O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SEZNÁMIT SE - ALE JAK? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 říjen 2009

 Milé kudlanky, potřebovala bych od vás poradit. Jsem maminka dvou synů 18 a 14 let. Vychovávám je sama, jsem vdova. Není to jednoduché v dnešní době, však víte. Je všechno drahé, vše se musí platit. A to hlavně ve školách. Ale, život nejsou jen starosti, takže jsem se přeci jen rozhodla ještě zkusit štěstí.  Byla jsem na dvou schůzkách, známosti přes internet. Ale - nedopadlo to dobře...

 

 

 

     No nevím, asi jsem naivní a mám jiné představy o životě, nebo jsem nudná? Oba pánové se zdáli být sympatičtí, ale žádný už se po druhé neozval. Nevím, zda jim jde jen o nezávazný flirt a sex? Já jsem toho názoru, že se ti dva musejí nejdříve více poznat, aspoň dva měsíce a pak může přijít milování. Přece nepůjdu do postele s chlapem, kterého neznám? Mám pravdu? Nebo jsem snad moc „starodávná"?

 

    Nehledě na to, že mám ráda své zdraví - bojím se HIV. Poraďte mi... Děkuji moc za Váš názor.

Iva

 

 

Komentáře (228)add feed
pretoze to vycitia... : Sipik
Podla mna mas problem preto, lebo vycitia, ze zufalo tuzis po vztahu. Ja osobne by som tiez utiekla od takeho chlapa u ktoreho by som to citila... Co je take strasne na tom byt sama?
Asi som extrem, zacinam mat pocit, ale mne je napriklad bez chlapa fajn a tiez sa nam peniaze v banke nekotia.
říjen 22, 2009 07:30
Ivo, : Vodoměrka
moje kolegyně také zkoušela najít si vhodného partnera přes internet. Dala si inzeráty do rubriky vážná seznámení a odpovídala taky jen těm, co se chtěli vážně seznámit... leč to, co se jí ozývalo, byli buď totální zoufalci nebo ženatí chlapíci, co si chtěli jen odskočit na sexík (nejlépe v pracovní době) a poté se zase vrátit k manželce a rodině... takže jsme pochopily, že na pravidelné vášnivé schůzky (nejlépe u ní v bytě v dopoledních hodinách) by jich mohla najít na každý prst deset, ale na vážný vztah jaksi nikoho... tím samozřejmě nevylučuji, že někdo se tak opravdu seznámit mohl - asi měl víc štěstí... já jsem to prubla asi dvakrát a řekla jsem si, že tohle nemám zapotřebí a raději zůstanu sama... a asi za měsíc poté jsem se se svým současným mužem seznámila na táboře, kde jsem dělala hospodářku... ale protože v té době jsem se právě rozváděla a z těch pár pokusů o seznámení přes inzerát jsem měla chlapů tak akorát plné zuby, tak jsem před ním utíkala, jak jsem mohla, navíc to byl pravý opak chlapa, jakého jsem si v té době představovala... že musí být nejméně o deset let starší, usazený, a já nevím jaký ještě... do toho jsem měla ještě dva puberťáky, psa a dluhy po ex... no ale viděla jsem se s ním ještě párkrát během roku na soustředěních s dětmi z kroužku, pak jsme se potkali v knihovně a já zjistila, že čte to samé, co já, no a o rok později, na dalším táboře se už odbýt nenechal... a já jsem to vzala na vědomí a dnes jsem strašně ráda, že mám právě jeho...
No a další má kamarádka se seznámila se svým mužem při společných výletech celé party na kolech... jeden člen party si tam jednou vzal kamaráda sebou, kamarád jel pak ještě párkrát a pak byla jednou něčí oslava, tak nový kamarád samozřejmě přišel jako už člen party, slovo dalo slovo a na další výlet už nejezdil s tím kamarádem, ale s mou kamarádkou... mají stejné záliby, jsou spolu už pár let a klape jim to, jsou spokojení, takže tenhle způsob se mi jeví jako taky dobrý... seznámit se při společné aktivitě, vidět se v akci i předtím, takže člověk může i poznat, jak se dotyčný zachová při nějakém náhlém problému, uvidí, jestli není sobecký nebo jestli za to stojí... takový výšlap na Praděd s následným pořádným lijavcem odhalí nejednu dobrou vlastnost... samozřejmě, ale musí jít o aktivitu, co se ti líbí a co ráda děláš... jinak to bude pro tebe spíš trest prověřovat si nápadníka při činu... smilies/wink.gif
Doufám, že nepíšu nějaké nesmysly... ještě napůl spím, teprve si jdu zalít kafe a bez něho já ráno nefunguju... smilies/smiley.gif
říjen 22, 2009 08:31
Jo, je to těžké. Taky jsem párkrát zkusila inzerát. : Myška
Ale muže, co se ozvali, lze zařadit do tří kategorií - dvě popsala už Vodoměrka - 1. ženáč chtějící bokovku na sex, 2. totální zoufalec, který by se nejraději ihned přistěhoval, a který nepracuje, 3. mamánek, dosud opečovávaný maminkou, která už pečovat nemůže, nebo zemřela, a tak mamánek hledá náhradní matku. Ani o jednu z těchto kategorií je neradno stát.
Rada, seznámit se při společných aktivitách je fajn, jenže pokud se pohybujete ve společnosti, kde jsou všichni spárovaní a vy jediní jste single, je to na nic. A zrovna můj koníček provozují buď manželské páry, nebo ženy, které mají doma partnera, nebo jsou samy, ale nezadaní chlapi většinou ne.
Tak jsem sama, nijak moc mi to zatím nevadí, pořád mám ještě dost starostí s mladším synkem, ale občas bych spřízněnou duši uvítala, a to nemluvím o pořádném chlapském objetí.
říjen 22, 2009 08:45
mám profil na jednom serveru : Eny
abych jako ta pomyslná panenka neseděla v koutě, hahahaha, na pár schůzkách jsem byla, a byly to pokaždé protrpěné dvě hodiny, jednou káva a zmrzka, jednou kino a jednou čajovna. Nic proti těm pánům, snažili se, vztah by chtěli, společné živobytí....volnost, jak bych si to přála. Ale já Vám vždy sedla do auta a oddechla si a uvědomila si při cestě svým autkem domů, kdy jsem si odemkla svůj, voňavý, klidný a tichý byteček, jak jsem vlastně šťastná. Popadla jsem pesanku a pádila s ní ven a celá radostná ze své svobody a klidu a bezstarostného večera. Nemusím vařit, uklízet celý byt, prát a žehlit každý večer, můžu si dělat co já chci.
Tři schůzky mi stačily na to, abych si uvědomila že mi muž nechybí. Na intimní chvilky přítele mám a už vím, že muže doma ne. Ale každá jsme jiná, Nevadí mi práce, vadí mi už přítomnost cizího muže. Venku, v kavárně, natož doma. Tohle už si opravdu neumím a ani nechci představovat. Ani nevím jak by se daly skloubit odžité životy starších lidí, příklad...mé děti, můj ex, Tvé děti Tvá ex...jeden byl vdovec a neustále mluvil o své bývalé paní, do něčeho takového bych nikdy nemohla vstoupit. Ale jak říkám, každá jsme naštěstí jiná.
říjen 22, 2009 08:46
Milá Ivo, nesouhlasím se Sipíkem, : Ája
myslím, že je fajn, že ses rozhodla zkusit ještě štěstí. Tvé řádky na mě nepůsobí nijak "zoufale", máš můj obdiv, žes nehodila flintu do obilí. Ale - je tu jedno velké ale - hledání na internetu se podle mě dost podobá hledání jehly v kupce sena. Dá se najít, moje sestra třeba našla, ale absolvovala spoustu a spoustu schůzek.... Každopádně - nejdříve bych provedla první "selekci" při dopisování. Ono skutečně řadě z nich JDE o flirt... a na druhou stranu spousta jich je doopravdy zoufalců... A byla bych také hodně obezřetná - vem si, že o dotyčném víš jen to, co Ti sám řekne, nic víc, takže bych určo volila schůzku na veřejném místě a nějak bych se snažila ověřit informace, co o sobě říká. Chce to veeelkou trpělivost, ale když se vytrvá, tak se to může podařit. Ale dvě schůzky je strašně málo. A nejsi starodávná, že nechceš hned do postele smilies/wink.gif Ani trochu ne, podle mého smilies/wink.gif Držím palce a přeju hodně trpělivosti a štěstí.

A Sipíku - třeba mně samé je též bez chlapa dobře (alespoň zatím...), ale tak nějak si myslím, že třeba vdova to může vidět jinak, než když jsem rozvedená...
říjen 22, 2009 08:48
Něco poznáš uš z emajlů : NČ
Gramatyku, vyjadřovací a formelační schopnosti, takže vylučovat se dá od začátku.
S těma, co zbydou, ti doporučuju krátce se vidět co nejdřív, protože fyzično a slušnej zevnějšek nemusí bejt v souladu s inteligecí; navopak, takovejch, kde to v souladu je, je nás docela málo. Ale i na to první kratinký setkání se dej dopucu!!! Von bude hodnotit tebe uplně stejně, jako ty jeho. Zmuchlanej baloňák a dvě igelitky s houskama v ruce nejsou pro chlapa zrovna povzbuzující. Dost taky poznáš podle jeho zaměstnání, protože chlapik, kterej např. dosáhl vrcholu kariéry na sedačce u kasy v márketu, zřejmě nebude uplně tovono.
A pak teprve delší posezení a pokec a nic moc extra důvěrnýho. Moc drahý jídla a pití si neporoučej, platit bude určitě von, tak mu to neztěžuj. Kdyby za tebe platit nechtěl, jdi ihned vod toho! Samože mu hned napoprvé nedáš, ale kdy, to už ti přijde nějak samo. Vřele doporučuju, pro ty, který zvostanou ve výhledu, vymyslet nějakou kratinkou práci, snadnou, třeba vopravit zásuvku nebo vodovod... to už je fuk. Při práci se lidi poznaj nejlíp.
Co se tejče tvejch dvou setkání - to je strašně málo. Zoufat začni až tak u desátýho.
Přeju bezva výběr :-)))
říjen 22, 2009 08:56
Hlavně to nevzdávat. : Sinix
Internet je obrovský rybník a plave v něm moc ryb, takže není nic neobvyklého, když vytáhnete jen mřenku. Chce to vytrvat a časem se ten kapr taky najde. Ale vzdát to už po 2 pokusech je příliš brzy.

Mluvím z vlastní zkušenosti.
říjen 22, 2009 09:01
Záleží hrozně na okolnostech, opravdu, vdovy, : Eny
pokud byly spoko v manželství,tak jdou klidně nového vztahu a jsou uvolněnější. Neznají stresy rozvodů. A více věří. Záleží samozřejmě taky na povaze.
Ale je taky pravdou, že já dávala najevo zájem o volnější vztah a oni Ti muži (vybraní po první a druhé selekci Ájo, chi...což je opravdu důležité, nedám někomu jen tak dvě hodiny svého času!!!!!)chtěli vztah trvalý. Nevím, zda jsem vyselektovala tyhlety typy, ale děsně mne to odradilo. A fakt jsem si neuměla představit mít doma zrovna tohohle člověka. Jeden byl silný, moc a moc pohybu a tůr bych si s ním neužila. Jeden byl motorkář, kterému táhlo na 60 a fakt by se mi na stará kolena nechtělo sedět přilepená v kůži za staříkem na nadupané moto. Hmm, třetí by se jen držel za ruku a mlel jakési slovíčka, ze kterých jsem měla husí kůži. Ale proti gustu....
říjen 22, 2009 09:04
Souhlasím s NýČem, : Vodoměrka
Vřele doporučuju, pro ty, který zvostanou ve výhledu, vymyslet nějakou kratinkou práci, snadnou, třeba vopravit zásuvku nebo vodovod... to už je fuk. Při práci se lidi poznaj nejlíp.


Jo jo, u mě to bylo podobně, leč neplánovaně... naše takové potáborové druhé rande proběhlo následovně: naplánovali jsme výlet na kole, ale ouha... měla jsem píchnutou duši... takže první byla u nás rozborka kola, zalepení píchlé duše, násládná sborka kola a šupky hupky na výlet... no jenže pár km za Olomoucí jsem pro změnu píchla to druhé kolo (nechápu, jak je to možné, za celých předchozích 33 let jsem nepíchla ani jednou), takže kolo hup nohama vzhůru, duši ven a lepit... do toho začalo pršet a já, po předchozích zkušenostech, čekala nějakou hrůzu, viděla kolo hozené do pole vedle silnice a nekonečný proud výčitek, že kvůli mě je zkažený celý den... až mi z té možné představy začalo být zle od žaludku... nervy zapracovaly... no a místo toho mi bylo řečeno, že si mám z jeho batohu vytáhnout ten malý balíček s bundou a když jsem mu ji chtěla podat, tak néé, že si ji mám obléct já, abych moc nepromokla, kolo dolepil, nafoukal, dal zpět, vytáhl z batohu čokoládovou tyčinku, o tu jsme se podělili a jeli jsme dál, než jsme dojeli k nějakému přístřeší, tak už přestalo pršet a celý výlet byl prostě bezva, vysvitlo sluníčko a já poznala, jak jsou někteří lidi fajn a že život nemusí být jen samé nervování a strach...

Jo a k té kolegyni, jak tak chodila na ty schůzky, tak na první se taky docela třepala, ty další pak pojala jako takový snad sport či co, a časem získala i odhad, jak se ten dotyčný asi zachová... a většinou se nemýlila... takže proč to nezkoušet, dokud tě to neodradí úplně, dva nevyvolení ještě nemusí znamenat, že máš hodit flintu do žita... třeba zrovna ty to štěstí budeš mít... a nebo začni chodit do knihovny a sbal prvního chlapa, do kterýho nechtě vrazíš... smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 09:12
No, já jsem se se svým bývalým mužem seznámila tak, : alena puntíkovaná
že jsem na něj spadla v autobuse, tohohle mi našla paní Kludská v kartách. A zatím dobrý. Toho )úplně prvního jsem si našla sama na odpoledních tanečních čajích - a škoda mluvit....držím palce.
říjen 22, 2009 09:53
dobrý je taky : alena puntíkovaná
mít pejska - tak se člověk seznámí, ani se o tom nemusí snažit.
říjen 22, 2009 09:56
Alčo, jo seznámíš se, pokud máš psa, ale dost těžko s nezadanými muži. : Myška
Daleko spíš s dalšími venčícími ženami. Už jsem to psala výše.
říjen 22, 2009 10:02
naaaahodou... : Sipik
Ja som mala krasneho frajera s ktorym som sa zoznamila vdaka psikovi! fakt super chlap a nezadany. A aj veterinara co mi ho liecil som zbalila... Ten pes vobec nie je marny napad. Minimalne by Ti bolo veselsie smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 10:31
Šmarjá, tak Kludská a karty... A ona jí tu dělá reklamu. A taková chytrá ženská to je. Kdo by to řekl... : strejda
Vždyť ta šarlatánka nemá s tím pádem v busu na Tvého současného pejska nic společného. Za to přece může těžká noha řidiče. Proč já se tu ale rozčiluju na blbostí? Prý karty...
Alenko, a co takhle hvězdy? Nějakej hvězdopravec, numerolog, u toho jsi nebyla?
Já být chlapem, toužícím po seznámení, bych si tu dotyčnou naopak otestoval i v této oblasti. A kdyby to byla sexbomba, voňavý andílek, který by mne vzrušoval už při pohledu, vyhlášená kuchařka a já nevím co, řekl bych, že mě těšilo, ale že by to naše soužití v budoucnu vedlo asi k vraždě.
............................
No jo, a já si pořád říkám, proč je u nás doslova a do písmene přečoklováno. To se v takové Anglii nevidí. Tam o psa nezavadíte.
Tak ono je to z důvodů seznamování se. Člověk se pořád učí. Ono je to ale něco za něco. My, kteří se nechceme seznamovat, trpíme, protože musíme dělat ve městech slalom mezi exkrementy, protože ti, kteří se chtějí seznamovat, je neuklízejí. V GB stojí zanechaná hromádka na chodníku min. 200 liber, ale tady je holt seznamování zadara. smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 11:04
No aby ses z toho strejdo nepohvězdičkoval. : Myška
Představ si, že mezi námi pejskaři jsou i tací, kteří po svých psech uklízejí. Ale to ty nevidíš. Mimochodem, i u nás je povinnost po svém psu uklidit pod pokutou, myslím až do výše deseti tisíc (ale to asi při opakovaném neuklízení). Pejskaři jsou skupinou, na kterou je vidět, a lze je celkem snadno pokutovat. Ale co s kočkami, které se vyprazdňují s oblibou na dětském pískovišti? Absurditou je, že pískoviště je obehnáno plůtkem, aby tam nesměli psi (což je v pořádku, tam psi nepatří), ale proti kočkám ochrana neexistuje. Přitom je povinnost mít psa očkovaného minimálně proti vzteklině (my, svědomití, očkujeme proti daleko většímu počtu nemocí a pravidelně psy odčervujeme), ale pro kočky povinné očkování neplatí, a i kdyby, jak se to asi bude prokazovat u koček, které lítají po venku, že.

