O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA KOUKNUTÍ V ECUADORU - IV. PDF Tisk E-mail
Středa, 26 květen 2010
Přejít na obsah
NA KOUKNUTÍ V ECUADORU - IV.
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

 

 

     Při toulání po kopcích na levé straně kráteru na nás začali zuřivě dorážet tři psi. Objevila se mladá žena na koni a psy zahnala. Ona i koníček byli malincí, ale byl na ně nádherný pohled. Něco jako mladý John Wayne zkřížený s mongolským pastevcem. Shodli jsme se s Joanne na tom, že jsme něco tak krásného dlouho neviděli. A dodnes litujeme, že nemáme aspoň jednu fotku.

 

 

 

 

     Po cestě zpět k hotelu jsme začali sbírat klacíky a velké borovicové šišky, protože jsme měli na pokoji kamínka a byla nám čím dál tím větší a větší zima. Po půlhodince topení zaťukala na dveře majitelka, hrozně se smála našemu úlovku a přinesla nám několik pořádných polen. Večeři, která byla započítána v ceně pokoje, jsme jedli s ní a celou její rodinou rozsazeni okolo kamen. Dokázali jsme kupodivu udržet poměrně dlouho jednoduchou španělskou konverzaci. Snad proto, že z nás všech španělsky nikdo pořádně neuměl a tak se nikdo nepouštěl do složitých slovních obratů. Pak už jsme se my dva s Joanne bavili dál jen anglicky a naši hostitele svou domorodou řeči Quichua.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]