O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOBRÁ RADA NADE VŠE PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 květen 2007

 Jdete-li někam do centra, kde bude hodně lidí, nebo do nějakého velkého obchodu, nenoste s sebou náprsní tašku nebo peněženku. Mějte dost peněz pro okamžitou potřebu ve své obrácené nebo zipem uzavřené kapse a zbytek ukrytý na těle. Nestane se vám pak, že budete hořekovat na policejní stanici, že jste byli okradeni...

 

 

 

  •  Pokud člověk nemá opravdu čas na cvičení a chce si trošku posílit břicho, tak na to pomáhá zatínání břicha.Stačí se nadechnout, zatnout břicho a pomalu vydechnout. Ideální je spolu s tímto cvičením také používat zpevňující krémy. Opravdu to pomáhá a toto cvičení můžete provádět kdekoliv - v práci, doma u televize, když čekáte na zastávce na autobus.

 

  • Kdo už měl někdy problémy se zuby a krvácejícími dásněmi, určitě uvítá následující radu. Zjistilo se, že když si po vyčištění zubů natřete dásně obyčejnou alpou, ve které necháte vylouhovat hřebíček, tak dásně nekrvácí a jsou vyhojené i od paradontózy. Hřebíček se louhuje asi tři dny. 

 

  • Chcete si vytvarovat hýždě? Tady je cvik, který vám zaručeně pomůže: mírně se rozkročte a pokrčte nohy, ruce zatněte v pěsti a zvedněte předloktí v pravém úhlu. Z tohoto výchozího postoje vystrčte pánev vpřed, zatněte zadek, stáhněte břicho a prsní svaly a svaly na rukou. 

 

  • Máte-li za sebou náročné dny, vyzkoušejte z bylinných koupelí např. lipovou, která posiluje nervový systém, a také přesličkovou, jež zlepšuje krevní oběh. Stres a bolesti hlavy dokáže odbourat koupel s levandulí: velkou hrst sušené či čerstvé levandule spařte v půl litru vody, deset minut nechte odstát, pak přeceďte a vlijte do vany. Název levandule je odvozen z latinského „lavare“, tedy „mýt“. Levandule zbavuje bolestí hlavy, stimuluje krev, odbourává stres.

 

  • Je-li vaše tělo v takovém stavu, že lze mluvit o nervovém vyčerpání, připravte si tuto koupel: rozmíchejte kapku éterického oleje z bazalky, dvě kapky oleje z geránií (reguluje nervový systém, umí ho jak uklidnit, tak povzbudit) a dvě kapky levandulového oleje ve 1/4 litru medu a vše nalijte do vany plné teplé vody.  

 

  • Máte doma krajkové záclony či ubrus po babičce, který při každém i tom sebeopatrnějším praní chřadne a objevují se v něm díry? Menší kusy perte tak, že je vložíte do uzavřené nádoby s teplou mýdlovou vodou a opatrně protřepávejte. Větší jemně mněte v nádobě s teplou mýdlovou vodou a máchejte opět v teplé vodě. Ujistěte se, že obě vodní lázně mají stejnou teplotu. Krajku potom rozprostřete na plocho a nechte uschnout. Nemusíte ji ani žehlit.

 

  • Jak vyšroubovat zrezlý šroub? Stačí vzít šroubovák správné velikosti, nad plamenem nahřát špičku do ruda, přiložit na šroub a po chvíli můžete šroubovat.

 

d@niela

 

 

