O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ŽENÁČI A MILENKY... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 srpen 2010

Ahoj Danielko, zdravím a přeji Tobě i kudlance krásný den. Koukám sem pravidelně, a čtu co jen stihnu, jen jsem se odmlčela, jelikož jsem tak nějak cítila, že zřejmě bude ve mě něco špatně a snažím se to pochopit a srovnat se s tím. Ale to co se mi teď přihodilo, mě donutilo napsat, potřebuji Tvoji radu a radu skalních Kudlanek, které dobře znám a které ač někdy docela tvrdě, ale možná potřebně dají ve svých odpovědích zabrat! Kolikrát asi vážně zvítězí ta tvrdá realita.

 

 

 

     Já jsem totiž bezbřehá naivka a úplně blbá romantička a neskutečně přecitlivělá koza.  Skalní Kudlanky mě určitě poznají. :-).  Možná zas potřebuji tu tvrdou realitu číst od Vás!  Takže k mému problému: před 10-ti lety si můj manžel našel milenku-kolegyni v práci, jemu bylo 40 let a jí bylo 22 let. Nakonec - spolu jsme zůstali a snažíme se jak to jen jde. Ale včera přijela dcera, je jí  22 let, domů a oznámila nám, že je v jiném stavu s ženatým mužem. Ale to by ještě nebylo tak hrozný, nejhorší na tom všem je, že ten pán má již 4 děti se svojí manželkou a té nejmenší je právě 1 rok, ostatní děti jsou snad v pubertě.  Jemu je 40 let. 

 

     Historie se opakuje?  Jsem z toho opravdu moc špatná, nějak se s tím nedokážu vyrovnat, možná tou svou ublížeností vidím věci zřejmě zkresleně. Nedokážu se v tom opravdu zorientovat.  Ještě snad dodám, že ten pán se rozvádí, tedy prý, a bude žít s naší dcerou. Prý se o ní postará.

 

     Tak co na to Kudlanky říkáte? Co nám ten život ještě předvede?  Kamarádi a rodina říkají, že se mám těšit na vnouče a vyp*dnout se na všechno. No jasně, to přece jasně chápu, ale proč já bláhová pořád myslím na tu jeho manželku a ty děti? Jenom proto, že jsem byla tenkrát ve stejné situaci?  Jak se mám vyrovnat a vyp*dnout na všechny okolo a myslet jen na sebe a na vnouče, které jistě budu milovat?

 

     Připadám si jak v začarovaném kruhu, z kterého není cesta ven! Všechny hodnoty, a všechen řád ve mě opět dostaly pěkně na "frak"! Asi trpíme svými představami, jak by měly věci být a ony jsou pak úplně jinak.

 

Co dělat?

Jak se na to jde podívat jinak?

Poraďte! 

 

Děkuji Kudlanky a Kudlaňáci,

všechny zdravím, vaše věrná čitatelka a pisatelka,

IVA

 

 

 