říjen 22, 2009 11:13
Myško, : strejda
nečil se. O kočkách vůbec nemluvím. To je kapitola sama pro sebe. smilies/grin.gif
říjen 22, 2009 11:15
... : Sandra.
Já jsem se s manželem seznámila tak, že jsem si začala psát blog. Jeho nějak oslovilo moje psaní a tak si se mnou domluvil schůzku. Nic jsem od toho nečekala...a klaplo to. Ono obecně vyhledat si partnera přes blog není špatný nápad- když čtu něčí internetový deníček, tak po chvíli získám zcela konkrétní představu o tom, co ten člověk dělá, jaké jsou jeho rodinné poměry, jak se vyjadřuje...je to taková dobrá sonda do duše. Navíc se na svém blogu člověk asi mnohem méně stylizuje, než v odpovědích na seznamovací inzeráty... Nedávno jsem četla, že je u nás prý milion blogů, takže vybírat je z čeho...
Nebo, kdybych jednou zase hledala, tak bych asi zkusila ten rychloseznamovacívečírek (nevím přesně jak se to jmenuje, ale funguje to na principu, že se sejde spousta nezadaných a každý s každým pohovoří pár minut, tuším, že pět a pak se přesouvá k dalšímu člověku) To mi přijde jako dobrý nápad, protože během prvních 30 sekund člověk vyhodnotí, jestli mu protějšek přijde atraktivní a dalších pár minut stačí na to, aby zjistil, že to není totální idiot. A odpadá tam to, co mi na tom seznamovacím procesu přes inzerát přišlo vždycky nejhorší- odmítat ty lidi. "Tak kdy zase někam půjdem?" "Hmmm, no já se ti ozvu..." "Neozveš, že ne..." "Ne." "A můžu se zeptat proč ne, co ti na mně vadilo?" A co na to má člověk říct? "Nechci se s tebou sejít proto, že děsně prskáš, když mluvíš a když otevřeš pusu, tak tam máš odshora dolů takovou slinovou čárečku, je to hnusný." To se přeci nedá říct, jednak s tím ten člověk nic nenadělá a zbytečně mu to ublíží, druhak je blbě povrchní soudit člověka podle něčeho takhle nedůležitýho, když ve skutečnosti to může být milionový člověk. Jenže těžko se začít scházet s člověkem, kterému se nemůžu dívat do obličeje, když mluví a svůj obličej si musím zakrývat rukou, aby na mne neprskal...
Tak tahle část seznamování, která je nepříjemná jak pro toho odmítajícího, tak pro toho odmítaného v té bleskové seznamce odpadá...
říjen 22, 2009 11:23
Strejdo, já se nerozčiluju. : Myška
I mě nadzvedne, když lidi po svých psech neuklízejí. Jednak za sebou nechávají binec, který by si před svým domem neudělali, jednak kazí pověst nám, co po svých psech uklízíme. Nejednou jsem takového "venčiče" seřvala, nejednou jsem nabídla sáček na exkrementy... Řekla bych, že se situace lepší, ale někteří majitelé, zvlášť pidi plemen mají pocit, že hovínko od tak malého pejska není třeba uklízet. Ale i do něj se dá šlápnout...
říjen 22, 2009 11:24
strejdo, : bb2
v autobusu spadla na druhého muže, paní Kludská v kartách viděla třetího a evidentně se ta vidina naplnila, tak proč nevěřit?:-)

Přečoklováno? no možná proto, že pro spoustu lidí je některej pes lepší než některej strejc:-) vodovod sice neopraví, ale na to se dá zavolat koneckonců i instalatér.
říjen 22, 2009 11:27
Sem se kdysi dávno : NČ
sešel na inzerát s babou, která byla ze svý čuby uplně hotová. Mlela jen vo čubě. To bych si teda dal, eště se tahat s čoklem po parku a sbírat jeho h*vna. A celej kvartýr po tom smrdí. A to vona, tadle osoba, s čubou i chrápala v posteli!!! BRRRRRRRR!!!
Ivuško, to rozhodně nedělej! Čokl patří k venkovskýmu baráku, ne do bytu v činžáku a na městský ulice! To ví každej, mimo teda čubofilů, což docela určitě nebudou normální chlapi!
říjen 22, 2009 11:28
Teda já zírám, jaká je v tobě, NČ, nenávist vůči psům. : Myška
Kdysi mě kdosi řekl, že kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi. A čím jsem starší, tím víc musím dát této myšlence za pravdu.
říjen 22, 2009 11:36
Kdepak, Myško, psi mám moc ráda, : Eva
ale čubofily nesnáším smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 11:44
Myško, uvědomuješ si vůbec, jak strašně se mýlíš? Já, že nemám rád zvířata? : NČ
Že mám rád koně, o tom jsem psal zrovna nedávno. A psy přímo miluju, jen se nesmí zapomenout na česnek!
No, a zřejmě´s špatně pochopila i můj předchozí příspěvek. Já nevaruju Ivušu před čubama, nýbrž před lidma, čubofilama.
říjen 22, 2009 11:46
Myško, : bb2
chtěla jsem napsat cosi podobného, tohle často říkávala moje babička, říká to i moje máma, ale táta na to vždy reaguje tím, že Hitler miloval svého německého ovčáka.

Asi platí jako u všeho - všeho s mírou. Fakt je, že i mě překvapuje, když někdo nevynechá příležitost rejpnout do psů a pejskařů (kočkomilů, homosexuálů, cikánů, obézních, mladých podnikatelů...). Já se ráda dívám na dokumenty o hadech, asi jako se ráda podívám na dobrý psychohoror - k hadům mám stejný štítivý odpor jako k úchylným vrahům :-) ale vůbec mne nenapadne navážet se do herpetologů, a že přitom ty hadi nějak páchnou:-)
říjen 22, 2009 11:48
Myška v 08:45 : mamča
přesně popsala ty tři kategorie chlapů, co se nacházejí v seznamkách všeho druhu. Vím, že spousta lidí našla na Internetu svůj protějšek, a funguje to, ale většina z nich byla svobodná-bezdětná, bez závazků a kostlivců ve skříni.
Ženská po čtyřicítce, s dvěma (byť velkými) dětmi, by měla radši hledat jinde. Báječně se k tomu hodí různé aktivity typu : Výšlap do Prčic (třeba s kamarádkou, nebo se synama), nějaké akce pro děti (Dětský den, apod.) Nemá-li sportovního ducha, tak třeba pomáhat s organizací takových akcí.
Všude na takových akcích se pohybuje spousta lidí, co nejsou líní udělat něco pro druhé. A to je ten správný rybník, kde plavou zlaté rybky.
říjen 22, 2009 11:50
bb, táta má pravdu, je to jen mýtus, : Eva
znám plno laskavých lidí, kteří nikdy psa neměli a na druhou spoustu lidských kreatur, kteří se pyšní jen tou čubofílií smilies/grin.gif
Jako rozpoznávací kvalitativní znamení to u lidí prostě vůbec neplatí smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 11:59
Ani teda u seznamování : Eva
z toho nelze spolehlivě vycházet...abych se neuchýlila tolik od původního tématu smilies/grin.gif
říjen 22, 2009 12:03
Strejdo mimochodem, : Iris
na chodníku ve starém městě, na zámkové dlažbě jsem našla lejno od koně - roztažené asi do metrové vzdálenosti, ohromné. Bylo tam několik dní, říkala jsem si, že pejskaři mají povinnost uklízet , no a co koňaři? Fakt to tam strašilo asi 3 dny.

...omlouvám se Ivě, teď to sklouzlo k trusu smilies/wink.gif - ale vrátíme se hned zpět.

Pokud jde o seznamování - já mám rok po odchodu manžela docela problém chlapy slušně odmítat, nevím, jestli je přitahuje moje zralá krása smilies/wink.gif nebo majetek, který mohou tušit.
Nevím, o co jim jde, nemyslím ale, že mají zájem o trvalý krásný vztah.
Nejsou mi ti chapi příjemní ani jeden, necítím nic spontánního, žádné jiskry. Jsem slušná a oni jsou celkem vlezlí. Nevím, jestli je to specialita malého města - že se ví, kdo je právě bez manžela a hurá do něj.

Nevím, jak dlouho je Iva sama, myslím, že ne čerstvě a stýská se jí po společnosti, popovídání, po něze možná i sexu. Ale já cítím, že rok po rozchodu nemám na chlapa ani pomyšlení, cítím spíše to, co Eny.

A Ivo - po internetu se prý dnes běžně a otevřeně shání spíše sex, byla tady na to téma jednou docela bohatá debata.Já jsem se tehdy velice divila a byla jsem za legrační staromódní konzervu.
smilies/smiley.gif
říjen 22, 2009 12:05
Iris : NČ
Ty máš tušenej/netušenej majetek? No tak to zní docela zajímavě! O sex se bát vůbec nemusíš, o ten mi nejde.
Co se tejče sexu na netu. No jasněže se tam shání sex, zrovna tak jako třeba knihy, auta, řemeslníci, kdeco. A taky se tam sháněj lidi, co se chtěj seznámit. Je potřeba číst a pak chvíli mluvit. Vždyť je to zkraje tak nezávazný, že jako voco de?
říjen 22, 2009 12:22
kto nema zviera nepochopi... : Sipik
V mojej nie celkom normalnej rodine je pes jediny, kto mi stresy nepridava, ale mi ich berie. Tesi sa vzdy ked ma vidi, nema na mna ziadne specialne naroky, nechlasce, obcas ma zoberie na prechadzku, nevadi sa som mnou, nekritizuje, netvari sa, ze ma patent na mudrost... Celkom by som si vystacila s nim, mala by som v zivote ovela menej trapenia.
Mimochodom, hovienka zbieram vzdy a tak ako Mysku ma vytacaju ti, co to nerobia.
říjen 22, 2009 12:28
bb2, vedeš 1:0 v 11:27 : strejda
ta pohotovost ducha...to zbožňuju. smilies/grin.gif
.......................

Iris, při vjezdu do měst, městeček a obcí by měli koňáci dávat koňům pod ocas pytlíky. Viděl jsem to v Praze kde se žije blaze. smilies/grin.gif
Ve zprávách říkali, kolik tun exkrementů se za tok u nás vyprodukuje pouze čoklí populací. To je něco biomasy.

Také mám rád zvířata. Ale čeho je moc, toho je příliš. Kočka mi tu také občas nechá na chodníku svůj podpis, ale zase si říkám, že si to odpracovává tím, že chytá myši. Možná. I když - na gaučovku s vybranou potravou a péčí kočičího salónu ta noční tulačka nevypadá.
říjen 22, 2009 12:38
NČ : Iris
..no po rozvodu možná něco kápne.

Číst a chvíli mluvit - to myslíš tak, jak se to děje třeba tady na Kudlance? No tak to je fakt, že pak máš pocit, že některé či někteří jsou celkem fajn lidi a chtěl bys je i poznat osobně.Ale cíleně se snažit někoho nabalit, uf. Mně vždycky připadalo hrozné i seznamování přes inzeráty, i když znám dost lidí, kteří se takhle šťastně seznámili. Ale jít někam posedět se zcela cizím člověkem, jak psala třeba Eny, neumím si to ani představit.

Stejně si myslím, že když se tlačí moc na pilu, nějak to nejde.Cíleně se seznamovat s požadavkém trvalého vztahu v dnešní době - myslím, že pokud skutečně nepřeskočí pověstná jiskra, nejde to přes internet ani seznamku. Sex jo, ale vztah ne.
Naznačila to Sipík, jakoby by byla poznat ta zoufalá snaha o seznámení. A naopak, když se věci nechají osudu, nějak to samo přijde - jak psala Vodoměrka.
Tak uvidíme - žádný spěch.

Ale čekat donekonečna asi také nejde - a to bude asi Ivky případ. Každopádně držím Ivo palce. A bacha na chlapy, není každý takové zlatíčko, jako tu máme na Kudlance smilies/wink.gif


říjen 22, 2009 12:48
Sandro : Iris
Psaní si na blogu může podle mne vést skutečně k sympatiím až k vážnému seznámení.

A s druhou (prskající) částí Tvého příspěvku naprosto souhlasím. Než tyhle nepříjemnosti, radši se ani nechci seznamovat. smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 13:00
Iris : NČ
Přeci snad ne, jako na Kudle. Myslim číst emajly a pak chvíli s druhym, co chce též nebejt sám, mluvit. Neumim si to představit jinak. Ať mi nikdo neřiká, že seznámení inzerátem je nepřirozený. Nejni. Vždycky to přeci bude jen prostředek k vidění se a vomrknutí se. Když vomrk nedopadne, nebude ani seznámení. To je uplně všecko. Vod vokamžiku toho vomrku je to naprosto standardní situace, jako když si na stanici vomrknu buchtu nebo babu. Jestli potom vona se mnou půjde na kafe, pivo, či kořalku, to už absolutně nesouvisí s inzerátem.
Jo, ale jestli si někdo myslí, že po prvnim emajlu, třeba i sympatickym, je známost na světě, pak v devadesáti procentech případů spláče nad vejdělkem. Protože to tak nejni! Je to jen a jen možnost, že by to snad dopadnout mohlo.
Chci teda shrnout svý roztroušený perly: Inzerátem se lidi neseznamujou, pouze kontaktujou s tim, že by se snad, třeba, možná, mohli seznámit. Kdo tohle nechápe, bejvá nutně zklamanej.
říjen 22, 2009 13:10
NČ : Iris
chápu, ale jak naznačit, že vomrk nedopadl ? Někde nahoře to popisuje Sandra. Někteří to dovedou, někdo zatraceně ne. Takové to....já se ozvu...uf, až je mi těžko.A kdyby tohle naznačil on mně, tak mám po sebevědomí navždy. No ale třeba na to teď koukám ještě moc začerstva smilies/smiley.gif
říjen 22, 2009 13:24
Už pět let žiju sama s dcerou. : Euridika
Asi bych si dost těžko zvykala znovu na nějakého chlapa, jsem šťastná, že jsem se konečně jednoho zbavila. Nemáme fin.problémy, žijeme si celkem v klidu a dobře. Občas mám ale pocit, že mi chybí nějaký kamarád, s kterým bych si vyšla do kina, na večeři, jel by s námi na dovolenou... Jenže pokud už o mně nějaký chlap projeví zájem, je to submisivní chudinka. Celý život jsem přitahovala jenom děvkaře nebo zakřiknuté hodné chlapce - nic mezi tím. Pomalu ztrácím naději, fakt je, že se ani moc nesnažím hledat. Myslím, že na svůj věk (je mi už přes čtyřicet) vypadám docela dobře, dbám o sebe a ráda se oblékám. Na ulici se po mě ještě poměrně často chlapi otáčejí, ale žádný mě neosloví. Znám přitom neudržované, neatraktivní ženské, které mění chlapy , jako ponožky. Mají nižší nároky ?
říjen 22, 2009 14:13
Iris : NČ
Musíš si uvědomit, že von je na tom stejně jako ty. Ty čekáš přinejmenčim Redforda, von zase čeká Sharon...
Ne tak zase asi ne, ale každej máme nějaký svý mantinely, přes který už to pak nejde. A každej je máme jinde a jinak. A pověstná jiskra je záležitostí obou dvou, což vyjde skutečně málokdy. Proto nejde skončit po prvnim nebo druhym nepřeskočení, to pak nemá smysl se do toho vůbec pouštět. Taky nemá smysl investovat do prvního setkání nějakej delší čas a už vůbec ne nějaký vzrušivý vočekávání, stejně tak, jako do dlouhodobější korespondence, když vlastně ani nevíš, jestli si píšeš s Kvasimódem nebo s Redfordem. Protože na 95 procent TO stejně nevyjde! A pak teprve, když to konečně vyjde, tak pak teprve stojíš na startovní čáře. To všecko, co proběhlo předtim, to nejni seznámení, je to jen trochu ulehčená cesta k němu.
Jo, a jak mu naznačit, že von ne? No když to vidíš na první pohled (kterej je, mimochodem, prej rozhodující), tak buď rovnou zdrhni do vedlejší ulice anebo, když už nejni vyhnutí, tak použij známou eNčého větu z jeho minulosti - "promiňte, ale před chvílí mi volali z práce (nebo vodněkad), musim tam okamžitě, vlastně jsem tady jen proto, abych se omluvila (a ještě budeš vypadat jako slušňačka). Ahoj, zavolám". Von už se dovtípí. Protože, když to nejde, tak to nejde, škoda času tvýho i jeho. A ještě ta uplně zbytečná trapnost.
říjen 22, 2009 14:14
Ivo : mia
moc se z tvýho čtení vypozorovat nedá na čem to mohlo selhat. Ale kdybych se čistě teoreticky chtěla seznámit brala bych to nejprve tak, že třeba strávím s někým nezávazný pokec u kávy. Poté bych se těšila na to, že prožiju třeba hezké odpoledne, pak v případě dalších sympatií hezký víkend atd.Postupně, neuspěchat nic, nebrat to jako že s tímhle chlapem musím nutně zakotvit. a sázím na přirozenost, nedělat ze sebe něco co nejsem a pokud někomu nesedím, nic se neděje. Pokud by se pán nezdál mě, poděkuju za hezké odpoledne, třeba si i zaplatím útratu, slušně se rozloučím a traláá každý po svých. Při řeči bych zavedla řeč na jeho práci, zájmy, spíš bych o sobě moc nemluvila.Poznat co má rád, co ho baví.A i z toho taky zas poznáš , jestli je to člověk, který nepustí druhého ke slovu a vidí jen sebe nebo bere ohled i na druhého. Děti bych zmínila jen okrajově, ne hned vybalit co ty děti dneska stojí, to odrazuje. Na to je dost času zavést řeč až při dalších setkáních. No a sex? Ženská, která si sama sebe váží a chce aby si jí vážil i protějšek by určitě měla být trochu zdrženlivá. Taky jak psal Nč být upravená, měla by z Tebe vyzařovat ženskost, ale pokud chodíš ráda v džínách a triku byla by blbost se stylizovat do někoho jiného.
říjen 22, 2009 14:14
mio : NČ
Nic proti džínám a triku. Navopak! To je dokonce mňamka pro horňáky i pro nás dolňáky.
Já jsem tim chtěl předtim říct, že bezpodmínečně ve vypranejch džínách a triku. Pak taky vlasy a mejkap. Což je už dneska uplně normální. Nic víc ale určitě nic míň.
říjen 22, 2009 14:28
Nč : mia
Pepíku co blbneš, to je snad samozřejmost ne?
říjen 22, 2009 14:33
mio : NČ
No to by ses divila!
Jo, a netvářit se jak uhoněný zvíře před vodstřelem.
říjen 22, 2009 14:40
A musí být ten mejkap? : Myška
Co když má někdo alergii? smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 14:45
Myško, : NČ
v tom případě doporučuju seznámení s alergikem nebo alergologem.
Pro někoho třeba mejkap neni důležitej, já osobně ho vítám. Takže napoprvé - když se neví, bych ho dámám jednoznačně doporučil.
říjen 22, 2009 14:54
Nč : mia
no když dorazím na rande s hlavou jak racochejl, jazykem na vestě /uhoněná/ asi nebude protějšek nadšený to je jasný. Kdysi dávno coby rozvedená s malou holčičkou jsem měla inzerát v Obraně lidu, ve schránce naděje. Přišlo mi tehdy osmdesát odpovědí. S jedním jsem pak rok a půl chodila. Bohužel se mi zdálo, že je tzv. na peníze a nemá k malé vztah rozešla jsem se s ním i když mě to moc mrzelo.
říjen 22, 2009 14:56
Euridiko : Iris
smilies/cheesy.gif...a já přitahovala celý život zakřiknuté chlapce, že kterých se vyklubali děvkaři..to je pech !

