O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SMŮLA "NA DRUHOU" PDF Tisk E-mail
Středa, 14 březen 2007
Přejít na obsah
SMŮLA "NA DRUHOU"
Strana 2

 

ODPOVĚĎ:

 

Milá Lucinko,

 

     mám pocit, že ty bys se spálila i o studená kamna... Prostě a jasně, vybíráš si a) nevhodné a nepravé, b) a ve své hlavě, ve svém srdci si je "přemaluješ" do svatých barev. Staré známé přísloví říká, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají". Pochopitelně, že se ze začátku snažil, byl věrný, dvorný, úžasný, spolehlivý, něžný, milující... atd. atd. A když jsi dostala upozornění, tak jsi byla docela jistě naštvaná i na tu přítelkyni, která tě varovala. To ostatně je jednoznačně vidět i z těch uvozovek, do kterých jsi tohle slovo dala – už i v tom je vidět, jak ses snažila ho bránit, jak ses snažila si ještě víc přidržet na očích svoje růžové brýle. Na druhou stranu dobře víš, že to není zas tak férový pán, že to "stejně není v pořádku". A to tedy není. Ta závislost na mobilní korespondenci, to je úděsný. Nejspíš sis to také spočítala: posílá v průměru kolem 33 sms denně... Když jsem tu psala o internetovém seznamování, koukla jsem se na pár seznamek, do annonce, na "rande" a další servery. A zjistila jsem, že je plno lidí, pro které ani není tak nutný fyzický vztah, alespoň v určité fázi, jako právě jen to esemeskování...a posílání si fotek. Asi jsi ty mms neviděla, že? Nemyslím, že by bylo oč stát...

 

     Lucie, kdysi psal chytrý pan doktor Plzák, že je nádherná (alespoň ze začátku) láska s hysterkou. Je bouřlivá, fascinující, divoká, vášnivá – ale pak ty konce... Něco podobného bude tvůj přítel. Ten má zase jako obranu své deprese, nálady...sebeobviňování. Prostě – dítě začne brečet ještě před výpraskem, takže k němu vlastně už pak nedojde :-)))) To dělá jedině zbabělec... Tohle nemáš přeci zapotřebí... Chápu, že po tom neskutečném období, kdy se manžel k tobě zachoval tak ostudně (a ty jsi s tim souhlasila, ach jo...) pro tebe byl tenhle "romantik" něčím nádherným, přímo nebíčkem. Ale holka, ty jsi vlastně spadla z bláta do louže, z jednoho trápení do druhého. To opravdu není mužský, který by ti dal klid do budoucna, to už si rovnou najdi nějakého gamblera a současně k tomu tiskárnu na peníze :-)).

 

     Moje rada? Nerozcházej se s ním, alespoň ne hned; znáš to: nevylévá se špinavá voda, pokud není čistá. Asi bys rozchod neunesla, viď.  Ale proboha: nepořizuj si s tímhle chlapem dítě!!! Alespoň něco podobného jsem z tvých slov vysledovala! To je jako kdybys do promočeného papírového pytlíku sypala brambory... Zkus se na něj teď začít dívat trochu jinýma očima, očima ostatních, nezúčastněných lidí. Nejspíš nebude puberťák, takže už má něco za sebou – co o něm opravdu víš? O jeho předchozích vztazích? Případně předchozím manželství? Víš, jaký je ve své práci? Není zaměřený především na sebe?    

 

     Neber to ale zas až tak tragicky. Všechno zlé je vždy pro něco dobré. Řekni si, že to bylo hezké, příjemné, vášnivé – ale... Ale jsi ještě mladá, plná života. Doporučovala bych ti si nějak vypořádat své nefunkční manželství a začít se věnovat nějakou tu přechodnou dobu především sama sobě a dětem. Co nevidět ti "odejdou do svých životů", tak si je ještě užij. Vymysli nějakou báječnou dovolenou pro vás tři, dejme tomu nějaký zajímavý poznávací zájezd, ne jen fádní povalování u vody, u moře. Užijete si, bude zábava a přijdeš na jiné myšlenky. Věřím, že si jednou toho správného k sobě najdeš. Ale – pak prověřuj, hned a pořádně. Vztah, to není něco, do čeho se má vletět po hlavě, se zavřenýma očima... A když, tak včas vyplavat a pořádně se rozhlédnout :-))))))

 

 

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

 

Komentáře (3)add feed
Lucie ... : Iveta
Proboha proč ti všichni radí jak naložit s novým vztahem, budoucností ... zkus se podívat do minulosti, máš 2 děti s někým, pokus se obnovit starý vztah s otcem svých dětí, zapracuj na tom, aby jste byli fungujicí rodina. Děti to jistě uvítají i když jsou už velké. Vlastní táta je vlastní táta. A žena, která má děti s někým, musí podřídit své sobecké štěstí dětem a rodině a pak se dostaví její vlastní štěstí. Proboha, jenom se nerozvádějte. Chlapi jsou všichni stejní a to zjistíte záhy, ne-li hned. Zůstaň s otcem svých dětí a zachovej domící pohodu, kterou tvé děti tak potřebují.
leden 03, 2008 20:21
... : zena

květen 15, 2009 20:11
... : Jaguška
Nevím, ale rada nerozcházet se, mi připadá blbá. Vždyť se v tom sajrajtu chudera ráchá, to se může trápit nad manželem, ne? Chce to úplně změnit společnost.
červen 18, 2009 13:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.
[CNW:Counter]