O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ACH TA ZMÝLENÁ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2009

Občas přespávám u svého mladšího syna ve Zlatnické ulici. Tak jsem se rozhodla ho předem varovat a zavolat mu. I vytočila jsem číslo a ozvalo se mi obvyklé rozespalé zahuhlání. Tak mu říkám: "Ahoj, pusinko moje, jak se máš?" "Jo, dobře a co ty?" zněla odpověď. "Jo, jde to," pravila jsem, "ještě jsi pořád tak nastydlej?" "Už ne - už jsem v pořádku."

Tak mu říkám: "Hele mám dnes noční a zejtra taky, můžu u tebe přes den přespat?"

 

Najednou chvíle ticha a pak se ozvalo:"Cože, ty děláš NOČNÍ?!"

"Nedělej ze sebe blbce!" zvýšila jsem hlas, "Víš, že to nesnáším! Hele, mám ti udělat něco k jídlu? Ráno stihnu i nakoupit."

....následovala pauza a dotaz: "He - kdo to vlastně volá?"

"No to jsem já, tvoje maminka, tys mě nepoznal?"

....zase chvíle ticha a pak: "Madam, moje maminka je několik let mrtvá...takže to bude asi omyl..."

 

     Omluvila jsem se tedy a zavěsila a zkusila to číslo vytočit znovu a tentokrát už jsem se dovolala správně. Chudák ten pán, co jsem ho zřejmě probudila, teď asi dumá o záhadách mezi nebem a zemí.

 

   

     Mně se něco podobného stalo před několika lety. Bylo třináctého srpna - tedy Aleny - a přišla mi esemeska: "Všechno nejlepší k svátku ti přeje máma."

 

 

     Moje maminka v té době byla šest let po smrti, tak jsem na tu esemesku odpověděla jinou ve znění: "Ahoj, dík za přání - a to jsi v nebi nebo v pekle? Jestli v nebi, tak to tam ty chudáci maj teda peklo!" (moje maminka rozhodně nebyla zkřiknutá služtička). 

 

     No a pak se ozval telefon, volala ta paní, co jsem si s ní „psala" a vše se vysvětlilo. Paní měla dceru Alenu, popletla číslo a trefila se mýrnix-dýrnix taky na Alenu.

 

     Jak už tady řekla Iris - mobily jsou nebezpečný.

 

Alena Puntík

 

 

 

 

Komentáře (44)add feed
... : mia
já mám číslo asi s někým hodně podobné. Občas mi někdo pošle smsku nebo zavolá. Jednou mi přišla smska "čekám Tě na Karláku, jede sem tramvaj č. to a to". Pak jsem měla nepřijatý hovor, když jsem zavolala zpátky, tak opilá paní na druhém konci. Vrcholem ovšem bylo a to bylo velmi nepříjemné, když mi lidi začali volat, jestli je ještě volnej ten byt k pronajmutí. Poprvé jsem vysvětlila , že jde o omyl. Když už volal asi pátý člověk, tak jsem se zeptala , kde četl o nabídce bytu. Tak prý ve vývěsce u Penny v jednom středočeském městečku. Ještě, že byla jedna paní tak hodná a nabídla se, že do inzertky dojde, aby inzerát stahli. Ovšem já byla stejně špatná z toho, že ten kdo inzerát zadával by měl mít stejné číslo jako já,/ což mi přijde nemožné/. Asi se holt spletl nebo paní v inzerci při psaní. Určitě se dotyčný divil, že mu nejdou nabídky.
listopad 01, 2009 07:58
jednou taky... : Amálka
....mi na mobil přilétla SMSka s přáním k sedmnáctinám...bohužel nepatřila mně, ale slečně, co měla číslo jen o jednu vedle smilies/cry.gif smilies/grin.gif
listopad 01, 2009 10:52
K nam jednou nekdo zavolal : Giussi
byla jsem v te dobe tusim na gymplu a bracha na vysoke. Dotycny zacal otazkou, jak se vede, coz byla neomylne pocatecni fraze jednoho brachova spoluzaka. Tak jsem hned odvetila, ze dobre a jala jsem se konverzovat. Kdyz se dotycny zacal divit, ze zrovna JA jezdim asi 10 km do prace na kole, zacala jsem mit pocit, ze asi nemluvim s tim, s kym jsem si myslela. On me predbehl a zeptal se, s kym, ze to vlastne mluvi. Dohodli jsme se, ze se teda nezname a ze je to omyl. Dotycny zapomnel vytocit predvolbu, cislo mel spravne, jen se spojil se spatnym uzlem. Tak jsme se rozloucili a dotycny rekl, ze to byl sice omyl, ale ze ta konverzace byla velice prijemna. smilies/grin.gif