Komentáře (19)add feed
diky : Jasmina
a hlavne za ten zrezively sroub smilies/smiley.gif
květen 16, 2007 08:48
ježíši tyhle rady miluju : AlenaT
a ve všech časopisech je pečlivě čtu. Ale tím taky končím. Naposledy jsem využila asi cca před dvaceti lety tu radu, jak vám kyselé zelí udělá ze starého koberce nový. To nemá chybu! Rada tkví v tom, že poházíte již zašlý koberec kyselím zelím a po čase zelí smetete, popř.vyluxujete. NEVYLUXUJETE!!!! Dvě hodiny lezla celá rodina po zemi a vybírala kousky zelíčka z koberce. Lepší rada je, to zelí spíš sníst - nebo z něj udělat takovej ten salátek, co jsme jídávali v družině, když bývaly šunkofleky. Kyselé zelí pokrájet, nasekat cibulku, smíchat, přidat trošku oleje a medu na přislazení--zamíchat, je to lahůdka, můj muž to miluje a jí to ke všemu.
květen 16, 2007 08:52
A Daní : Kamila
zatínáš břicho, tvaruješ hýždě a koupeš se dle návodů? Přiznej se, žes z toho nic nezkusila! smilies/grin.gif
jo, to s tim zelím taky znám, děsný!
květen 16, 2007 09:44
hmmm, : dorka
moje mamka koberce jinak nečistila a na nějakou extra dřinu si teda nikdy nestěžovala... smilies/smiley.gif
květen 16, 2007 09:55
Dorko, : Margot
třeba Tvoje maminka sypala koberce zelím více vyždímaným a tedy ne tak lepivým smilies/smiley.gif
květen 16, 2007 10:25
Každopádně : Margot
mám pocit, že koberec po zelné kůře teoreticky může být čistší (nebo barevně jásavější), ale prakticky musí úchvatně kysele smrdět, ne? smilies/smiley.gif
květen 16, 2007 10:27
... : *Vodoměrka
Já jsem zase slyšela to samé o octové vodě, že zvýrazní barvy na koberci tak jako to zelí... jo to bude tím kyselým :-)
květen 16, 2007 11:41
Jo, to je tím kyselým : wendy
já to tedy jednou na malém koerečku na chalupě vyzkoušela, nechala to zelí vyschnout a pak to šlo ZAMÉST. K těm hýždím mám taky něco: bylo to z rozumů modelek, jak musí stále trénovat postavu, tak že zatínání mohou ženy procvičovat i v autobuse. Já to zkusila, leč neuvědomila jsem si, že mám sakra přiléhavý oděv a mé cvičení sledovala půlka vozu... smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
květen 16, 2007 12:12
Ta druhá půlka autobusu - to museli bejt buzeranti, žejo : NČ
To já bysem čuměl na prrrdýlku, ani bysem nedut!
květen 16, 2007 12:16
Však taky nikdo ani nedutnul : wendy
jestli nedutali pohoršením nebo rozkoší, to nevím, jen si pamatuju, že jsem se musela smát, když jsem vystupovala, takže proti mně nastupující museli mít dojem, že jedu rovnou z flámu nebo rovnou do ústavu. Jojo, život tropí hlouposti.
květen 16, 2007 12:24
Na zarezlé šrouby mám fintu : : mamča
Večer zakápnout brzdovou kapalinou (nejlíp červenou, jestli vám zbyla v garáži po dědečkovi) a ráno jdou šrouby povolit raz dva.
Ty bylinné koupele jsou sice bezva, ale nemám doma výše zmiňované oleje. Když mám na sebe jó čas, tak si nadrbu na zahradě bylinky, co mi zrovna přijdou do cesty (teď např. kopřivy, řebříček, červený jetel, sedmikrásky, jitrocel....a všechno to spařím vodou. Přecedím a vliju do vany. Účinek je možná spíš psychický, ale o to tady jde, ne ?
květen 16, 2007 13:25
Jo, červená brzdovka! To bylo! : NČ
Ale WD je dobrej uplně stejně. Doporučuju!!!!
A když už si nechcete vrznout (dveřma), stačí vytříknout (na panty).
Ani se nemusej dvéře vysazovat, vono se to do dvou dnů zatáhne dovnitř a už si nikdo nevrzne.
květen 16, 2007 13:33
dobrý jsou růžové okvětní plátky : AlenaT
koupel krásně voní a pak jdou dobře vybrat z vany
květen 16, 2007 13:36
Na zarezlý šroub : Míša šíša
je nejlepší "Uvolňovač šroubů a rzi". Dodává Den Braven smilies/wink.gif

Kurňa, není to reklama? smilies/cool.gif
květen 16, 2007 13:48
bylinné koupele : Kamila
jsou prima, horší jsou ty olejový. Zkoušeli jste pak mejt vanu? smilies/grin.gif každopádně na to nesmíte zapomenout, jinak se při příštím sprchování dozajista zabijete! smilies/grin.gif
květen 16, 2007 14:02
Pepčo, Pepčo, : Margot
Tebe to jaro evidentně nenechává v klidu smilies/grin.gif
květen 16, 2007 15:12
Rada o zarezlém šroubu : Kráťa
Nebudu říkat, že ta rada je ... Řeknu to jinak. Ohřátím šroubováku "do červena" se šroubovák nevratně zničí! Dojde k popuštění oceli a v domácích podmínkách už nikdo špičku nezakalí správně. Takže buď mu zůstane šroubovák příliš měkký, takže se při utahování silou zkroutí, nebo příliš tvrdý, který při použití větší síly praskne.
květen 16, 2007 19:18
no nač ohřívat šroubovák : AlenaT
ještě se vám něco stane - nejlepší je někomu říct - třeba sousedovi..nebo jinýmu mužskýmu
květen 16, 2007 20:05
Ano Ali, správně, tak se udržuje domácnost ! : wendy
Nakonec šroubovák taky nemusím najít, že.
květen 17, 2007 09:35
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]