O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEZBEDNÍCI DOMÁCNOSTNÍ II. PDF Tisk E-mail
Středa, 13 leden 2010
Přejít na obsah
NEZBEDNÍCI DOMÁCNOSTNÍ II.
Strana 2

A je zase po Vánocích, po Silvestru, je za námi i novoroční rozjímání.... Čím jsem starší, tím rychleji mi ten rok uběhne. Nevím, čím to je, ale je to prostě tak. Děsně to letí... Kdysi dávno jsem vám slíbila další povídání o skřítcích naschválníčcích,  zdálo se mi to před pár dny, a ejhle, ono je to už hezky dlouho a já pořád nic nenapsala.

 

 

 

 

     Zatímco smutek, bolest a nešťastné chvilky se nekonečně táhnou, ty hezké a příjemné jsou hned pryč. Čím to je? Dříve jsem byla naštvaná, že to tak je, dnes si spíš říkám, že je to proto, abychom jich mohli zažít co nejvíc. Pravda je stejně někde uprostřed, tedy přesně uprostřed a našel by se jistě nejeden člověk, který by mi vysvětlil, že čas je pořád stejný, plyne stejnou rychlostí a tak oboje trvá stejně, v závislosti na odměřených časových jednotkách a přímo úměrně jejich počtu.

 

     Ale k věci. Když jsem začala psát tenhle článek, chtěla jsem psát slíbené pokračování o nezbednících domácnostních. No vlastně tak trochu o mé skleróze. Chtěla jsem ji svést na nějakého dosud neobjeveného a nikým nespatřeného skřítka zapomínáčka, který sídlí ve skříňce pod umyvadlem a jak může, tak strčí pařátek do mé paměti a něco tam vymaže. Proto jsem ho umístila do koupelny na místo, kde sídlí i ostatní čistící a hygienické prostředky.

 

     Občas jsem nemohla najít ovladač od televize. Potom zase dálkové ovládání k lampičkám v obýváku. Pak mobil. Hodinky. Balíček papírových kapesníčků, který jsem si myslela, že jsem položila na stolek v obýváku. Svazek klíčů z botníku v předsíni. Zajímavé je, že mizely jen předměty položené do výše vztyčené hlavy našeho psa. Má kapsička se šminkama, také z konferenčního stolku. Kniha položená v ložnici na polštář.

 

     Našla jsem hlavní tři zóny, odkud předměty mizely. Bermudský trojúhelník se nachází mezi stolkem v obýváku, botníkem v předsíni a postelí v ložnici. Zajímavé. A ještě zajímavější bylo, že předměty nejčastěji mizely jen z těch tří vrcholů toho trojúhelníku. A občas se pak objevovaly v pračce, na otevřených policích v lince, v Gabčině hracím stanu nebo někdy jen tak libovolně pohozené kdekoliv jinde.

 

     Jednou mi z Bermudského trojúhelníku zmizela peněženka. Našla se v pračce. Příští den se v pračce objevilo ovládání od televize, Gabčina hračka a utěrka z kuchyně. O týden později jsem narazila na ovladač ve vaně, knihu za odpadkovým košem (naštěstí, ovšem o těch zmizelých předmětech, co se do koše vešly bez problémů, a dost možná v něm i zmizely, raději ani nepřemýšlím).

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]