O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

HLEDÁ SE ÚČETNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 28 duben 2010

Ano, opravdu. Napsal mi jeden kamarád, který se věnuje „výrobě počítačových programů", že dostal zakázku na velmi zajímavý projekt a potřeboval by  spolupracující účetní dušičku, která by mu byla rádkyní, říkala, co asi by bylo dobré, jak asi by to bylo dobré. Tak - pokud máte některá z vás zájem a chuť do něčeho podobného, ozvěte se.

 

 

 

 

 

     Nemusíte sem psát své jméno, snad jen se prozatím ozvěte do komentáře. Taky se můžete vyptávat na cokoliv bližšího - jistě se posléze domluvíte, dohodnete...

 

     Doufejme, že "dobrá věc se podaří",

d@niela

 

 

Komentáře (52)add feed
O jedné superšikovné bych věděla. : mamča
Účetnictví dokonce vyučuje, ale jako správná účetní by se napřed zeptala, "co za to" ? smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif
duben 28, 2010 10:29
... : Katulinka
A o co konkrétního by šlo? Hledá se účetní, co bude dělat komplet účetnictví, takže od faktur po pokladnu přes daně a daňové přiznání, nebo jen někdo na radu, jaké kličky, čáry a kouzla udělat, aby se nemusely platit daně? Takže spíš šedivá účetní myška, co bude fakturovat, účtovat a nebo daňový poradce?
duben 28, 2010 10:37
Já bych řekla že se hledá účetní, která dokonale ovládá všechny účetní procesy. A možná i mzdovou problematiku. : Myška
K spoluvytváření účetního software. Nemám pravdu?
duben 28, 2010 10:58
... : Katulinka
Myško, vidíš, já si asi od rána nějak sedím na vedení. To bude tím jarem. smilies/wink.gif
duben 28, 2010 11:01
Zakladni informace : romanB
Děkuju Daniele v první řadě za zprostředkování smilies/smiley.gif

Patrně tady na kudlance nebudu odpovídat na konkrétní dotazy, to bude spíš výjimka, ale zde jsou základní informace pro zájemce:

Myška má pravdu, jedná se o zakázkový vývoj PU a PAM, zcela jistě jako konzultant(ka)nebude nikdo sám, jednu kolegyni již máme k dispozici. Forma spolupráce je možná ve většině záležitostí vzdáleně (skype), první konkrétní domluvu včetně finanční, termínové atp. provedeme právě tak. Abych nebyl napadán z vlastní propagace na kudlančím webu, kontaktní informace sdělí zájemcům Daniela.

Očekávám již zmíněný první skype (hlasový), schopnost rozumět bodovému zadání (prostě urovnat si problémy a postupně odškrtávat) . a jak bývá u účetních zvykem, důslednost. Kompletní návrh aplikací spočívá na mně, konkrétní programové řešení samozřejmě taky.

Díky za nabídky, těším se smilies/smiley.gif
duben 28, 2010 11:08
Dodatek : romanB
Toto není první realizace takového systému z naší strany, jedná se spíš o to, že někteří lidé z našeho týmu již nejsou k dispozici.
duben 28, 2010 11:09
Nabízím spolupráci, : tazi
ale nechci se zde nějak rozmazávat smilies/grin.gif. Tak snad jen, že jako účetní v příspěvkové organizaci pracuju zhruba 14 roků a mám na starosti vše od tvorby rozpočtu, přes UCT , PAM a tvorbu směrnic atd.

(pozn.red. - přeposláno) :-)))
duben 28, 2010 14:41
Testování SW : MAJA
S něčím podobným už zkušenosti mám. 6 let jsem pracovala u SW firmy a účtovala v tom, co se teprve chystalo pro zákazníky. K tomu praxe asi 15 let jako účetní, 10 let mzdy... v případě zájmu pošlu CV smilies/smiley.gif
duben 29, 2010 09:12
Milý Romane, : Alena Bodka
dobrá účetní se dneska vyvyžuje zlatem...při dnešních neustále menících se zákonech a nařízeních - i to je málo. No a nevšimla jsem si, že bys dal do placu nějakou nabídku - myslím finanční.
duben 29, 2010 10:46
aleno, : mura1
ale dal, dal smilies/wink.gif
Forma spolupráce je možná ve většině záležitostí vzdáleně (skype), první konkrétní domluvu včetně finanční, termínové atp. provedeme právě tak.