říjen 22, 2009 14:58
Nč...tady Eny : Eny
hahaha, Ty mi tady připadáš jako expert přes tyhle seznamky!
A nebo je to jen teorie?....Strašně chtěná a nedosažitelná? Doteď ses nezdál, trefné téma.
říjen 22, 2009 15:02
Myško : Kamila
s tím makeupem - každá je zvyklá na něco jinýho. Já bych na rande s nevymalovaným obličejem nešla smilies/cheesy.gif ... ale samozřejmě, zde obzvlášť platí Werichovo přiměřeně, přiměřeně smilies/grin.gif
říjen 22, 2009 15:09
Kamilo - já taky ne. : Myška z domu
Ale mám známou,která je alergická na jakékoliv zkrášlovací prostředky. I na parfemované krémy. Tak mě jen tak napadlo, co na to řekne NČ. No a prýsi má najít alergika nebo alergologa. Holt NČ má odpověď na všechno. smilies/cheesy.gif
říjen 22, 2009 15:38
ty mi budeš strejdo něcvo říkat o blbém čtení : alena puntíkovaná
jsem vdaná potřetí - na druhého muže jsem spadla v autobuse, TŘETÍHO!!!!! mi našla Kludská v kartách. To už byl tamten několik let mrtvej.
říjen 22, 2009 15:45
Co to kecáš strejdo, : alena puntíkovaná
v Anglii je psů spousta a psa má skoro každá rodina a lidi své psy opravdu milují. A netrvají na šistotě rasy - kolikrát tam vidíš skzuttečný monstra, která jsou naskavá a milá a ani je nenapadne někoho napadnout, nebo kousnout. Ze svého okolí totiž nic jiného než laskavost nepoznali.
říjen 22, 2009 15:49
Myško : Kamila
to je ale tragédie s tou alergií smilies/grin.gif teda pro mě by byla... a zkoušela i ty hypoalergenní šminky? Vždyť není jediná a taková kosmetika, neparfemovaná atd... existuje. Každopádně s ní hluboce cítím smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 15:55
No, některá žena by nenamalovaná nešla ani k popelnicím se smetím, : mamča
a jiná sází na přirozenost. To je podle typu. Jedna naše příbuzná sbalila primáře na kožním. Úžasnýho fešáka a sympaťáka, přiměřenýho věkem, přiměřeně bohatýho.
A to na Lupenku. smilies/cheesy.gif
Tak dlouho jí léčil, až se do ní zamiloval.
říjen 22, 2009 16:03
já dostala pří rozvodu růžovku, : Eny
prý je to reakce na stres, tedy stres to vyprovokovala už nikdy nesmím žádný, kupovaný krém, pleťovou vodu, makeup, nic....takže co 3 měsíce na kožní, na kontrolu, poplatky a míchat v lékárně a nosit kupy pudlíček a lahviček do lednice....a za 3 měsíce zas.
když jsem krém zapomněla doma (dovolená) osypala jsem se. a moc ty pupínky bolí, takže už nezapomenu, můžou pak popraskat cévy a je to nevratné. Takže děvčata, šminky jo, ale stresy ne!
říjen 22, 2009 16:06
Hele, proč je to tak těžký : Krakonoš
při seznamování přes internet či jakejkoli jinej inzerát vodmítnout kandidáta? Dyk je to úplně jednoduchý a de to udělat úplně krásně a galantně: Já sem se kdysi za studentskejch let taky zkusil seznámil přes inzerát (v Mladým světě, kde je mu konec), přišlo mi nečekaný množství vodpovědí, vyhodil jsem psychopatky a s asi dvaceti holkama jsem se sešel. No a když bylo jasný, že to je vedle, tak jsem jen dotyčný při další schůzce řek, že sem mezitim někoho potkal a děsně se zamiloval, takže i když vona je jinak moc príma, nedá se svítit - nemusel jsem jí říkat tímpádem žádný vošklivosti vo jejím vzhledu atd. Úplně primitivní a účinný.
říjen 22, 2009 16:10
Eny : Milene
tak si vybírej jenom pohledné kožaře. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 22, 2009 16:11
hahahaha Milenko, nám se tam střídaj : Eny
jen doktorky, naštěstí mladé a nezkušené, takže nezkoušejí jiné mastičky avodičky, takže se drží striktně toho, co funguje, jen to chození a čekání tam, je příšernééé.
A doktoři, jednoho jsem měla a díííík. Neee
říjen 22, 2009 16:13
však jo, Krakonoši, takhle se to běžně dělá.... : Eny
když mi Ti tři pánové děkovali za schůzku a přáli si co nejdříve odpověď, dala jsem jim ji hned, žádného e-maila. Řekla jsem jim že jsou sice skvělí, ale že nejsem ještě zralá na vztah. Že je to krátká doba po rozvodu, a bylo.
říjen 22, 2009 16:29
Eny : mia
můžu bejt zvědavá? nemusíš odpovídat, to respektuji. Když sis našla tohohle přítele co máš, bralas to tak, že je to čistě kvůli milování nebo jsi se cítila sama? Já vím, že je to možná ode mne drzé a někdo může říct, že mi do toho nic není. Ale zajímalo by mne jestli časem u ženy po rozvodu převáží taková ta touha zase někoho mít, mít se o koho starat nebo chce čistě chlapa na hezké chvilky, tedy intimní. A hlavně když má někdo tak špatné zkušenosti jako Ty jak dokáže znova chlapovi věřit, to přece musí být moc těžké... A co vlastně dnes chtějí muži? Touží vůbec po citech?
říjen 22, 2009 16:38
Klidně se ptej Mio, na cokoli, nemám zábran : Eny
nepotřebuji se starat o muže, nevěřím a stačí mi péče o děti, pomalu vylítavaj z hnízda ale vracejí se, dcerka je doma každý víkend a syn přijede jednou za měsíc a nebo o prázdninách, jakýchkoli, prodloužených, volnech.
Přítel byl se mnou už v době rozvodu a byl to velmi příjemný kamarád, kterému jsem naslouchala, poněvadž mi dával a hodně natvrdo odpovědi na mé udivené dotazy na exovy výmysly a prostě na vše, co ex vyplodil. Potřebovala jsem mužský náhled.
Žena bere vše přes city. Moc mi to pomohlo a pak nás to sblížilo. je to senza kamarád a přítel, povídáme si úplně o všem, děláme si ze sebe legraci, popichujeme jeden druhého,...padlo tady i něco o opravách ano, jezdíme na kolobrndách a lepí mi běžně duše, pomáhá mi rozjíždět jednu práci, umí stavět, umí opravovat kohoutky a prostě na co sáhne, umí...jaký šílený rozdíl oproti uvztekanému exovi...Vodoměrka to popsala velmi přesně.
Má ihned řešení a v absolutní pohodě.
Neotravuji ho s hloupostma a co je nejhlavnější...nechce po mně extrémní sex.nesmysly...které nabízely exovi jeho ku**ičky, kamarádky. A on to pak chtěl doma. Mám s ním nádherné, jemné a mazlivé milování.
Nemám v sobě Mio touhu někoho mít, nechci se už o muže starat, nechci už aby mne cokoli co muži dám později bolelo. Dávám, ale dávkuji, nepřemýšlím, jen umím a mohu říci ne, nechci, nemám náladu a představ si, nic se neděje. Mluví se mnou....neuráží se. Ex mne trestal nemluvením...třeba měsíc. Já trpěla jako zvíře. A to moc bolelo. Už nebudu dělat nic, co bolí.
říjen 22, 2009 16:50
ještě Mio...muži jsou hrozně citliví....ale pozor, jen když o ženu mají zájem. : Eny
Mají plnou pusinku citů a něhy, ale když se objeví jiná, taková ta co mužíčka odloudí....to je velmi rychle přejde. Ne vlastně nepřejde, jen ty city přesunou jinam.
A co chtějí muži? No přeci klid a mít sex.
říjen 22, 2009 16:53
dík Eny : mia
bála jsem se jestli nejsem vlezlá. Začnu od konce, jo sex je hlavní, to vím, dělala jsem mezi chlapy a když člověk zaslechl co si tak povídali, tak to jo. No jestli tomu dobře rozumím, tak jsi teď měla štěstí, že jsi v jednom chlapovi našla kamaráda i milence zároveň. Asi bys ho možná i brala kdybys neměla tak zlé zkušenosti, už ses spálila a bojíš se. Tomu rozumím. Ale to Tě teda řeknu ten tvůj bývalej mi teda jen z toho co píšeš je krajně nesympatickej.
říjen 22, 2009 17:01
mně je taky Mio krajně nesympatický, chi...ale už je to zlé pryč. : Eny
Vůbec po třech letech nechápu, jak jsem mohla s takovým monstrem žít. Ale už se směju. Ještě vyřešit finančně studia dětí a je to paráda.
A ještě dodám, nechtěla bych přítele doma. Ani když je tak fajn. Vím, že když maj muži své jisté, začnou se ohlížet po jiném masíčku. A tohle už si vzít nenechám. Teď už budu já ta první..a když ne, tak ať jde.
Sebevědomí ze mne stříká!
říjen 22, 2009 17:06
Jééé, Eny, : Krakonoš
můžu se taky zeptat? Co to sou extrémní sexuální nesmysly? Já abych věděl, esli nejsem extrémně sexuálně nesmyslnej? smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 17:11
dělej si srandu, vousatej dědulo, : Eny
utíkej si raději ohlídat zahrádku, ať Ti na ní Trautenberk neřádí. A vůbec, Krakonoš nesexuje, Krakonoš je pohádkový dědeček!
říjen 22, 2009 17:14
...leda, že bys byl úchylnej dědeček... : Eny
ale to asi ne..., to bys byl na jinejch servrech.
říjen 22, 2009 17:16
ještě nějaký dotaz dědoušku? : Eny
neboj, odpovím...
říjen 22, 2009 17:17
Eny, Krakonoši : Iris
vy jste se tu rozjeli, páni....ať vás Daniela nevyloučí smilies/wink.gif
Myslím, že Eny těmi extrémy myslela něco, co si manžel přinesl odjinud, vyžadoval to i přes její vyjádřený nesouhlas až posléze odpor.Za jiných okolností by to nesmysl být nemusel, ale po 25 letech soužití se to najednou extrémním nesmyslem klidně stát mohlo.
Je to tak Eny? Já jsem sexuolog amatér a sexuální teoretik ve výslužbě smilies/wink.gif smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 17:25
No a vo to de, : Krakonoš
že vono to taky někdy dopadne po dvaceti letech tak, že za zvrhlej nesmysl je považovaný cokoli, co se jen malinko liší vod "misionáře". Pak se snadno v jinejch ženkejsh, který se ještě uměj ze sexu radovat, viděj kur*y. To pak ale u takový "ku*vy" skončí nejeden chlap, kterej si původně přál bejt věrnej.
Eny, další dotaz nemám, když na ten první mi vodpovědět nechceš, ačkoli vo fous vejš tvrdíš, že nemáš zábran. Vida, jak veliký zábrany máš. A Krakonoš existuje, moc se pleteš smilies/wink.gif.
říjen 22, 2009 17:59
Krakonoši, nemám zábran : Eny
odpovídat na normální a neironické dotazy. Pokud se mužský ptá, jako ses ptal ty, pak k tomu není taky co dodat.
říjen 22, 2009 18:10
Krakonoši, když : Eny
s někým žiješ 25 let a on chce najednou extrémy, které jsou vážně jen v pornu, pak je Ti ihned jasné, že je v tom cosi shnilého.
říjen 22, 2009 18:12
Jasně že jo Irisko : Eny
a nejsi teoretik, Ty jsi přece praktik, ne? Jen máš chvilku pauzu.
říjen 22, 2009 18:13
do třetice : Eny

můžu se taky zeptat? Co to sou extrémní sexuální nesmysly? Já abych věděl, esli nejsem extrémně sexuálně nesmyslnej?

cos chtěl Krakonoši číst...měla jsem Ti vyjmenovat co chlapi rádi slyší? Nebo čtou? nebo na to koukají? Mám zábrany, psát na kudlance o tvrdém pornu, ono se to tady jaksi nehodí, když Ty nemáš zábrany ptát se na podrobnosti, pak čekej podobné odpovědi...
říjen 22, 2009 18:26
také bych se nemohla seznámit na internetu, : Inka
potřebuju nasát jak ten člověk voní, jak se vyjařuje, jak mi je příjemný, jak se celkově chová a asi jsem také staromódní, ale nejdříve bych s ním pár měsíců kamarádila a pak by se vidělo, nechci dělat závazky když si s nimi nejsem jistá, nechci aby byl zbytečně zklamaný. Nemohla bych se vyspat na prvním randeti.

Fascinují mě deníčky mladých na internetu včetně fotografií ..... moc tomu nerozumím, ale takhle větrat svůj život veřejně bych nemohla. Vím, že je teď módní, ale není to mé gusto.
říjen 22, 2009 18:39
ha ha : Iris
chtěla jsem obhajovat existenci Krakonoše, pána a vládce hor, už jsem chtěla napsat, že velký Krakonoš samozřejmě existuje, když jsem si přečetla, že Eny píše:..Krakonoš nesexuje..
Teda vy dva, s vámi je legrace. smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 18:40
Inko : Iris
ahoj, souhlasím s Tebou, nedlouho předtím, než můj muž odešel, bavily jsme se s bývalou, stejně starou kolegyní o tom, že kdybychom neměly svoje dlouholeté partnery, už bychom se v téhle zvláštní době asi nedokázaly seznámit.Vzpomínaly jsme na svoje začátky s těmi chlapy, byly jsme obě nějak stydlivější, než je to dnes běžné - mohu se samozřejmě mýlit.Skutečně, my jsme randili nějak jinak, pomaleji. Dnes je to hrc prc - instantní vztahy - SMS, ICQ , skype - a je to.Kdepak stepovat před kinem a vyhlížet.

