O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA KOUKNUTÍ V ECUADORU - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 21 duben 2010
Přejít na obsah
NA KOUKNUTÍ V ECUADORU - II.
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

 

 

 

     Při cestě zpět do hotelu jsme se na rohu dvou ulic téměř srazili se třemi běžícími chlapy. Dva z nich měli rychlonabíjecí brokovnice "pump action", třetí samopal M-16. Všichni tři měli prsty na spouštích a všichni tři na nás postupně ty flinty namířili. Většinou na žaludek, nebo na krajinu srdeční. Ani jeden z nich nám však nenamířil do obličeje. Zřejmě gentlemani. Celá scéna trvala necelé dvě vteřiny, pak se pánové naštěstí rozhodli pokračovat v běhu. Dostihli obrněný vůz určený k vybírání peněz z bank, čekající na křižovatce na zelenou. Dva z nich skočili do otevřených zadních dveří, třetí zůstal venku a mířil na okoljdoucí až do chvíle, kdy naskočila zelená a kdy byl svými kolegy pozpátku vtažen dovnitř.

 

     My stáli ještě pořád na rohu, s vytřeštěnýma očima. Pak jsme si všimli, že nám kromě jakési indiánské babičky nikdo nevěnuje sebemenší pozornost. Babička se přátelsky usmívala a my pokračovali s třesoucími se koleny v chůzi.

 

     V hotelu jsme se na terase u piva Pilsener (tamní nejoblíbenější značka) rozhodli, že se nám i přes almuerzos, rudé odboráře a ozbrojence v Ekvádoru líbí a že by byla hloupost posuzovat celou zem podle prvního dne.

 

     A měli jsme pravdu...

 

Mikin a Joanne,

ze země zimy a sněhu

 

 

Komentáře (9)add feed
Jezis, : Ceskymo1
to je ale krasna babicka! A vubec - tos mi pripomnel jak na me kdysi mirili samopaly vojaci ve Spanelsku, a to jsem tam byla jenom nakladakem. Kdo vi, jak bych dopadla, jet tam osobakem...? Mas pravdu, kazda zeme ma neco a takovydle setkani jeste vubec neznamenaji, ze ta zeme je spatna.... proste jste jenom byli ve spatnou chvili na spatnym miste. smilies/wink.gif Tesim se na dalsi povidani!
duben 21, 2010 04:20
Ceskymo, : Mikin
jo, je to krasna babicka, jen bych chtel podotknout ze ta fotka neni ode me. Daniela je genius na vyhledavani vhodnych podobenek (oblibene slovo moji babicky). Ani tu fotku jidla jsem neporidil ja. Almuerzos tak krasne nevypadaji. Moje jsou jen prvni dve fotografie.
Mam ale spousty dalsich fotek, hlavne tamnich indianek i kdyz se damy velice nerady nechavaji zvecnovat.....
duben 21, 2010 07:18
Mikine, asi jsi jim nezaplatil... : wendy
ale je fakt, že domorodce mnohdy to věčné focení štve nebo i uráží. Nedivím se. Ale když já mám taky tak ráda folklór a k tomu i lidičkové té země patří, že.
smilies/wink.gif
Vojáci a vůbec osoby se zbraněmi jsou velmi nepříjemným doprovodným jevem cestování.
duben 21, 2010 07:52
Wendy : Mikin
to mas pravdu. Nam tady v Dawsonu vlezou do hospody turisti ne aby si dali pivo, ale aby fotili nas, domorodce, jak ho pijeme. A pak se divi, kdyz je nekdo posle tam, kde slunce nesviti.
Ovsem to ale nejspis zalezi taky na kulture a zvycich. Me se v JV Asii mnohokrat stalo, ze me lidi za to, ze je fotim podekovali, nebo se aspon usmali a dobrovolne me pozovali. Zkratka a dobre jim lichotilo, ze jsou pro neznameho cizince atraktivni nebo nejakym zpusobem zajimavi......
duben 21, 2010 08:15
Jiná země, jiný mrav, : wendy
tak se k tomu hochu stav...
smilies/wink.gif
duben 21, 2010 08:33
Mikine, : Marie1
jak to tam v té vaší hospodě vypadá? Nemáš nějakou fotku?
smilies/grin.gif
duben 21, 2010 10:56
Aha - a už je to tady ! : wendy
Dobře, Maruš - začíná prezentace "domorodců" !
smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif
duben 21, 2010 12:15
Marie 1 : Mikin
Ja bych radeji zustal u toho Ekvadoru, ale tady mas od "skorodomorodce" na dawsonskou hospodu jeden odkaz. Barnacle Bob nam hral na svatbe...... smilies/cool.gif
http://www.youtube.com/watch?v=lXruWZTVDhQ&NR=1
duben 21, 2010 15:48
Mikine : mia I
dík za článek. Přečtu si všechno o víkendu až budu mít čas a svůj opravený počítač.
duben 22, 2010 09:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]