Muj tatinek zase rikal, ze jedna jeho spolupracovnice vyresila neodbytne volajici omyl(takove ty lidi, co vytocili to same cislo 10x a pokazde doufali, ze tentokrat uz se dovolaji, tam kam chteli) tim, ze se pri dalsim zvoneni ozvala jako: "Dobry vecer, pujcovna vzducholodi. Co pro vas muzeme udelat?" A na druhem konci telefonu bylo ticho a vickrat uz nevolali. Ozvat se jako "pohrebni ustav" pry taky funguje.
listopad 02, 2009 03:05
Nejhorší je, : wendy
když letí milostná smska k někomu, koho sice taky máme v mobilním adresáři, ale není mu vůbec, ale vůbec určená...myslím doktor Šmolka v jednom pořadu uváděl, kolik kvůli tomu už bylo rodinných a jiných rozvratů. Jednou odbouchnutou zprávu už vám nikdo nevrátí ani nepřesměruje.
smilies/wink.gif smilies/shocked.gif
listopad 02, 2009 08:18
... : mia
jo mně se taky stává, že si hodím mobil do kabelky, nezamknu a pak se mi z něj při nepatrném pohybu začnou odesílat smsky na první číslo v seznamu. To sem byla asi na zabití, protože spolužák co musel mazat 22 prázdných smsek mě asi proklínal smilies/grin.gif tak jsem si dala na první místo sebe a už kdyžtak mažu já.
listopad 02, 2009 08:40
tohle dělá s oblibou moje kamarádka Irena : alena puntíkovaná
tuhle jsem od ní dostala přes dvacet prázdných zpráv.
listopad 02, 2009 09:20
... : Sandra.
Ježiš, půjčovna vzducholodí a pohřební ústav- přesně tak se pokaždé představoval do telefonu (pevná linka)otec mé kámošky. Pokaždé. Přišlo mi to v těch 13 neobyčejně trapné a litovala jsem kámošku, že má tak trapného otce, který byl ještě výrazně trapnější, než mí vlastní trapní rodiče. Úplně se mi to vybavilo:-)
listopad 02, 2009 10:03
když byly děti malé, měli jsme : alena puntíkovaná
stejné nebo podobné číslo, jako prodej a servis fy Renault. Bylo to fakt bezvadný. Volaly stovky lidí a neveřily,že to není Renault a byli fakt nepříjemní. Jednou, když se dovolala manželka vedoucího...tak jsem jí řekla, aby ho teď nerušila, že zrovna souloží se sekretářkou a že jí nikoho jinýho nemůžu dát, protože jsou všichni buď ožralí, nebo sfetovaní. Do týdne si Renault číslo změnil.Jo, taková milující manželka dokáže zázraky. a chlapi si toho nevážej.
listopad 02, 2009 11:11
Teda Aleno, kdy už vydáš tu kníhu vzpomínek ? : wendy
Neochuzuj národ o své příběhy, AlenoMac...
smilies/wink.gif
listopad 02, 2009 14:13
neblbni Wendy - abych se dostala : alena puntíkovaná
k soudu krz diskriminaci opačnýho pohlaví??? No nejsem blázen. A ani dovolání bych neměla nikde...jak víš, i Ombudsman je chlap....
listopad 02, 2009 15:17
a kdybych nedejbože : alena puntíkovaná
nazvala jejich nejkrásnější ozdobu a pýchu brabečkem - tak mi daj rovnou doživotí.
listopad 02, 2009 15:19
Aleno : Iris
Nejde mi doma PC, píšu se zpožděním.

Minulý týden jsem obdržela od svého manžela (skoro ex) SMS tohoto znění: Miluji tě smilies/shocked.gif smilies/shocked.gif smilies/shocked.gif (to by mělo znázorňovat líbající smajlíky..)

Hned vzápětí jsem od svého manžela obdržela lakonickou další SMS tohoto znění: Omyl

