ale není tak zle, jako kdyby byla na mateřské, dvě mrňata, 1 1 v paneláku,hypotéka a rozvod a tahanice o děti před sebou.
červenec 30, 2007 16:46
(opět píšu z počítače, odkud můžu poslat jen "krátké" komentáře) : bb
Což jsou většinou ty problémy, které tu také bývají řešeny. Byt jí zůstal, hypotéku splatí on, o děti se taky stará. Navíc je paní T. díkybohu zdravá, a kromě luxusního bytu má i dost slušný příjem, nebo jiné zdroje. A tak si může dovolit léčit šrámy na duši a srdci s přítelkyněmi a dětmi při cestování po cizokrajných zemích. Není to to, co by si přála ze všeho nejvíc, ale je to docela dobré.
červenec 30, 2007 16:50
no a paní Talmanovou sice osobně neznám, ale : bb
nepřijde mi při jejím vzhledu, inteligenci, rozhledu i nadhledu (ačkoli coby s poslankyní jsem s některými jejímí názory a návrhy hrubě nesouhlasila) jako někdo, komu ujíždí vlak...ostatně měla dlouholetý vztah s mužem s dětmi, který ukončila sama. S nevlastní dcerou se stýká jako s vlastní. A při jejích příjmech si opravdu nemusí "uhnat", jak jste to tak pěkně nazvaly, dítě s "bohatým tatínkem". Nebo ji snad podezíráte i z toho, že těch 15 let žila s tím mužem a nechtěla s ním mít dítě jen proto, že nebyl pracháč? Aleno Aleno, ty mě mrzíš.
červenec 30, 2007 16:54
... : bb
jo, milo, jak je ženská pěkná, není sociálně na dně, není týraná, podváděná apod., ale je relativně mladá, pěkná, velmi vydělávající a docela obyčejně spokojená, bohužel však s mužem, který odešel od jiné, je to a priori potvora : )
červenec 30, 2007 16:59
... : bb
myslím, že Topolánkovou to zaskočilo i proto, že zatím byla ve všem úspěšná, všechno mající pod kontrolou, život šel jak po másle, "tomu špatnému jsem se vždy vyhýbala, měla jsem příjemný život", říkala. Vždyť se sama svěřila v jakémsi rozhovoru pro MFD, že když se poznali, nebylo to kdovíjak vášnivé ztracení hlavy a rozumu, ale usoudila, že by s ním mohl být docela dobrý život, a optala se ho, co kdyby spolu chodili... Pro mě tak nějak moc racionálně a v klidu. On asi šel teď za něčím živoucnějším.
červenec 30, 2007 17:06
Já si taky nemyslím, že je Talmanka : Myška
s Topolem kvůli penězům. Ta je s ním kvůli jiným kvalitám. K tomu, jak je Topolánková v křeči a Talmanová v pohodě - proč by neměla být v pohodě, když má zrovna teď všechno, co chtěla - chlapa, dítě, dobře placenou flákárnu, to Pavla o toho chlapa přišla, zatím to nezkousla, a asi jí to bude trvat déle, tak je v křeči. Byla bych taky, ale já bych se ráda rozvedla, a nemilosrdně Mirečka oškubala. Tak nějak je mi tím svým štěstím postaveným na neštěstí druhých Talmanka odporná.
červenec 30, 2007 17:49
Štěstí postavené na neštěstí druhých : KK
nikdy trvalé být nemůže.
To je případ Talmanky i Denisy. Zatímco Denisa je ze "společensko-výchovného" hlediska neškodná a nezajímavá, případ Talmanky je horší, protože ona i pan T. jsou víc vidět a dost možná inspirují nebo budou inspirovat ke kopírování. Nejvíc zarážející na obou příbězích je to, že aktéři se staví, jakoby to, co dělají, bylo zcela běžné, standardní, pochopitelné, normální... a vůbec jim nedochází, že něco dělají špatně. A divné jsou ještě ke všemu podváděné manželky, protože jim "furt něco vadí".
červenec 30, 2007 18:12
KK, takže apriori každá, která se vdá - každej, který se ožení - : kiwi kuk :-)
to mají nadosmrti a opovažte se kouknout jinam, nebo přijdete do pekla...
Ty si opravdu myslíš, že díky tomu, že holt někdo dělá na známějším postu, tak je nucen mít klapky na očích? Nesmí se v lásce zklamat a jinou najít? Nebo: jen se napřed rozvést (nebo ovdovět), pak mít nějakou dobu truchlení, a pak si teprve najít jiného? Kolik z těch, co jsou podruhé vdané či ženatí čekali tu "stanovenou dobu"?
smilies/grin.gif
červenec 30, 2007 19:13
Kiwi, : Margot
asi jsem naivka, ale svatbu považuju za celkem dost závaznou záležitost, na nevěru bych nebyla zrovna moc pyšná a jít si "za svým vlastním štěstím přes mrtvoly", to už mi vůbec nepřijde normální a v pořádku.
Asi je to i trochu generační záležitost - v dobách, kdy se lidi běžně brali ve dvaceti, protože nevěsta byla těhotná, se pak pochopitelně leckdo vybarvil nebo prostě jen duševně a názorově dozrál třeba až kolem třicítky, takže se lidi rozváděli a manželé k sobě třeba vůbec nepasovali, ale stejně - chovat se jako hajzlík, podvádět a obelhávat někoho, koho jsem kdysi milovala, se mi prostě nelíbí.
červenec 30, 2007 20:47
ale ale kiwi kuk : KK
Omlouvám tvou rozhorlenost, protože zjevně pramení z nepochopení mého příspěvku. Ocituj mi prosím, na jakém místě jsem řekla něco o "horoucím pekle". Já to nějak nemůžu najít. Nakonec takový názor, jaký mi podsouváš, ani nemám. Ale když už opouštět či odloudit, tak aspoň se základní mírou slušnosti, ne? Tu u pisatelky nějak ne a ne najít.
Podstata mého názoru je v tom, že mi nepřipadá normální, když ten "nový - třetí" vstupující do vztahu (je úplně jedno, jestli je to manželství) necítí ani trochu studu či jakéhosi morálního pozastavení nad tím, co dělá. Zkrátka, že činí něco, co by jeho samotného jistě nepotěšilo, a ještě se strašně diví, že to tomu opuštěnému vadí a že činí kroky na záchranu rozpadajícího se vztahu. Teda není to žádná rarita, ale stejně si myslím, že takové projevy jsou buď sebestředné sobectví, nebo sociální demence.
červenec 30, 2007 22:06
to je zvláštní, mně vadila jako poslanec, a to vás zřejmě nikterak nedráždila, : bb
zatímco jako člověk mi - zatím - nijak nevadí. Líbí se mi, jak hovoří o svém bývalém vztahu, o dětech toho muže. Že bych netahala ženatého muže od rodiny si můžu myslet jen do té chvíle, než se mě to bude také týkat. Každý vztah má nějaký vývoj, není vše hned jasné. Talmanová na mě nedělá dojem ženy, která milence uhání, a když ve 40 letech poprvé otěhotněla, tak tomu nechala volný průběh. Chápu to. Která z nás by od sebe odháněla muže, kterého má ráda a čeká s ním první dítě, když on jí navíc řekne "moje manželství skončilo, chci se rozvést, chci být s tebou? A jste si skutečně jisté, že až sem byste to určitě nenechaly dojít, že byste hned v úvodu jasně a stručně pravily Ne, mám tě sice ráda, ale mazej zpátky k rodině? A nebo byste snad alibisticky chtěly, aby se nejdříve rozvedl a pak přišel za vámi, takže byste měly "čisté ruce"? Nebo jak by to podle vás bývala měla Talmanová udělat?

A ještě je tu jedna věc, na kterou se v zápalu odsouzení zapomnělo. A to je to, čím obvykle argumentujeme ve prospěch ženy, která se odhodlala k rozvodu: "vždy jsou v tom dva, vždy jsou za rozpadem vztahu dva".
Padly i věty typu "ve 43 jsi ještě moc mladá na to, abys žila bez sexu, když ti nedává co potřebuješ, odejdi, já bych se rozvedla" apod.
I on odešel za někým, kdo mu poskytuje něco, co manželka ne.
Neříkám, že to není pro jeho bývalou ženu smutné, bolestivé, že je to hezké, v pořádku, že tím rodina neutrpí, jasně že utrpí, naruší se vztahy, uvedou se do zmatku děti atd. atd. Ale můžou za to všichni tři zúčastnění, ne jen ta druhá.

