O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

POZOR NA SAMOSTATNÉ INSTALACE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 květen 2011

*DOTAZ:* Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována...

 

 

     Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Hospoda 1.8, Fotbal 1.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému, jelikož nemá funkci remove.

 

     Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale restore skončil neúspěšně a systém byl zablokován.

 

     Můžete mi někdo poradit?

Zn. Zoufalec

 

*ODPOVĚĎ:*

 

Vážený uživateli,

 

     toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodný upgrade. Ale Manželka 1.0 je operační systém navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace.

 

 

     Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 vede k vážnému poškození systémových zdrojů.

 

 

     Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému.

 

     Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému.

 

 

 

     Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je vůbec neinstalovat software Manželka, ale používat jen verze Přítelkyně. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Ve Vašem případě je již pozdě, můžete jen varovat své známé.

 

     Jestliže jste tedy již nepromyšleně provedl upgrade na Manželka jakékoli verze, důsledky částečně zmírníte utilitkou Kutil 2.1. Softvarová záplata Podpantofel není doporučena, přináší riziko Spyware Milenec. Stejný problém může někdy ale přinést i instalace Kutila.

 

      Ještě varujeme: dejte si velký pozor na nedokumentovanou parazitní instalaci virového programu Tchýně 1.0 !

 

z Můřího archivu sebraných vtípků

 

 

Komentáře (1)add feed
za rozumnou cenu : HankaG
Za rozumnou cenu se dá nainstalovat Husband. Zde máte volbu zrušit program Manželka už po 6ti měsících, v čemž případě máte volbu dvou Přítelkyň, a za malý poplatek neomezený počet Přítelkyň. Tento poplatek je ale splatný každý rok, v lednu. Husband není na trh uváděn s doplňkovými programy jako Děti, což je v těch prvních 6ti měsících velkou výhodou. Husband nerozeznává pohlaví zákazníka ale přichází automaticky vybaven s Hospoda 1.8, Fotbal 1.3 a Pivo 2.5, také s programy vzdělávání v oblastech lichocení, odpovídání na typické dámské otázky, po případě výmluvy a úniky z tzv. ‘podezřelých situaci’, umění konverzace a nákupu příležitostných dárků. Samozřejmě Vám zruší všechny verze Manželky a Přítelkyň které tam byly až doposud. Spyware Milenec pokračuje ve funkčnosti; jeho největší výhodou je že automaticky registruje a oznamuje varování při nedostatečném styku se všemi Přítelkyněmi.


květen 23, 2011 03:24
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]