Komentáře (43)add feed
... : Sandra.
Víš, Ivo (ahoj:-), jeden notoricky známý citát: "Bože, dej mi odvahu změnit, co se změnit dá. Smířit se s tím, co se změnit nedá. A moudrost poznat rozdíl."
Když to vezmeš podle toho, tak tvé situace, řekla bych, se týká prostřední věta. Možná že by se na tom bývalo bylo dalo něco změnit, kdyby za tebou dcera přišla a řekla- hele, mami, chodím se ženatým otcem 4 dětí. I tak by ovšem tvé šance situace ovlivnit byly dost malé, protože těžko ji můžeš v jejích 22 letech seřezat, zakázat televizi, nebo ji zamknout doma. Mohla bys jí promluvit do duše, ale to by pravděpodobně nepomohlo, protože ona zajisté ví, že chodit se ženatým otcem 4 dětí není morální počin, ale ve své zamilovanosti je (jako většina ostatních zamilovaných) sobecká. Takže tvoje šance něco změnit by byly i tak minimální a teď, když už je dítě na cestě už nejsou žádné. Teď už ta situace mimochodem žádné dobré řešení nemá, protože tak jak tak bude nějaké malé dítě bez otce.
Jedno z těch dětí je ovšem tvoje vnouče, tak svou energii, kterou věnuješ trápením nad osudem jeho dosud-ženy věnuj raději modlení za to, ať se tvé dceři ta sviňárna nevrátí.
Posílám písničku: http://www.bomba.cz/video/javory-modlitba/
srpen 23, 2010 10:12
Dcera musí být : Eny
asi hodně zamilovaná, když nevidí ty čtyři děti. Nemá zkušenosti a tím pádem neví jak bude bojovat o peníze pro SVOJE dítě, o čas, který každý slušný muž věnuje svým dětem.
Proč nechápe, že ona je jen berličkou, která pomáhá použitému čtyřicátníkovi překonat manželskou krizi. Ale třeba to bude všechno jinak.
Třeba ty čtyři děti mají skvělou a velmi dobře vydělávající mámu a jen se jim uleví. Kdoví. Ale já ve svých málem padesáti bych si o takového člověka ani kolo neopřela. A ona se s ním dává dohromady mladá, 22-ti letá žena. Která si může vybírat. Vždyť ona vedle něj zestárne a utrápí se.
Ty Ivo už podle mne nemůžeš dělat nic. Jen se připrav na to, že budeš muset být oporou. A ano, těš se na dítě, to za nic nemůže.
srpen 23, 2010 10:27
Je to v obráceném gardu, že ? : wendy
Jen s tím rozdílem, že tvůj tenkrát 40ti letý manžel tu svou 22letou do jiného stavu nepřivedl ? Teď tedy čekáte, zda z jeho strany zůstane u prý, nebo ne. Možná si se svou ženou "nerozumí" ale to už bylo tolikrát...nedivím se ti, že nemáš z toho dobrý pocit, kdo by měl. Dceru nevyženeš, vnouče mít ráda budeš, a co jiného než ti teď říkají kamarádi a rodina ti říkat mají. Ovšem pachuť zůstává. Tu ti žádná rada asi neodstraní. A mladé holky buďto doufají, že ten jejich ženáč je jiný a rozvede se, nebo kašlou na antikoncepci.

Otázka Co dělat, je v tomto případku a jim podobným jako otázka Kam s ním ? Musíte s tím žít.
smilies/wink.gif
srpen 23, 2010 11:01
Ivo : Iris
Také jsem ve svém okolí viděla případ, kdy kvůli mladici manželem opuštěná paní zůstala sama s dvěma dcerami, a jedna z nich po létech udělala totéž jiné ženě,navíc odešla s manželem své spolužačky. Tohle musí být hořkost a bolest na druhou.Vždyť ta holka byla už ve věku, kdy to mámino trápení vnímala v přímém přenosu už poměrně velká.A pak že nás formují příklady rodičů! Ne, stále vyhrává ta zamilovaná sobeckost, jak to tu píšete. Šílená bezhlavá chemie, já už nevěřím na bezbřehou krásnou lásku, kdepak. Blbá chemie je to.
Mám dva kluky, nedovedu si představit, co bych dělala, kdyby mne dcera přivedla do této situace! To jsou životní lekce, které mají vést k pochopení čeho?

Wendy, Tys myslím minule psala - Bože, tak jsi to chtěl?

No Ivo, to je další překážka pro Tebe, ustála jsi jedno velké trápení, naprosto vím, čím sis prošla,no a zase nemáš klid. Jednak si dovedeš představit pocity té ženy a jednak životní zkušenosti Ti nedovolují tak jako dceři nosit růžové brýle a doufat, že ten chlap je poklad, který se zrovinka teď změní v nejlepšího manžela a taťku na světě.
Co radit?