V dnešní příloze MFD, Ona dnes, je rozhovor s paní Baudyšovou. Mluví tam o svém dětství poznamenaném častými milostnými avantýrami tatínka a následně urputnými hádkami mezi rodiči. Maminka to otci vyčítala, ten coby bigotní katolík měl pocit, že se zodpovídá jen Bohu, a tak mu k "očištění od hříchu" stačilo se vyzpovídat, a šmytec, jelo se dál. Navíc se ho zastávala i jeho matka, se kterou bydleli. Matka trpěla jak zvíře, dětí s ní, k rozvodu však nedošlo - pro otce katolíka byl rozvod nepředstavitelný, maminka nechtěla, aby děti nesly stigma rozvrácené rodiny. A tak děti v kompletní rodině trpěly dál. Maminka ve 45 onemocněla rakovinou a 3 roky umírala. Každého musí napadnout souvislost s nemoci s permanentním stresem, s citovými frustracemi, zklamáním z manželství, s pokryteckou morálkou katolické církve i maloměšťáckého prostředí. Nebylo by pro všechny lepší, kdyby se ti dva rozvedli a žili po svém?
červenec 30, 2007 23:50
bíbí, smekám - napsala jsi to dokonale... : d@niela
Nenávidím pokrytce a pokrytectví. Zažila jsem toho už tolik, že jsem na to přímo alergická.
Nechci tím nijak osočovat ty "výše píšící", ale přesně to samé co tebe, napadlo i mě, jen jsem si poseroutkovsky to sem netroufla napsat... Ach jo.
Taky mě občas docela naštve, jak jeden a ten samý problém jednou je odsouzen, podruhé zas schválen.
Mj. Nemám důvod fandit ani jedné "T", ale osobně, jen z toho, co vím z médií, přeju Talmanové. Myslím, že si Topolánková ublížila svým urputným setrváváním, nesouhlasem k rozvodu atd. Jen si všimněte, jak se všechno např. otočilo u Paroubků. Všichni si ze Zuzany dělali šoufky, až to bylo úděsné, a od onoho slavného Maestrova oznámení si nikdo nic netroufne a najednou není nikde ani jedna její škaredá fotka. Ovšem - ona také nikde nic nekváká... smilies/angry.gif
červenec 31, 2007 00:30
... : bb
jo, přesně, Danielo, tím jak to zvládli bez povyku, smázli velký kus toho dojmu řeznických psů, který jsem měla - ať už se za jejich dveřmi odehrálo cokoli, ven vyšli jako dva lidi, kteří spolu dlouhá léta slušně žili a prokazují si úctu i tím, že se slušně rozejdou
červenec 31, 2007 01:11
... : bb
ty nejsi poseroutka, ale zastřešuješ Kudlanku, a proto se instinktivně držíš kapku stranou diskuzí
červenec 31, 2007 01:12
jo zní to moc hezky : AlenaT
ale 1) Já bych NIKDY!!!! s ženatým chlapem dítě nečekala - neb takovýto byl pro mě vždycky TaBU!!!! - kdyby byl zlatej. Jak jsem řekla - slečnu tALMANOVOU (JE SLEČNA - NENÍ PANÍ - NIKDY VDANÁ NEBYLA), znám. Osobně k ní mám indiferentní vztah, znám spíš její maminku, a to dobře.To co jsem řekla není pomluva - ale jak jsem řekla, nejsem si jista jak až daleko by zašla jejich velká láska, kdyby byl Topolánek obyčejnej chudej jouda. Což by asi byl, nebýt jeho ženy Pavly, na nich dvou je jasně vidět, že hnacím motorem jeho kariéry byla ona.Asi jsem proti mimomanželským vztahům zaujatá...budiž, ale myslím si, že manželství není jen šukání a že je to závazek pro oba, k němuž se OBA dobrovolně a není možný, aby si každej přišel a odešel, jak ho zrovna napadne.
červenec 31, 2007 05:24
Vidím, že odpovědi neuvěřitelný slepici se zvrhly : NČ
v debatu o známých babách dvou politiků. Myslím, že nějaký úvahy o tom, jestli by si ho ona všimla, kdyby on byl obyč Jouda, nemají smysl. Každej máme nějakou laťku pod kterou je pro nás JAKEJKOLIV vztah už nemožnej. Myslím, že je třeba posuzovat člověka komplexně. A ten Topol a Paroub by bez toho, čím dnes jsou, nebyli Topolem a Paroubkem. Oba jsou bezesporu zajímavými potenciálními úlovky, a bylo JEN na nich, jestli se nechají ulovit, či ne. Však on ani ten nejmravnější z nejmravnějších VH si neodříkal ani za života Olgy! A ten nynější sám velký VK - kdyby mu to před pár lety úřad nezakázal....
Tohle bylo, jest, a bude, ať se to komu líbí, či nelíbí. Je to věc každého jedince, kam až chce zajít, co mu dovolí svědomí a žaludek. Kdo s ním nesouhlasí, musí si to uvědomit při příštích volbách.
červenec 31, 2007 06:43
Jo, bylo to a bude : wendy
mně se to nelíbí, jiný nad tím více méně mávne. Ale jsem možná staromódní - oni reprezentují, nejsou jen sami za sebe, svým zvolením, postavením, reprezentují nějakou republiku. A jako daň slávy postavení příjmům a všemu co s tím souvisí by měli dávat i svoje chování. Nejsou Jouda z HorníDolní. Trochu noblesy by to chtělo. A tu nemají a to se mi nelíbí. Toť vše.
Pěkný den vám přeji. Bez karambolů. smilies/kiss.gif
červenec 31, 2007 07:02
Pro bb - : Myška
fakt si myslíš, že je v pořádku, když druhý muž ve státě aniž by čestně ukončil jeden vztah, dlouholeté manželství, na veřejnosti prezentuje svůj nový vztah, ve kterém upletl dítě milence? Mě to normální nepřipadá. Na západ od našich hranic takové skandály končí i odstoupením. Podle mě je to nemorální, představitel vlády by měl působit spíš jako pozitivní vzor, ale tady je to přesně naopak. Talmanka je ráda, že vůbec otěhotněla, té silně ujížděl vlak, její nadšení chápu, ale nemusela by ho tak prezentovat na veřejnosti, měla by být v ústraní. Mimochodem si myslím, že Topol neměl rušit zahraniční cestu. Kvůli dítěti s vlastní manželkou by tak jistě neučinil.
červenec 31, 2007 07:27
No dyť to je přeci to vono. : NČ
Kdo nesouhlasí, komu se to nelíbí. Ať nevolí!!!!
Mně osobně je to tak trochu ukradený, nekoukám ani ke svejm sousedum na jejich soukromí, natož k těmhle, ehm, "celebritám". Ať si každej dělá, co chce a co umí. Topolánka a jeho ODS bych nevolil ani zanic, i kdyby byl doma třeba svatej!
červenec 31, 2007 08:00
Koho budem volit ? : wendy
Zas nějaký jiný voly ?
***********************
červenec 31, 2007 08:10
Politik, nepolitik, ženáč, neženáč, : Béda Traktorista
já si myslím, že vod Topola to bylo krásné lidské gesto vůči matce jeho dítěte, že zrušil cestu a raději jel "porodit".
Tohle jsou přece věci, které jsou důležitější - blízkost milované osoby, přítomnost v takové chvíli a podpora. Vše ostatní je balast, co se na člověka nabalí jak bláto a tisíckrát přebírané diskuze jsou v tom nejlidštějším měřítku z pohledu života na zeměkouli naprosto zbytečné.
červenec 31, 2007 08:15
Kráva se telí, vůl se volí : NČ
Krásné lidské gesto, které následovalo po krásném lidském nakopnutí manželky dopr*ele...
červenec 31, 2007 08:21
Nemyslel jsem, že se to někdy může stát, : David
ale v této diskusi jsem spíše na straně Aleny.

Danielo, bb:
Problém nevidím v tom, že se Topolánek chce rozvést a vyměnit manželku za mladší model. Není to nic, za co by byl hoden obdivu, ale stává se to a dá se to řešit férově i když to stávající manželku jistě bolí.
Problém je to, že svoji manželku tajně podváděl, udržoval paralelní vztah s Talmanovou aniž by ukončil svůj vztah s Topolánkovou.
Zatímco se na billboardech prezentoval jako vzorný manžel a otec rodiny, tu svoji drahou rodinu podváděl a obelhával. TO považuju za pokrytectví.
Jak asi musí být jeho ostatním dětem, když se teď chlubí do televize s výsledkem svého podvodu, jakoby to byl kdovíjaký sportovní výkon.
Talmanová jistě věděla, že Topolánek je ženatý a že svůj vztah ještě neukončil a takový chlap má být pro ženu tabu (sci-fi, já vím), zatímco ona si od něj ještě nechala naštěkat do boudy, snad aby si ho pojistila, kdyby šlo do tuhého.
Topolánková to opravdu nezvládla a připadá mi, že snad úplně rezignovala na elementární ženskou hrdost.

červenec 31, 2007 08:37
Myško, asi jsi měla ještě ospalky :) : bb
když jsi četla Kudlanku, jinak by ses takhle neptala smilies/smiley.gif nepsala jsem, že je to v pořádku, psala jsem o Talmanové, že se podle mě chová celkem lidsky pochopitelně a naprosto normálně..k tomu jsem napsala pár otázek, které, dle mého názoru, když si člověk, obzvlášť žena-máma, položí, dojde k mírnějšímu soudu a závěru než "je to mrcha, co jde přes mrtvoly a uhnala si dítě s pracháčem"...
červenec 31, 2007 09:29
... : bb
jenže vy si neodpovíte na otázky, na které si odpovídat nechcete, a šup na to z druhé strany - nemůžeme tak docela klidně odsoudit Talmanovou, tak to poženeme přes Topolánka - mně to fakt přijde, že si prostě na někom tu žáhu zchladit musíte smilies/smiley.gif

červenec 31, 2007 09:31
(opět po kouscích, bohužel) : bb
jasně jsem se taky vyjádřila, že přes své antipatie k Paroubkovi i jeho ženě oceňuju způsob, jakým vše provedli - je mi ale taky jasné, že se poučili právě u Topolánkových a že to, jaký je kabrňák a férovka, ještě mockrát z jeho úst uslyšíme...ale to je jedno
taky jsem se vyjádřila, že ze stejného lidského hlediska je mi líto Pavly Topolánkové
a ano, souhlasím s AlenouT, že motorem jejich "rodinného i osobního rozvoje" byla ona, ostatně i on přiznal, že díky ní dostudoval, jinak by s vysokou seknul...ale právě proto mi je celkem

červenec 31, 2007 09:34
je zajímavé, : alena tečkovaná
že oba chlapci až do voleb své milenky tajili a naopak, všude před sebou strkali manželky...proč, když vykašlat se na rodinu a pořídit si milenku ne normální a nemanželské dítě je úžasné lidské gesto?A oni jsou ještě hrdinové, frajeři a propagátoři pokoroku - jak sami tvrdí....
červenec 31, 2007 09:37
... : bb
pochopitelné, k čemu asi došlo - copak to neznáte z okolí? dítě, které rodiče posouvali k lepším zítřkům, trenér, co vydupal ze svěřence vyšší výkony, starší partnerka, která podporovala mladého přítele, protáhla ho doktorátem až k psaní životopisu - dost často tyto vztahy končí, ten postrkovaný, motivovaný, vychovávaný, podporovaný, se "odpojí", nejdřív psychicky, začne odbíhat, vynechávat, nechodí na tréninky, zapomene na výročí, na svátek, pak i reálně -
červenec 31, 2007 09:38
... : bb
odstěhuje se z pohodlí od rodičů do podnájmu, s kartáčkem na zuby k milence, která ho nechá jen tak obyčejně žít a nepostrkuje ho nikam...cítí úlevu, ale taky výčitky, proto dost často je ten odchod doprovázený kotrmelci, revoltou, i padesátník se zachová jakoby nevyzrále, a ti opouštění rodiče, trenéři, vychovatelé, manželky, to cítí jako křivdu - vždyť všechno bylo tak pěkné, správné...neříkám, že je to v pořádku, a rozhodně to obě strany dost bolí, ale není mi to nepochopitelné...a že je to politik? no tak ho nevolme
červenec 31, 2007 09:40
... : bb
mně opravdu ti dva (Talmanová Topolánek) vadili víc svým politickým, než lidským vystupováním

AlenoT, ano, vím, že je to neprovdaná slečna, ale takových jsou dneska mraky, svobodné matky žijící s přítelem a s dětmi, jsou taky slečny a přesto mi tak nějak přijde přirozenější říkat jim Paní než Slečno...tím spíš když je jim 40. Myslím, že tím oprávněnost titulu "paní" vdaných žen nijak neutrpí smilies/smiley.gif))
červenec 31, 2007 09:44
alenoT : bb
prosím tě, kdo kde řekl, že odejít od ženy a rodiny je úžasné lidské gesto?
červenec 31, 2007 09:48
Proč by se to Davide nemohlo stát ? : wendy
Alena je někdy ironická a píše s nadsázkou, ale je to stále realistka. A zastávám tentýž názor.

Béďo přeju ti abys na tý Zeměkouli nic ošklivýho co by tě osobně potrefilo nepotkal...
červenec 31, 2007 09:50
Davide, : bb
jo, ale o tom, že se zachoval Topolánek vůči rodině a manželce přinejmenším neslušně, tu snad nikdo nepochyboval?
tvá matka si taky kdysi nechala naštěkat do boudy, asi byla do tvého otce zamilovaná, a možná by ji samotný fakt, že je ženatý, k odmilování nestačil, co ty víš
červenec 31, 2007 09:50
... : bb
ta volební kampaň byla pokrytecká a lživá, ale vás to překvapuje? po letech zkušeností s novou "demokracií", ve státě, kde 40 let vládl bolševik?
jenže i v té kampani se odrážela ambicióznost paní Pavly T., já bych na volební billboardy rozhodně nenacpala svoji dceru s novorozenou vnučkou, to by mě i ji sakra museli přemlouvat, abych ohrozila mimino, že si na něm nějaký pošahaný odpůrce ODS zchladí žáhu...a vůbec, tahat děti na billboardy, toho se málokterá manželka politika dopustila...pro ni samozřejmost
červenec 31, 2007 09:53
jo, stejná stupidita, jako ta žak žak žak.... : libuna
co tahala na demonstraci děti :-)))
Je až úděsný, co zvládnou některý "flekuchtivý"
smilies/grin.gif