Tak nejsou ty mobily opravdu k popukání?
listopad 02, 2009 16:09
po těchto příhodách si pomalu začínám vážit toho, : toulavej
že žádnej mobil nemám
listopad 02, 2009 16:40
jen nech bejt : mia
tuláku, souseda v lese poštípala sršeň a nemít mobil u sebe, tak byl v Pánu. Je to dobrá věc - rodiče zkontrolujou děti, senioři si zavolají pomoc, atd. atd. Klady určitě převažují.
listopad 02, 2009 16:51
Iris, : Míša šíša
dóóóst dobrej černej humor. Teď ale fakt nevím, jestli mi to připadá k smíchu anebo je to vlastně děsně smutný.
Odepsala jsi mu něco? Třeba: "DEBILE!" ?
listopad 02, 2009 17:31
Iris : romanB
většinou se nevyjadřuju k takhle osobním věcem, a už vůbec ne striktně: ale ten chlap je absolutní bezcitný hovado - jestli tě k němu něco táhne, tak jsi normálně nenormální. Uf - tedy opravdu mě to neuvěřitelně vzalo, za tohle bych mu dojel rozbít držku. Omlouvám se za ne příliš kultivovanou reakci, ale to přece není možný, že ne?
listopad 02, 2009 17:45
Míšo, Romane : Iris
spletl se, to bylo zřejmé, a myslím, že mu muselo být hodně trapně, možná mu to malinko pokazilo večer.
Přitom možná místo "omyl" stačilo napsat "promiň, spletl jsem se" a celé to mohlo být méně bolavé, no...
Jo odepsala jsem mu něco v tom smyslu, že mu děkuji za příjemný zážitek.

Už se mi tu věří, že na jeho bývalé nevěry jsem přišla velmi snadno, ba co více, ani jsem nemusela pátrat? Že mne to praštilo do očí? smilies/sad.gif
listopad 02, 2009 18:35
Iris :) : romanB
víš .. klidně (a netvrdím, že objektivně) bych to viděl jako schválnost .. ten chlap potřebuje přes tlamu, bez ohledu na to, jesti ho toleruješ. Řekl bych, že tvoji odpověď nebere jako fér jednání, ale jako provokaci. A právě proto by měl dostat za vyučenou tolik, že se rozklepe když telefon uvidí a ne, že si vůbec troufne něco napsat... Něco mě na tom hrozně moc štve, obvykle nebývám tak naštvanej smilies/smiley.gif Hezký den
listopad 02, 2009 18:40
toulavej : Iris
.....začínáš mne zajímat smilies/smiley.gif
Já ho nosím skutečně jen kvůli mladšímu synovi, jinak bych tu věc nejradši zahodila. Už pár minut rozhovoru s mobilem na uchu mi nedělá fyzicky dobře, nechápu, jak je možné prokecat hodiny. Na to mám pevnou. smilies/wink.gif
listopad 02, 2009 18:41
... : Iris
mám zvláštní pocit, Tvůj vztek je mi příjemný smilies/smiley.gif
Připadám si pod chlapskou ochranou, i když jen virtuální. smilies/smiley.gif
Za vyučenou myslím jednou pořádně dostane,jen tou trestající rukou nebudu pohybovat zrovna já.
I Tobě hezký večer, i.
listopad 02, 2009 19:04
Romane B, ještě jednou pro Tebe :) : Iris
mám zvláštní pocit, Tvůj vztek je mi příjemný smilies/smiley.gif
Připadám si pod chlapskou ochranou, i když jen virtuální. smilies/smiley.gif
Za vyučenou myslím jednou pořádně dostane,jen tou trestající rukou nebudu pohybovat zrovna já.
I Tobě hezký večer, i.
listopad 02, 2009 19:05
Iris: i když je rok 2009.. : romanB
..myslím, že je v pořádku, když má žena pocit, že je chráněna. Možná, že ho nenabídnou zrovna ti, co se jim vyváří a vykrmuje, ale spíš ti, co vědí, že chránit je třeba. Protože znají cenu ženy, pro kterou to dělají a ona si tu cenu hlídá smilies/smiley.gif
listopad 02, 2009 20:54
No Iris, : alena Bodka
až se k tobě přijde zase napucnout, tak bych mu naservírovala krásné voňavé lahůdky a než by si stačil vzít první sousto, tak bych mu s úsměvem řekla "omyl" a sebrala bych mu to.
listopad 02, 2009 21:07
alena Bodka: skvělé, jen dotáhnout : romanB
... nesebrat, ale přímo sežrat - a nejlépe svalovcem, co mu pak konečně ještě dá přes tlamu smilies/smiley.gif (říct "omyl" samozřejmě ponechat
listopad 02, 2009 21:18
alena Bodka : mamča
Nevěřím, že bys mu do té lákavé krmě nenasypala drobet Strychninu, nebo aspoň půl kila projímadla... smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif
listopad 02, 2009 21:21
no lidi : erika
vidím to jako scénu z Tarantina smilies/grin.gif
Iris (Uma Thurman s tmavou parukou) předkládá nevěrníkovi tác s pamlsky, nevěrník (Travolta) se načahuje, ovšem v té chvíli ze skříně skáče "ochránce" od Iris (Bruce Willis stržnou ránou na čele) a pravým direktem ho sráží k zemi, kde ho Iris doráží hadicí od vysavače. Spravedlnosti konečně učiněno zadost.
smilies/grin.gif smilies/grin.gif
listopad 02, 2009 21:28
No projímadlo taky není špatný nápad, : alena Bodka
ale musíš ho hned po jídle vypakovat, aby ti zbytečně neblokoval záchod a nedělal ti tam nepořádek.Jo a ochránce ať ho srazí k zemi až venku, aby mu pak spoďáry musel vyprat jeho nová velká láska. Hadice od luxu je na něj škoda.
listopad 02, 2009 21:51
je to sice trochu od věci : alena Bodka
ale k tématu o telefonování to je. Před chvílí jsem z práce telefonovala svému muži, který už čtrnáct dní trpí nějakou virózou, má teploty, kašle , kýchá, chraptí a vůbec mu je mizerně. I vydal se dnes na kontrolu k lékaři, aby obdržel další prášky, kapky a dobré rady. Lékaž ho poslal ještě na plicní...preventivně, co kdyby náhodou....no a můj muž tyto pochůzky absolvoval v tomhle ledovým dešti na kole. Ještě si postěžoval, jak hrozně zmoknul. Já myslela, že mě klepne. Tak mu říkám, na doktory ses měl vykašlat, měl sis pořídit pistoli a vodbouchnout se rovnou, to by šlo rychlejc, nebo jsi měl místo na plicní jet rovnou na psychiatrii, kdybys jim řekl, to co mně, tak tě vemou s otevřenou náručí. No a na tý psychiatrii bys byl aspoň pod lékařským dohledem a nehrozilio by, že tě budu muset jít identifikovat na prosekturu. Jo a jak jel na tom kole, tak cestou ztratil všecky doklady, takže teď místo kurýrování bude lítat po ouřadech a shánět občanku, řidičák, atd. atd. No fakt je, s mužským se nenudíte...ani k tomu nepotřebujete mobil.
listopad 02, 2009 22:02
Já myslím, že by tě nikdo nezabil, za tohle psaní příhod obecných Ali... : wendy
řvu tady smíchy nad tvým komentářem k tvému kolistovi.
smilies/wink.gif
listopad 03, 2009 07:21
jo, chudák kolista Puntíkatý, : toulavej
ovšem jinak, skvělý vyprávění. Ach ti chlapi . . . nezávidím, žít s nima musí býti náročné. A to i s těma hodnýma.
listopad 03, 2009 08:54
Eriko, Aleno a ostatní : Iris
lidičky, s vámi je neuvěřitelná sranda, je mi s vámi děsně fajn, smilies/grin.gif smilies/grin.gif
listopad 03, 2009 09:08
Aleno T., : Míša šíša
až se k tobě přijde zase napucnout, tak bych mu naservírovala krásné voňavé lahůdky a než by si stačil vzít první sousto, tak bych mu s úsměvem řekla "omyl" a sebrala bych mu to.