A i s tou vůní máš pravdu. Nejde o parfém, to je nám jasné. Inko ahoj smilies/smiley.gif
říjen 22, 2009 18:47
a co myslíš Irisko, sexuje Krakonoš? : Eny
Já myslím že ne. Víte někdo o existenci paní Krakonošové? Já teda ne, ale su holka z Moravy, tak se to sem možná nedoneslo.
Ono to asi bude tak, že jsem se u dědulky Krakonoše strefila do citlivého místečka....
Tak jo, už jsem hodná.
říjen 22, 2009 18:49
Eny : Iris
jestli myslíš pohádkového Krakonoše, neboli Rýbrcoula, tak to fakt nevím. Nejčastěji ho vidím vyobrazeného jako postaršího, možná prostatického pána s dobrotivým kukučem a holí. Myslím, že na sex moc nebude.

To náš Krakonoš tady nepochybně ano smilies/wink.gif

Co vy máte na Moravě za horské vládce? To je nějaký ten Radegast v Beskydech, v Orlických horách a Jeseníkách je také někdo takový? A kdo je to Rampušák, viděla jsem ten výraz na netu?
říjen 22, 2009 19:06
Myslím samozřejmě : Eny
pohádkového Krakonoše. Toho skvělého, mocného a spravedlivého.
Radegast je pohanský bůh úrody. Ten vévodí v Beskydech a stojí na Pustevnách. Jeseníky asi žádného takového pohádkového vládce nemají, ale možná se pletu.
říjen 22, 2009 19:12
Iris, : Vodoměrka
Rampušák je v Orlických horách... a Jeseníky mají Praděda, ne? A to i ve stavu tekutém... smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 19:12
Rampušák mi nic neříká. : Eny
Krásně jsi odvedla pozornost, jsi vážně dobrá.
říjen 22, 2009 19:13
Asi jo : Eny
asi Praděd. Radegast je taky pivíčko a jaké.
říjen 22, 2009 19:17
Jo, já se překouk :-D : Krakonoš
vono šlo vo sexování, né vo existenci. Krakonoš samozřejmě sexuje, co má taky fur dělat, les roste sám vod sebe, těch pár zvířat, co tam ještě zbylo, si taky nějak poradí a dny sou dlouhý a noci teď ještě delší.
No a co se tejče citlivejch místeček, na tvým místě bych se fakt podival do zrcadla. Protože věř, že kdybych tušil, jak tu, která tvrdí:
ptej se na cokoli, nemám zábran

a nebo
sebevědomí ze mě stříká

rozhodí a vytočí moje vcelku nevinná votázka (vono všecko se dá vopsat, jaký tvrdý porno na kudle?), tak bych se neptal. Možná by stálo za to vyměnit část toho stříkajícího sebevědomí za špetku smyslu pro humor smilies/wink.gif.
říjen 22, 2009 19:50
krakonoši : mia
smilies/grin.gif asi jako chtěl dvě bičem, tak dostal pro jistotu tři, ne?
říjen 22, 2009 19:55
já se směju.... : Eny
Krakonoši, já mám teď humoru na rozdávání.
říjen 22, 2009 19:56
a to "ptej se na cokoli, nemám zábran".... : Eny
bylo určeno Mie. Ta se ptala krásně a slušně.
říjen 22, 2009 19:57
oproti době před : Eny
třemi roky, ze mne sebevědomí opravdu čiší, ale to mohu porovnat jen já, víš....
říjen 22, 2009 19:57
a humor chybí Tobě, : Eny
poněvadž tohle...
dělej si srandu, vousatej dědulo, : Eny
utíkej si raději ohlídat zahrádku, ať Ti na ní Trautenberk neřádí. A vůbec, Krakonoš nesexuje, Krakonoš je pohádkový dědeček!

BYL HUMOR...a další dvě odpovědi taky, to nebylo mé rozhození.
říjen 22, 2009 19:59
víš co? : Eny
Neřeš to, jsi citlivý človíček....
říjen 22, 2009 20:00
Šmarjá pane, : Vodoměrka
všichni do krakonošovic zahrádky a sexovat, sexovat... jen si nejsem jistá, jestli to, co tu tak stříká a prýští, je sebevědomí smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif
říjen 22, 2009 20:03
no, tak to dopadá, když muž nedostane co chce.... : Eny
krásná ukázka.
Hele Vodoměrko, já to mám daleko, něco bližšího by nebylo?
říjen 22, 2009 20:06
No, Eny, : Vodoměrka
co tak ten Radegast nebo Praděd???? smilies/wink.gif
říjen 22, 2009 20:11
Puntíkatá, : strejda
promiň. Vidím, že jsem šlápl do exkrementu. Omlouvám se za tu záměnu Tvých mužů, ÄLE: Ta Tvá Kludská, pro pána krále, Ti toho Tvého třetího přece nenašla. Toho třetího bys našla i bez pí Kludské, bez jakékoli Kludské, víš? S tím nemají karty nic společného, víš?
A s tou Anglií nekecám. A nepohybuji se jen v Londýně, kde mě to nebaví, ale i v šírém okolí. Minulý týden jsem se zrovna vrátil a nekecám, žádného čokla jsem tam neviděl. A na jaře také ne. A to jsem se pohyboval severně po venkovech. Tam na to totiž lidé nemají čas, protože se vracejí až večer z práce a pokud by byl ten pes celý den doma sám, bez výběhu, praskl by mu močák. A tohle se děje u nás. Psi v paneláku čekají na paničku či páníčka až do odpoledne a když už je přijdou vysvobodit, pustí to ten chudák pes už ve výtahu. A to je týrání čoklů. Tečka, tečkovaná.
říjen 22, 2009 21:46
Fakt je, že jsem tam pár let nebyla, : alena puntíkovaná
ale jinak jsem jich tam viděla spoustu. A každá rodina s dětmi psa má. Nehledě k tomu, že v těch rodinných domcích je pes nutný - kvůli hlídání. a taky ho ty lidi mají. Ti psi mají ve dveřích takový otvor, že můžou chodit sem tam, tak jsou běžně doma nebo na zahrad ě, jak chtějí. A jinak,tam to není tak, že mámy choděj makat od nevidím do nevidím, rvou děti v sedm ráno do jesliček a do školky, pak letěj do práce - jako tady, tam jsou mámy s dětma doma - nebo mají Au-Pair, takže se psem má kdo být.
říjen 23, 2009 01:22
Alenko, víš co? : strejda
Dobrou noc.
říjen 23, 2009 01:54
Prispevek NCho v 8.56 nas dobre pobavil,ale : Layla1
stejne,nejsou to jen takove predsudky a hloupe sablony? Seznamovani pres inzerat je krecovita zalezitost a pokud se budu vydavat za neco, co nejsem, tak s tim diru do sveta neudelam... Na co bude chlapovi namejkapovana, super oblecena zenska, kdyz pak nenajdou ani spolecne tema, na ktere si popovidaji...> Ja si porad rikam, ze jak clovek vypada, nezalezi.(samozrejme v urcitych normach) A velice casto jsem byla prekvapena, ze je to pravda. Ona prave zenska v balonaku a s houskama v ruce, bude pro zivot praktictejsi(a tak ji chlap bude casteji vidat), nez nejaka zmalovana kocicka v minisukynce...Byt sam sebou a prirozeny. A pak uz je to jen otazka i toho druheho, jestli si padnou do noty nebo ne. A nemyslim si, ze by za me chlap mel pri prvni schuzce neco platit. Mozna pri dalsim otukavani, pokud on navrhne, ze me zve....
Ivo, mam kamaradky, co se seznamily pres inzerat,jsou spokojene,jedna se zrovna tesi na prirustek do rodiny. Chce se to obrnet trpelivosti a nebo spolehat na strycka nahodu. Ja sama jsem kdysi zkousela odpovidat, byl to trapas, manik na me hned vybalil, ze je bez prace, tak ani nikam nemuze jit do restaurace,(cekal, ze ho pozvu nebo jak) takze jsme asi hodinu prochodili kolem Hlavniho nadrazi.....
říjen 23, 2009 02:45
Lajlo1 : NČ
Super ženská mi bude uplně naprt, když mě při prvnim pohledu ničim nezaujme a tudíž ani vůbec nedojde ke vzniku příležitosti ji poznat víc. Tak už to na světě a v přírodě je zařízený, bylo, je, a bude navždycky, a s tim nic nenaděláš ani Ty. To je příroda.
Klidně se mi vychechtávej s celou tvou společností, nazývej mě povrchnim blbem, můžete mlít cokoliv o nespravedlnosti a předsudcích, o tom, že lidi sou krásný uvnitř. Mimochodem, zajímavý je, že tohle vždycky prohlašujou šmudly, který si se vážej tak málo, že jsou ochotný hodinu bloumat se zoufalcem kolem Hlavního nádraží.
Ženská, která si sebe neváží ani natolik aby se na první schůzku, kde nutně předpokládá předevšim vzhledový hodnocení, chutně upravila, tak ta mě skutečně nezajímá. Já osobně jsem nikdy nechtěl mít vedle sebe služku a pradlenku. Nýbrž vždycky Ženu.
Tim ale samože nevylučuju, že se v řadách mužů nachází spousta zapařenejch zoufalců, kteří vědí, že takjakotak u Ženskejch s většim Ž nemaj šanci a racionálně sebekriticky a prakticky se orientujou na šedivý myše ve zmuchlanejch, sice nevzhlednejch ale velmi praktickejch :-), baloňákách. A při pohledu na zešmajdaný igelitky se těšej na vypraný fusekle a povlíkačky a na svíčkovou s vosmi knedlikama. Prostě Love Story na první pohled.
Přeju dobrou chuť k tý vaší svíčkový. Já osobně si ale raději zajedu s hezky vonící a upravenou partnerkou (ne se služkou!) na bezva víkendovej vejlet.
říjen 23, 2009 07:08
reakce mužů na kudlance : Eny
mi čím dál více potvrzují, že jdu správným singl směrem. Hahaha, oni jsou tak úžasní a tím pádem šťastní když mají doma ženy, které se radují ze sexu (námi pojmenovávané něco jako poletuchy). Když mohou jít na výlet s nádhernou, upravenou kočkou.
Oni Ti muži totiž nedělají děti, oni nejedí a nešpiní své věci a ani nepotřebují domov...oni jsou vlastně takové šťastné přelétavé bublinky, že jo Alenko, Laylo, Vodoměrko...
říjen 23, 2009 08:53
reakce žen na kudlance : NČ
mi čím dál více potvrzují, proč je tolik upachtěnejch "hospodyněk" svejma chlapama vopouštěnejch a cejtěj se tim strašně ukřivděný. Hahaha. Vony totiž jsou přeci zcela úžasný, vařej, pečou, perou, věšej, žehlej, vytíraj, kynou... A maj přesvědčení, že na nic jinýho chlap už nesmí ani pomyslet, natož mít nárok. A von, ten hajzl nevděčnej, by se ještě chtěl doma dívat a šáhnout si na něco chutnýho. Proč? Co by ještě chtěl? Přeci mu musí, šmejdovi, stačit, že má vytříno!
říjen 23, 2009 09:10
Vodoměrko? S čím, co jsem v této debatě nesouhlasíš, NýČe, že bereš mé jméno do úst? : Vodoměrka
smilies/wink.gif Vadí ti snad něco na Rampušákovi či Pradědu? Nebo na prýštícím sebevědomí? Nebo to už děláš jen tak ze sportu, cvičně, že jsem si jinde dovolila proti tobě vznést svůj názor, tak to hodíš do placu jen tak?
No, jen tak dál...
říjen 23, 2009 09:16
Jejda, NýČe, sorry, : Vodoměrka
to psala Eny... já to tak nějak zhltla naráz... a právě jsem se divila, čím jsem ti šlápla do úsměvu a najednou hledím, žes to nebyl ty, ale Eny...

Tak to se omlouvám... jdu si dát to kafe, ať se proberu... smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 09:21
Ach jo, : Vodoměrka
já to furt říkám, že ráno by mělo začínat tak v deset, nebo až po desáté... ju!
říjen 23, 2009 09:23
dobré jitro : holubinka
smilies/smiley.gif naštěstí jsou i chlapi, který si rande představujou i v maskáčích u rybníka, v lese, na horách....tam je hubomalba fakt na péerdé
říjen 23, 2009 10:01
Vodomilko, mám pro tebe skvělou zprávu! : NČ
Já jsem ti vodpustil!
říjen 23, 2009 10:04
Jéjda, NČ, : Vodoměrka
tak to mi to kafe hned líp chutná... smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 10:09
A já kráva táhla tašku, co váží metrák s masíčkem na segedýn : alena Bodka
příště si za stejný prachy koupím parfém a muž se u čaje a osolenýho chleba zajisté zaraduje, že má doma exoticky voňavého vampa. Vytřít pak může on - já v šatičkách, namalovaná a s nalakovanejma nehtama nebudu moci podobné práce dělat - Nýče...dík za radu!!!
říjen 23, 2009 10:40
Holky : Iris
ale já NČ rozumím řeč je o seznamování,my ženy musíme chlapa očarovat přes první signální, to je nesporné, chlapi balí očima.
No a pak, až se nám podaří mu vypatlat mozek, strčit mu to koště do ruky a seznam nákupů do tašky.
Samozřejmě, že trochu přeháním. NČ ahoj smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 11:05
Jo, AB : NČ
V tom to právě je! Když se dobrovolně pasuješ na domácí šmudlu, šmudláš a šmudláš, celá ušmudlaná a uštvaná a myslíš si, bůhvíjak záslužnou činnost neděláš, že děláš to jediný správný, čim si chlapa získáš a udržíš. To přeci von MUSÍ vocenit a mít tě za jedinou! Bez tebe by přeci scípnul ve špíně a vo hladu. Vlastně ti ani nedochází, že von by chtěl vocenit taky něco jinýho, jenže na to ty mu nepřiznáš nárok ani vomylem. Protože ty raději šmudláš kachliky abys měla sama jediná zásluhy, než bys připustila docela normální dělbu práce.
Ale dyť jo. Přeci už shora píču, že je spousta prostoduchejch mužů, který vlastně ženská vůbec nezajímá, potřebujou jen ty vypraný fusekle a kteří si přímo výslovně řikaj vo jednoduchý povely a vo svíčkovou za splnění těch povelů a jsou s tim šťastně ženatí léta. Ti maj svý loviště zase u tebe.
Co se tejče tvý igelitky se segedínem, na to je škoda vůbec reagovat. Psal jsem naprosto jasně, že je to nevhodný při první schůzce. Takže sis zase, už nejmíň po padesátý, něčí jasnej výrok předělala pro svý účely, tak, abys ho mohla "jakoby zesměšňit". Dost slabý :-(
říjen 23, 2009 11:09
Jo, Iris, dík. : NČ
Tomu, co jsem psal, musí rozumět každá Žena co chce bejt chlapama považovaná za Ženu.
Ty, co dělaj, že mi nerozuměj, protože Ženskou "chutnost" považujou za něco nepatřičnýho, ty mě fakt jako Ženský nezajímaj ani náhodou. A ty bych nezajímal zase navopak já, protože jim vyhovujou za parťáky jeden dvounohej bezmozkovej vykonavatel strohejch povelů, dvě čuby a deset koček.
říjen 23, 2009 11:26
Bodkovaná, : Vodoměrka
no a proč jsi tu tašku teda táhla? Já bych ji nechala táhnout toho chlapa a šla bych s kabelkou v jedné ruce a s papírovou taštičkou s novým krajkovým spodním prádlem v druhé...
Ale vážně, těžké předměty a nákupy nechávám odtáhnout své silné muže, ale můj nynější muž by mě to ani táhnout nenechal, no a co si odnesu sama, když jdu nakupovat sama, tak to je přece moje volba a nestěžuju si na to...
A nevím jak ty, ale já klidně uklízím a vařím namalovaná, nalakovaná a načesaná... a asi na sobě nemám ty tuny laku, make-upu a dalších pi.ovinek, aby mi to v těchto činnostech překáželo a vadilo...

