O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JARNÍ SOUTĚŽ S HORNSCHUCH s. r. o. PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2011
Přejít na obsah
JARNÍ SOUTĚŽ S HORNSCHUCH s. r. o.
Strana 2

Únor je za námi, a pro každého, kdo by si chtěl zvelebit své hnízdečko, máme pár tipů - tapetování, malování, výměna nebo renovace nábytku, šetření...zkrátka pár rad na  zkrášlování a zútulňování vašich bytů i domečků. Přinášíme vám proto novou soutěž, která vám mnohé poradí a těm šťastným i přinese.

 

 

 

 

 

 

 

     Pokud zrovna nepatříte mezi zručné kreslíře a rádi byste ozdobili svou zeď či nábytek pěkným motivem, můžete si vypomoci samolepkami. Moderní design během chvíle změní prostor k nepoznání! Firma HORNSCHUCH CS rozšířila svou kolekci dekorací o novou designovou sérii s názvem d-c-fix Spirit.

 

     Originální dekory můžete použít na stěny, sklo, dlaždičky, plast, kov, na vše, co má hladký povrch. Vybírat můžete je především z květinových nebo geometrických vzorů, z ornamentů, z různých typů siluet a také z nových dětských motivů.

 

     Samolepicí dekorace lze používat opakovaně, jednoduše se nalepí a zase odlepí. Díky speciálnímu lepidlu i při přelepování nepoškodí podkladovou plochu.

 

 

 

 

 

     Hornschuch s.r.o. nabízí mnoho vychytávek, kterými si můžete váš byteček, dům, či pokojík zútulnit, zkulturnit, můžete jimi ušetřit či obdarovat své blízké. Společnost Hornschuch má velmi široký sortiment, díky kterému můžete změnit váš byt k nepoznání - od samolepicích folií k přeměně nábytku či stěn, přes nálepky na notebook, až po energeticky úspornou nebo protisluneční folii na sklo.

 

     Hornschuch samozřejmě nezapomíná ani na nejmenší, jimž jsou určeny dětské dekorace, krásné korkové podložky s jedinečnými obrázky, dětský dřevený nábytek nebo roztomilé prostírání a mnoho dalšího.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]