No to je skvělý. Jsi úžasná!!!
Ale řekla bych, že jemu by to vůbec nedocvaklo. smilies/wink.gif
listopad 03, 2009 09:32
Míšo : Iris
já myslím také, že ne, bohužel.

Jinak jsem teď slyšela příhodu - milé slušné kudlanky nechť,prominou - o jisté nóbl dámě, která si vyfotila mobilem přímo to, co má mezi nohama a poslala jistému pánovi s tím, že se TO z obrázku na něj těší.Ten pán se pochlubil jinému pánovi, který ale nevěděl, z jakého úhlu se na TO dívat, mobil prý obracel vzhůru nohama, doprava, doleva a jinak šejdrem, než pochopil na co hledí a téměř se mu zvedl kufr.Inu slušňák, na ty se nesmí tak hrr smilies/grin.gif
Je to silná káva, ale k mobilnímu tématu, nemůžu o tom mlčet !!

smilies/wink.gif
listopad 03, 2009 09:49
zvedl kufr? : erika
tedy slušné kudlanky prominou, ale když si TO nóbl dáma fotila, tak si TO určitě předem krásně upravila, aby to bylo hezké a přitažlivé (možná i do speciálního salonu zašla smilies/cheesy.gif ), tak nerozumím, co je na TOM pro pána k zvednutí kufru. On to snad byl gay??
Naše zdejší pány by taková podívaná spíš potěšila, zejo? smilies/grin.gif ti mají brabečky na správných místech! smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif
listopad 03, 2009 11:09
eriko víš, : Iris
takhle on to vyprávěl své manželce, no....Možná se mu TO až tak nepříčilo, ale jak jsem koupila, tak prodávám smilies/grin.gif
Jsou už speciální salony?? Já jsem teď poněkud vypadla z rytmu doby, ale věřím už všemu. Myslíš nazdobit těmi chrastítky, nebo vymalovat barevné ornamenty? No ještě že jsem momentálně mimo dění, mohla bych si uříznout ostudu smilies/wink.gif
listopad 03, 2009 11:26
... : bb2
Nazdobit těmi chrastítky...hezky:-)
Si tak představuji schůzi dozorčí rady, páni a dámy v business oblecích a kostýmech, seriózní výraz, seriózní účesy, s ohledem na krizi si nikdo nedovolí příliš žertovat...a pak se zvednou na kafovou přestávku a jak jdou, tak chrastí, každá v jiném rytmu...:-))