Hele, Ali, proč máš pořád tu nutkavou touhu všechno převádět do extrémů a nechceš vidět, že jsou i normální chlapi, co klidně jdou a třeba i ten parfém své ženě rádi koupí, protože jí chtějí udělat radost... copak jsi za ty roky nepoznala žádného takového normálního chlapa, copak ve tvém okolí jsou jen takoví, co namalovanou upravenou a příjemně navoněnou ženu považují za couru? Nebo je to opravdu takové generační postižení? Jsem ve věku tvých dětí a tak to vidím naprosto jinak, i když jsem se taky jednou spletla a nechala se vmanipulovat do role hospodyně a služky, ale vymanila jsem se z toho a žiju zase po svém, příjemně a volně... I když věkem to asi nebude, moje babička byla ročník 1917 a teta 1902 a obě mě svorně učily (kromě jiných daleko útrpnějších věcí, protože byly obě učitelky), že žena má být vždy upravená, má mít pěkné a pořádné spodní prádlo, protože co kdyby se něco stalo a musela by do nemocnice a tam by ji svlékli atd..., že má mít kabelku stejné barvy jako boty, rukavice a případně i klobouček, a nemá být cítit potem, a jemný parfém je samozřejmostí... a taky že vzdělání je něco, co člověku nikdo nemůže vzít a tak vše, co se naučíš, je ti k dobru, i když to v životě nebudeš nikdy potřebovat...a i když babička byla ve všem oddaná dědovi a byla jen doma a starala se o domácnost, tak tohle si vzít nenechala...
říjen 23, 2009 11:32
Iris, : Vodoměrka
samozřejmě... ale nesouhlasím s tím, že make-up je nutností... znám spoustu žen, které jsou výrazné a krásné i bez namalování... a nejlepší maku-up je takový, aby byl přirozený a nevtíravý, a jen zvýrazňoval to, co má být zvýrazněno a ne že čím je člověk víc jak malířská paleta, tím líp...
A opravdu nevím, která žena by si na první (ale i na další) rande na sobě nedala záležet a šla nemytá, nečesaná, neupravená, v ošklivém oblečení... spíš je to přesně naopak... ženská vytáhne to nejlepší oblečení, no většinou si i jde koupit něco nového, šmrncovního, aby zaujala... vždyť je to hra, krásná hra... ale na druhou stranu znám pár chlapů, co by šli tak, jak chodí celý týden do práce a po práci do hospody - v utahaném, propoceném, ušmudlaném a hospodou a kouřem načichlém oblečení s mastnými vlasy, protože jim je to jedno...
říjen 23, 2009 11:37
Vodoměrko : Iris
Souhlasím se vším. smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 11:51
vcelku bezpečný způsob seznámení : holubinka
je Klub českých turistů......a když už se neseznámím, mám bezva zážitek
říjen 23, 2009 12:13
Jo, jo, holubinko, : Vodoměrka
naprosto bezpečný... aspoň tady u nás jo, byla jsem s dvěmi kamarádkami několikrát na výšlapu pořádaným KČT a můžu souhlasit, že bezpečné to je, už jen proto, že tam 98% zúčastněných byli neškodní důchodci... teda ve velké převaze zdatné důchodkyně... smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif
říjen 23, 2009 12:15
no, bejvá tam vyšší věkovej průměr, : holubinka
ale i o výjimku zakopneš.... smilies/grin.gif a pak chodíte na ryby, do lesa.....
říjen 23, 2009 12:27
Vodoměrko : alena Bodka
protože mému muži je jedna sedmdesát, je starej, je nemocnej, má v p****li srdce a nic těžkýho tahat nemůže. A hrozně rád jí. Co bys mi radila, abych teda ty nákupy tahat nemusela?
říjen 23, 2009 12:41
Nýče - já nebyl na první schůzce : alena Bodka
já jsem jedenáct let vdaná. Ten nákup jsem vláčela domů já, neb jsem mladší a von nemůže tahat vůbec nic. Ale možná bych bývala udělala líp, kdybych místo tašky jídla vezla domů v kabelce parfém. Ale Šmudla rozhodně nejsem. Ale ty jsi taky ledacos nepochopil - jak tak čtu - asi jsi to četl moc rychle.
říjen 23, 2009 12:47
Jo Nýče : alena Bodka
a ještě se pochlub, kolik těch chutnej krasavic doma máš?
říjen 23, 2009 12:48
hrušky s jabkama : Kamila
Souhlas s Iris, tady přeci jde hlavně vo to seznámení, tam ta igelitka s masem není na místě. Baloňáky nesnášim, neslušej mi smilies/grin.gif
Pokud vim, NČ má jedny velmi chutný kolena! A jak s ním mocrát nesouhlasim, tak tentokrát podepisuju každý písmenko...
Jo a jak to tu čtu - tak s klubem tůristů nikam nejdu, na čiperný důchodkyně zvědavá nejsem smilies/grin.gif (ve smyslu seznámení, abysem neurazila někoho vocuď smilies/smiley.gif))
říjen 23, 2009 12:52
Bodečko, : Vodoměrka
pak bych ti radila koupit si tu tašku s kolečkama... to, že je nemocný a nemůže, to je jiná věc... jenže tys to napsala tak, jako jsi jak kráva táhla těžkou tašku jen proto, aby se tvůj muž nažral... promiň mi, že to píšu tak natvrdo, ale z tvého podání to bylo aspoň tedy mnou (a myslím nejen mnou) pochopeno, žes mu, nevděčníkovi, chtěla udělat dobrotu, co si ani nezasloužil, protože ses táhla jak kráva s taškou... a vzhledem k tvému zde již tisíckrát omletému postoji k mužskému pokolení, v tom jasně zazněl takový ten podtón, že se prostě ženská musí udřít, aby byla dobrá a kdyby ses místo tašky s masem táhla s kabelkou s parfémem, tak by to bylo prostě neomluvitelné...
Takže si myslím, že ten segedín jste si dali oba, za druhé, když žena nakupuje jídlo, tak není kráva, ale je to snad normální a pokud ses s tou taškou táhla proto, že ti nemocný muž nemůže pomoct, pak nechápu, co je na tom tak strašného, aby to bylo důvodem stěžování si a nadávání do krav... no a jinak bych ti radila udělat to, co jsem dělala já, když už babička s dědou byli staří a nemohli se taky tahat s těžkými nákupy z města... prostě jsem sedla do auta a s babičkou jsem jednou týdně zajela na velký nákup, pečivo si pak denně nebo obden kupovali sami u nich na vesnici v krámě... takže co kdyby s tebou na ten velký nákup jeli synové - předpokládám, že mají auto - nakoupit se dá i na měsíc dopředu, a ty bys pak zase jako dáma s nalakovanými nehtíky vozila jen lehoučkou igelitku s pečivem? smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 12:57
Aleno, : Béda Traktorista.
Nýče - já nebyl na první schůzce : alena Bodka
já jsem jedenáct let vdaná. Ten nákup jsem vláčela domů já, neb jsem mladší a von nemůže tahat vůbec nic. Ale možná bych bývala udělala líp, kdybych místo tašky jídla vezla domů v kabelce parfém. Ale Šmudla rozhodně nejsem. Ale ty jsi taky ledacos nepochopil - jak tak čtu - asi jsi to četl moc rychle.


Vzhledem k tomu, že se tu píše o seznámení a prvním rande, tak mám dojem, že vedle jak ta jedle jsi momentálně ty. My o voze, ty o koze. Jenže tys to tak napsat musela, protože jinak by to nezapadlo do těch tvejch teorií o chlapech, co? smilies/cheesy.gif smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 13:01
JJ, Kamči, : Béda Traktorista.
hrušky s jablkama. Tak tak. smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 13:02
ani já : alena Bodka
ani synové nemáme auto. Mám pouze průkazku ZTP, takže vozím všecko busem, který mám zdarma.Taška na kolečkách je hrozně nízká a neskladná a stejně ji musím pořád zvedat - do schodů, do tramvaje, do metra, do autobusu - na závěr jsem sedřená naprosto stejně, Nicméně podle Nýčeho dělám chybu, protože kdybych se místo vláčení taškama, čímž vlastně svého muže terorizuju, nesla jen v kabelce kosmetiku. Jo, i pro to pečivo musím do Prahy -. u nás je jen jeden krám a je věčně zavřenej, takže všecko musím vláčet z Prahy.
říjen 23, 2009 13:04
hele Vodoměrko : Kamila
myslíš že je Alena tak natvrdlá nebo tak zahořklá nebo si z nás dělá srandu???
říjen 23, 2009 13:11
Synové : Béda Traktorista.
nemají auto? HMMMMM. A řidičák mají? Ani jejich přítelkyně nemají auto?
A neuvažovala jsi o tom, že když bydlíte takhle v prdelkovicích, kde není ani vodevřenej krám, tak by nebylo od věci si to auto pořídit? Že by bylo potřeba třeba na ty těžký nákupy? Nebo k odvezení chotě k dochtorovi, dyž by bylo potřeba? Nebo až nebudeš moct ty sama se tahat s těžkejma taškama?
A co máš vůbec proti Nýčemu, dyž se tady bavíme vo něčem úplně jiným, a to igelitce s rohlíkama na prvním randeti a ne vo tvejch těžkejch taškách s masem na guláš. smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 13:13
Kami, : Vodoměrka
já myslím, že to dělá přímo účelově, aby rozpumpovala diskuzi... se mi vůbec nechce věřit, že by chytrá ženská jako ona byla tak natvrdlá a pletla hrušky s jabkama...
Nebo je tak zahořklá, nasraná na celý svět a mužský pokolení zvlášť, že to myslí smrtelně vážně a nechce si ani připustit, že je řeč o něčem jiným a ona furt musí být jak ten kolovrátek...
Ale víš co nechápu? Zatímco u ostatních debat, když je nějaké ženě chlap nevěrný, tak ji posílá do solárka, na kosmetiku, ke kadeřníkovi a koupit si pěkný drahý oblečky a tak, no a sama na sebe to jaksi aplikovat neumí nebo nechce... jaký je rozdíl mezi parfémem té podváděné a nebo parfémem, co by si koupila pro sebe? Já vidím pořád jeden a ten samý parfém, který bude sloužit ženě, aby jí udělal radost, navoněl ji a povznesl... takže všechny ostatní se mají vonět, krášlit a já nevím co ještě dělat, jen ona sama Alča, kdyby to udělala, tak by to bylo na úkor zatraceného segedínu... chichichi... no jo, pak by nemohla tady skuhrat na ty zatracený chlapy... smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif
říjen 23, 2009 13:18
Ali, a třeba bys dostala na pořízení auta nějakou kačku od státu, když jsi ZTP. : Myška
Taky bych už nechtěla být bez auta. A bez řidičáku. A to jsem do svých čtyřiceti byla!
říjen 23, 2009 13:18
Myško, : Vodoměrka
můj táta si děla řidičák v 53 letech... nikdy není pozdě, hlavně, když je to pro dobrou věc... a že bydlení na vesnici dnes to autíčko přímo předpokládá...
říjen 23, 2009 13:19
Holčiny moje zlatý, já sem na to přišel. : Béda Traktorista.
Vona Alenka Bodka musí bejt v opozici. Prostě vždy, všude a ke všemu. A hlavně k chlapům. Tak je to. smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 13:20
Je mi jasný, : Béda Traktorista.
že si to teď vod ní slíznu i za Nýčeho. Ale nebojím se, já mám pro strach uděláno. smilies/grin.gif
říjen 23, 2009 13:21
To je tvůj tatínek dobrej. : Myška
Já si bydlení na vesnici bez auta představit nedovedu. Bydlím ve městě, pod okny mi jezdí MHD, ale stejně jezdím do práce autem. Protože autem jedu 10 minut, kdežto MHD 40 minut, a ještě přestupuju.
říjen 23, 2009 13:21
já už vim! : Kamila
vono jí asi víc zajímá ten segedín než ten parfém a lak na nehty, což je v určitym věku asi naprosto pochopitelný smilies/grin.gif tak proč to nesvíst na chlapy, dyk stejně za všecko můžou smilies/grin.gif
říjen 23, 2009 13:24
Jasně, : Vodoměrka
za všechno můžou... vlastně nemůžou, oni se už tak narodili, oni za to nemůžou, že za všechno můžou.. smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 13:28
Ty, Alčo, pamatuju si sice dost houby, : Eva
ale dost přesně se mi vybavuje, že auto a řidičák měl Tvůj muž (sice tedy fakt nevím, který to byl v pořadí) a kdysi jsi psala, jak nechtěl jezdit na nákupy tam, kam chceš Ty, že má nacvičenou snad 1 trasu...tak jestli je to ten současný, tak ač chápu, že 71 je 71, tak zkus zavelet i Ty doma smilies/wink.gif a neteahej segedín, jak kráva smilies/grin.gif
říjen 23, 2009 13:29
AT : Míša šíša
protože mému muži je jedna sedmdesát, je starej, je nemocnej, má v p****li srdce a nic těžkýho tahat nemůže. A hrozně rád jí. Co bys mi radila, abych teda ty nákupy tahat nemusela?


No, pokud je někdo nemocnej a má v pr.... srdce, tak by se mu především neměly předkládat metráky jídla, i když tedy rád jí. O segedínu (vsadim se, že z bůčku) s knedlíkama ani nemluvě.
A už to máš vyřešený.
říjen 23, 2009 13:35
nebyl to bůček ale ramínko : alena Bodka
nebyl ho metrák, ale kilo, krom toho tam byly brambory, mouka, cukr, chleba, rýže, mléko, smetana, kysané zelí, vajíčka, olej a jiné věci, jako třeba prášek na praní, jar atd. Prostě normální věci, které jsou v domácnosti nutné.Ta taška vážila dobrých patnáct kilo. Ty možná rodinu uspokojíš pouze s houskami a s parfémem - já holt ne. Jinak můj muž teď odmítá jezdit autem vůbec a já nemám ani auto, ani řidičák.
Prosím o další zlepšovací návrhy - hlavně, jak podobnou situaci řešíte vy
říjen 23, 2009 14:48
na ten příspěvek od státu jsem se samozřejmě ptala : alena Bodka
a bylo mi řečeno, že bych musela být buˇ%d Romka, nebo nemít nohy. Pokud se mohu pohybovat - nemám nárok. Řekli mi to na sociálce na Praze 1 ve Vodičkově ulici.
říjen 23, 2009 14:51
nojo, vy to nechápete.... : ivanka
Alena má svýho muže ráda, svý dobrý jídlo ráda...
A tak vláčí tašky a tašky, on sedí a a si medí.
Proč by ne, když to Alena přivleče a uvaří a pod nos mu to položí?
Dyk je jí věrnej.
smilies/grin.gif
říjen 23, 2009 14:55
Zbytečný Míšo Šíšo. Nechápe. Asi tim počasim. : NČ
Teda, už se tady semlelo ledascos, ale celý dny vnucovat svý soužití s mrzákem a sloužení mu, do souvislosti se seznamovacim inzerátem, to už chce, mírně a slušně řečeno, votrdlost nejvyššího stupně.
říjen 23, 2009 14:58
No jo, to pak ale nesmíš psát tohle : Míša šíša
A já kráva táhla tašku, co váží metrák s masíčkem na segedýn

To si člověk může vyložit jen jediným možným způsobem.


říjen 23, 2009 14:59
... : mia
Alenka je dobrá duše, nakoupí a domu kluše. Segedínek pro manžílka, knedlíček a trochu vínka. V sobotu zas chlebíčky zapije choť pár pivíčky. Kluci salát bramborový slupnou rychle a pak poví "tahle zlatá kuchtička, to je naše matička". smilies/wink.gif smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 15:21
NČ : Kamila
tak to je asi hnusně už pár let co sem chodim...
říjen 23, 2009 15:23
Tak eště jinak, Alenko, : Krakonoš
existuje takovej vynález, je už dost starej, ale zjistil jsem, že právě mnoha tašky vláčejícím dámám zůstala jeho existence utajená: Menuje se to batoh, má to takový dvě kšandy na ramena, nosí se to na zádech, jinak to vypadá skoro stejně, jako taška. Má to proti tašce takovou jednu nepatrnou výhodu - zatímco 15 kilo v ruce může vláčet jedině ouchyl, na zádech 15 kilo ani průměrně zdatná bába prakticky neucejtí, pakliže nepoužila batoh konstrukce "mrtvá teta" (v případě zájmu vysvětlím smilies/wink.gif). Navíc zůstanou volný ruce na držení se tyčí v mhd, zábradlí, na sebeobranu, dloubání v nose či úpravu make-upu.
Nikdy jsem nevláčel nákupy - a že sem se se svou nenakupující ženou něco navláčel! - v pazourách jsem nikdy nenes nic. Takže eště jednou, to slovo se blbě pamatuje: B A T O H
Já vim, ty mi zase vysvětlíš x důvodů, proč ho nosit nemůžeš. Řidičák si udělat nemůžeš, tvý synové taky né, ani mámě pomoct nemůžou, i když jsou jinak nejlíp vychovaný v Česku, přestěhovat se do jiný prd*le, kde maj aspoň krám, taky nemůžeš, prostě nic nemůžeš. Tak holt trp a pro některý možná budeš za hrdinku - pro ty, co ti to žerou. Já fakt ne.
říjen 23, 2009 15:46
... : Sandra.
NČ má pravdu, první dojem je nejdůležitější. Tím si člověk druhého zařadí do určité škatulky a pak je hrozně těžké se z té škatulky vymanit.
Alenka má také pravdu, v dlouhodobém partnerském vztahu už se skutečně hledí na jiné věci, než na to, jestli je žena s, nebo bez (make-upusmilies/smiley.gif Akorát ty svoje příspěvky asi napsala do špatné diskuze, protože tady se o vztahu po x letech nemluvilo.
A mia umí krásně veršovat:-)
říjen 23, 2009 15:51
Krakonoši, : Béda Traktorista.
tipnul bych, že argument pro koupi pořádnýho batohu (žádný mrtvý tetiny) bude nejspíš ten, že je zbytečně drahej a chudá důchodkyně s dvěma brigádama na něho nemá prachy.