duben 29, 2010 10:54
no právě.... : Alena Bodka
já vím, jak takovéto domluvy vypadají....
duben 29, 2010 14:38
Nejsi Alčo v poslední době nějaká až moc pesimistická? : Myška
Vždy je to dohoda mezi dvěma stranami, a věřím tomu, že pokud by nedošlo k dohodě k oboustranné spokojenosti, spolupráce se konat nebude. Ale je to jen jejich věc.
duben 29, 2010 14:47
a taky, aby jí platili.... : Alena Bodka
dneskaje móda, velmi mezi českými podnikateli oblíbená - neplatit zaměstnancům. Nebo je jako zaměstnávat za minimální mzdu a "tamto" jim "jasko doplácet"....no...a co si budeme povídat....
duben 29, 2010 14:48
nojo, ale oni tu jejich věc řeší tady Myško : Alena Bodka
takže do toho můžeme mluvit i my. Co se zaměstaneckých vztahů týče, jsem velice pesimistická. Vím totiž za ta léta svoje.... a když už je teď nabízená mzda tak děsně "tajdův" - kdo ví, čeho se tam ta holka ještě dočká.
duben 29, 2010 14:52
Aleno, a nebylo by lepší to fakt nechat na jejich dohodě? : Myška
Mně do jejich dohody nic není. Jiná věc bude, když dotyčná zde vyventiluje, že byla ošizena, dotyčný nedodržel dohodu a tak dále. Ale to se zatím nestalo. A ani to nepředpokládám.
duben 29, 2010 15:02
jo, ale nicméně : Alena Bodka
trocha ostražitosti nenín nikdy na škodu. U madých, perspektivních, ativních a flexibilních zaměštnavatelů - dvojnásob. Pochybuju, že tam mají zaměstnanci odbory...
duben 29, 2010 15:06
alenko, : mura1
klidek. ona dotycna poradkyne nebude zadny zamestnanec smilies/grin.gif
duben 29, 2010 15:18
no... : Alena Bodka
ještě lépe.... takže bude na smlouvu o dílo, bez nároku na nic...bezvadný, jistě se jim tam účetní pohrnou vzástupech.... takže když jí za odvedenou práci nezaplatěj, tak má holka smůlu a mlůže se s nima akorát soudit a když nebude mít prachy, nemůže ani to....mně to bylo hned podzřelý....práce a jednání pouze přes skype - to znamená, že nemají budovu, nebo aspoň kancelář..proč? Nemají prachy a šetřej..z čeho teda tu dotyčnou budou platit? Být zájemkyní, tak se velmi pečlivě poradím s právníkem. Mně se celá ta věc velmi nelíbí a zdá se mi podezřelá. Já osobně se takovým firmám zdaleka vyhýbám. Vím totiž svoje.
duben 29, 2010 15:48
ježíš Aleno : erika
tohle není anonymní inzerát z novin. Jedná se o Daniely kamaráda, který sem taky občas něco napíše, třeba tobě se jednou snažil vysvětlit, že matematika je poměrně logickou záležitostí. Myslíš snad, že Daniela tady nadhání kudlanky do spárů podvodníků? Kromě toho skype je mezi ajťáky běžný komunikační kanál, protože zhusta pracujou doma a odpadá nutnost někam jezdit kvůli jednáním. To je přece výhoda i pro tu spolupracující účetní.
duben 29, 2010 16:26
eriko díky :) a pro alenu : romanB
Alenko poslouchej .. stejně jako jsou podvodníci zaměstnavatelé, jsou podvodníci zaměstnanci. Dělal jsem rezervační hotelovej systém přímo u klienta, a za těch půl roku vyhodili dvě recepční protože kradly z pokladny. Napsal jsem, že nechci zneužívat kudlu pro osobní prezentaci, čili jsem zvolil tuto formu, kdy jsem jako první odeslal ještě před tím skypem finanční podmínky, takže nebylo ani nutné se v případě finančního problému vzájemně zdržovat. Buduju si jméno dvacet let, a věř mi, že kdyby mi někdo řekl do očí, že jsem podvodník, zpráskal bych vysavačem, ne trubkou. Přeji Ti hezký den smilies/smiley.gif
duben 29, 2010 17:00
romaneB, nebraň se, je to zbytečný :-) : toulavej
jednou seš podvodník, stejně jako já vyžírka a všichni chlapi podezřelí, s tím nic nenaděláš . . . puntíkatá to přece musí vědět nejlíp . . . ta má přece zaručený informace na každýho.
duben 29, 2010 17:20
toulavej : romanB
no ale hodit vysavačem si můžu ne? smilies/smiley.gif
duben 29, 2010 17:23
Pro Alenku a další případné pochybovače: : d@niela
Vzhledem k tomu, že - jak jste si snad všimli - na kudle je opravdu minimální minimum reklam a když už, tak se doposud jednalo o jen dobré věci - například kvalitní knížky, nyní hezké nálepky pro děti; také jsem dala odkaz na Štěpánčiny stránky a nyní jsem JÁ SAMA navrhla Romanovi ((protože vím, že sem chodí pár prima seriózních dam, které věci účetnické zajisté dobře znají), že mu uveřejním inzerát.