Jak píše Wendy - musíš s tím žít a dále bojovat. Že budeš mít to dítě ráda, to je jasné i s tou zmiňovanou pachutí.Ale jak píše Eny, Tvoje dcera asi terno neudělala, ale co zmůžeme.Tak alespoň na dálku slovo útěchy, drž se, jsme s Tebou, rozumíme Ti.
srpen 23, 2010 11:21
Ivo : Iris
odpusť mi ještě zvědavou otázku - co na to Tvůj manžel, jak on se dívá na partnera své dcerky a budoucího zeťáka? Vítá ho s nadšením? Překypuje pochopením?
srpen 23, 2010 11:26
Dobrá otázka Irisko : Eny
Vím, zní to jako od pověrčivé babky, ale kolo osudu se točí a točí a točí, třeba si manžel Ivy tímhle uvědomí to, co své rodině udělal.
srpen 23, 2010 11:33
Eny ahoj, : Iris
napadlo mne až později, že ta lekce může být nasměrovaná pro někoho jiného, než Ivu.
Moc Tě zdravím Eny, dlouho jsi tu nebyla, našla jsem po dlouhé době až u amerických štěnic smilies/wink.gif

srpen 23, 2010 11:45
hahaha, to víš ta : Eny
zvířátka mi připomněly mou farmičku...ale děvčátka mne vyvedly z omylu.
srpen 23, 2010 11:51
nezáleží na tom až tak, : Iris
ale ta zmiňovaná holčina odešla s TÁTOU své spolužačky, omlouvám se, zmáhá mne dovolená
smilies/wink.gif
srpen 23, 2010 11:52
taky mi napadlo něco o Božích mlýnech : wendy
a že to odnese i nevinný tvoreček...

Jo, Iris, ten výrok : Bože, takhle jsi to chtěl ? užívám dost často. Teď i tady.

PS.: A Eny se nám schovávala za rámy obrazů ?
smilies/wink.gif
srpen 23, 2010 11:54
rok stresů : Eny
a boj o alimenty, ale to tady nepatří, to jen jako omluva. Ještě není vyhráno, ale jsou na světě úžasní lidé, kteří nezištně pomohou, děkuji.
srpen 23, 2010 11:56
co na to tatínek, coby děda? : iva:
no co asi mohl říct? že ho ten chlap naprosto nezajímá, je přesvědčen, že se vrátí do teplých papuček svojí drahé choti. No zřejmě opravdu soudí dle sebe! Ovšem v případě mojí dcery to takto nevidím.
Ale popis manželky toho dotyčného pána mě opravdu málem přivedl k infarktu. Jak se ona ta hrozná hrozně chová, jak ho podvádí a že to roční dítě snad ani není jeho!
Lidičky mě se chtělo zvracet a adrenalin až na vrchu hlavy, naprostá šílenost. Vždyť tohle jsem poslouchala od milenky svého muže!
Je mi zle a to tak, že hodně lidičky zlatí, vůbec nedokážu myslet! a vedle mě dědeček co se nesmírně těší na miminko!
srpen 23, 2010 12:23
řekněte mi drahé ženy, drahé matky : Eny
proč jsme všechny manželky po dvaceti letech tak strašné a kdejaké mládě je lepší než my. Že by naivita, nezkušenost, neznalost zlozvyků pána, bezmezný obdiv nad každým výplodem? Žebýýýýýýýýý?
srpen 23, 2010 12:42
Ivo, : mamča
buď v klidu, tady nemůžeš udělat nic, než čekat až za Tebou dcera přijde sama. Jsou zatím dvě možnosti :
1. Zůstane svobodná matka, protože ten pan "úžasný" se na poslední chvíli rozhodne, že svou původní rodinu neopustí. Nedělala bych si iluze o jeho charakteru, ale třeba si spočítá, kolik by platil na 4 děti a manželku na MD, a možná, že vaše dcera byla jen sexuálním zpestřením, když byla jeho žena těhotná. Vaše dcera z něj bude horko-těžko ždímat nějaké výživné.
2. Rozvede se, a bude žít s vaší dcerou. To je ta horší varianta, protože o takového chlapa není moc co stát. Nejen, že o jeho ryzím charakteru se dá úspěšně pochybovat, když podváděl těhotnou a kojící manželku, ale taky bude, jak psáno výše, platit na 4 děti plus býv. manželku. Tzn., že ho vaše dcera (a potažmo Vy) bude sponzorovat.