Pro Alču - chtěla jsi řešení, tady je. Jednoduchý. Popros svý syny, aby ti ten velkej nákup na 14 dní dovezli oni. Jsou mladý, bezdětní, takže čas si určo najdou, tobě to pomůže a oni pro sebe udělaj dobrej skutek. Když vezmou ten BATOH na záda oni, tak to ani neucítěj. Neříkej, že by to pro svou maminku neudělali. Už jen kvůlivá těm snězenejm bonboškám by mohli. smilies/wink.gif Nebo kvůlivá těm 9 kg bramborovýho salátu. Viď že jo?
říjen 23, 2009 15:54
Vy se tu zaobíráte takovými přízemními věcmi : strejda
jako je žrádlo, nevěra a exkrementy a vědci zatím vynalezli způsob, jak lze skladovat světlo. To je bomba...To je panečku téma Té. smilies/wink.gif
říjen 23, 2009 15:54
tak - pominu-li, že se tu krafe pod článkem o seznámení - : ivanka
tak pokud vím, A.B. snad už napsala, že -
- je jí šedesát
- je v penzi
- chodí při tom do práce
- má sedmdesátiletého manžela
- manžel nemůže nic, jelikož je nemocnej
- Alena vláčí nákupy, pak všechno vaří
- Alena je má v batohu - to už taky někde psala Rýbrcoule!
- Alena se stará o hejno koček a psa
- zvládne pracovat, nakupovat, vařit, mejt nádobí, uklízet doma
- synové jsou velice hodní, jeden bydlí v Praze - ale nakoupit jí jednou za čas ovšem nemůže ani jeden (to fakt nechápu, i když nemá auto, tak proč si to auto jednou za čas nepůjčí od Aleninýho manžela, že by to tedy s mámou objel a udělal jim velký nákup????)

A ještě Ale na zvládne psát na Kudlanku. No - není prostě báječná?
Akorát nechápu, proč se neřídí radama, které tak ráda a s chutí šíří.
říjen 23, 2009 16:04
Dobrá, zpět k thématu: : Krakonoš
Znám několik skvělejch a dlouholetejch párů, co se seznámily na internetovejch seznamkách, takže těžko tuhle formu předem zatracovat. Když někdo nemá jinou možnost vůbec potkat někoho nezadanýho, proč to nezkusit tudy. Jak pravil enčé, jde prostě vo to nějak zařídit ten provní kontakt, dál už je to stejně na přírodě, hormónech a chémii. smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 23, 2009 16:32
které rady máš na mysli? : alena Bodka
smilies/smiley.gif
říjen 23, 2009 17:37
nono, co jste se do Aleny tak obuli? : bb2
Jasně, jede jede jako mašinka o něčem trochu jiném pod debatou o seznámení, ale kvůli tomu nemusíš Krakonoši zpochybňovat její situaci. Ona si tu, pokud si pamatuju, nestěžuje jak trpí, nebo snad to, že jí není do skoku a normálně to sdělí, považuješ za trpitelský stěžování? Ani si nepamatuju, že by vyžadovala, nějak si vynucovala něčí obdiv k hrdince nebo něčí soucit. Nemůžeš vzít prostě na vědomí to, co sděluje, jako fakt? Vážně se domníváš, že VŽDY VŠECHNO ZA VŠECH OKOLNOSTÍ lze řešit, změnit, a to tak, že k lepšímu?

Pokud vím, svůj byt v Praze nechala Alena synům. Nijak si na to nestěžovala, prostě to sdělila. Nechala jim ho poté, co se v téměř 50 letech provdala a odstěhovala k manželovi, který holt shodou okolností bydlel na vsi a holt se jí ho v jeho 61 letech nepodařilo vyrvat z jeho bytu a přestěhovat ho na Kampu. Holt z lásky úcty a respektu udělala ona v tomto ústupek, který možná tehdy ani nevnímala jako ústupek, a začala tam žít místo toho, aby ho hnala na starý kolena do Prahy (a své syny na ubytovynu). Asi všechny tři chlapy tak nějak měla ráda, že to udělala. Divné, že?

Že si v 60 nepořídí na hypotéku byt ve městě, poté, co přesvědčí manžela ke stáří v Praze a za úžasnou cenu prodá byt ve venkovské bytovce, je opravdu nepochopitelné. Taková nezodpovědnost. V bance by jí a manželovi jistě rádi vyšli vstříc a ona by si šmahem našla k důchodu a přivýdlěku druhé zaměstnání.

Že si v 50 neudělala řidičák a následně na leasing nepořídila auto je též s podivem. Vždyť co jí doprdele brání mít ještě třetí zaměstnání? Vždyť má důchod, přivýdělek k němu, druhé zaměstnání (na hypotéku), no tak by sfoukla ještě ten leasing.

Že jí bezohledný syn nenakoupí? A to víme jak? Nevíme, ale si to hbitě domyslíme! Protože když táhla metrák masa na segedýn, znamená to, že syn je sobeckej hajzl, co nevytušil, že matka bude vařit segedýn a nenakoupil a neodvezl jí to maso sám!

Jo, Alena smotala hrušky s jablkama, pokud jde o první seznamovací kontakt a život vdané ženy. Ale vy jste smotaly hrušky Alenina života s jablkama vašich představ o tom, co je v 60 a 71 letech, se zdravotním omezením (co vím, tak i Alena je nemocná) reálné.

říjen 23, 2009 23:22
... : bb2
teda, smotali, tentokrát ony i oni
říjen 23, 2009 23:24
podobně tohle: : bb2
protože jim vyhovujou za parťáky jeden dvounohej bezmozkovej vykonavatel strohejch povelů, dvě čuby a deset koček.

Proč zase až takhle? Kde bereš tu troufalost takhle hodnotit? Teda možná znáš jejího muže osobně a víš že to tak je, pak beru zpět, ale nějak o tom pochybuju. A odsud z Kudlanky víme jen to, že je mu 71, je dost těžce marod, je nebo byl to vyhledávaný právník a má rád Aleny domácí kuchyni.

Teda pardon pánové a dámy, co jste vyrostli v rodinách, kde matky tančily po večeři swing a pily long drink, neb uvařil manžel nebo nakoupil cestou z práce, poté co vyzvedl prádlo z čistírny, děti z družiny a manželku z kosmetického salonu.
Já vyrostla v poměrně pokrokové rodině kde táta přebíral normálně minimálně půl práce a zastal i jiné, už jsem to tu kolikrát psala, a máma byla dáma, ale obraz matky s nákupní taškou, v domácím obleku nad kastrolem se segedýnem nebo v teplákách u kýble s hadrem znám dost dobře, stejně tak tátu libujícího si nad talířem se svíčkovou a nijak se to nevylučovalo s kanastovýma středama, divadelníma čtvrtkama, jazzovýma sešlostma na chalupě a přitom venčili psy a na chalupě v montérkách nahazovali fasádu.
Řekla bych, že tak žila většina rodičů dnešních zde diskutujících.
Ale jak jsem psala, čí matka jen v mejkapu tančila swing a pila long drink, a byla to zkrátka čupr sexy kočka a táta po ní jen házel očka, tomu se omlouvám...
říjen 23, 2009 23:35
čili, : bb2
snad jste pochopili, že tím vším jsem chtěla říct, že Alena, ať se to vám jeví jakkoli, v podstatě dělá vše proto, aby své blízké potěšila - nezatěžuje manžela něčím, co zvládne sama, protože myslí na jeho srdce. Nezatěžuje syny nákupy, pokud ten nákup zvládne odnést sama. Uvaří jim to, co mají rádi. To neznamená, že dělá jen tohle a její život je jen o bůčku a knedlíkách.
Až vám bude 60, 70, budete asi rádi, když budete mít někoho takového vedle sebe, ne? Oceníte, když se tomu někdo bude pochechtávat, protože jediný důležitý na čem kvalitní partnerství po 70tce stojí je mejkap, parfém a večeře z papíru z čínskýho bistra...?
říjen 23, 2009 23:51
bb : Kamila
též jsem se obula, přiznávám. Ovšem neříkej mi, že taková bystrá ženská jako ty nevíš proč! Že to někteří přehnali, je zjevné, to ano...
Ale jinak - jde o článek o seznámení a tam jsou zkrátka řeči o tančení u plotny poněkud mimo. Nejde o dlouhodobé partnerství, jde o seznámení, jak zaujmout - igelitkou se masem na segedín asi ne smilies/smiley.gif
Ale já věřím, že ti to je jasné, jen se zastáváš Aleny, která sice vždycky jede po svý vyznačený a předem zvolený trase, ale jinak - když tu nejni, tak tu je skoro až nuda smilies/grin.gif
říjen 24, 2009 08:03
bb ahoj, : Iris
jsi fajn, že ses zastala Aleny, neodhodlala jsem se k tomu dosud a teď čtu přesně to, co bych chtěla také říct, jenom by mi tak hezky nešla slova.
Navíc - Alena dělá čest svému titulu "Kudlanka" ne? Pokud přehání, já to vnímám povětšinou jako nadsázku, není třeba to brát smrtelně vážně a téměř urážet kvalitní chytrou a pracovitou ženskou v letech.
Myslím, že po předem vyznačené a zvolené trase tu jede většina lidí, skoro se dá předpokládat, kdo v které debatě a jak zareaguje, ne?

říjen 24, 2009 08:54
Mi je Alča sympatická, často se u jejích komentářů : Eva
velmi bavím, nemůžu ale říci, že bych vždy souhlasila smilies/wink.gifA ani o to vůbec nejde.
Jediné, co mi přijde tuze nešťastné je, že 60 letá paní, pohybující se s hůlkou, NEZAÚKOLUJE!!!! své netintítkovské syny, aby si půjčili manželovo auto a 1x za měsíc jí dovezli těžký nákup (rýži, mouky, brambory, základní maso, prací prášek atd.) To je v úplném rozporu s jejími radami ohledně mužů, že je třeba je stále ZAÚKOLOVÁVAT.
říjen 24, 2009 09:34
No, tawk to jste se měli obout spíš do Nýčeho : alena puntíkovaná
neboť vám přijde normální, že nazval slšnou a pořádkumilovnou ženu služkou a šmudlou?Evo, moji synové, nejsou mkoji manželé - ty budou zaúkolovávat jejich ženy. A pokud mají roupy a ohlížení se po ženách, tak to je jedině dobře, neb na vnoučátka již dlouho čekám. Ženatého - tedy toho svého - úkolovati nutno, neboť jinak má roupy a chce ochutnat "jiné masíčko" - neboť každá žena má jinou chuť, jak nám tu tvrdí strejda. Oni by si to auto i půjčili, ale nějak ani jeden z nich nemá řidičák - já taky ne....nějak jsme měli jiné priority. Můj muž má stařičkou škodovku, která drží pohromadě na čestné slovo...takže bůhví jak by to dopadlo, kdyby jim to auto fakt půjčil. aqni jeden z nás není automechanik. akže k původnímu tématu, opaklkiže se chcete seznámit s Nýčem, tak v absolutním bordelu, ovšem v nóbl oděvu a navoněná a jinak přikrášlená mu pak podat suchou brznu a neumytoun sklenici vody. Ten chleba by si musel přinést sám,přece nebudete chodit po ulici s igelitkou jako nějaká šmudla. Takže neváhejte - ruka Nýčeho je stále volná - a jsem přesvědčená, že ještě dlouho bude. smilies/cheesy.gif
říjen 24, 2009 10:47
Kamilo :-) : bb2
tvoje obutí jsou vždycky z nejmírnějších, máš dar, narozdíl ode mne, říct málo slovy svůj názor i nesouhlasný, a přitom mírně. Jak píšeš, měla jsem na mysli spíš jiné, citované.
říjen 24, 2009 11:36
Iris, no právě. : bb2
Nečiní mi potíže se tu s Alenou dohadovat o něčem hnedle do krve i zostra. Ale o něčem - o názoru, o pohledu na věc. Nebudu zpochybňovat lidi a jevy z jejího života, natož se pokoušet je zesměšňovat. Zaprvé mi to nepřísluší, a nikomu z internetu kdo s Alenou její soukromí nesdílí, zadruhé by to byla podpásovka - kopanec za to, že odhalí něco ze svého soukromí. Každý nějak žijeme a když bude chtít Alena diskutovat o svých synech, manželovi nebo o tom, jak vaří guláš, tak nám dá určitě vědět :-)
říjen 24, 2009 11:42
Iris, : bb2
to proto,že sis neposílala ty zamilované smsky. Kdybys u trafiky zakoupila druhou simku, u kadeřnice neztrácela čas marným dumáním co on s ní kde dělá, a místo toho sis poslala dvacet třicet smsek, bylo by to v suchu. Až by se mihnul záletník doma, určitě by zíral až bys mu začala předčítat ty smsky z mobilu. Myslím, že by se mu velmi ulevilo a celý šťastný, že tě má z krku (teď když máš taky amanta), by odcválal radostně vstříc novým zítřkům. A jí by pak vykládal, jak je jeho žena trapná, když mu to ještě hrdě ukazuje a že jestli si doteď něco vyčítal, tak odteď už nemusí.

říjen 24, 2009 11:57
a, chyba : bb2
to patřilo sice Iris, ale pod jiný článek - pod ten o nevěrné Karlovo manželce. Tak to tam aspoň zkopíruju.
říjen 24, 2009 11:59
bíbí : Kamila
to mi nedělej smilies/smiley.gif normálně se v duchu dmu pýchou. Jsem totiž založením zbrklá a cholerická - takže tvoje hodnocení mi říká, že člověk na sobě přeci jen může aspoň trochu zapracovat.
říjen 24, 2009 12:03
bb : Iris
smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif.....docela si holka i dělám výčitky, že jsem manželovi trochu takto nepomohla, trochu ulevit by potřeboval chudák, nějaký pořádný důvod, proč mne zatratit a z něčeho obvinit smilies/wink.gif Jasně, přeháníme, ale ta představa mne pobavila. Co bych si tak asi peprného napsala, haha smilies/wink.gif
říjen 24, 2009 12:05
bb : Iris
už jsem se pod Karla dostala a odpověděla podobně.A protože běhám po obou debatách, vůbec mě nenapadlo, že jde o chybu a přesně jsem věděla, cos mi chtěla naznačit. smilies/wink.gif
říjen 24, 2009 12:13
Aleno : Kamila
ty bereš chlapy na prvním rande domů? Já ne... a vo tom tu šla řeč. Źe je později třeba chlapa oslnit něčím víc než jen luzným zjevem je jasné. Pokud už to nechápeš takto polopaticky, tak to - jako obvykle - vzdávám...
říjen 24, 2009 12:13
tak když tu jste u toho "zastávání se" - : d@niela
a já se teprve před chvílí vzbudila (teď je tu 7,21), tak se musím zas zastat NČ. On je totiž přesně ten "sám si vaří,sám si pere" - u něj doma by se dalo jíst se země za skříněma, vařit umí skvostně, v podstatě u něj neplatí "ženská práce, mužská práce". Prostě zvládá to všechno tak nějak mimoděk a velmi dobře. Co já vím, tak se staral nonstop minimálně o dvě rodiny (o maminku a to tak, že před ním hluboce smekám, kdykoliv potřeboval někdo z velkejch dětí, jakbysmet o vnoučata, kvůli kterým se může přetrhnout - no, a pochopitelně o sebe a svou milovanou přítulku. Což je mj. kočka non plus ultra, která si na sobě dává záležet a rozhodně taky není líná). Prostě žižkouckej Pepík hledal, vybíral - až našel tu pravou, no. Tak nějak je spokojenej, tak trochu smilies/smiley.gif)))
Asi proto tolik remcá, protože ví, že když se chce, tak všechno zvládnout jde. Jen to je někdy setsakra těžký a poručit musí člověk především sám sobě.
Ježíš, ten mě seřve, že tu o něm mluvím :-))) - ale mě to bolet nebude, páč sem daleko.
smilies/wink.gif
říjen 24, 2009 13:28
no, : bb2
ale nikdo se tu netrefoval do NČ že je šmudla a nestará se o rodinu, ne?