A proto nemyslím, že je vhodné a k čemu, diskutovat, zda jsou to podvodníci či ne.

Dále - časopis Kudlanka je doposud veskrze v mé nemalé režii, takže pokud někomu sem dám inzerát, je to zcela a jen na mém uvážení. A dá se říct, že za dotyčného a jeho kvality ručím.
HOWGH!


duben 29, 2010 18:42
tak si tak procházim kudlu : Kamila
a říkám si, proč asi pod tímhle článkem přibylo tolik komentářů... a koukám jako blázen. Aleno, tobě někdo musel v poslednim tak roce strašlivě šlápnout na kuří oko....
duben 29, 2010 19:55
... : bb2
jako Kamila sem zvědavě nakouknu, jak se RomanoviB hrnou zájemci o spolupráci, a ejle, Alena řádí :-)

Aleno, právě takové práce na smlouvu o dílo nebo dohodu o pracovní činnosti, bez nutnosti pravidelné docházky a dojíždění kamsi na pracoviště, jsou ideální pro lidi pohybově omezené. Pro lidi,kteří se starají o někoho z rodiny doma a přitom potřebují nebo chtějí něco si přivydělat? Že dokud virtuální kanceláře, Skype atd. neexistovaly, ani si neškrtli?

Taky mám pocit, že jsi poslední měsíce nějaká unavená, zdraví nebo starosti...


duben 29, 2010 20:32
... : bb2
a samozřejmě i pro zdravé, ideální vedlejšák třeba
duben 29, 2010 20:33
Aleno Bodko, : Rozmarýna
myslím, že Roman jedná na rovinu. Já jsem mu poslala na sebe přes Danielu kontakt a ihned jsem obdržela nabídku finančního ohodnocení. Takže jak tady Roman píše, nebylo nutné se dál zdržovat komunikací po skypu.
duben 29, 2010 22:09
Dobrý, : Sinix
tak už vím, že Alena nesnáší chlapy, podnikatele... Povídej Alenko, koho ještě nesnášíš...? smilies/grin.gif smilies/grin.gif

Víš, takhle černobílé to zase není. Já vím, že ti je cca 60, přesto je to pro tebe nové, ale grázlové jsou všude, vůbec nezáleží na tom, jestli je to chlap, ženská, podnikatel, zaměstnanec, vysokoškolák, základoškolák atd., atd.

Samozřejmě, obezřetný musí být člověk pořád. Obzvlášť v obchodě; jeden můj profesor říkával: "Love is love but business is business." To že je to něčí kamarád, známý, sourozenec apod. není záruka ničeho, ale tvoje vidění světa je poněkud - jednoduché...