Víte, že se mi zdá, že takhle bez zábran jsou schopný hlavně ženský?
Nebo se snad mýlím?
červenec 31, 2007 10:02
No konečně vím, že za to může BOLŠEVIK!!!! JAK PROSTÉ!!!! : NČ
.
červenec 31, 2007 10:06
... : bb
hehe, prosté jsou tvé reakce
červenec 31, 2007 10:09
Na prostomyslný výroky stačej prosté reakce : NČ
....
červenec 31, 2007 10:15
AlenoT, : bb
nikdy neříkej nikdy. Vdávala ses brzy,děti brzy, tak těžko můžeš kategoricky tvrdit, jak by ses zachovala být to jinak. Ona s dítětem už nepočítala, ostatně žila dlouhé roky s jiným mužem vdovcem, starala se s ním o jeho děti a byla smířená s tím, že neotěhotní. Já měla děti lusknutím prstů, ale na jejím místě bych se propadla do maminkovského štěstí a byla vděčná za to dítě, ať už je tatínek ženatý nebo ne. Jak jsem řekla, víc mi vadily její politické kroky.
červenec 31, 2007 10:15
... : bb
no jestli někdo řekl, že za to, že se Topolánek choval nevhodně a neslušně, může bolševik, tak by to byl prostomyslný výrok.
Nikdo nic takového neřekl. Ale všímavý čtenář už ví, že někdo si pro zábavu překroutí řečené/napsané, aby mohl rádoby břitce reagovat. Budiž mu to přáno, venku je hezky.
červenec 31, 2007 10:20
Bb ospalky máš zřejmě ještě Ty, : Myška
když mi podsouváš něco, co jsem nenapsala. Mně na rozdíl od Tebe fakt nepřipadne normální takové řešení - neukončit vztah, pořídit si dítě s milenkou, a tvářit se, že je to v pořádku, a ještě to prezentovat v médiích. A někteří, jak je vidět i tady na Kudle, si to myslí taky! Asi jsem idealistka, když si myslím, že by měl mít Topol více ohleduplnosti aspoň ke svým byť dospělým dětem, když už ne k ženě, která ho, jak píšete, zřejmě dokopala do postavení, kde teď je, a díky čemuž si ho všimla Talmanka. Protože, a to si říkejte kdo chcete co chcete, kdyby byl bezvýznamný přicmrndávač, těžko by si ho vybrala. Teď nemyslím prachy, protože za ten léboš ve sněmovně inkasuje sama dost, teď myslím význam. Děje se to, a dít bude, jen by politici měli být na své renomé opatrnější než lidi, ne které není tak vidět. A jednání Talmanky tak nějak lidsky nechápu - mě to vychází tak, že potřebovala otěhotnět, a jako bonus s ní býček zůstal, tak proč to nebrat, že?
červenec 31, 2007 10:34
Téééda, vy jste se ale rozkecali :))) : Míša šíša
Viděli jste někdy někdo aspoň pár dílů Ordinace v růžové zahradě? Tam souloží každej s každým a panečku - jakou to má sledovanost! Český národ tak nepokrytecky dává najevo, co mu je vlastní. Aneb jak říkával Menšík ve slavné scénce: "... Třeba takovej kohout: dneska má tuhle slepičku, zejtrá má zámhletu slepičku. No a co? Děje se něco? Zruší snad kvůli tomu drůbežárnu? Nebo přestanou slepice snášet vajíčka?... Tak vidíš!" smilies/grin.gif

Wendy, souhlasím s tebou - asi budu taky nějaká divná a staromódní. Ale vůbec mi to nevadí, dokážu s tím docela dobře žít smilies/wink.gif
červenec 31, 2007 10:34
No, já bych sem politiku radši moc netahala, : wendy
ale taky by mě zajímalo, jak dlouho se ještě budeme vymlouvat na bolševika. Už to vedou jiní, mladí, kteří ani v SSM nebyli. Něco poznamenáno ještě zůstane, to bude trvat dvě tři generace, ale už mi to někdy připadá jako okopávání mrtvoly...a proto pravím - hleďme dopředu. A aj, to jsem napsala přímo biblicky. smilies/wink.gif
červenec 31, 2007 10:36
no bb kdyby tvůj partner naštěkal do boudy : Dana
nějaké mladší, dokážu si představit, jak bys to tak lidsky chápala.
červenec 31, 2007 10:41
Myško, naopak, to ty mně pořád něco lehce podsouváš, : bb
viz "fakt si myslíš, že je v pořádku, když druhý muž ve státě aniž by čestně ukončil jeden vztah, dlouholeté manželství, na veřejnosti prezentuje svůj nový vztah, ve kterém upletl dítě milence?" a můžu desetkrát zopakovat, že ne, málo platné
jen jsem oddělila Topolánka-manžela od Talmanové-poprvé matkou ve 40, a o tom druhém jsem psala, že to celkem chápu
já si fakt nemyslím, že jí šlo o to, otěhotnět s premiérem
červenec 31, 2007 10:47
bb : wendy
o co jí šlo bychom se museli zeptat asi přímo jí...obecně vzato, ženy jsou přitahovány úspěšnými muži. Bude to takový dvoukariérový krásný vztah. Teď jsem taky trochu ironická, ale možná mi to projde... smilies/wink.gif
červenec 31, 2007 10:50
Dano, : bb
je mi 39, jemu 50 a chtěl by třetí dítě, takže Davidovo slovy, chce naštěkat do domácí boudy, ale dobře, představme si, že je mi o 13 let víc, jako paní Topolánkové, a stane se mi to co jí...tak nejdřív by mě to asi rozložilo na prvočinitele...vinila bych jeho a sebe, měla bych vztek a lítost, ale tu čtyřicítku, co by s ním prvně v životě otěhotněla, bych přes všechen vztek vážně celkem chápala, a nakonec bych si jako vždy na tom našla něco dobrého -
červenec 31, 2007 10:53
Bb, : Myška
to je fakt, jí šlo o to otěhotnět, ten premiér je k prvnímu potomkovi na prahu čtyřicítky bonus. Ovšem malusem by mělo být, že je ten býček ženatý a má s manželkou tři děti. Je nefér postavit své štěstí na neštěstí druhých. A to Talmanka udělala. Dana Ti to napsala hezky - kdyby Tvůj partner naštěkal nějaké jiné do boudy (hezký obrat!), taky bys to lidsky chápala? Třeba proto, že předtím chudinka nemohla otěhotnět, a ten Tvůj to zvládl?
červenec 31, 2007 10:54
... : bb
třeba právě to, že už si užívám větší děti, zatímco ona bude mít s přechodem taky pubertu potomka, že až bude mít návaly, bude muset na rodičák, zatímco já si vyzvednu vnučku a půjdu s ní do ZOO, že nemám nouzi, že děti jsou zdravé a bezvadné, že on mi zaplatí hypotéku a zůstane mi luxusní byt, a ještě mi zbyde dost, abych mohla cestovat, že vypadám k světu (což paní Pavla vypadá), mám prostředky na údržbu a můžu si ještě užívat a časem někoho potkat
ale jo, ten první rok, možná dva, by asi byly pekelné...ale říkala jsem snad něco jiného?
červenec 31, 2007 10:55
... : bb
jo, a taky bych si ještě nakonec zlomyslně řekla, že já si užila těch hezčích, mladších 25 let jeho života, a ji už čeká jen jeho stárnutí : )
ale jako ženskou, mámu, to bych ji fakt přese všechno nemohla nepochopit...nejsem zatvrzelá, víš
červenec 31, 2007 10:57
Míšo šíšo, : bb
Ordinaci jsem neviděla smilies/smiley.gif
červenec 31, 2007 10:58
Bb, : Myška
jestli bys opravdu na té situaci byla schopna najít něco pozitivního hned teď, kdy se to stalo, to pochybuji. Později, až by to přebolelo, to jistě, to já taky. Ale lidsky bych milenku svého muže nepochopila nikdy, vždycky by to pro mě byla potvora, která si s ním uhnala parchanta (promiňte vy útlocitnější), a vůbec by mě nezajímalo, že si tím vyřešila svoji bezdětnost. Co by mně bylo do její bezdětnosti??
červenec 31, 2007 11:04
Jo Wen, : NČ
mužova úspěšnost, to je velikej sexepíl. A taky to je daný prostředím, v kerym se vyskytujou. Kde jinde by mohla potkat JAKÝHOKOLIV partnera, a von partnerku. Buď jsou někde v kuloárech nebo v Audinách. V jedný Audině se nesešli, páč maj každej jinou. V tramwaji by se jim to též těžko podařilo.
Já jsem převážnou většinu svejch milenek taky měl z prostředí v němž jsem se pohyboval pracovně. Tak si myslim, že to je docela normální, že vona nenabrnkla třeba mě, páč voni ani nechoděj k Žižkovi nebo k Tomášovi na pivo, natož aby někde pracovali.
červenec 31, 2007 11:05
wendy, : bb
to nebyla výmluva, to bylo poukázání na historii, že když tu moc slušnosti a charakteru nebylo uplynulých 57 let, 40 před a 17 poté, tak by nikoho nemělo překvapit, že to teď je stejné. árod švejků a pokrytců. Jinak s bolševikem problém nemám, otec vystoupil rok po mém narození s kritikou strany z krajského výboru, čímž se náš život nasměroval celkem jasně a vyrostla jsem v tom, že sice hlavou zeď neprorazíš, ale ten strach z boule tě nijak neomlouvá.
červenec 31, 2007 11:05
milá bb : alena tečkovaná
ano vdala jsem se mladá a záhy rozvedla. Než jsem se vdala podruhé byla jsem 15 let sama s dětmi. Pochopitelně, že i nápadníci se našli - ale pokud byli ženatí - PRO MĚ neexistovali! Moc zásad tedy nemám, ale těch mála, co mám se pevně držím. A vím, proč to dělám. Rozhodně se mi nestalo - a to záměrně a z mé vůle - abych lovila v cizích vodách. Nepotřebuju někoko okrást, abych byla šťastná.
červenec 31, 2007 11:09
Myško, : bb
do její bezdětnosti nic, taky jsem neřekla, že Topolánkové je něco do bezdětnosti Talmanové. Přesto, nevím, zda je to její kultivovaností, nebo se tak vcítila do situace Talmanové, přesto se ale i ona vyjádřila v tom smyslu, že Lucii T. chápe a přeje jí zdravé dítě. Jinak opakuju, nikde jsem nenapsala, že je to co udělal a hlavně jak to udělal Topolánek v pořádku, naopak. A že Topolánková netrpí. Jen se tomu všemu z výše popsaných důvodů tolik nedivím.
červenec 31, 2007 11:20
Myško, : Margot
za slovo parchant není třeba se omlouvat. Pokud se nepletu, tak slovem panchart/parchant se po generace nazývalo dítě, jehož rodiče nebyli sezdaní, tedy dítě nemanželské a o tom teď přeci mluvíme. U šlechty se používal výraz levoboček, u ostatních lidí parchant.
Doba už je dnes trochu jinde, mimo manželství se rodí, tuším, asi třetina dětí, což ale nic nemění na původním významu slova panchart.
červenec 31, 2007 11:20
alenoT : bb
jo, souhlas, jsem téhož názoru - jen si myslím, že to rozhodování ti velice usnadnilo to, že 1) jsi o toho chlapa ani moc nestála, 2) jsi už měla dvě děti - když máme děti, uvažujeme a jednáme jinak. A že tedy být v Talmanové situaci, nemůžeme kategoricky tvrdit, jak skvěle, morálně, ohleduplně k paní Topolánkové bychom se zachovaly.
červenec 31, 2007 11:22
Margot, : bb
jenže všichni vědí, že od původního významu urazil panchart kousek cesty, "parchant" je velmi pejorativní, používá se jen jako nadávka, ostatně proto, že pancharti byli znevažováni, považováni za méněcenné členy společnosti
pokud nechceme urážet, řekneme nemanželské dítě, pokud se chceme vyjádřit zle, řekneme parchant...
červenec 31, 2007 11:31
nevím jak ty : alena tečkovaná
ale já VÍM!!!! že to tvrdit můžu.
červenec 31, 2007 11:38
oni se bb věci jinak říkají : Dana
a jinak prožívají když se Ti to stane osobně a veř mi, že to je pravda a můžeš tu diskutovat do alelůja a tom co bys, jak bys a kdy bys.
červenec 31, 2007 11:51
... : bb
ok, když víš, tak víš
jediné co odsuzuju je to, jak to Topolánek nechával vyhnít, vyšumět, nechal v tom svoji dlouholetou partnerku máchat a plavat a nepomohl jí ani trošku tím, že by dal najevo úctu k ní a jasně vyložil karty a řešil situaci...ale myslím, že to jen potvrzuje to, co jsem psala v 9.38-9.40. Měla ho roky pevně v rukou a on si nebyl jistý, že by ho nevtáhla zpátky...a tím způsobil, že ona pořád nic nechápala, jen doufala, že se probudí zpátky do sna.
červenec 31, 2007 11:53
k Denise : bb
nemám co říct, číst to můj puberťák, řekl by "hm, stupido..."
kdyby jí bylo 16 jako jemu, tak by řekl "blbka"


červenec 31, 2007 11:55
k charakteru naší politiky, odvislého od charakteru politiků, : bb
http://www.novinky.cz/domaci/senator-musi-byvale-asistentce-vratit-desitky-tisic_119864_mqld4.html
v tomhle spatřuju mužský přístup k věci, žena, ať Topolánková či Talmanka, by se toho nedopustila, ještě si vybavuju humbuk kolem asistenta Bobošíkové, vybrala si manžela, vysvětlila důvody a vše proběhlo naprosto trasparentně ...přesto si ji chlapi politici vzali na paškál....ale to jsem od Denisy odbočila.
červenec 31, 2007 11:59
Dano, : bb
ale o tom takto diskutujeme všechny, ne?
nebo vy ostatní, které tu se mnou nesouhlasíte, jste v pozici opuštěné manželky po padesátce, jejíž manžel odešel za 40letou milenkou a zplodil s ní dítě?
nebo jste se všechny ocitly v situaci, kdy jste se zamilovaly do ženatého otce tří dětí, otěhotněly s ním, chtěl s vámi zůstatl, ale vy jste ho uvědomělě poslaly k rodině?
navíc nemám žádné radikální "protalmanovské" názory smilies/smiley.gif jen ji hlasitě nelynčuju,a to se nelíbí
červenec 31, 2007 12:02
Ano, bb, : Margot
vždyť říkám, že doba už je dnes trochu jinde a jde jen o původní význam toho slova. Ale není to zas až tak dávno, kdy se to slovo používalo v původním významu, aby si to lidi už nepamatovali. A tuším, že hlavně ve starší generaci se nemanželské děti vyšlé ze vztahu ženáč-milenka (anebo ji nazvěme přítelkyně) pořád ještě mnohdy neberou jako že to je normální a v pohodě.
červenec 31, 2007 12:05
... : bb
prozatím končím
červenec 31, 2007 12:05
ani jedno a to druhé už vůbec ne, to je TABU pro měa vždycky bylo. : Dana
Není nutné se opakovat, naprosto sdílím názor Davida, Aleny T, KK.
A v politice by měli být soudní a po něčem takovém sami odejít. Příkladní nejsou a jsou na světle pro ostatní.

