O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NAŠE SLUNÍČKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 duben 2010
Přejít na obsah
NAŠE SLUNÍČKA
Strana 2
Strana 3

MUSÍM VÁM POVĚDĚT VELKOU NOVINU! Mé dceři Dášence a Honzíkovi se narodil chlapeček Šimůnek; vypočítal si to moc pěkně, přišel na svět na Dášenčiny narozeniny. Tak se to alespoň nebude plést, v té naší již tak početné rodině. A já jsem se stala babičkou. A můj manžel polovičním dědečkem.

 

 

 

 

 

 

 

    

 

     Když se to dozvěděl, měl obrovskou radost, pobíhal po domku a křičel: " To jsou věci, to jsou věci, ještě nejsem ani otcem, a již jsem vlastně polovičním dědečkem, ten Šíma má ale štěstí, mít mrak  takových prima babiček a prima dědečků, to se jen tak někomu nepodaří!"

 

 

     Pak zase rychle přemýšlel a emoce z radosti se v něm míchaly jako ve velkém hrnci a smál se: "Lidi zlatý, já takový mladý kluk a budu spát s babičkou, to je konec, to je konec, stěhuju se do kanceláře!!"

 

 

     Stejně nic nemyslel vážně, ke komu by se pak v noci tulil? Snad jedině ke kočičce Quez. Musela jsem ho trošku usměrnit, konstatováním, že jemu „mladému klukovi" už táhne na padesát, začínají  mu šedivět vlasy a bolí ho celý člověk ...  tak se zas usadil na zem a do reálu.

 

 

 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]