Pokud je třeba mizerným manželem č. 1, je přesto možné, že je dobrým otcem všem svým dětem. Pak čeká vaši dceru neveselý život s pěti dětmi, z nichž 4 jí budou upřímně nenávidět, každý druhý víkend a půlku prázdnin.
Celkem neveselé vyhlídky.
Zůstaň své dceři tím přístavem, kam se bude moci vrátit až z téhle lásky vystřízliví. Koneckonců, svobodných matek je jak máku, a nějak to společně zvládnete. To mrně počaté z nezodpovědnosti rodičů za to opravdu nemůže.
srpen 23, 2010 12:46
Zapeklitá situace, ale... : Vodoměrka
s partnery svých dětí se prostě musíme smířit, neboť si je vybraly ony, a ne my... a že si třeba za pár let dcera sama řekne, že to byla chyba a vybrala si špatně, a nebo taky ne, on bude třeba dobrý táta, lepší než svým prvním čtyřem dětem a budou spokojeni... ale je to prostě život tvé dcery, to dítě bude její dítě a tvé vnouče a je přece jedno, jaký ten táta byl nebo je, to dítě, co se narodí, za to nemůže a ty třeba budeš jednou moc pyšná babička...
Jak tu už padlo, situace se možná opakuje a má z ní vyplynout nějaké poučení, ale vidím to tak, že za nos by se měl chytnout tvůj muž, a ne vy ostatní...
Ivo, stejně to musíš nějak přijmout a smířit se s tím... dceři můžeš říct svůj názor, poradit, když bude potřebovat a chtít, ale prožít si to vše stejně musí ona sama... je to moc těžké, už jen proto, že sis prožila sama nevěru svého muže a teď vidíš to zrcadlení... tvá dcera však bude pořád tvou dcerou a přece ji kvůli tomu nezatratíš... lidé prostě jednají někdy i v rozporu s rozumem a logikou a mají právo dělat chyby a omyly... dokonalí nejsme nikdo... a všechno zlé je pro něco dobré...
srpen 23, 2010 12:49
Muži nejsou monogamní : wendy
oni lidi vůbec, a k monogamii se musí přemáhat, musí se ovládat, musí hodně toho svého partnera milovat a vědět, že se TO nedělá, a vědí/víme to, a děláme to stejně stále dokola.
A dnes to patří k image nejen papalášů. No, s někým to ti chlapi dělat musejí, a postaviček jak z Červené knihovny je stále dost.

srpen 23, 2010 12:50
Eny : Máňa z Počernic (dolních)
Drahé ženy ani drahé matky ti to neřeknou. Ale je to strašně jednoduchý. Mláďata jsou prostě nádherná. To je příroda a s tou nic nepoděláš.
Je to jenom a jenom na zodpovědnosti chlapa, jestli a jak dlouho přírodě dokáže vzdorovat.
Tedy, taky přichází v úvahu "z nouze ctnost". Čili, pokud je chlap pro koťátka nevzhledný, nevábný, nevoňavý, nemocný, impotentní, či chudý, dá se poměrně s jistotou předpoklát, že néže by nechtěl ale nebude mu dopřáno. A pokud při těch handicapech disponuje alespoň trochou sebekritiky, ani se nepokouší, zůstává vzorem věrnosti, přestože by si, v hloubi duše, určitě říct dal s velikou chutí. To je prostě příroda.
srpen 23, 2010 12:55
Máňa z Počernic (dolních) : mamča
Máš asi pravdu, ale kvůli tomu si snad nemusíme hledat chlapa v ošklivinci ? Takovej Quasimódo nejspíš bude věrnej až za hrob - teda, pokud nebude neslušně bohatej. smilies/cheesy.gif