Jinými slovy - postupovat Alena jako NČ, tak teď, na to, co jsi o NČ v dobrém prozradila:-) by zareagovala něčím ve smyslu, že jeho děti,rodiče jsou, byli neschopní, líní apod., když to nezvládali...což by samo byl nesmysl. Ale tak nějak o jejím muži a dětech se tu psalo, a proto jsem psala co jsem psala, víš?
říjen 24, 2009 13:34
ale bíbí, chraň pámbu, : d@niela
já ho nijak nehájim, snad jen trošku omlouvám jeho občasnou děsnou hubatost.
Alena je náš maskot, tu přeci nikdo nedá... Občas někoho naštve, páč jede po svý koleji a nekouká vpravo, vlevo. Ale mám ráda všechny :-). Páč každej sme nějakej a bejt všichni na jedno brdo, bylo by to děsný. proto taky sem ráda za lidi "ze všech pólů" - protože pak si ti tazatelé mohou udělat obrázek, jak je bude v reálu brát veřejnost. Někdo dobře, někdo hůř. Tady si to můžou vyzkoušit nanečisto... A tak sem ráda i za typy druhu Milana, Hildy, atd. už si se svou sklerózou na další ani nevzpomínám...
A ještě víc jsem ráda, když pak dostanu nějakej e-mail, že díky i třebas jen přečtení podobných příběhů si někdo dokázal poradit.
Ohledně toho radění: někdy mě až chytá fantas, co lidí NEZVLÁDNE dát pár slov do vyhledávače... A hned by měli na všechny svoje potíže plno rad - a od fundovaných odborníkůch... :-)))
Tak a du si vypít stydnoucí kafe.
Dneska snad už vylezu ven, budu fotit fotit fotit a pak vám všem napíšu nejčerstvější dojmy.
říjen 24, 2009 13:44
... : Iris
Je to fajn, že NČ našel tu pravou přítulnou kočičku, tu pravou a nejlepší. Skutečně upřímně je mu přáno.
Jen doufám, že ho tahle dáma jednou nepošle k šípku s tím, že se zase on chová příliš jako služka, pradlena,kuchta, šmudla, rohožka a zoufalec - to používám jenom jeho vlastní slova z předešlých příspěvků, použil jich ještě více, řekla bych že i trochu urážlivých na adresu nás obyčejných žen, které třeba nejsme přímo Ženy non plus ultra, ale jako manželky nevybočujeme z normálu.

Je to myslím často podpásovka, když si myslíš, že vztah klape a kromě toho, že se snažíš pro něj dobře vypadat se i snažíš mu dělat z lásky pomyšlení - a je to stejně špatně a ten druhý si vymyslí nějaký příšerný důvod k rozchodu.Jako že se chováš moc vstřícně a plazíš se mu kolem nohou a taháš nákupy v igelitce.

Takže kromě ženských, které NEUMÍ doma udržet pořádek, klid, postarat se o děti, uvařit a uklidit jsou ženy, které pořád prý JEN perou, uklízí, drhnou, vaří, mají nasazené blbé ksichty a příliš chlapům visí na krku.

Mně je snad nakonec nejlíp samotné, jak tak zjišťuji, jak se proboha těm chlapům jen zavděčit, když máš na to pochopení jen bídných pár let života a od narození nejsi hotová bestie?
říjen 24, 2009 14:03
Hele Danielo... : alena puntíkovaná
a jak von ty nákupyvůbec tahal...no přece nešel po Žižkově jako bezdomovec s igelitkou....a dlaždičky v koupelně šůruje ve smokingu?Ale bacha, aby zas v očích té své kočky pak nevypadal jako sluha.Jinak samozřejměš nezvu pána na prvním randeti domů....ale to poslední první jsem měla před třinácti lety. Alůer jak takovej Nýče pak pozná, jestli nejsem šmudla a služka a jestli doma nedejbože nemeju podlahu nebo vokna?
říjen 24, 2009 14:18
Taky jsem si do Alči mírně rejpla. A ještě k tomu napíšu něco. : Myška
Jsem asi o trošičku starší než její synové, mojí mamince je 64 let. Nedokážu si představit, že bych ji nechala tahat těžké nákupy, notabene, kdyby byla nemocná. Ale je Alčina věc, jak to má se svými nejbližšími vyřešené, je fakt, že na to si nestěžovala. A někdy si člověk raději pomůže sám, než se doprošovat a čekat, až bude mít oslovený pomocník čas. Alčo, tak všechno dobrý, jo...
Danielo - fakt je NČ takový dokonalý superman?
říjen 24, 2009 19:51
no, kdyby se tý jehonjakožto šmudla a slouha enčé nelíbil, tak mu posílám jinou krásnou kočku : alena puntíkovaná

říjen 24, 2009 20:52
Myško, : alena puntíkovaná
nmoje děti jsou dospělé a mají své životy a své domácnosti. Fakt je, že když jsem byla po opraci a nemohla jsem chodit, tak si mě vzali k sobě a vzorově se o mě starali. Jinak já nemíbním jejichn laskavostí nadužívat, stačí mi darovanej /a zdarma opravovanej/ počítač, velká televize a dývýdýčko. Jinak i oni jsou rádi, když tam občas zajdu a krásně si rozumíme...nebylo by tomu tak, kdybych je otravovala s každou pitomostí. Nevím nikdy dopředu, co mě kdy ještě potká a kdy je budu ještě zatraceně potřebovat. Můj muž je hodnej, ale je to mužskej a samosebou očekává, že budu já skákat kolem něho. Jak je v této zemi zvykem.
říjen 24, 2009 21:00
Myško, : d@niela
pochopitelně že má svý "masařky" - páč o mouchách bych ani nemluvila... smilies/grin.gif Ale posuzuju ho podle toho, jak se chová k těm svejm. A to je přesně tak, jak jsem napsala. A tak jsem víceméně tolerovala, když se tu někdy až "přehvězdičkovaně" vyjadřoval. Brala jsem to, že je to pro něj jakési "upouštění ventilu, vnitřního přetlaku". Protože byly doby, kdy jsem si říkala, že to prostě ani není v silách jednoho člověka vydržet... Však se i na určitou dobu odmlčel...

Největší legrace je, že tenhle chlap, co tady občas je až na zboulování, je ve skutečnosti pravej "gentleman ze staré školy", snad jen někdy až moc úzkostlivej, aby všechno bylo tak, jak to být má.

Mj. vzhledem k tomu, že mám tu úžasnou výsadu, že plno z vás (ó, jak sem moc ráda!) znám osobně, tak můžu říct, že fakt někdy je "internetovej" člověk dost odlišnej od skutečnýho, a to v obou směrech - to mi věřte...

říjen 24, 2009 21:56
Daniel : bb2
Nějak tak, nebo spíš přesně tak, jak to vysvětluješ, jsem to brala pokud se navážel do mně nebo do jiných, řekněme mně věkově bližších. Ale tentokrát šlo o 1) dámu starší než je on sám, 2) Alenu :-), a tak se mi to zdálo poněkud moc.
Krakonoš mě překvapil, ale říkám si, že má za sebou taky leccos, co ho možná zocelilo natolik, že je občas kalený i k druhým:-)
říjen 24, 2009 22:15
A teď mi ještě Danielo vysvětli, : alena puntíkovaná
proč se ten úžasnej gentleman, kterej má zaručeně gentlemanství v krvi, jako gentleman nechová - není on schizofrenik?
říjen 24, 2009 22:39
Danielo, díky tomu, že se naživo s NČ neznáme, můžu hodnotit jen jeho projev zde, na Kudle. : Myška
A gentlemanský mi nepřipadá ani trochu. A to nejen v tomto případě.
říjen 24, 2009 22:52
jestli on nemá natudovanej : alena puntíkovaná
ten plátek od toho Milana a nesnaží se ho uvést do praxe smilies/grin.gif
říjen 24, 2009 23:05
Ale bíbí, : Krakonoš
Alenka nepotřebuje advokátku, Alenka má neustále taseno, vždycky včas vyměněnej zásobník a pálí a pálí, kam se hrabe sedum statečnejch - to je evidentně v pořádku. Když jí to někdo nebaští, tak nastoupíš ty? Kdybych tady já kopal kolem sebe - a hlavně do ženskejch - jako to dělá vona, už bych byl dávno ustřiženej, umlácenej čepiceme nebo uklovanej - a podotýkám, že právem, já bych si vživotě nedovolil paušálně vo ženskejch říct 10% toho hnusu, co používá naše dáma. Ale chceš-li, klidně se za ni bij. Jenže používáš velmi účelový až demagogický argumenty:

1. ano, všechno a za všech okolností se dá změnit klepšímu, minimálně změnou přístupu k neřešitelnýmu. Úplně každá životní situace, včetně těch nejextrémnějších, jako je umírání šestnáctiletýho syna na rakovinu (rodina mých přátel) má víc možností, jak na ni zareagujeme, jak ji prožijeme. A ty možnosti, ty si volíme, narozdíl vod toho faktu, že ten kluk umře - ten nemáme šanci nijak zvrátit, tedy "pořešit".

2. Není jenom volba "Praha, nebo prd*l bez vobchodu" Takže je určitě řešitelný najít jinou pr*el, kde aspoň vobchod se základním zbožím funguje. Fakt, věř mi, nežijem všichni v Praze a přesto žijem v pohodě. Já žiju v pr*elích do 2000 obyvatel celej svůj život. Dycky se slušným krámem. Na takovou změnu nebude počítám hypotéka nutná.

3. Se mnou si dělala řidičák 65 letá babka. U nás na vsi a i na jinejch vsích znám dost babek, co říděj stodvácu. Na to fakt nejni nutnej lýzink a třetí zaměstnání, (pominu-li idiotskej zákon platící vod letoška, kterej koupi takovýho vozidla nechutně prodražuje.)

4. Tahání tašek je blbost, když existujou batohy. Batohy, slušný a pohodlný, existujou na našem trhu už cca 25 let. Takže pro mě je tahání tašek naprosto nepochopitelnej a masochistickej sport, tudíž tahačky tašek nemám potřebu litovat, jako nemám potřebu litovat týpky, co si ze svejch důchodů kupujou už šestou sadu fakt světovejch hrnců a zaručeně bezroztočovejch dek.

5. Já vosobně jsem nikde nic nepsal vo synovi hajzlovi. Jestliže ovšem Alena jezdí nakupovat rohlíky do Prahy, znamená to, že je vod prahy kousek, teda i vod svobodnýho dospělýho syna kousek. Pokud je pro moji matku, která bydlí kousek vode mě, problém udělat tejdenní nákup, páč ho neunese, a já sem svobodnej bezdětnej, tudíž mám fakt dost času i prachů, tak jí jednou za tejden nakoupím. Aby, dyž už do tý Prahy musí, aby táhla fakt jen ty rohliky. Ale to samozřejmě předpokládá, že spolu komunikujeme, že se moje máma nebojí mě vo to třeba poprosit, protože fakt nemůžu tušit, kdy bude vařit segedýn. smilies/wink.gif

6. A vůbec, nepřesvědčíš mě vo tom, že nejni nejpravdivější ta krásná životní moudrost:
Jaký si to uděláš, takový to máš.
říjen 24, 2009 23:53
Krakonoši, : bb2
nenastoupila jsem proto, že Aleně někdo něco nebaštil, ohradila jsem se proti tomu, že se tu několik lidí naváželo do jejího soukromí.

K hnusům Alenou napsaným na adresu mužů se často vyjadřuju, nemám stejný náhled a nemám problém jí to jasně sdělit.

Věz, a věř, že kdyby se Alena podobným způsobem navážela do tvého (nč,strejdovo...) soukromí, a já to četla, ozvu se taky a nebudu ji šetřit:-)

A teď k tvým očíslovaným bodům:-) :

1. Ano, souhlasím.
A jak víš, že její současný život není výsledkem jejího snažení o lepší příští? Potom, co byla vdovou, samoživitelkou, podváděnou manželkou...?

Podle toho, co píše (neznám ji osobně), má práci co ji baví a umožní Aleně zaplatit si něco nadstandardu, který by si z důchodu nezaplatila.
Má partnera - dobrého člověka, hodného manžela.
Má dva zdravé syny, ze kterých se vyklubali samostatní, soběstační chlapi, co si dávno vydělávají, s mámou se normálně stýkají, opraví jí počítač, koupí novou televizi a v nemoci se o mámu perfektně postarali.
Má kamarádky.
Má možnost, a využívá ji, dělat pár věcí co jí baví, čili pěstovat ve svých 60 letech koníčky - internet, filmy, knihy.
Má svoje zvířata, co ji potěší a rozptýlí, pokud zrovna nemá nejlepší den.

To, že občas trošku zabrblá, neznamená, že je nespokojená se svým životem. Podle mě je vcelku velmi spokojená. To že se zmínila o tom, jak táhla tašku masa, nic neznamená, podle mne. Pro vás to je stěžování si na život.. Ty možná nikde nebrbláš, nepostěžuješ si že máš den blbec, no ale mohl bys aspoň připustit, že za 20 let se to může změnit, že si cestou do práce, o francouzských holích, taky třeba zabrbleš:-) Považuju se za šťastného člověka, občas se přesto zhoupnu někam dolů. Počítám, že to tak bude i za 20 let.

To je jako kdybych napsala "to je děsný počasí, prší a namrzá to, fuj", a bude mi doporučeno, ať si nestěžuju a něco s tím udělám, např. se přestěhuju do Thajska.

2) prdel bez obchodu: to je totéž. Ty možná jsi spokojený absolutně se vším, co a jak se v tvém životě děje, a vůbec nic bys na tom neměnil. Ty i partnerka jste spokojeni ve střediskové obci a to úplně stejnou měrou. Paráda, máte štěstí.
No ale jsou páry, kde nejsou oba absolutně stejně spokojení se vším, co se týká jejich životů, a tak každý v něčem trošku ustoupí ze svých představ o ideálu, a jsou spokojení i tak, jen si občas na ten prvek, co jim tu idylku trochu kazí, zabrblají.
Alena by ráda bydlela ve městě v dosahu práce, obchodů a lékařů. Jenže její muž, kterého si zamilovala, se na stáří nechtěl a nechce stěhovat do jiné, o něco větší prdelky, nechce tam shánět byt v bytovce za 200 tisíc, ani polorozpadlou chalupu za 450 tisíc. A tak žijou kde žijou, jsou spolu rádi a spokojení, a ona občas zabrblá, že by radši bydlela ve městě.

3. Idiotské zákony bohužel platí,takže ta 120ka ve velmi dobrém stavu, aby ji nenechala o půlnoci po práci stát na silnici v polích, se zákonným pojištěním, ji na 25 tisíc vyjde. K tomu 6500 autoškola. Připusťme, že skutečně jsou někteří důchodci tak nemožní, že nemají bídných 32 tisíc navíc. Připusťme, že jsou ženy 60 a starší, které si netroufnou s mokrým řidičákem drandit do Prahy a v noci ze šichty v recepci hotelu zpět.
A připusťme konečně, že jsou takové důchodkyně, které to nežere ani způlky tak, jako některé krakonoše:-) jen si dovolí ten přepych, že tyhle výše uvedené skutečnosti zmíní. Zmíní, jako vysvětlení, nic víc.
Ještě bych jí mohla poradit, ať vyloupí banku a bude mít jak na nové auto, tak na řidiče k němu. Protože když se chce, všechno jde. :-)

4. Ad batoh - ano. Bylo by přijatelnější, kdyby napsala Já kráva táhla batoh masa...?:-) Alena totiž nevyžadovala politování za tahání tašky, chtěla jen vypíchnout kontrast mezi vařením segedýnu k večeři a ovoněním se parfémem místo večeře, kterýžto způsob večeře ocení muži jen někdy, někdy dají přednost segedýnu :-)

5. Nevím, třeba jí syn týdenní nákup udělá. Jak víš ty, že ne? Podle masa na segedýn? Nojo, tak to se přihodí i mně, a to na nákupy zásob sakra nerada a sakra si je plánuju, dokonce jsem si kvůli tomu pořídila obří lednici a mrazák, abych mohla nakupovat proviant jen občas. A stejně občas dostanu chuť něco uvařit na co nemám suroviny, a tak nakoupím, a protože o tom nikomu neřeknu, jelikož třeba vím, že mají přednášky/práci/trénink/rande, tak pak táhnu igelitku (!) zeleniny, masa.

6. O ničem takovém jsem tě nepřesvědčovala. Je to mé životní motto. Jen si připouštím, že každý má své hranice toho, co obnáší "jaký si to uděláš", které si třeba i sám dobrovolně nastaví, protože mu za to někdo jiný (Aleně manžel, synové, zvířata....) stojí.

Hele, takhle plkat bychom mohli dokola. Nic v tom, co jsem psala, proti tobě není, jen se holt nedívám na Alenu jako na permanentní stěžovačku trpitelku. A dost mi vadilo, když se tu její synové, o kterých většina ví asi tolik co já, a její manžel, o kterém platí totéž, přetřásali tím způsobem, o kterém jsem psala. Toť vše.
Až se Alena zase pustí do ringu se všemi chlapy světa, klidně jí povím svoje.

