O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA KOUKNUTÍ V ECUADORU - V. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 červen 2010
Přejít na obsah
NA KOUKNUTÍ V ECUADORU - V.
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Tahle dáma prý vyléčila v tamějších termálních pramenech spoustu lidí a vykonala i spoustu dalších zázraků.

 

     Například, když se před mnoha lety splašil Donu Gonzalezovi kůň a shodil nebožáka přes zábradlí mostu. Duchapřítomný seňor stačil během pádu do 70 metrů hlubokého kaňonu vykřiknout mocným hlasem „Svatá panno léčivých vod, pomoz!" -  a byl zázračně zachráněn.

 

     My tedy raději přes most chodili opatrně a pěšky, tak jsme nic křičet nemuseli.

 

      Druhý den jsme zaútočili na samotnou sopku a začali šplhat do dlouhého a strmého kopce nad městem. Bez výškové nemoci, která nás tak trápila předtím, když jsme byli ve vyšších polohách, jsme se cítili i v dost velkém vedru jako supermani. Aspoň do chvíle, než nás klusem předhonil jakýsi místní atlet v péřové bundě, rukavicích a kulichu. Šplhali jsme několik hodin, prošli několik horských vesniček, až jsme nakonec došplhali k vyhlídkovému místu, kde byla improvizovaná restaurace s dobře chlazeným Pilsenerem a dokonce několika turisty.

 

     Což nás dost překvapilo, protože jsme celou cestu téměř nikoho nepotkali, ale vysvětlení bylo snadné: „autobus". V Ekvádoru totiž jezdí autobusy prostě všude.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]