duben 30, 2010 09:28
díky všem : romanB
hlavně Daniele, samozřejmě. Myslím, že se dvěma kudlankami ten projektík zkusíme, a to je přesně to, co jsem potřeboval. Aleno, chtěl bych se Ti omluvit za ten vysavač, nebylo to ode mne fér. Sám právě teď vím, že jsou v životě situace, kdy by člověk nejradši každýmu nalil utrejch do ucha, ale už tuším, že tímhle způsobem se všechno jenom zhoršuje. Hlavně tam někde vevnitř, kde si to umím vyhodnotit právě já nejlíp. Přeju Ti hezký den a všem na kudle taky - díky.
duben 30, 2010 09:52
milý Sinixi : Alena Bodka
není pravda, že nesnáším chlůapy a tím méně chlapy podnikatele - mimochodem, zaměstnavatel,který mi dluží peníze od listopadu je žena. Ale vím jak to teď chodí. Nejsem jediná, která podnikateli /ženě, či muži/ naletěla na "sladké řeči". Vím zcela určitě, že mezi podnikateli A ZEJMÉNA ČESKÝMI PODNIKATELI se vyskytuje vysoké procento mizerů a mám kolem sebe dost příkladů takového jednání. Já sama jsem je zažila na vlastní kůži.Takže jsem na takové ty inzeráty "možná, že jo - možná že né, možná, že se sejdem, možná se rozejdem" těžce alergická. Rolmanovi se omlouvám...ale nejsem sama v kom jím formulované nabídky práce vzbuzují podezření.
duben 30, 2010 10:46
bezva vomluva : Kamila
Rolmanovi se omlouvám...ale nejsem sama v kom jím formulované nabídky práce vzbuzují podezření.

duben 30, 2010 11:17
já to asi špatně chápu, : EliškaH
Bodko, nevadí ti třeba, že tebe nechtěl?
Nebo co ti vadí? Vždyť oni jsou všichni dospělí a mají jistě právo sami za sebe rozhodovat. Tak co se staráš?
duben 30, 2010 11:21
... : Macesska
Mně teda přijde veselý, že tahle péče je zrovna o účetní, což jsou podle mého zrovna osoby, které by si smlouvy a platby měly nejspíš umět ošéfovat skoro ze všech profesí nejlíp (po právnících).
Jasně, že lumpové jsou mezi všemi kategoriemi, ale tady na kudle se nějak množí ti sprostí podezřelí smilies/smiley.gif

Sinix, "Love is love..." mi připomnělo "In God we trust, others pay cash".
duben 30, 2010 11:34
... : Katulinka
ale nejsem sama v kom jím formulované nabídky práce vzbuzují podezření.

Pokud nejsi rozdvojená a vícenásobně rozdělená osobnost, tak asi čteš i myšlenky, protože já nenašla žádný jiný napadající a podezíravý komentář. smilies/wink.gif
duben 30, 2010 11:52
Já jsem se slušně zeptala, jaký jim nabízí plat : Alena Bodka
a konkrétní odpovědi jsem se dosud nedobrala. Tu práci jsem rozhodně nechtěla - nejsem účetní, ale mám dost známých účetních mezi bývalými spolužačkami, abych věděla, jak to v praxi chodí. A jestliže na dotaz na který lze jednoduše konkrétně odpovědět, že mi do toho nic není a zčnu být napadána, jakože nenávidím chlapy a zejména podnikatele - pak tu - je mi líto - něco páchne. Já se jen zeptala. Odpovědi si přečtěte. Vám by se líbilo, kdyby vám takto někdo odpovídal? Tak ještě jednou---kolik tedy těm účetním nabízíte????
duben 30, 2010 12:49
Aleno .. : romanB
já vím, že jsi zvyklá na takovou tu otevřenost z odborovejch schůzí .. ale tohle je nekompromisně věc mezi mnou a zájemkyněmi. A když dovolíš, je to i otázka konkrétní práce, schopností etc ... Kdyby mi ve firmě někdo takhle šťoural do platu kolegy, tak patrně poletí rovnou.
duben 30, 2010 12:53
Alenko, : bb2
tady se neptej :-) Tohle je internetové diskuzní fórum a nám, anonymmním nickům, je do Romanova podnikání a do jím nabízené odměny, nic.

