O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

RUČNÍ PRÁCE - KYTIČKY Z UBROUSKŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 květen 2011

Máj, lásky čas a nejen lásky, ale i kytiček. Všude nám to pučí, kvete, voní, leze do nosu a někomu i do peněz. Pokud jste ovšem jako já, které by doma  zdechnul i umělý fíkus, nabízím vám následující ubrouskovou kytičku. Moc toho nepotřebuje.

 

 

 

     Stačí ji udělat, někam vystavit a občas ofouknout od prachu - a až vás přestane bavit, ještě poslouží k utření jednoho usopleného nosu, nebo zašmourané pusy.

 

  • Položte na sebe několik různobarevných vrstev papírových ubrousků velikých asi 13cm x 38cm a udělejte z nich harmoniku širokou cca 2,5cm.
  • Omotejte drátkem  ve středu poskládaného papíru a několikrát zatočte, aby se nerozmotal (jako stonek můžete použít například i čistící drátky do fajfek, jsou takové hezky "chlupaté" a barevné). Zaoblete kraje harmoniky nůžkami.
  • Rozprostřete a uhlaďte záhyby harmoniky a oddělujte jednu vrstvu ubrousku od druhé, tak vám vzniknou půvabné okvětní lístky.

 

 

 

 

     No uznejte - není to nádhera?

A ještě jedno: zvládnou to i malé děti - takže tu máte další návod,

jak zabavit neposedná skřítčata :-)))

 

Hodně štěstí ve vašem počínání,

PAULA

 

 

 


Komentáře (9)add feed
Díky za návod : Aknela
...teď ještě si pořídit pár vzduchovek, maringotku a můžu si otevřít střelnici smilies/grin.gif
květen 17, 2011 07:03
Paulo, : mamča
moje kdysi "neposedná skřítčata" by mě s ubrouskama poslala do háje zelenýho, neb by to nepovažovali za užitečnou práci.
To už radši sbírali mandelinky v záhonu s bramborama. Chovali se tržně, za každou měli korunu, čímž si vylepšovali kapesné.
Když se mandelinky moc přemnožily, a vypadalo to, že by nás ten sběr Amerického brouka v pyžamu zruinoval, tak jsme zvolili ekologický postřik.
Dítkům se pak musela najít jiná užitečná činnost. smilies/wink.gif
květen 17, 2011 12:19
... : bb2
Jako ozdoba na zabalený dárek hezké. My kdysi vyráběli podobné kytky z tzv.hedvábného papíru (tenoučký papír k balení bonboniér, flašek, kytek a hedvábných spodniček). Když nebyl, postačil pauzák od táty z práce, kytí pak byly bílé. V sále pro dětský karneval udělaly parádu :-) pauzák se doma občas stříhal a byl z něj toaleťák.
květen 18, 2011 00:17
Toaleťák z pauzáku? To snad ne! : Myška
Vždyť v podstatě nesál a byl tvrdý. Nebo znám jiný pauzák smilies/wink.gif.
květen 18, 2011 07:33
... : bb2
no mně to taky moc nepasuje :-)) ale nenapadá mě nic jiného, papír na balení bonbonier se v projektovém oddělení investiční výstavby asi nepoužíval, a stříhané bílé papíry se u nás vyskytovaly, hlavně na chalupě. To jsou ty zasuté vzpomínky, co vyplavou tak nějak pozměněné. Budu se muset na ten toaleťák u našich vyptat:-) ať mají co řešit, slyším ty komentáře - jestli je tohle jediné trauma z dětství, tak jsme nedopadli nejhůř, maminko..:-)
květen 18, 2011 11:24
Toaleťák - my dříve narození si pamatujeme toaletní papír skládaný. : Myška
To byl vynález! Dal se použít jedině, když se tak nějak pomuchlal a změkčil.
Pro generaci našich dětí absolutně sci-fi.
květen 18, 2011 13:16
... : bb2
ano, balíček za korunu. Vypadal velmi ekologicky, recyklovaně, obal balíčku byl ze stejného papíru, jen silnějšího, s velmi úsporným zeleným nebo modrým potiskem. Greenpeace museli blednout závistí :-) byl porad lepsi nez rozstrihane noviny, uf.
květen 18, 2011 13:28
Toaleťák z pauzáku nevím, : Macesska
ale pauzák z toho skládaného toaleťáku by možná šel, jedna strana byla jakoby povoskovaná... na velmi malé rysy, spíše rysíčky smilies/smiley.gif
Muchlat ho byla škoda, dobře se přes něj hrálo na hřeben - který toaleťák to o sobě dnes může tvrdit?
On pak existoval i takový tenčí pauzák, na který se dost blbě rýsovalo a žiletkovat se prakticky nedal, žádné alternativní využití jsem nezkoušela, ale možná s ním by to šlo.
květen 18, 2011 15:48
smetí : Alex
no, zkusila bych něco jiného, tohle je takový .... no, co s tím? smilies/cry.gif
únor 06, 2012 17:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]