Já myslela, že chlapi myslí občas i hlavou, a že něco jako "pocit zodpovědnosti za rodinu", dokáže ty jejich mlsné choutky přehlušit.
srpen 23, 2010 13:10
Mamčo, dyť to píšu!!!! : Máňa z Počernic (dolních)
Je to buď na zodpovědnosti, anebo na "kde nic nejni, ani smrt (v našem případě milenka) nevezme".
Tohle by si ale měla každá uvědomit - do čeho půjde raději. Když je jí Kvazimódo nechutnej, musí holt vsadit na velice, převelice nejistou kartu jeho zodpovědnosti, někdy snad i lenosti.
srpen 23, 2010 13:18
Hahaha tak tos hezky trefila, nebo trefil Máňo.... : Eny
Dnešní mláďata jsou sice nádherný, páč jsou mladý..., a některé umí hrát sakra divadlo když cítí peníze. Ale ten můj ex (použiju mamčin přesný výraz)byl celý Quasimóóóódo. Holohlavý, kulatý, takové věčné batole, hahaha, musící se 4x denně spršit a matlat vším možným aby trošku voněl. Když byl chudý nezavadil o žádnou, až začal vydělávat...to bylo kamarádek.
srpen 23, 2010 13:18
Neplatí, že : jednababi
"něco jako "pocit zodpovědnosti za rodinu", dokáže ty jejich mlsné choutky přehlušit"
Ovšem když už si choutky realizujou, neměli by se zároveň množit jako králíci smilies/grin.gif
Ale totéž platí pro slečny. Pořídit si dítě s otcem čtyř jiných je minimálně - hmm - naivní.
Jako babička bych vnouče samozřejmě přivítala - ale pořád bych cítila śmutek z toho, že moje dcera a můj vnuk nebo vnučka mají tu radost takhle poťapanou.
srpen 23, 2010 13:50
Jednababi : Iris
já myslím, že mimino chtějí ty holčiny, nemyslí na jiné děti, ty jsou přeci jen "bývalé", to pravé bude až její dítě - to je samozřejmě omyl, my to víme, ony ne.
Mého manžela popravdě tohle zarazilo, jeho milenka si už postraně stěžuje, že to jaksi není to pravé, ona se potřebuje vdát a chce dítě a on se pořád nerozvádí.... Když se ho ptám, jestli opravdu touží po dítěti, krčí rameny a říká: "..no když chci ji..."

Ivo, zajímalo by mne, jestli dcera to dítě chtěla a vědomě dopustila jeho početí,např.vysadila antikoncepci, nebo se to stalo neplánovaně?
srpen 23, 2010 14:17
mamčo myslím si, : wendy
že zodpovědnost za rodinu (plus domácí servis) choutky přerušit dokáže. Někdy i včas... smilies/undecided.gif

Máňo, nevím čím to je, ale všímám si, že mediálně známí bohatci, za které se provdávají nebo provdat chtějí krásné hérečky apod. fakt nebývají vzorem krásy.
smilies/wink.gif
srpen 23, 2010 14:23
... : mia.
na Tvém místě bych dceři nabídla pomoc, aby se co nejlépe zhostila role svobodné matky. /Co ji vedlo k tomu, že jí imponoval muž se čtyřmi dětmi a nechránila se antikoncepcí mi nepřísluší soudit. / Dítě nemůže za to, že ho zplodil doveda /či spíše blb/, který si neuvědomuje zodpovědnost ke své rodině a ani skutečnost, že rozhodně není partíí pro 22 letou svobodnou holčinu. smilies/sad.gif
srpen 23, 2010 14:32
Wendy, šrajtofle je velmi pádnej sexy arkument ! : Máňa z Počernic (dolních)
Ale někdy, dost často, já zase nad tou volbou těch bohatců nechápavě kroutim hlavou.
Takovej vzor ženský krásy, jako jsou některý herečky či rychlonakvašený moderátorky - no pomáhejpánbůch. Si myslim, že s jejich naditejma šrajtoflema a kredytkama by si mohli dovolit fakt něco lepšího. Vždyť stačí se proběhnout odpoledne po Václaváku, kde je desetkrát víc nádhery než na volbě Miss. Nebo žeby přecijen to duševní souznění?
srpen 23, 2010 14:37
náhodou je prima, že ti dědkové se šrajtoflema : Maňásku,
nechaj normální holky na pokoji.