červenec 31, 2007 12:08
... : bb
Margot, není to v pohodě, ale taky ne důvod k odsuzování, měli bychom se učit snášenlivosti, a já se celkem obávám, že to dítě Topolánkovic, až povyroste, to pěkně slízne, protože několik takových zapšklíků, co by se báli říct to Topolánkovi/Talmanové do očí, si zchladí svoji maloměšťáckou žáhu na tom klukovi, a budou mít silnou potřebu mu říct, co si o jeho matce, otci, myslí. Lidi, co se domnívají, že mají právo kázat o morálce, slušnosti apod., nejvíc ubližují. A teď už opravdu končím smilies/smiley.gif
červenec 31, 2007 12:11
Dano, mají své emaily, tak jim to napiš : bb
slušně a ne anonymně, co si o jejich morálním a tedy i politickém kreditu myslíš, a že by měli odejít.
Jinak je to jen kritika pro kritiku a diskuze o tom co by se mělo, jak by se mělo..
červenec 31, 2007 12:15
Bb, : Myška
a čeho tím Dana dosáhne, že jim to napíše? Myslíš, že se někdo z nich chytne za nos? Ani náhodou, jen si pomyslí něco hvězdičkového. Kdo nemá na to, aby to sám pochopil, nedá na mínění a kritiku cizích lidí.
červenec 31, 2007 12:20
Hmm, bb, : Margot
tak to bych zas neviděla tak temně. Nikolas si sám rozhodně nevybral komu a kam se narodí, takže lidi můžou různě koukat skrz prsty na rodiče, ale že by si chladili žáhu na malým, proti jedovatostem bezbranným klukovi? Tak zle bych to neviděla.
červenec 31, 2007 12:20
Danuš. Sami neodejdou nikdy a nikde na světě! : NČ
Jenže někde jsou k tomu donuceni. Rozhodně ale ne bulvárem, nýbrž svými vlastními politickými stranami, které vědí, že jejich voliči si pamatují.
Na rozdíl od našich občanů, kterým stačí pár dnů před volbami kukat z televize, že JEDINOU spásnou stranou je ODS. A kdo nevolí ODS je komunista. A vyjukanej českej člověk, přestože závislej na zaměstnavateli, volí stranu jemu přirozeně nepřátelskou - stranu zaměstnavatelů, a ještě si při tom připadá úúúžasně státotvornej. A pak se blbeček nestačí divit!!!! Jenže to už má po ftákách.
A za čtyři roky nanovo!!! Masáž blbečků, papouškujících cosi, co někde zaslechli, v tom smyslu: "musím přeci volit ODS, jinak bych volil komunisty!!!!"
červenec 31, 2007 12:20
bb : Dana
ano, není to důvod k odsuzování, ale ani k tomu abych Talmanovou "chápala", jak ty říkáš, že někoho chápeš může značit to, že to jak se zachovala, vlastně toleruješ a respektuješ. Já tedy nemůžu a nechci chápat někoho, kdo aby nezůstal bezdětnej, udělá cokoliv, to že byla tak dlouho bezdětná si udělala sama svým životem a svými vlastními rozhodnutími. A najednou zjistí, že jí ujely vlaky a nabourá a doslova rozbourá život několika dalším lidem (manželce a dětem svého milence)??????? Cítím, že je naopak potřeba říci, že to co udělala v pořádku není, zvlášť když jsou oba dva v politice lidem na očích - příklady pro davy dalších. A také je to i pro to malé dítě od nich obou velice sobecké, dítě by se mělo narodit do normální, fungující rodiny, jinak bude chybami rodičů trpět po zbytek života.
červenec 31, 2007 14:11
Já nevidím rozdíl mezi tou nanynkou Denisou : alena tečkovaná
a mladou Talmanovou. Obě přece šly "za hlasem svého srdce" a obě se vyjádřily v tom smyslu, že nějaké manželství, nebo rodinný rozvrat jejich milence nezajímá a že s tím ony nemají nic společného. Jinak slečna Talmanová byla mohla mít deset dětí, kdyby je byla chtěla - ale nechtěla - chtěla kariéru. Před tím, než se "dala na politiku" dělala sekretářku na obecním úřadě na Praze 1 a žádné "světlo boží" nikdy nebyla. Pavla Topolánková toho musela zvládnout nesrovnatelně víc, není tedy divu, že se jí zhroutil svět. U porodu jejích dětí "hrdý otec" jistě nebyl...
červenec 31, 2007 16:13
AlenoT, to bohužel nevím, s jejím gynekologem jsem vskutku nemluvila, : bb
vím jen to, co se o ní píše a co říkala. Že dlouholetému partnerovi-vdovci pomohla vychovávat dvě děti, hlavně mladší dceru, se kterou má dodnes hezký vztah, že měli normální rodinný život, dítě chtěli, nepřišlo. A že otěhotněla s někým jiným v době, kdy už to nečekala. Což se stává. Jestli z Talmanové někdo dělal světici a je zklamán tím, že je to normální ženská z masa a krve, jeho problém.
červenec 31, 2007 16:41
... : bb
U porodu prvních dětí T. být nemohl, neb se to ještě pár let po sametu nepěstovalo. Že ve zralém věku si lidi novopečené rodičovství víc vychutnávají,jsou hrdí na zdravé dítě, je celkem běžné, pro mě nic co bych ironizovala. Čeho musela Topolánková zvládnout víc přesně nevím, předpokládám, že myslíš rodinu - no jasně, jako každá, která se rozhodla mít děti. Třeba Talmanová porodí za rok ještě dvojčata a až jí bude tolik co Topolánkové, bude toho mít za sebou tolik co Pavla. Ale stejně to asi bude mrcha všech mrch, co.
červenec 31, 2007 16:44
Dano, : bb
chápat neznamená tolerovat, a tolerovat není totéž co respektovat. Proto můžu chápat i to, co nerespektuju, a co bych ani netolerovala.
Jako třeba když jsem rozeslala sms a telefony, že kvůli nevolnosti nepřijdu, ačkoli mi bylo dobře (pak už ne, nevolnost se dostavilasmilies/smiley.gif
To se dá pochopit, ale přece ne respektovat, a nemělo by se mi to ani příliš tolerovat smilies/smiley.gif
červenec 31, 2007 16:50
... : bb
by mě docela zajímalo, která strana je na straně zaměstnanců

červenec 31, 2007 16:51
to BB - žádná : AlenaT
nevím jestli to pamatuješ, ale ani komunisti nebyli. Každá vláda kouká si ještě co nejvíc urvat dokud je co ..... . Jsou slušný podnikatelé - aler už jich moc nezbývá, ti co slušný byli, už se položili , kdyžý to nešlo podobrým a přes všecky klacky pod nohy prosperovali - no tak se holt udělal "umělej konkurz" a bylo. Do dneška to těm lidem nikdo nevrátil, přesto že se zjistilo, že o majetek přišli podvodem se strany státu (nebo máme už soukromé soudy? - viz. soudce Berka a spol).
červenec 31, 2007 18:36
nějak se mi moc nelíbí to kydání hnoje... : libuna
Nikdo z nás u nich doma není, jediný, co snad víme je, že Topolánková rozvodn nechce a dělá všechno, aby se nerozvedla. To přeci říká už pěkně dlouho a všude. Je mi jí líto, ale stejně tak, jako všech, kterým prostě manželství "skončilo". Kolik ze zdejších čtenářů je také podruhé či po třetí atd. ženatý, vdaná? A všichni čekali se seznámením až bude vše vyřízeno? Nikdo se s tím druhým neseznámil za manželství?
A nevzniklo žádné dítě jako mimomanželské? Ta výše uvedená trapná debata o "parchantech" a o tom, že jim bude později vyčítáno, jak byli počati... Lidi, kde to žijete?
Kdyby se "děti dělali" jen za manželství, a kdyby lidi zůstávali v manželství "na věky" to by byl svět, co by se vám asi líbil, ale zkusme nějakou jinou pohádku, tyhle scifi jsou už překonané...
červenec 31, 2007 20:26
jo, a ještě jedno: která "chudinka manželka" si jede na Kilimandžáro? : libuna
Mj. jsem zvědavá co všechno se bude ještě dít, jen aby se rozvod nemohl konat.
Ne, já se té druhé nezastávám, a dokonce i chápu tuhle, že se zuby nehty brání, jenže: má to cenu? není to už neskutečně trapný?
Kam ještě nedala rozhovor? Kde ještě o tom nemluvila?
Snad na Kudlance :-)))))
červenec 31, 2007 20:29
Kilimandžárem to nepřetlučeš... : wendy
Ony když se zdejší Kudlanky rozváděly, tisk za nimi pořád necoural, nikoho to nezajímalo, takže asi tak na závěr. Dva proudy tu zůstaly podle toho jaký má kdo náhled na podobné peripetie, pro někoho zůstane T1 opuštěná manželka která je z kategorie těch, které se s tím prostě těžko vyrovnávají a T2 mrcha. Pro druhé to bude naopak nebo skoro naopak. V každém případku by se vrcholný představitel státu měl více ovládat, jak mu velí mrav. To jde těžko, nemá-li mravy. Jsou to jenom lidi ? Jak se to vezme, podle mne je model chování představitelů státu zavazující. Nejsou to teď jen tak obyčejní řaďáci, mají nejen slávu, důležitost a platy, ale také závazky. Měli by mít... smilies/undecided.gif
**********************************
srpen 01, 2007 08:02
libuno, trapné je to, že se to děje, ne že se o tom diskutuje, : bb
pokud diskuze nesklouzne k rejpání a napadání druhých, že jsou hloupí, trapní, prostí apod., což se tu až na výjimky v podobě některých čtenářů neděje
já si vůbec nemyslím, že by někdo v budoucnu nad dítětem moralizoval o tom, jak přišlo na svět, ale zneužije ten fakt k tomu, aby si vylil své frustrované zakomplexované nitro
kromě pochopitelného zklamání politikou jsou lidi taky plní závisti, a když se k tomu přidá malost...
srpen 01, 2007 08:05
jinak s tím cestováním jsem přesně totéž měla na mysli, : bb
když jsem psala, že Pavla Topolánková je na tom zle jen citově, což je dost špatné, ale my už víme, že žena se třemi dětmi může být na tom po rozvodu mnohem, násobně hůř...bydlení, zdraví, peníze, aj. aj....ona má aspoň jak, kde, za co se oklepat
a on se taky oklepal, co nemá nad sebou dohled vychovatelky, je z něj větší a větší buran smilies/smiley.gif držela ho v lajně a on se teď musí cítit jako na prázdninách
srpen 01, 2007 08:09
AlenoT, no právě, taky myslím, že žádná :)) : bb
komunisty si celkem pamatuju, a i o tom, jak dopadne slušný podnikatel, vím své...
srpen 01, 2007 08:11
No jak se zdá, : Margot
pořád se tu rubou dva názorové tábory - jedna strana tvrdí, že milenka i manžel mají právo na svou svobodu a mají právo jít si za hlasem svého srdce celkem bez ohledu na okolí, mají právo navazovat další vztahy a plodit nové děti aniž by alespoň slušně a čestně ukončili původní manželství, protože takhle je to přeci normální (a taky pohodlné).
Druhý tábor vnímá manželství jako závazný slib, kdy si dva lidi slibují stát při sobě v dobrém i zlém, slibují si věrnost atd., takže manželce pak sice samozřejmě nepatří její muž jako osoba, ale svým způsobem jí morálně patří třeba to, že on (ani ona) si nebude po dobu manželství nosit svůj sex jinam. No a z tohoto úhlu pohledu každá milenka, vstupující do vztahu s ženatým mužem určitým způsobem "krade" něco co jí nepatří, leze na cizí území, přelézá ploty... no a ten nevěrný manžel samozřejmě maželku podvádí a "okrádá" taky o cosi co patřilo domů a on to vynáší pryč. Právně to postižitelné není, tak jako krádež peněz nebo majetku, ale morálně a citově je to svým způsobem jakoby zlodějna.
Takže někdo pak milenky a nevěrníky chápe, protože všichni tak trošku občas zalžeme a každej občas nějakou drobnost ukradne, nebudem se pokrytecky tvářit že ne a nevěra je přeci normální... no a někdo to bere tak, že krást by se prostě nemělo, ani v penězích, ani morálně a v citech, každá zlodějna je svojí samou podstatou ostudná a normální není, byť se občas děje.
srpen 01, 2007 10:21
... : bb
no tak já se s nikým nerubu, natož o názorech, neztotožňuju se ani s jedním ze dvou tebou popsaných stanovisek, nevidím život tak černobíle
mimochodem, o drobných krádežích a lžích tu kdysi byla docela vášnivá debata, většina proti mému názoru byla zastáncem toho, že jsou pochopitelné i omluvitelné a nesouhlasila se mnou v tom, že drobné podvody u jednotlivce vedou mj. k toleranci velkých špatností ve společnosti
srpen 01, 2007 10:39
... : bb
jak jsem napsala někde nahoře, nesouhlasím s mimomanželskými a vůbec paralelními vztahy, ale chápu, že někdo nepotká ve 25 partnera na celý život, i když si to myslel, a on pozná druhého, stejně na vážno a na dlouho, třeba v 50, a pak bohužel nutně následuje rozchod, rozvod...jinými slovy - to, že já žiju nějak a podle nějakých svých vnitřních pravidel, neznamená, že odsuzuju šmahem lidi, kteří žijí jinak, nebo je potkalo něco jiného než mne
srpen 01, 2007 10:47
občas mi bb začíná připadat, : Inka
když to tak pozoruju okolo sebe, že lidé, kteří si nemohou celý život najít partnera, jestli náhodou nemají přehnané nároky na to co by chtěli oproti tomu co mohou nabídnout. Mám kamarádku 29 se kamarádíme, jako 17 ti letá otěhotněla s grázlem, kterého milovala, vzala si ho a než se holčička narodila, tak byla rozvedená. Od té doby je sama. Grázla stále miluje, ale on jí neudělá nic dobrého, na holku za celý život neplatil, půjčovala mu peníze, měl samé děvky, jen jí tak jednou za dva roky využije na bydlení, když ho nějaká vyhodí a nemá kde by hlavu složil. Nemá smysl s ní o tom hovořit, dělala jsme to 25 let a už nechci, jsem unavená, komu není shůry dáno.... Nikdy si nikoho nenašla i když tvrdí, že chce. Jeden měl velký nos, druhý odstálé uši, třetí jí pozval na kafe a nechal jí to zaplatit a já nevím co jěště......a hledá ve svém věku (a to byla pozor velice krásná holka, ale teď už má prostě leta 43 let) krásného, bohatého......

