O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA KOUKNUTÍ V ECUADORU - V. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 červen 2010
Přejít na obsah
NA KOUKNUTÍ V ECUADORU - V.
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

 

 

 

 

     Protože byl vrcholek sopky jako vždy v mracích, dali jsme si jen to pivko a jeli autobusem po opačné straně kopce dolů. Po cestě jsme se seznámili s místním mladíkem, který tam přes noc stanoval s pěti dívkami (to si to tak někdo umí zařídit) a ten nám nadšeně líčil, že v noci byla vynikající viditelnost a že ze sopky nádherně šlehaly plameny.

 

 

      V Baños bylo krásně a tak jsme tam zůstali celých pět dní. Vylezli jsme na kdejaký kopec, zašli do zoologické zahrady, odkud jsme konečně viděli i kouřící vrcholek Tungurahuy a rozhodli se navštívit i místní lázně. 

 

     Posezení v termální vodě bývá příjemné, problém byl ale v tom, že domorodci opravdu věří v léčivou moc místních pramenů. A tak jsme se tam ocitli obklopeni velice nemocnými lidmi, hlavně lidmi s nerůznějšími kožními chorobami... A také s mladou maminkou, která koupala dítě, které téměř nejevilo známky života. Hodně smutný pohled, ale co má člověk dělat, když pomoct stejně nemůže.

 

     A tak jsme nakonec jsme v těch koupelích nějak dlouho nezůstali.

 

 

 

 

     Navíc jsme museli k doktorovi, protože jsme měli svůj vlastní malinký zdravotní problém. Joanne totiž několik dní po sobě při zvýšené tělesné námaze začal krvácet sluníčkem spálený spodní ret. Nic vážného, ale pěkná otrava. Mj. už to jednou měla a kanadský doktor jí před několika lety tohle krvácení zastavil vypálením jakýmsi přístrojem. Náš cestovní průvodce, kniha „Lonely Planet", nás totiž informoval, že je ve městě soukromá klinika lékaře, který prý vystudoval v Sovětském svazu a přivezl si odtamtud i ruskou manželku, také lékařku.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]