Co taková chudinka Kateřina Brožová, Bartošovic nádhera a další cééééélebryty, co by dělaly? Jen ať se mrouskají mezi sebou...
srpen 23, 2010 14:53
No já vím že je to velmi pádnej argument : wendy
to mi jen tak napadlo, že si nenajdou něco trochu hezčího. Nebo to není tak bohatý ? Asi ne. Že ti škaredové ale mají manažérského ducha... a ke svým prachům požadují právě tu cééélebritu, žádnou prodavačku z Václaváku.
smilies/wink.gif
srpen 23, 2010 15:03
... : blobana
Zřejmě se dceři jevil jako ideální genetický materiál- podívala se na jeho povedené čtyři potomky a řekla si: jdu do toho. A chlápek zmožen čtyřmi dětmi a okoukanou manželkou bez inovace, dal přednost šťavnatému masíčku s jednim dítětem. Je to pro něj asi klidnější a zajímavější varianta. Ale ať už je to jak chce, je to jejich věc..Takže souhlasim s kamarádama - vyprdnout se na jeho manželku, kterou vůbec neznáš a těšit se na vnouče, babičko. smilies/shocked.gif
srpen 23, 2010 15:19
tohle je lekce : vlk
hlavně pro pantátu, který tohle provozoval před těmi 10 lety. Teď mu dceru zbouchl stejný "citový chemik" myslící přirozením. Pochybuju, že by dceřin milenec dceru oplodnil úmyslně a dobrovolně, asi jim prostě něco nevyšlo. Takže tatík by měl dcerunku chytit za ruku a nakráčet k oplodniteli s dotazem, jak se věci budou dít dál. Jeho ženu a děti do toho není třeba tahat. Ať si takového "tatínka" nechají, není o co stát. Ivo a ty se netrap něčím, co nezměníš. Jestli se dočkáš vnoučete, tak si ho užij. Zbytek sice vnímej ale netrap se tím. Pokud by nědo pochyboval o čem mluvím, tak vím o tom docela dost, taky mám dceru a taky jsem měl mláďátko ...
srpen 23, 2010 15:47
a co jí radí : alena puntík
tatínek - myslím její, ne toho dítěte.
srpen 23, 2010 17:00
Alenko, : Míša šíša
již to tu Iva psala. Tatínek se těší na vnoučátko.
srpen 23, 2010 17:03
no přece jí nebude : alena puntík
připomínat své vlaastní průšvihy,..nehledě , že jí sám předvedl, že ona vlastně nic špatného neudělala, šel jí přece sám příkladem....
srpen 23, 2010 19:16
život vychovává : ladybird
Zdravím všechny moudré ženské i chlapy na kudlance. Také vím, že když moje dcera, má problém a chce o tom se mnou diskutovat a povídáme si o tom - stejně se zachová dle svého cítění a povahy - možná to ani jinak nejde. (To je jasné, že každá máma se trápí, ale řešení je na nich!) Přemýšlím o tom, že ať už si o jejich jednání myslíme cokoliv, pokud to sami nechtějí, neovlivníme to. Takže, pokud to už nejde změnit, těšte se na vnouče, nechte dceru, ať Vám předvede, co v životě, který si sama vybrala dokáže. Přeji Vám i Vaší dceři jenom krásný život!!!
smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif
srpen 23, 2010 19:37
Naivita. : Sidon
Ivo, ta Tvoje dcerunka bude asi hodně "naivní", když si představuje, jaký bude mít "hezký" život s chlapem, který se klidně vykašle na svoji rodinu se čtyřmi dětmi. Pořád se nestačím divit, jak se ty mladý holky nechají "opít" rohlíkem a nedovedou si všimat těch důležitějších věcí. Mimochodem, ten povedený tatínek čtyř dětí, bude nesjpíš pěknej h...l, když dovede udělat tohle. Takže bude asi opravdu lepší, když se Tvoje dcerunka rozhodne zůstat raději svobodnou matkou. Dříve, nebo později na to přijde sama. Ale je to jenom její věc a nikdo ji asi nepřesvědčí, leda čas a život.
srpen 24, 2010 00:54
děkuji Vám, : iva:
Vám všem. Asi to vážně nezměním, ale pachuť zůstane! Iris se ptala, zda to dceruška plánovala, osobně si myslím, že ano, i když říkala, že ne! Protože spát s ženáčem, který má 4 děti doma a nebrát antikoncepci je zřejmě nepochopitelnému každému normálnímu člověku, či člověkyni. Já jsem jí řekla, že je blbá a upřimně nevěřím jejich budoucímu vztahu. Vynadala mi, že soudím, aniž bych znala toho pána. Takže jsem řekla, že ho odmítám i poznat!