Mám souseda hodný milý, ale vesnický chlap 56 let, celý život sám, má domek auto, králíky, psa, políčko .... a hledá mladou, chytrou a krásnou, nejlépe 30ti letou......
že kdyby měl ženu, tak by mu pomohla chovat dvě prasata...... no která mladá 30ti letá, krásná a chytrá se bude chtít zašít na vesnici, kde dávají lišky dobrou noc, mít doma skoro 60ti letého pána v teplákách a v pantoflích z uříznutých gumovek, co chodí každý pátek, so a ně do hospody???? A dává veliký pozor co utratí.....


srpen 01, 2007 12:39
... : bb
smilies/smiley.gif zkus je seznámit - ale napřed proveď test, dej kamarádce pochovat malého králíčka smilies/smiley.gif
jinak souhlas, lidi jsou nároční ve svých představách, co si zaslouží a jak by se druzí měli chovat, ale nejsou už tak nároční na sebe
moje sestra se rozvedla ve 40, ne kvůli jinému vztahu, je jí 47 a od té doby je v podstatě sama, má nereálné představy o sobě i o životě a nechce pochopit, že druzí mají své potřeby, oprávněné, a ty nemusejí nutně korespondovat s jejími potřebami


srpen 01, 2007 13:06
a jen tak na okraj :) : bb
měla jeden vážný vztah, zamilovaná až do uši, přesvědčená, že poznala tu svou osudovku, že teď je to ten pravý, oba zralí, tehdy v mládí v podstatě zakládala rodinu, ne partnerství...až na malý háček, byl ženatý, a klasika - se ženou téměř nežije, nespí, nerozumí si, zatím se nerozvedl s ohledem na děti (17 a 23), moje sestra byla tou onou osudovou atd. atd., a skončilo to taky klasicky - návrat k rodině. Málem ji to položilo, rozvracečku jednu zlou...
srpen 01, 2007 13:11
taky mám takovou kamarádku : alena tečkovaná
teď jí umřel otec, kterému bylo 99.Je sama - ne že by o ni nikdo nestál - jako mladší byla vyloženě hezká a přitažlivá, ale jak nebyl ženatej a ona o něj nemusela "usilovat" - tak to nebylo ono.A jelikož je prodavačka, tak příležitostí k seznámení měla - a dosud má - mraky.Ten jeden jedinej je - pochopitelně - ženatej a ji má jen tak semtam jak má zrovna náladu. A moc často ji teda nemá. Teď u mě sedí denně do jedenácti do večera, protože se bojí být sama doma, kde na ni všecko padá.Nevíte o někom, kdo by si ji vzal - ovšem nachloroformovanou a v bezvědomí. Jinak je hezká, příjemná, šikovná, dobře vaří a zaručuju mu, že by o ni bojovat musel až do smrti - vedlo toho grázla Jarouška totiž nemá nikdo šanci.
srpen 01, 2007 13:23
Alenko, fakt nevím :-( : NČ
.
srpen 01, 2007 13:32
seznamovat je nemá smysl, : Inka
to prostě není ten její vysněný princ, mám i spoustu hodných kamarádů co jsou sami, ale nesplňují její představy. Už jsem to vzdala, naposledy jsem se rozčílila a řekla jí, že když neumí ustoupit od svých nereálných požadavků, tak ať mi nebrečí na ramínku, tak se musí smířit s tím, že zůstane asi sama, ať si uvědomí, že ani ona nemládne a nehubne ..... no a od té doby se neozvala, teď mě to docela mrzí, mám jí ráda, ale myslím, že to potřebovala slyšet a někdo jí to říci už musel.