Daniela i Roman jasně sdělili, kde a jak se zájemci všechny informace dozví. A dozvěděli se. Takže pokud máš známou, která by o práci měla zájem, dej jí kontakt a ať se doptá.
Ale nemůžeš přece chtít, aby se tu veřejně propíraly detaily obchodních záležitostí :-)

Navíc tak nějak tuším, že by tě žádná odpověď neuspokojila, jen by nastartovala další kolo komentářů - buď by to bylo podezřele mnoho a kdo ví, co vlastně ten Roman po dámách bude chtít ;-) nebo strašně málo, kapitalista jeden! Atd.
Nechme je, ať si obchody domluví jinde, tady dostali všichni jen echo a to stačí, ne?
duben 30, 2010 12:58
tak ty tu práci nechceš : Kamila
a přesto se ptáš, kolik nabízí? No tedy do toho ti opravdu, ale opravdu nic není... takovéhle informace se většinou nepíší ani do inzerátů, jde o to, jak se ti dva dohodnou.
Ale obávám se, že cokoliv tu napíšem, bude stejně použito proti nám, čili - hezký víkend všem!
duben 30, 2010 13:16
alenko, : mura1
No a nevšimla jsem si, že bys dal do placu nějakou nabídku - myslím finanční.

ty ses nezeptala. otazka ma totiz na konci otaznik. tys ho sprdla, jak to, ze neventiluje odmenu za spolupraci verejne v diskuzi a nasledne jsi ho obvinila, ze ubohou ucetni vysaje, odkopne a necha lezet bez koruny.

mmch roman nenapsal ni sluvka o tvem vztahu k chlapum a podnikatelum, pouze se ohradil proti tvemu narceni, ze je podvodnik

duben 30, 2010 13:18
.. : kolemjdoucí
ona totiž hlavně asi alenka nepochopila, že tohle není normální práce odkdy dokdy a co za to, ale spolupráce na vývoji nového účetního software (tedy pokud jsem to dobře pochopil já). A takový člověk je pro úspěch nebo neúspěch naprosto klíčový. Někdy se taková spolupráce řeší podílem na zisku. Když se to povede, budeš v balíku. Když se to nepovede, nedostaneš třeba taky nic.
duben 30, 2010 15:55
a ještě něco : kolemjdoucí
na takovoughle spolupráci se opravdu zájemci inzerátem nehledají. To lze pouze na doporučení někoho, komu věřím a koho dobře znám.
duben 30, 2010 16:21
Noprvní se zeptala mamča.... : alena puntík
a taky jí nikdo neodpověděl - že by i ona nenáviděla všecky chlapy????? Já bych taky vbývala věděla o skutečně vynikající a zkušené účetní - nezapomeňte, že jsem absolventka ekonomky , čímž pádem mám mezi kamarádkami hafo účetních. A co jim mám jako říct - že tu někdo hledá dobrou účetní pro výrobu účetních programů...ale že nevím kolik nabízí - až jak se s těma dětma dohodne. Pánové - pokud jsem to správně pochopila - jsou ve věku našich dětí. Zatím je to tajdův a jde to všecko přes skype - takže v ruce nic mít nebude.....to fakt určitě vzbudí velký zájem.... A jinak mi do toho je - stejně jako mamče, stejně jako komukoli tady. Ta nabídka byla na Kudlance ZVEŘEJNĚNA, tudíž je to věc veřejná a na veřejnosti prodiskutovatelná. A já, jako kdokoli jiný zde může ventilovat svůj názor. A ta nabídka - tak jak byla formulována - ve MNĚ NEDŮVERU VZBUZUJE.
květen 02, 2010 10:53
Alčo, brzdi, : Vodoměrka
to už docela přeháníš... jinak by mě docela zajímalo, co na celé záležitosti mění fakt, že "pánové jsou ve věku našich dětí"... a myslím, že mamču by sis do úst moc brát neměla, ta tu nikde nepsala, že by měla co do činění s podvodníkem... ach jo... že by jaro???? smilies/wink.gif
květen 02, 2010 18:24
Aleno, podle všeho už se s někým dohodl, takže tvé případné známé už šanci nemají. : d@niela
Jinak - nic není "tajdův", všechno, co bylo potřeba, se ty, kterých se to týká, jistě včas dozvěděli/y.
Samozřejmě, že je to věc veřejná - proto se dala možnost všem, kteří o to měli zájem.
Ventilovat své názory má také možnost každý, to je pravda, a vůbec nikdo ti nebrání dát najevo, že v tobě to důvěru nevzbuzuje.
Smůla je, žes na to třeba neupozornila tu skutečně vynikající a zkušenou účetní. Myslím, že ona by si určitě už poradila a dozajista nějakému podvodníkovi nenaletěla...
Tak zas příště, ne?

