O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SELÁTKO PDF Tisk E-mail
Středa, 19 leden 2011

Nemám vždy takové štěstí, jak by se zdálo. Ale co povídat... Končilo babí léto, podědil jsem chalupu na krásných kopečkách a sousedi z okolních chalup a horských bud se dohodli, že mne  jak náleží přivítají a vezmou mezi sebe, kopečkáře.  

 

 

 

 

 

     Oznámili, že se bude podávat grilované selátko. A jak řekli, tak konali. Přinesli řádně upravené a předem zauzené sele. Gril se chystal na tu slávu: nejprve řádně roztopit bukovým dřevem a potom vložit dřevěné uhlí, které je nutno rozpálit hodně dožhava. Vše bylo připraveno, v grilu už žhnulo dřevěné uhlí a čekalo se na poslední, velmi důležitý úkon - dát selátko na připravený gril.

 

     Jenže - vše dopadlo jinak.

 

 

     Nečekaně jsem klopýtl a vrazil do grilu, ten se převrhl a jak jinak, než žhavými uhlíky na má záda. Začal jsem doutnat a hořet. Kamarádi řvali smíchy a má maličkost bolestí. 

 

    Ječel jsem: „Bolí to, vy ...!" A ztratil vědomí. Asi mne uhasili, a nějak jsem se ocitl v nemocnici. Užíval jsem si bolesti, péče lékařů i sestřiček, celé dva měsíce. Kdy mohly, tak se mi sestřičky, ty milé duše,smály, že nemam smysl pro humor, protože ležím jen na břiše.

 

     Při první návštěvě mne sousedé-kamárádi ujistili, že prasátko přece jen svému osudu neušlo a že vzpomínali, jak krásně mi doutnalo oblečení. No, prostě jsou to kamarádi. Mohli ale říkat co chtěli, nic z toho jsem si stejně nepamatoval. 

 

 

 

     Vše jednou končí a tak skončily i mé trable. Mne propustili domů, bez následků na oných choulostivých místech, a já se vrátil do chalupy. A bylo mi oznámeno, že podle toho, co jsem řval, než jsem omdlel, mi budou říkat „doktor bolíto". No, vidíte je, kamarády...

 

doktor

 

 

Komentáře (2)add feed
... : bb2
kamarádi jsou docela drsoňi :-) piš dál příběhy, hezky se to u kafe čte...bez žhavého grilu za zády ;-)
leden 20, 2011 12:22
Pro doktora : mojesaly
Krásný úsměvný příběh....doktor je trošku nemehlo nebo moc bumbal? smilies/cool.gif
únor 06, 2011 19:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]