Víš oba jsou to lidé co od svých představ neustoupí, akorát smutní, že jsou sami.
srpen 01, 2007 13:38
jo děvče, tohle do ní hučím dvacet let : alena tečkovaná
a teď mi vysloveně krvácí srdce, když ji vidím. Když prochází vrátky tak se můj muž osypává a zdrhne buď na zahradu, nebo spát - podle toho kolik je. Ale já zas nemám to srdce....k psychologovi nebo k psychiatrovi ji nedostaneš, ona je ten typ, co žije "přírodně" (pořírodní bůček jí teda nikdy nevadil), a tudíž nechodí k lékaři a "nejí prášky". Zatím má - po tátovi - dobrej kořínek, ale až jí fakt něco bude, tak jí doktoři budou muset nejspíš napřed utlouct, aby jí mohli pomoci.
srpen 01, 2007 13:51
Seznamovat někoho je nevděčná věc : wendy
človek by rád pomohl, ale...a tohle vrbství je taky náročná věc. Kamarádi jsou mimo jiné i od toho, abychom měli kam jít, když nám teče do bot. Jenže stále a stále dokola o jednom, to je úmor.
Na jednu stranu dotyčnou osobu litujeme a nemáme srdce ji zapudit, na druhou stranu víme, že to musí vzít nějaký konec, nebo za chvíli budeme takhle k někomu docházet ruku v ruce dvě - vrba a trpící. Práce s lidmna je všeobecně namáhavá...
srpen 01, 2007 14:57
... : Páša
Je něco jiného být mladá nezávislá milenka a něco jiného ohleděná stárnoucí manželka, ale až jednou budeš mít stejné zkušenosti jako ta jeho manželka, která ho nutí se změnit a třeba ti taky nějaká žhavá atraktivní bude nabourávat manželství, které třeba není úplně stoprocentní, ale nějak ujde, tak tehdy se třeba budeš bít do hlavy a budeš si říkat, bože jaká jsem to byla koza, jestli na to teda máš. Není nic horšího než chlap, který skučí jakou má doma hroznou ženskou. Jestli by třeba ten tvůj nezasloužil pořádný kopanec do pr....Bych si někdy přála, aby bylo mezi ženskýma větší spojenectví, přece jen údajně patříme k tomu kvalitnějšímu druhu (jak říka paní Fialová), tak proč si ten můžský druh zbytečně barvit na růžovo.
srpen 06, 2007 13:21
... : petra š.
Nestačila jsem přečíst všechny komentáře, ale i tak jsem zjistila, že nejenom mně zůstává rozum stát nad tím arogantním, ublíženým, egoistickým a navíc totálně tupým frackem.
srpen 09, 2007 13:21
jsem také fracek? : aqua
když si myslím, že je je to především problém manželky a toho chlapa? Nemám nějakej ten pátek za sebou, či jako to tu někdo formuloval.. Tak možná proto si myslím, že stane-li se taková věc, je to především záležitost toho chlapa. Jo asi je dost naivní od Denisy říkat že měli pohodovej vztah, teda že k sobě pasovali, atd. a zároveň dodat že ten chlap měl paralelně manželku. Na druhou stranu, v tom, že manželé neměli ve vztahu problémy, dokud se neobjevila ona, fakt není až tak její problém - manželka si to musí vyřešit s tím chlapem. Myslím je to dost zkratkovitě napsané nato, aby se toho dalo vyvozovat všechno, co tu mnozí napsali. Informací o manželce či maželovi je minimum, myslím že většina kometujících do toho promítá své vlastní zkušenosti a dopisují story tam kde není úplná. m JE možný že, že se to Denisa prostě snažila zkrátit. Já mám dojem, že tu všechny už máte rodinu a proto fandíte manželce. Já nefandím Denise, jen mi to připadá pochopitelný, že svobodná holka může uvažovat tak, že manželství partnera, které se rozhodl opustit je jeho věc a jí se týká pouze tak, že se dozví datum rozvodu. ( ačkoli v ejejím věku... )
Podotýkám, že bych o takový vztah nestála, chlapem co se ani rovádět neche už vůbec ne, a s tím blbem co o něm píše Denisa tuplem ne. Jen si mylsím že v tkaovýhle situacích je především tím špatným ten chlap, neb on má potřebu mít milenku-naivku. a už radši končím..
září 07, 2007 18:50
to jsou ale nesmyslné KECY : rajda
Deniso,
život už je takový, že toho "svého" najdeme zadaného. Jenže tak to asi osud chtěl a když to trvá tak dlouho, není to aférka na jednu noc. Manželka, ať se ne mě nikdo nezlobí, měla být tak dobrá, aby se on k ní vrátil a rád - a to neudělala. A ty zase bys (nebo jsi) měla být tak dobrá, aby o tebe skutečně stál a vyměnil tě za svou životní partnerku.
Samozřejmě, že mě potkala stejná situace, ale vyřešila jsem to tak, že jsem velmi pozorně sledovala, JAKÝ VZTAH má se mnou a co jsou jeho PROIROTY. Tou prioritou jsem se v jeho životě stala a dnes již deset let jsem já. To, že se okamžitě nerozvedl, nevykopal ze svého domu svou ženu nebo i děti, je pro mne naopak známkou toho, že chápe, že za to co se stalo především děti nemohou, a nakonec ani ta žena neuměla být prostě lepší (pro něj) než já. Prostě to tak v životě chodí a člověk, který chce prožít svůj život, zpackaný ukvapeným či nezralým výběrem, prostě napohled sobecky vstoupí do jiných vod.
Co jsem ovšem NIKDY nepřipustila: jedinou větu s jeho ženou. Je to jejich věc, jejich vztah, jejich zklamání a prohry. Čekala jsem jen na výsledek. A ten zde je v podobě desetiletého soužití, máme spolu krásné a zdravě dítě a stále máme lásku a já ho dodnes miluji, a to především jako člověk a ne jenom milence, přestože mi žádné velké "manželské, tj. finanční či zabezpečovací" výhody nepřináší.
Vždy jsem se živila sama a tak to v podstatě i zůstalo. Nepřipustila jsem, aby "solil" peníze mně a své vlastní tehdy celkem malé dvě děti zanedbával. Naprosto jsem nenamítala, když jeho manželka zvolila novou, pro ni příjemnější práci, kerá ale znamenala ještě větší dotace jí a dětem.
Musím říct, že právě to, že ON je zcela nezatratil, neopustil hned, nepřestal se o ně starat, považuji za slušnost po tom všem, co se mu přihodilo. ¨Jejich děti asi pět-šest let nevěděly, že se vůbec něco stalo. Jako větší se s tím už vypořádaly. Manželka ihned poté, co se o nás dověděla, chtěla odejít - do nějakých privátů za její měsíční plat, vytrhávat děti ze školy, z péče babičky, ktewrá bydlela v domě a situaci přijala tak, jak ji život přinesl - stará se střídavě o všechna vnoučata.
Asi je v podstatě velké štěstí, že ON má povolání, kdy bývá celé dny mimo město, tak to ani nepřichází nikomu divné, když tam není....
Idylka to není - nechodíme spolu skupinově pod stromeček a nedáváme si pokrytecké dárky. Žijeme tak, že dnes je on z 95% u mne. NIc není ale zadarmo, takže sice ON s ní nežije, zbudoval jí oddělené podkrovní bydlení, řeší spolu "technické" záležitosti...Nechodí s ní ale do společnosti, nejezdí s ní na žádné "jakože" dovolené, prostě nikam. Toto je jen moje místo. JInak bych to nebyla ochotna tolerovat. Ona zase pochopila, že každá jiná by si ho přitáhla, chtěla s ním bydlet, utrácet jeho peníze, co nejméně dotovat jejich děti, natož ji. Myslím, že jsme udělali maximum proto, abychom nezraňovali svým vztahem lidi kolem sebe. Nevím, jestli jde udělat víc. Ale nakonec: bylo by mně něco po tom? ON je svéprávný člověk a své manželství so rozhodl tak, jak si zasloužilo. a bývalé ženě dal a dodnes dává možná mnohem, mnohem víc, než si zasluhuje on. ALE TOHO JSEM SE VŽDY STRIKTNĚ DRŽELA STRANOU, STEJNĚ JAKO JAKÝCHKOLIV POKUSŮ O "ŘEŠENÍ" Z JEJÍ STRANY. NIKDY JSEM S NÍ NEPROMLUVILA, NIKDY JI ŽIVĚ NEVIDĚLA. A tak to zůstane. Ona má dnes přítele, chce se vdávat a v podstatě mi může děkovat, že nezažila harakiri stěhování do rodnýho města, utrápené děti v cizí škole, život bez prostředků a pomoci babičky, scény, hádky... i když te byly, ale beze mne. Já nejsem její život. A že se to stalo? vždycky za to můžou obě strany. Měla být prostě lepší, no....pak by řekl mně - nashledanou madam a pohádky by byl konec.... NEŽIJEME PROSTĚ JEN JEDEN ŽIVOT A JE TŘEBA SE S TÍM SMÍŘIT A NE MÍT MRAVOKÁRNÉ KECY. TOHLE NEBYLA PROMISKUITA, TO BYL OSUD.... nota bene, konec je stejně ještě v nedohoednu :-)))
září 15, 2007 08:39
Ahoj Deniso, : marťa
předpokládám, že ve skutečnosti jsi vůbec nevěděla, jak to mezi nimi bylo. Info přicházelo nejspíš jen od něj. Ta " k*áva" je nejspíš nešťastná a ty jsi mladá. Až se Ti bude rozpadat manželství, sama uvidíš, jak to chodí.
září 19, 2007 11:33
vsem tem husam, co denisu odsuzuji : martin
ach ano, pokud se chlap zamiluje, je to mizera, lhar, sobec, padouch a vubec, neshopen hlubsiho citu a oceneni a uvedomeni, jak manzelka chudacek trpi. Au, Au, to to ale boli, vsuchni ji litujme, jak nezaslouzene trpi. Zcela spravedlive by v ramci utrpene ujmy mel manzelce odevzdat veskery majetek a jit.

No, kdy ze ale zamiluje manzelka, tak se v ni probudi hluboky cit, jeden z nejkrasnejsich. Ta harmonie a souzneni! Kazdy rozumny clovek, chape, ze ona musi jit za svym srdcem za laskou, neb jenom pro lasku stoji za to zit. Uz nemuze dale trpet ve vychladlem vztahu. Jeji rozhodnuti je zcela pochopielne a vedene vyssim principem lasky, ktery nelze zpochybit, pokud ma clovek srdce. Je jasne, ze jeji horici laska potrebuje materialni ramec a proto muz by si mel uvedomit, co si sam nadrobil a nove lasce dale neprekazet. Tim je mysleno, mel by si nejlepe opustit dum a byt a nebyt dale na obtiz. Ach ta krasna laska!

Takze vy vsechny miluji, co trpite u tech hroznych manzelu - jste neuprimne, lzete sami sobe i druhym. Nejde vam o zadne manzely, ale o pohodli, ktere vam menzelstvi prinasi. Kdo jiny by mam delal banku a pana zarizovatele? Jedine co skutecne milujete jsou nejcasteji penize, sperky, nemovitosti a narcisticke obdivovani. Jste prave kudlanky. Jen muzicka pred uskrcenim jeste trosku odrbete. Prolhane lharky, ktere miluji - jedine penize a pohodli.

Jeste tak ty 19-20 lete jsou uprimne a laska pro ne neni jen 'blbost'. Ale velmi brzy se to meni, jak jsem popsal vyse.

No a ted me budou sufrazetky prave a nefalsovane a verne lasky odsuzovat, ale to je burt. Krici nejvice potrefene husy, neni to tak?
září 21, 2007 21:22
martinovi : Jahoda
myslím,že máš dost pravdu.Ale to je asi na vztahu, nemůžeš ze všech manželek udělat kudlanky.Znám spousty manželství, které nefunguje na materialismu, ale opravdu se milují.Ale je fakt,že tojsou fungující vztahy.Jen žena dokáže chlapa obrat do poslední koruny, chlapi odcházejí s kartáčkem.Ale ber to i tak,že chlapi odcházejí od čtyřicetiletých manželek a mění je za mladší, což fér k nim také není nemyslíš, po tom co jim dají tyhle staré a opotřebované manželky děti a mládí.
září 24, 2007 09:48
... : Kateřina
Jednostranný, naivní pohled.
říjen 04, 2007 10:24
Denise : dagy
Mám radu, otevři na parkovišti auto, sedni do něj a pokus se nastartovat. Až Tě chytí, můžeš říct, že jsi nic špatného nedělala, jen ses chtěla projet okolo domu, abys zjistila, jak se v tom autě sedí. A majitel? Co Ty s tím?
Manželka samozřejmě není majitelka manžela, ale ....
říjen 24, 2007 13:29
naivko : sweet
ty slípko, třeba taky budeš jednou řešit takový problém - až budeš na straně podváděné manželky. a milenka ti řekne "co já s tím". Třeba budeš mít rodinu, děti, společný byt, hypotéku, společný zážitky, třeba zjistíš, že se ti udělalo pár vrásek nebo můžeš mít zdravotní problémy.... co ty s tím? budeš jásat a radovat se z toho, nebo budeš chtít zpátky svoji rodinu,manžela, zabezpečení.... zamysli se nad sebou. normálně bych tě nazvala rozmazleným frackem. v životě se ti to všechno vrátí. teď ti imponuje, že jsi sbalila ženatýho chlapa, ale za pár let to bude unavený chlap, který platí alimenty na děti a manželce, začne ti vadit, kolik "ubírají" peněz a času tobě nebo tvojí rodině. třeba někdy začneš přemýšlet jinak. a nebo ne, ale vrátí se ti to jinak.
listopad 25, 2007 16:50
tak já jsem v roli manželky, ale milenku neznám, takže nemohu soudit : janina
Ahoj lidičky. Je mi strašně smutno, právě jsem se dozvěděla, že se mi muž zamiloval a po novém roce odchází za ní. I když to jem asi spískala já, on chtěl jen ukončit manželství a já z něj vytáhla důvod a obratem jsem ho vyhodila, aby se po svátkách odstěhoval za ní. Máme totiž devítiletou holčičku, která to neví, na tátu kouká jak na svatý obrázek a jak to ustojí, netuším. I pro mě je to pořádná fuška. Nejsesm žádná kráska, ale jsme spolu už 16 let a já nechápu, jak mohl tak dlouho lhát, hrát to na obě strany. Museli byste ho znát, byl tak spravedlivý a poctivý, že by to do něj neřekl nikdo. A já mu věřila tak strašně moc, a ted nevím, jestli ještě někomu budu moct věřit. neumím ustát ten podvod, rozbití všeho čemu jsem věřila, přestavujem barák, vymýšleli jme jak, loni jsme předělali půlku, letos mi do toho vlítla operace vazů v koleně a on mě totálně odepsal. Proč se mnou neřešil, když byl nespokojený? Co ted s barákem, dítě je tu 3 rokem ve škole, zvykla si a ted se budem zas stěhovat zpět do paneláku a bez táty.Jak to prcková unese? A jak ustojíme obě, že vyměnil život s náma za nějakou pipku, kterou zná tak málo? A nemyslím to na ni špatně, já ji neznám, třeba je opravdu neodolatelná, ale my obě tak málo znamenáme? Že kvůli í spálí mosty? On nás vůbec nevidí, je zaláskovaný a mě ta lhostejnost strašně ubližuje. Já se z toho zblázním. A stejně na něj neumím koukat jako na nepřítele, jen brečím, nemůžu spát, nemůžu jíst a bojím se, že to nepřebolí.
prosinec 17, 2007 21:36
janino, to co píšeš je smutný, ale... : standa
zkus si představit, že mu odpustíš, zkus ho přivést zpátky, využij třeba dceru, ale zkus co jde. Nepros ho, neponižuj se, ale jednej, začni se jinak a vyzývavěji oblékat, změň účes i chování. Hlavně mu nic nevyčítej, to víš, my chlapi jsme egoisti a neřádi. On už možná dneska uvažuje o návratu sám, ale neví jak na to, tak mu musíš pomoci. Vím o čem mluvím. Před pár lety jsem měl podobnou "zkušenost", našel jsem si pipinku a myslel jsem, jak začnu nový život a já nevím co ještě, ale manželka to nevzdala, dá se říct, že bojovala jako lev, ale dosáhla svého, s pipkou jsem se rozešel a vrátil jsem se domů, dneska jsem manželce vděčný, že díky ní jsme krizi překonali a nezničili jsme devatenáctileté manželství. Dá se říct, že je to ještě lepší. Přeji ti aby ti to vyšlo a držím ti pěsti.