Mj. Myslím, že když někdo má možnost nabídnout nějakou práci, tak je to báječné, ne?
květen 02, 2010 18:55
Nevím proč by tu měl RomanB zveřejňovat výši finančního ohodnocení. : Myška
Myslím, že nikomu není nic do toho, kolik druhý vydělává. A vždycky jsou finanční podmínky výsledkem dohody těch dvou zainteresovaných.
květen 02, 2010 20:41
aleno, kruci, co ti provedl? :) on tu nabídl práci a ty jak břitva... : bb2
Nikdo nic netajil, tady dostali lidi KONTAKTNÍ ÚDAJE, kde se dozví víc. A jak to tu čtu, tak se dozvěděli všichni všechno, co potřebovali.

Čili - pokud by některá moje kamarádka, skvělá účetní, měla o tu práci zájem, dala bych jí ten kontakt a ať se s Romanem nebo jeho zástupcem domluví. A pak bychom třeba u kafe probraly tu nabídku:-)

Nevím, proč by tu bývalo mělo být zveřejněno víc.

A souhlasím s Danielou, od Romana bylo skvělé, že nabídku zveřejnil i tady. Přestože riskoval, že se do něj obuje nějaká ženská s hadicí od vysavače, která třeba o práci zájem mít nebude, zato zájem propírat tu veřejně obchodní záležitosti někoho konkrétního mít bude. Což se stalo, že.


květen 02, 2010 20:46
lidi jsou různý : romanB
ale jsem moc rád za ty, co ví, že existuje profesionalita a slušnost mají tak nějak v popisu práce. Díky.
květen 03, 2010 22:47
když někdo nechce : alena *bodka
aby se veřejně propírala jeho soukromá obchodní zháležitost - proč ji tedy zveřejňuje? Co bylo na dotazu na výšku platu neslušného? Slušný profesionál se tedy na plat neptá a pracuje zdarma? A oni budou ty programy zdarma rozdávat - nebo za ně budou chtít od zájemců zaplatit? Jinak Romane - "oni vědí!!!!!" (imperativ je "věz!") je vidět, že jsi sklutečně profik.
květen 06, 2010 14:26
Ježíši Aleno, proč pořád šťouráš? : Myška
V dnešní době už nejsou tabulkové platy (tedy jsou, ale jen ve státní správě), jednání o platu probíhá na úrovni zaměstnavatel - zaměstnanec a platy jsou smluvní. Hodně zaměstnavatelů si dává do pracovní smlouvy ustanovení, že zaměstnanec bude o svém platu mlčet.
RomanB přesně splnil co zde deklaroval - že se se zájemci na odměně (nelze hovořit o platu, není to klasický zaměstnanecký vztah zřejmě) domluví individuálně, což některé kudlanky potvrdily. Domluva zní zřejmě na jistý rozsah prací, a s každým zájemcem může být sjednán jiný rozsah prací a jiná odměna.
Tak co ti furt vadí??
květen 06, 2010 14:47
Myško : Kamila
neblázni smilies/grin.gif
ty si fakticky myslíš, že něco pronikne k Aleniným uším a že se nad tím zamyslí? Tak to já už si dávno nemyslím, jak se ona rozjede jak buldozer, nedomluví jí nikdo. Vůbec nikdo smilies/grin.gif
květen 06, 2010 17:33
vědí ... : romanB
říkal jsem si, že to bude blbě smilies/smiley.gif Ale stejně moc nerozumím tomu, v čem mě potěší recepční, co sice "ví", ale okrade mě na kreditce naprosto neprofesionálné .. protože profesionální souvisí s oborem, milá Alenko, což bohužel tvoje závěry neakceptují. Ale přesto se omlouvám, obzvláště za to, že dýchám a ruším tak tvoje kruhy či jiné obrazce. (Ne, kosočtverec nemám na mysli)
květen 06, 2010 17:48
no já zírám : erika
když nic jiného, tak bude usvědčen z blbé češtiny smilies/grin.gif
Aleno, on vyvíjí software, on není jazykový korektor. Ale holt provinil se - brabečkem smilies/wink.gif
květen 06, 2010 19:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]