No čeká mě ještě veliký boj. A můj manžel? Snad se mi o něm ani nechce psát. To už je jiná kapitola a taky nijak veselá. Mějte se fajn a ještě jednou Vám moc děkuju.
srpen 24, 2010 07:46
Ivo : Iris
my děkujeme za upřímné odpovědi a důvěru, drž se děvče a ozvi se ještě, ahoj smilies/smiley.gif
srpen 24, 2010 08:37
Ivo, to by byla chyba : mamča
dceři toho ženáče hanět. I když si dcera možná časem uvědomí, že pán je prevít, bude ho před tebou hájit už z principu.
Holka je hloupá, a zbytečně si zkazila start do života. Bohužel si musí ten čumák nabít sama. Nebraň se kontaktům, však nemusíš projevovat nadšení.
Hlavně nepřipusť, aby vás to s dcerou rozhádalo. Ona to ještě neví, ale bude vaši pomoc a podporu moc potřebovat. Nezavírej jí vrátka, ať se má později s dítětem kam uchýlit.
srpen 24, 2010 08:42
No já bych Ivi : Eny
toho člověka poznat chtěla a klidně bych se s ním i kontaktovala. Jedině tak si o něm jako dvakrát zasažená žena, uděláš obrázek. A jedině pak, budeš moci dceři pomoci. A dcera Ti nebude moci vnucovat svůj názor na něj, poněvadž budeš mít názor svůj.
srpen 24, 2010 08:57
chyba : vlk odjinud
Naopak bych oplodnitele pozval na nedělní oběd, když se tak pěkně o dcerunku stará a uklohnil jí dítě. Třeba by z něho začaly padat závazné přísliby a jejich plnění by i hormonálně zaslepená dcera mohla začít vnímat a pána tak taky reálně. S tatínkem si budou obvzlášt rozumět a maminka se taky nakonec přidá, je to stejná generace.
srpen 24, 2010 09:02
jo nedělní oběd by to krásně načal... : Eny
třeba by se i budoucí tatínek vylekal a věděli by jste dříve, jestli bude ANO nebo NE.
srpen 24, 2010 09:09
Já bych docela ráda : jednababi
poznala toho, s kým moje dcera čeká dítě. Ať chci nebo ne, bude svým způsobem do rodiny patřit, takže minimálně základní zdvořilost je seznámit se navzájem. Myslet si můžu svoje, děvence můžu říct, že se mi to nelíbí, ale teď, když je těhotná, asi i zamilovaná a celkově "zblblá" smilies/smiley.gif bych jí dotyčného neostouzela. Jednak na to neuslyší, jednak ho logicky bude bránit. A jestli je děvenka drobátko impulzivnější, taky by mohla "hrdě a samostatně" bouchnout dveřma.
srpen 24, 2010 09:52
Nedělní voběd : Krakonoš
s nějakou plodnou debatou na téma "ekonomický výhledy mladý rodiny na příštích 10 let" by byl vopravdu skvělej tah! smilies/grin.gif Až by z potenciálního zeťáka začaly padat pořádný moudra na tohle téma, možná by zamilovanost začala dostávat první trhliny smilies/cheesy.gif.
Jinak Ivo, jak už tu bylo napsaný mockrát, změnit to nemůžeš, leda za cenu trestnýho činu, chvilkový popularity v TV nova a na serveru novinky.cz a několikaletýho pobytu v prostorách s pravidelnou stravou, péčí vo tvůj volnej čas a celou řadou novejch kamarádek smilies/wink.gif. Takže se těš na vnouče, ať už se zeťákem, nebo bez. Vnouče za to nemůže a vaše těšení a lásku bude potřebovat.
srpen 24, 2010 10:16
Iva : vlk odjinud
bohužel reaguje emotivně, čemuž se na základě jejich zkušeností nelze divit. Chce to klidnou hlavu, vydejchat se a uvažovat racionálně, což se nám dobře kecá, ale jí moc nejde. Ivo, klidně přijď znovu za dcerou, že se na vnoučka těšíš a zeťáka chceš poznat. Posezení v neutrálním prostředí bude fakt ku prospěchu věci všech. Něco jiného je špitat si s vystříkaným mozkem ve dvou v posteli a něco jiného v kruhu rodiny své milované.
srpen 24, 2010 10:46
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]