Aleno Puntíkatá, prosím sepiš sbírku svých fejetonů :-) náklad bude určitě rozebrán do posledního kousku a ještě budeš bohatá penzistka.
listopad 03, 2009 11:40
Iris : erika
od "běžných" decentích sestřihů (srdíčko, trojúhelníček,čárka, nic) až po barvení na jakoukoliv barvu a různé přidělané ozdobičky - cokoliv je možné.
A ani nechtěj vědet co se dělá s tím místečkem ještě níž smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/wink.gif
listopad 03, 2009 11:44
Eriko : Iris
když už tady rozvíjíme takové téma - představ si, že by mi můj ex místo zamilované SMS poslal omylem MMS s TÍM, ježíši, to by se mnou mohlo i šlehnout, no představ si to.smilies/wink.gif
Já nad těmito možnostmi mobilních telefonů nikdy neuvažovala, jsem šťastná stará dáma, které se tyhle možnosti naštěstí vyhnuly.
Zlaté SMS s nablblými vlhkými téměř pornotexty. smilies/undecided.gif
listopad 03, 2009 11:58
bb, : Míša šíša
to já už do Aleny hustím dávno, ať sepíše něco jako "Příběhy z naší vesnice". smilies/wink.gif
Ale to ona ne, to ona radši bude běhat každej den na noční do recepce. :-)
listopad 03, 2009 12:23
Asi si jí musí vzít do parády šéfka, : wendy
na nás nedá...
smilies/wink.gif
listopad 03, 2009 14:44
už jsem to tu jednou psala, ale při čtení posledních příspěvků jsem si na to vzpomněla. : Alena Bodka
Není to můj příběh, byl uveřejněn v zahraničním časopise, který mi poslala moje kamarádka. Paní mělqa v poledne vyzvednout svou šestiletou holčičku ze školy a odpoledne zajet na prohlídku ke gynekologovi. Když tu náhle zvoní telefon a volá sestřička od toho gynekologa, jestli by paní mohla přijet hned teď, protože pan doktor odpoledne něco má. Paní vlítla do koupelny a už nebyl čas se pořádně osprchovat, ale na umyvadle byla žínka, tak se aspoň "dole " pořádně utřela tou žínkou a letěla k tomu gynekologovi. No, ten chvíli nějak divně koukal a řekl "Sakra, vy jste se na to pořádně připravila" - ale prohledl ji, všechno bylo OK, tak paní běžela do školy pro hiolčičku, cestou nakoupila a jely domů. První cesta té holčičky vedla do koupelny. Za chvíli volá "Mami, kam jsi mi dala tu modrou žínku, co byla na umyvadle?" Maminka řekla:"No, zdálo se mi, že už není čistá, tak jsem ji hodila do pračky." "Nojo," rozplakala se holčička"ale já jsem na ní měla všecky své hvězdičky a třpytky!"...jinak děvčata - když mi seženete vydavatele - tak to napíšu. Kdybych někam přišla s knížkou v ruce, tak se se mnou nebude nikdo bavit. Takovejch grafomanů tak choděj denně stovky a od staré by o holi rozhodně nebudou očekávat bestseller.
listopad 03, 2009 17:33
Nemám slov : Míša šíša
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
listopad 04, 2009 11:56
Míšo šíšo, já si živě představila, : Eva
jak bych, nic netuše, naběhla patřičně lokálně otřpytkovaná a ohvězdovaná a svíjela jsem se smíchy též, jak blázen smilies/grin.gif
listopad 04, 2009 12:10
Aleno : Iris
to je krása, hvězdy a pruhy smilies/grin.gif

Jinak mezi našimi doktory je oblíbený vtip o tom, jak holčička říká mamince, že její tamagoči píše, že je těhotný...
Maminka si to přečte a pak říká - to přece není tamagoči,to je tatínkův mobil smilies/wink.gif
listopad 04, 2009 12:24
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]