prosinec 21, 2007 19:13
Manželství Janiny ... : Iveta
Milá Janino, chtěla jsem psát k úvodnímu příspěvku Denisy, ale ty se mi zdáš přednější. Úplně souhlasím se Standou. Zachování rodiny pro dítě nadevše. Je mi 47 let a jsem 27 let vdaná. Máme dvě děti /syna 26 a dceru 22 let/. S manželem jsme se brali po půlroční známosti a "museli" jsme. Na radnici jsme si slíbili, že spolu budeme v dobrém i zlém. Bylo obojí. V roce 2003 jsem měla těžký úraz páteře se skřípnutou míchou. Málem jsem zkončila na vozíku. Dnes jsem trochu ochrnutá na levou stranu a mám i jiné následky, které na mě nejsou tak vidět. Já i moje rodina si prošla PRVNÍM peklem. Měla jsem v nich velkou oporu. Hlavně v manželovi. Půl roku jsem byla mimo domov. Najednou se nám život obrátil naruby. To si dokáže představit jenom ten, kdo to prožil. No a asi za rok poté k manželovi do práce nastoupila velmi hezká slečna /stejně stará jako náš syn/. Těžko mohu konkurovat modelce. To žena vycítí, že se něco děje. Co jsem řekla nebo udělala bylo špatně, přestával se mnou komunikovat a trávit čas /i v posteli/, vedle mě najednou byl úplně cizí chlap ... Onemocněl láskou k oné slečně, která ho narozdíl odemne chápala, chválila atd.. /Manžel je spolumajitelem dobře prosperující firmy/. Musel si zdůvodnit svůj nový vztah /trvalo to skoro 2 roky/. A ty pocity k zešílení jsem měla taky ... to bylo DRUHÉ peklo. Ale já jsem nemínila se svého muže vzdát /chtěl se rozvést a se slečnou bydlet, pořídil jí garsonku, začal s ní chodit do kina, na diskotéky, koupil si kolečkové brusle atd./. Dala jsem se do boje.
A co naše dospělé děti? I když dospělé, trpěli, protože nás mají rády oba. Dokonce musím přiznat, že svého otce mají radši. On je opravdu dobrý otec a člověk. Nebudu popisovat v čem můj boj o manžela spočíval, ale hodně mě to vyčerpalo, moc to bolelo, ale nelituji toho /myslí, že jako manželka jsem si to mohla dovolit/, i když jsem si z úst manžela i jeho milenky vyslechla "své". Doma jsem se snažila, aby bylo vše vpořádku, uklizeno, navaříno /i když to kolikrát nejedl/, vypráno ... Janino, ale vůbec mě nic nebavilo, taky jsem byla mimo. Musela jsem se nutit. A ta hrozná atmosféra v rodině ... to bolelo. Zkončila jsem u psychiatra i psychologa a v manželské poradně.
A jak to dopadlo?
Už nevím, jak to dlouho trvalo a opět jsem začala cítit, že se manžel mění do své původní podoby. Šlo to pomalu, vítala jsem každý malinký náznak náklonosti ke mě. HURÁ jsem si řekla. Vyhrála jsem. Zůstal se mnou ... s námi. Slečna už je paní. Záhy se vdala za sobě rovného a i když stále je ve firmě, vím, že můžu být v pohodě. Nemluvím o tom. Manžel se snad za to i stydí.Teď máme pěkný vztah.
Přeji ti, Janino, to samé a ještě jednou si přečti příspěvek od Standy.
A hlavně ... nerozváděj se!!! Pa
prosinec 29, 2007 20:10
Absurdní : Katka M.
Nevím proč tu nadáváte na milenky. Můj tatínek byl ženatý a měl dvě děti,které miluje dodnes a ony jeho.Jen žil se ženou,která se mu "pelešila" a nějak nedokázala pochopit,že z platu mladé rodiny si nemohou pořídit hned vše.Tatínek tenkrát tu jejich krizi řešil častými útěky do hospod a pitím.Dětem se ale(co vím z vyprávění i od nich) vždy věnoval a zahrnoval je láskou.Pak přišla na scénu moje maminka.Zamilovali se do sebe a začali spolu chodit.Tím pádem byla zařazena do kategorie vámi tolik nenáviděných milenek.Mamince bylo v té době 22 let a tatínkovi 30.I maminku obtěžovala ona dáma na pracovišti svými výjevy o tom,že svého muže miluje a ať nebere rodině otce,bombardovala dopisy jeho rodiče a sestru.Když se toto dozvěděl tenkrát můj tatínek,tak si sebral věci,odstěhoval se k mamince a podal žádost o rozvod.Kdyby u ní tenkrát zůstal,tak by jsme se nenarodily my.Další jeho děti.Nežil by již 31 let ve spokojeném manželství,kde se i po takové době moji rodiče hluboce milují (je hezké vidět dva blízké lidi,jak si i dnes vymění polibek a něžné pohlazení)a nepřestal by navíc chodit do restauračních zařízení,což utl hned sám,co začal žít s maminkou.Neměli to jednoduché ani jeden,ale překonali to a jsou spolu a šťastní.Myslíte si že maminka byla v té době snad slepice?Ne.Šla za hlasem svého srdce a udělala dobře.Pro tatínka to byla je a bude(jak tatínek často říká)osudová žena.A i já jsem nyní v podobné situaci s tím rozdílem,že můj nastávající manžel neměl se ženou žádné děti a ihned v počátcích ji varoval,aby se střežila jakéhokoliv incidentního kontaktu se mnou.Když jsem ho poznala já,tak i on řešil krize útěkem do práce,či restaurace.Prošla jsem(a stále procházím) s ním naschvály jeho ještěženy.Za pár dní ho čeká 1. rozvodové stání a poté své nynější soužití chceme dovršit svatbou.A můžu zodpovědně říci za sebe,že lepšího muže jsem v životě nepotkala.Je stále se mnou,kancelář si přestěhoval domů,do hospody nejde i kdyby trakaře padaly a vypomáhá mi v domácnosti tak,jako málokterý chlap.I jeho rodina se diví,jaká změna se s ním stala a já vím,že když mi je zle,jsem nemocná,nebo mě něco trápí,je vždy u mne a o vše(co se týče chodu domácnosti)se skvěle postará.I o vaření.Pohladí mě a každý den děkujeme oba,že nás osud svedl dohromady.Takže přátelé.Milenky občas nejsou jen mrchy co spí se ženatými muži a nabourávají manželství.Někdy jsou to osoby,které zachrání chlapa před záhubou,kterou si sice způsobí sami svým jednáním,ale kdo má taky tušit,že z milé ženy se po svatbě vyklube saň.Odsuzujte si mě jak chcete.Můžete mi nadávat,ale vím,že lidé chybují a nejsou neomylní.A pokud potkají někoho,kdo jim stojí zato se změnit k lepšímu,tak to není jen špatná věc.A teď vy jež jste bez viny vrhejte kamenem. smilies/sad.gif
březen 08, 2008 04:47
OK : LINDA
zatím jsem zažila jen pozici té manželky....do pozice milenky ženatého muže jsem se mohla dostat už několikrát...sedím u stolu a poslouchám,,my už si nerozumíme,,my už spolu dávno nespíme,,, ok když se mi líbí...sex ? ale opravdu jen sex!! nechci stavět své štěstí na neštěstí někoho jiného...,ale svobodné holky v dnešní době??co neurveš to nemášsmilies/smiley.gif..a já si akorát představím,že to samé můj bývalý vyprávěl své milence,,,
březen 08, 2008 18:05
Chlapy vzdycky lzou svym milenkam : Gabriela
stat na pozici milenky a porad obhajovat sveho milacka a pritom pomlouvat tu ktera je podvadena je velice hnusne.Zamyslela jsi se nekdy nad tim,ze to co ti navyklada tvuj drahousek,jak je nespokojenej v manzelstvi,jak jim to neklape a ona nechce tohle a zase tohle,ze nemusi byt ve skutecnosti takova pravda a ty jako slepa slepice vsemu verila!Co jsi si vlastne myslela?!Ono je preci velice moc krasny byt na pozici milenky,nepremyslet o tom,jak se citi jeho manzelka,jak se doma moc trapi,protoze nejaka naivni holka nebude koukat na to,jestli to nekoho trapi,hlavne ze je stastna ona sama!Jednou bych ti prala,aby jsi stala ty na pozici te manzelky,ale nezoufej,jednou se ti to muze stat,ale pak si nervy vlasy,protoze ty jsi byla presne takova bestie,ktera zneuctila loze zanatyho chlapa a on je pekne arogantni chlap,kterej se chce citit jako kral ve dvojim zivote!!!!Nic dobreho ti nepreju a jemu taky ne protoze BOZI MLYNY MELOU POMALU,ALE JISTE!!!!!!!!!!!!!!!!
duben 03, 2008 11:07
Není to vtip? : Ananas
Ať to čtu kolikrát chci, tak se mi zdá, že pisatelka bude "korunovaná postelová naivka". smilies/grin.gif
Vždyť ji jen použil, tak jak se to dělává. Řekl bych, že chudinka nebude ta manželka, ale tahle přitroublá kravka. smilies/cool.gif
duben 12, 2008 20:04
snažila se ti říct : sp
snažila se abys pochopila že jsi pro něj jen hračka, jen zpestření jejich manželství a že tě nepovažuje ani za sokyni, jen dočasné pobavení.
duben 19, 2008 11:18
názor : verona
Víte co ono je jednoduché kritizovat milenky myslet si jsou to potvory a bla bla bla jenže oni nejsou všechny stejné víte, to jako manželky nejsou všechny stejné jsou vždy dva druhy - mrchy andělé, a to samé milenky, Víte třeba se Denisa jen zamilovala, a víte chtěla bych vidět každou z vás kdybyste byly životem zklamány tak byste taky snad uvěřili sladkým řečem a jeho stížnostem. Neříkám že všechny ale část z vás určitě ano, a víte Denisa chtěla jen radu- kdo chtěl poradit mohl poradit a kdo nechtěl tak ho do toho nikdo nenutil, a víte co Ona chtěla jen poradit a né abyste jí začli jen kritizovat a urážet jí,jmenuje se to tu fakt dobře Kudlanka protože vy jste se na ní jako ty kudlanky sesypali.Víte co každý má právo na chyby a nikdo z nás tu není dokonalý,pěkný večer.!
duben 25, 2008 19:48
mám nápad : Cen
smilies/grin.gif smilies/grin.gif Pošlete ho do háje obě dvě smilies/cheesy.gif nejlepší věc, co by jste mohly udělat. Mě to tak připadá, že on to prostě nechává na vás jak se s tim popasujete. Je to pohodlnější. Já zažila něco podobého, ale z té strany té podváděné, nic příjemného, ale já jsem to vyřešila po svém, zavolala jsem te dotycne slecne daly jsme si kavicku a pokecaly si. A protoze nebyla hloupa pochopila, ze ji drahousek tahal za nos a chtel ji jen jako matraci, takze jsme mu to daly sezrat pekne obe a poslaly ho do haje. Musim, ale rici, ze jsme s mym ex zustali pratele a to velice dobri, byt to zni prapodivne mame se radi dodnes, ale spis jako kamaradi. Proste jsme si to posleze vsecko pekne vyrikali a byl klid.
Ale ja bych nechtela byt ani v kuzi milenky, me by to proste vadilo.
Tedy tot vse smilies/grin.gif
květen 28, 2008 12:07
vlastni zivot? : Sharka
naprosto chapu obe strany a proto je mi lito vsech tri
Denisa - sobecka, sebestredna, hvezda vesmiru
zena - k cemu to ponizeni se, kdyz nechava muze jezdit samotneho na cele vikendy pryc,,kde je celou dobu ten "kluk"? jejich syn ? jen s ni? ma prece otce
muz - na to mam jediny nazor, vypocitavy smejd hrajici minimalne na dve strany,,sobecky vice nez Denisa, protoze "neres" neni odopoved,jez je v teto situaci minimalne vhodna. Nehlede k tomu,ze etiketa mu urcite nic nerika...

Svete drz se
srpen 01, 2008 00:19
No teda : Verča
fakt to parádně pořešil,hnala bych ho jako milenka ,když místo semnou je v hospodě i jako manželka,když nás nechá, aby jsme si to vyříkaly spolu,asi to nemá ten chlapec v hlavě v pořádku a nestál by mi za odpuštění,i když kdoví jak to všechno bylo chtělo by to slyšet i ze strany té manželky
září 07, 2008 16:27
Jo, holčičko, : mar
kde bereš tu jistotu, že nedopadneš jako ona? Když neměl problém odejít od ní, proč si myslíš, že s tebou to bude jinak? Smutná...
říjen 06, 2008 15:37
Hloupa zenska : Veronika
Ta zenska, co tenhle clanek napsala, musi byt ale sobec! A jeste k tomu hlupak. Ona se jeste citi dotcena, ze si manzelka dovolila neco rict. Slipka to sebestredna. A samozrejme veri tomu, ze za vsechno zle v tom manzelstvi muze manzelka, nikoliv on, jeji milenec. Fakt ubohe. On ti to jednou zivot vrati.
prosinec 13, 2008 00:52
To jste jí to nandaly, : Luck@
stalo se mi jednou, že jsem byla MÁLEM v pozici té manželky. S mojí bujnou fantazií a žárlivostí už jsme je viděla v posteli a taky to, jak si balím kufry. Můj miláček to ale ustál, za což si ho nesmírně vážím. Tenkrát to pro mě byla slepice, husa, potom mi jich bylo líto, že vlastně nemůžou být spolu, že jim překážím, ale vzdát jsem se ho nechtěla samozřejmě. NIKDY bych nevěřila, že budu v roli té milenky. A jsme u toho milé dámy, které tady tak hudrujete na slečnu Denisu, které se tímto asi jako jediná a připravená přijmout stejný pranýř, zastávám. Ono to není tak jednoduché, život není jednoduchý. Chcete si to zakázat? Tak to zkuste!!! Já jsem tomu pokušení zatím odolala a jak se znám, jsem příliš velký srab, abych to udělala, navíc můj muž mě miluje a já miluji jeho(už Vás slyším, ale je to tak smilies/tongue.gif ). Ale dokážu se do Denisy vcítit a pochopit ji. Dokážu se vcítit i do manželky, já jsem vůbec taková citlivá:-) - pro méně chápavé puritánky: toto je sebeironie...
Chci jen říct, že jsem ve svých třiatřiceti měla tu čest náznakem si zkusit obě strany. Obojí je hnus, když jste podváděny i když podvádíte-jedno jestli manžela, nebo manželku milence, nebo jen přítelkyni milence, někdy to může být dokonce kamarádka... Jenomže ono se opravdu může stát i vám, když se to neplánovaně stalo i mě, že se najednou objeví chlap, třeba už ho i nějakou dobu znáte a pak najednou mezi vámi něco přeskočí. Donedávna jsem to brala jako kecy, ale ono to tak je, tak se to stává a co když někdo citově hladoví, chcete mu mít za zlé, že si vezme něco, po čem tak touží? Chcete mít Denise za zlé, že tomu chlapovi věří ty řeči??? Tak si to zkuste zažít, chci vás vidět, jak se opanujete!!!! Já se právě pokouším odolat jednomu takovému, ale víte co? On se vůbec nesnaží oblbnout mě řečičkama o tom, jak má špatnou přítelkyni. Navíc jistě oceníte, že je to dobrý kamarád mého muže. Vidím ho, jak je sám sebou zhnusený, stejně jako já a jak si nemůže pomoct, stejně jako já. Kecy? Jo, kecy, ale ze života bohužel.
leden 02, 2009 18:20
!!! : Zuzanka
Mam zenateho milence,ale necekam od nej,ze se vzda manzelky a deti.Je spokoleny se mnou a snad i s ni.Milenka je pouze docasna,na chvili lepsi nez manzelka a nesmi ocekavat zazraky...
duben 22, 2009 12:55
Jejej! : Jaguška
Já nestačím zírat, jak Denisa rozvířila hladiny v kudlance a ze všech teď vyplouvá taková opravdová reakce jejich nitra! Já nějak osobně reagovat nemůžu. Ve svém životě jsem byla na místě milenky, podváděné manželky, podvádivší manželky, rozvedené manželky a já jsem si to vážení nechtěla vyzkoušet. Prostě se to stalo. Lidské nitro, když je zraněné vás řídí někdy do blbých končin... Ale Deniska je v háji, jestliže ji chlap nechá s manžou a valí do hospody a tam je do rána, já se vsadím, že to tam dal k lepšímu. Je fakt, že po svých zkušenostech, bych mu již při jízdě vystoupila z auta. Dnes jsem tolerantnější, opatrnější, dvakrát měřím, i když také cítím, nejsem otupělá. Ale přesto, ten chlap je takovej hulvát, že urážel a kecal Denise o ní takový kdáky, vážně si Deny myslíš, že o tobě bude mluvit jinak?
červen 18, 2009 16:10
... : Jaguška
Jo myslím o manželce.
červen 18, 2009 16:41
to Zuzanka : blobana
Naprosto s Tebou souhlasím, konečně názor hodný formátu vyspělé ženy!
červen 28, 2009 16:12
Ty jo! : Apotter
Slečno, nechci se Vás dotknout , ale kdyby byl Váš přítel skutečně nešťastný tak už je dávno rozvedený. Věřte , že skutečně málo mužů je takových, že zůstanou v nefungujícím manželství jen kvůli dítěti. Takoví muži spíše nejsou. A kdybyste byla taková hvězda, tak už je s vámi. Jeho žena musela mít hodně odvahy , aby Vás oslovila. To oceňuji. A Vás je mi líto. Takové ženy si zaslouží zažít to samé.
červenec 18, 2009 21:09
... : Jitka
ona jednou pochopí...já něco podobného zažila také od milenky svého manžela....kdy si plánovali společnou budoucnost a naše manželství už neklapalo...neklape ani nyní....mám ho ráda a nevím,jak dál...po 16 letech manželství se nedá člověk jen tak opustit....když srdíčko i po té zradě pořád něco cítí...tenkrát se večer pěkně nabaštil a šel na noc ke kamarádovi-třikrát do týdne.....až postupem času,kdy jsem si všímala určitých věcí,mi řekl pravdu...a slova,která tenkrát upustil....jestli to s ní nevýjde,tak nechci už jinou vidět...bolí dodnes...chyba je hlavně v tom muži..a já věřím,že každé,která dokáže rozvrátit rodinu,se to vrátí...ne třeba hned,ale za pár let....chápu milenky,které o stavu dotyčného nic nevědí,ale nechápu milenky,které odtahují vědomě muže od rodiny
září 28, 2009 16:44
proč soudit... : Megii
Napsalo se o slečně"kazitelce Blbka...jak neví co je mít doma rodinu, jak byla hloupá, naivní atd...
Jen bych ráda řekla, že na vše byli DVA! On si udržoval dvě strany a stejně vyšel jako obět ivítězJednoznačně to narušilo vztah a je mi zle, že se vůbec něco takového děje,že si každý dělá co chce, komu chce a najednou se diví, že se může spálit....?
Chlap dle mého názoru je" kam vítr, tam plášť¨" ...ale když se schyluje k bouřce, domu k mamince do peřin a teplý čajíček!!!Zažila jsem něco podobného,nebyl jen ženatý,vyšel jako oběť a doma je ještě více milován.Bojujeme o co? O lepší zítřky s člověkem,který nás tahal za nos,vědomě nám ublížil.Bojujeme o co...?Je hloupé soudit,nikdy nevíme co může potkat nás...
listopad 01, 2009 20:50
jsi koště! : 3Dmuž
Když je chlap zadany tak tam nelez!
U mě jsi obyčejna podložka který svrbi když vidi hezkeho muže.
TOTO je Zákon! když je nikdo zadany tak tam nelez.
Nejsi o nic lepši než kurva, ktera rozvraci manželstvi ktere bez toho ma hodně broblemu.
On je slyby mužsky (vůl kteremu taky svrbi), ale pravidlem zustava:
POKUD ŽENA NEDA, MUŽ NIC NEDOSTANE.
p.s. U mě jsi koště!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
únor 02, 2010 17:08
Jseš slepice.. : Mirasov
..když věříš jenom tomu, co ti ten chlapík nakecal, aby tě moh souložit, ty náno !!! Bejt tou manželkou, tak vás pošlu do řiti oba !
únor 27, 2010 07:58
No, co na to říct : Pančelka
Chytrá nejsi, a je to celé takové ubohé. Ten tvůj protějšek asi na osobnost moc náročnej nebude,asi mu o ni ani nejde.
duben 30, 2010 08:59
teda ,to je dílo.. : sorbonos
Tak tohle jsem nečetla poprvé,takový příběh.Vždyt jak jinak ti chlapi lákají ty hloupé ženské do svých sítí než tím,jak jim to doma neklape ,jak hroznou mají ženu,nevaří,nestará se a oni jim to baští a litují je.Manželka je šikula ,držím ji palce .A ty .. ještě hodně hodně přemýšlej.Nebudu vulgární,ale slova ,co mne na tvou osobu napadají jsou velmi peprná.
srpen 21, 2010 18:41
hmmm : babička Věra
Když jednou chlap opustí jednu ženu kvůli jiné(nové,neokoukané,mladší,...)nikdy bych mu nevěřila že to samé neudělá za pár let mě.


srpen 24, 2010 17:43
Jak to dopadlo : Al
Už 3 roky čekám, jak to dopadlo. A zatím tu můžu sledovat jen tlachy. Deniso, tak jak to dopadlo?
září 02, 2010 10:21
jojo, : Eny
taky by mne to zajímalo.
leden 18, 2011 08:34
moje troška do mlýna : any
Zdravím, pokud sem ještě někdo nakoukne smilies/wink.gifMyslím, že není na světě nic jasnějšího než to, že pokud ji žena vystrčí, tak muž ho zastrčí. Odpusťte prosím tu vulgaritu, ale je to tak výstižné. Příroda (nebo kdo) to tak zařídila v zájmu zachování druhu, a tak to tak funguje. To všechno ostatní (zklamání, slzy, bolest, výčitky...., ale i radost z tajného milování, sdílení krásných pocitů milenců .....)je jaksi navíc.

říjen 01, 2011 11:30
any, : Petr Kučera
parádní zakončení tohoto stupidního vlákna, o stupidním příběhu jedné stupidní blondýny, tleskám smilies/grin.gif
září 21, 2012 07:22
z 2. ruky : JanaIII
To, žde ženáč říká, že s manželkou již žije jen formálně a že ona nemá o nic zájem a je zlá, a bla bla.. neznamená, že to tak vždy je. Je to běžná taktika záletníků.
říjen 04, 2012 20:24
Slizoun. : Mila007
Tak takovej chlap je teda charakterovej slizoun. Blehehehehe
leden 16, 2013 19:10
sakra, takovej dlouhej příspěvek jsem napsala, a je fuč. : Ina
podstatou mé myšlenky bylo, že ten člověk není chlap, klidně si vezme milenku na chatu a oznámí jí, že tam bude manželka. Kouzelnou větou, která je mantrou těchto nechlapů, je věta často užívaná, že "manželka mu nerozumí, o domácnost se nestará a jsou stejně před rozvodem",a doufá, že nebude muset nic řešit, ženský si to vyříkají samy, popř. se o něj porvou, on pak uvidí. Je to od něj odporné chování, ale stejně tak od jeho milenky, které se situace "netýká". Takže já sice jedu na tvoji chatu, ale můj problém to není, to si vyřiď s manželkou. To je snad na blázinec. Milenka je blbá, že od něj něco čeká, chlap je blbej, že si myslí, že to někdo vyřeší za něj, a manželka je blbá, když si ho vůbec vzala. Toť můj radikální názor. Snad se někdy dozvíme, jak to dopadlo.
únor 12, 2013 21:29
pro Zuzanu: : monika k.
Jak můžeš snést ten pocit, že spí i s ní, že se s ní taky miluje? Přece každá žena chce být ta jedinečná pro toho "svého" a dělit se a takhle si to představit, že to co dělá pěkného a příjemného v posteli s tebou, že dělá i s ní??? To prostě nejde....
prosinec 13, 2013 14:03
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]