Dobrou noc:-)
říjen 25, 2009 01:37
Jaké hnusy jsem tu o chlapech psala : alena puntíkovaná
- no, že jsou opožděný - to ví každý, kdo má doma miminka. Nakonec, porovnáme-li vajíčko se spermiíí není co řešit.Vajíčko lze oplodnit jakoukoli buňkou z magtčina těla - a taky se to už udělalo - viz ovce Dolly, no a co jako můžete dělat se spermií, že. Nově narození chlapečkové jsou křehčí, náchylnější k chorobám, mají větší úmrtnost. Ve škole mají holčičky obecně lepší výsledky, dřív chodí, dřív mluví...a nesnaží se neustále spáchat sebevraždu, jako chlapečkové.....a takhle to jde s nimi celý život. A s tou chápavostí - no škoda mluvit. Sama vidíš Bíbí, jak to dopadá, když se jim snažíš něco vysvětlit. A to se snažíš hodně - hele nevedeš ty taky proti nim válku? Tohle mě totiž fakt rozesmálo. Jak říkala Stella Zázvorková blahé paměti :"Krmte ty bestie a uchvalte je k smrti" - neboť cokoli jiného budou oni považovat za vyhlášení války. Protože oni musej bojovat a bojovat a bojovat - a pokud žádná válka není, tak si ji vymyslej. Jinak moje děti pracujou a fakt nemaj čas lítat po nákupech, kdykoli já si vzpomenu. Jinak včera jsem jela do Prahy a místo nákupu jsem si koupila parfém. Už se těším, jak bude můj muž nadšenej, až mu za chvilku místo snídaně natočím vodu a projde se kol něj ovoněná parfémem.Popíšu vám, jak to fungovalo. Jinak pánové - budete mít Pepína na svědomí...počítám, že mi přispějete na pohřeb.
říjen 25, 2009 05:00
... : mia
Kudlanku mám ráda a chodím se sem odreagovat. Na Alču mám názor asi takový - cením si na ní její skromnosti. Je to taková malá velká žena. Má opravdu obdivuhodné jazykové znalosti a přitom jsem nezaznamenala, že by se tu tím někdy tzv. usírala /omlouvám se za výraz/. Když jsem jí vysekla poklonu, tak se spíš ještě styděla, že vlastně není co chválit a ono je! Většinou jako samouk dokázala nalít do hlavy znalosti hodné tlumočnice. Život rozhodně lehký neměla, asi opravdu občas nebylo co do huby. A když pak konečně našla životní lásku a někoho, kdo ji dokázal zkrotit /což si neumím představit smilies/grin.gif/, tak to nevydrželo dlouho. Tak jí přeju, že má teď svého dědu, o kterém si myslím, že musí mít svatozář a moc jí ho přeju. A nedivím se, že si ho považuje a vaří mu. A dokážu si představit i její kluky, jak vezmou tu svojí mámu, co má trochu duši dítěte, kolem krku a poškrtí jí. Protože jen oni ví, jak to ve skutečnosti bylo a co obětí musela máma přinést, aby je uživila. A že ten vrh nábytkem byl vlastně tak nějak z bezradnosti smilies/wink.gif Co se týče Alči navážení do mužů, neberu ho ani trochu vážně, protože kdyby byli tak hrozní, Alča by se určitě opakovaně nevdala. smilies/wink.gif Abych jen nechválila, samozřejmě, že mě taky občas vytočí svou řekněme přemrštěností, ale já jí dokážu myslím si dát najevo, že už jsme dávno dospělí a určté věci už se k nám nehodí. A ona je velmi inteligentní a hned pozná, že přestřelila. Je jí přes šedesát, vitalitu jí můžeme závidět. Takže tak ji asi vidím já. Třeba je úplně jiná nevím, neznám ji osobně, takhle si ji přestavuji. Ale je to až tak důležité? Kudla je někdy pro zábavu, někdy na vážno, někdy napůl... Dík za ní.
říjen 25, 2009 07:18
... : mia
malý dodatek a rozhodně ho neberte jako rýpnutí - za větu ....občas nebylo co do huby patří ještě - i když 9 kg bramborového salátu by tomu nenapovídalo smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 25, 2009 07:35
na Vánoce bylo co do huby vždycky : alena puntíkovaná
kdybych měla svého bývalého zabít, vykuchat a naporcovat na řízky - což on zatraceně dobře věděl. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 25, 2009 08:57
No, jedinej, kdo tady vede svatou válku proti vopačnýmu pohlaví, : Krakonoš
jsy ty, milá kopretinko putníkatá. Takže není třeba nikoho dalšího, kdo by si nějakou válku vymejšlel. Děláš přesně to samý, co autoři těch různejch "chlapáckejch" webů. Úplně přesně - do puntíku. A tím zde končím, nemám co dodat.
P.S. Já Alenku vidím tak, jak se tu prezentuje. Neboli opět - jaký si to udělala, takový to má, evidentně tak vnímaná bejt chce smilies/wink.gif.
říjen 25, 2009 11:42
a co jako konkrétně dělám? : alena puntíkovaná
usiluju t snad o život?
říjen 25, 2009 15:13
V životě jsem žádnýmu chlapovi nezkřivila vlásek : alena puntíkovaná
a to, že říkám, co si o nich myslím...na to mám přece právo, ne? Je demokracie...no a jestli se ti to milý Krakonoši nelíbí, tak to prostě nečti.Zatím jste mě ani jeden nepřesvědčil, že pravdu nemám.
říjen 25, 2009 15:19
Nebo vy si snad pánové : alena puntíkovaná
berete servítky?
říjen 25, 2009 15:20
Alčo, Alčo, : erika
Jinak včera jsem jela do Prahy a místo nákupu jsem si koupila parfém. Už se těším, jak bude můj muž nadšenej, až mu za chvilku místo snídaně natočím vodu a projde se kol něj ovoněná parfémem.Popíšu vám, jak to fungovalo.

nenapínej - jak to dopadlo??? smilies/grin.gif
říjen 25, 2009 15:21
nijak : alena puntíkovaná
von má rýmu jak blázen a nic necejtil, tak jsem mu uvařila čaj, namazala rohlíky a šla si zas lehnout. Parfém se jmnuje Eau de Givenchy a voní krásně. On je ale namazanej čínskou mastí a necítí ani tu.
říjen 25, 2009 15:28
milý Krakonoši, : alena puntíkovaná
až sem napíše první žena, které muž si našel milenku /protože voni prostě nemůžou jinak/, ale zároveň si našel druhé zaměstnání, aby jeho rodina nestrádala - a milenka taky stojí nějaký prachy, odcházeje za hlasem svého srdce, nechal své původní rodině byt, dům - /až již byl před tím v jeho vlastnictví nebo ne/ a veškeré zařízení, přičemž jí dává na domácnost totéž, jako když žil s rodinou před tím, aby jeho děti a jejich matka nestrádaly, samosebou se dětem věnuje a podílí se na jijich výchově a pravidelně platí své bývalé letní dovolené u moře a zimní dovolené na horách - aby ji nějak odškodnil....jo, pak se ti omluvím, ale pokud sem budou psát opouštěné manželky, to co píšou a pánové se budou hrdlit o každou korunu /neboť padesátníky zrušili/, a budou jim děla ze života peklo - pak doufám, že se omluvíš ty mně - pravdu tím pádem budu mít já. A zatím tady psali ti co sem psali a to mužům dvakrát nezalichotilo.....nbo že by fungovala cenzura a Daniela dopisy o slušně swe chovajících mužích vyhazovala? Jestliže je to tak, pak válku vede Daniela a ne já. Já pouze reaguju na to, co je tu psáno.
říjen 25, 2009 15:38
rozvedli jsme se : Kamila
dává mi téměř tolik jako před tím, odešel jen s osobníma věcma, o peníze se nehrdlí. Na dovolenou přispívá, kroužky a tábory platí. Omluvíš se?
říjen 25, 2009 16:08
zdá se mi to : alena puntíkovaná
neuvěřitelné...to by byl první na světě.
říjen 25, 2009 17:34
... : bb2
ale nebyl
říjen 25, 2009 19:24
jo v civilozovaných zemích je tohle běžný : alena puntíkovaná
ale my nežijeme v civilizované zemi
říjen 25, 2009 19:39
Puntíkatá, : Vodoměrka
ty prostě musíš mít ve všem poslední slovo a stejný nesmiřitelný názor na všechny muže, viď? smilies/wink.gif
I kdyby se tu ozvalo deset žen, co to mají jako Kamila (která se tím nikdy netajila a říkala to už tady mockrát, což jsi mohla zaregistrovat), tak stejně budeš mlít tu svou písničku, co? smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif
říjen 25, 2009 19:58
... : bb2
přesto někteří zde žijící muži jsou civilizovaní.

Nechceš říct, že Kamila a já lžeme, že ne.
říjen 25, 2009 19:59
ale : alena puntíkovaná
neozvalo se, že jo?
říjen 25, 2009 20:00
aleno, : mura1
psala jsi, ze staci jedna jedina smilies/wink.gif
až sem napíše první žena....jo, pak se ti omluvím

říjen 25, 2009 20:12
... : bb2
jede jede mašinka, kouří se jí z komínka... :-)
říjen 25, 2009 20:20
no já jsem vám nikdy nelhala a vždycky jsem o sobě psala pravdu a přesto jste mi nevěřili, : alena puntíkovaná
to, co psala Kamila mi přijde nepravděpodobnější, než to, že moje děti splivly přes vánoce škopek salátu.
říjen 25, 2009 21:18
Sem to jen prolít narychlo : NČ
K některejm přiblblejm a závistivejm narážkám škoda každýho slova. Když je to těší, taky dobrý, ale už beze mě.
Jinak Danííííí - dost dobrý, aspoń je zase sranda a i bez kkp :-)))
Iris, probůch děvče, neměj o mě takovou starost. Vařim a kachliky šůruju výhradně a jedině ve svym vlastnim! A abych pravdu řek, přesně tak to chci. Neposluhuju teda žádnejm kolínkům, jen svejm starejm rheumatyckejm kolenum a fakt bych NIKDY nestál voto, aby žena posluhovala mně! Jinak - když mám čas já, uvařim já, když maj čas kolínka, uvařej kolínka. A až se hlaďounkejm kolínkum znelíbí ke mně chodit a začnou chodit jinam, tak určitě to nebude proto, že by mě považovaly za kus handry na podlahu. No, a až k tomu dojde z jakýhokoliv jinýho důvodu (kdo se vyzná v ženskejch, žejo), tak se z toho skládat na hromádku nebudu. Postesknu si, to samozřejmě a dle nový situace se zařídim. Protože když láska skončí, tak vynutit ani vyloudit nelze (fuj - loudit!)!
Nevim ještě přesně jak se pak zařídim, to skutečně teď neřešim, a co já vim, třeba bohdá ani nebudu muset, ale docela jistě vim, že kdyby to teda přišlo, tak než bych slevoval ze svejch představ a bral z nouze třeba vopatrovnici, kuchtu, uklizečku, tak to ani vomylem, to raději zvostanu sám. Věř / nevěř. V podstatě je mi uplně fuk, jestli mi to někdo věří / nevěří. Takže jestli zase naskočej nějaký posměšný komentáře, už reagovat nebudu, což klidně považujte za slabost nebo nedostatek argumentů, jak je u některejch zvykem :-)
říjen 26, 2009 06:43
já lžu? : Kamila
Aleno, ty prostě nejsi s to přijmou jinou pravdu než svoji. Mám spoustu svědků, kteří mi to, co píšu dosvědčí, dokonce i ze zdejších čtenářek (který mě znaj v reálu, jo, není to jedna pani povidala)...
Ale ex to říkat nebudu, eště by zpychnul smilies/grin.gif
A přidám ještě něco jo - syn s ním a jeho přítelkyní jezdí občas na dovolenou, k moři a vrací se spokojený a s jeho přítelkyní dobře vychází...
Jo - jasně, může se to změnit, ale třeba ne a hlavně - každý rok, kdy to jde takhle, je dobrý.
říjen 26, 2009 07:54
ještě : Kamila
nedá mi to, ale - u nás je základem to, že já vím, že on mě před malým nepomlouvá, já nepomlouvám jeho - přes to vlak nejede. Pokud jeden měsíc nemá peníze, nehodí se mu to, nedělám scény, dá mi to potom a vždy mi pak dá víc. Pokud bych byla ve srabu já, jsem si jistá, že by nás padnout nenechal.
Závěr - nevelebim ho, myslím, že se chová stejně jako já, normálně, lidsky. Že to není obecnej standard mě mrzí a je mi to líto.
říjen 26, 2009 08:01
Kamilo, k takovému ex ti mohu jen pogratulovat. : Myška
Přeji ti, aby to vydrželo. Ve většině případů je to bohužel jinak.
říjen 26, 2009 08:30
jsme : Kamila
rozvedený šest let, jo - to pro ty, co by řekli, že to je jen chvilková dobrá vůle po rozvodu. A jo, samozřejmě - počítám s tím, že to nevydrží stejně jako počítám s tím, že se může cokoliv stát. To je život a člověk na změnu musí být připravený...
říjen 26, 2009 08:45
Alena Puntíkovaná : Milene
Můj bývalý manžel odešel z domu, který mu z většiny patří jen se svými osobními věcmi. Přesto platí stále polovinu provozních nákladů. Bydlím tady s dcerou, vnukem a tchánem. Pokud bylo potřeba něco na domě udělat, tak sám od sebe zaplatil celou nebo podstatnou částku. Prostě se stará o svou bývalou rodinu. Jinak žije se svou přítelkyní v pronajatém bytě. Když jsme jeli s dcerou a s malým vloni na dovolenou k moři a vybrali si takový levnější zájezd, tak se s dcerou domluvil, na mnohem dražším zájezdu, že u té cestovky má slevu. Jsem si jistá, že to doplatil sám. Dlouho mne přesvědčoval, že potřebujeme nový auto (starý auto nám po rozvodu nechal, protože věděl, že se bez něj neobejdeme.)ale protože na úplně nový bychom neměli, zaplatil nám polovinu. Rozvodové emoce samo byly, to snad ani jinak nejde ale takto se to ustálilo a asi je to tak dobře, protože proč by měli mezi sebou válčit dva lidi, kteří spolu prožili velkou část života. Alenko jsou fakt i slušný chlapi. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 26, 2009 09:56
Jo, má to někdo štěstí. : Myška
A jsme u vhodnosti výběru partnera. Jenže jak ve dvaceti vytušit, jak se člověk zachová třeba ve čtyřiceti?
říjen 26, 2009 10:06
Myško : Milene
můžeš si blbě vybrat i ve třiceti i ve čtyřiceti. A asi nikdy nevíš, jestli se změní partner po svatbě, po narození dětí, když začne podnikat, atd. Jestli nepotká nějakou jinou lásku. smilies/wink.gif
říjen 26, 2009 12:55
NČ : Iris
no je znát, že jsi už realista, životem prošlý a poučený chlapík.
Jo a ty závistivý narážky od nás snad ani nebyly přímo na Tebe, posloužil jsi jen jako model a odnesl to za jiné, alespoň já to tak vnímám.
Ať se Ti daří smilies/smiley.gif
říjen 26, 2009 13:43
Nojo, Iris : NČ
Daleko raději bych byl životem neprošlej mladíček :-(
říjen 26, 2009 14:39
jen zírám, : toulavej
nemaje slov . . . gentleman NČ, to byl fór dne. Ale, jinak,
Danielo a Inko, taky všechno nejlepší . . . že zdravím pupek světa . . .
říjen 26, 2009 17:21
... : NČ
No dyť sem řikal už včera, že nějakej závistivej trapnej chudák se určitě vozve.
říjen 27, 2009 06:13
NČ, : strejda
probudil jsem se do větrného rána a opět vidím nemocného člověka, který když musí, tak musí. Buďme k těmto postiženým shovívaví, oni za to nemohou.
Nebo? Každý cirkus má svého klauna...
říjen 27, 2009 07:37
Strejdo, zdravím! : NČ
Taky jsem měl ráno s větrama.
říjen 27, 2009 07:46
Fór dne? : Míša šíša
Já si zase eNČého džentlmanství dokážu živě představit. Mně to k němu prostě sedí. Ale je pravda, že já se zase nevyznám v lidech tak dobře jako toulavej. V tom to bude... smilies/kiss.gif
říjen 27, 2009 13:32
Aleno, ale my ti oněch 9 kilo brambor do salátu věřili :) : bb2
My se nad tím množstvím pouze pozastavovali:-) Uznávám, že pro žravého puberťáka asi není problém slupnout půl kila salátu k obědu a večeři, při dvou je to kilo, něco mamka, něco babina, no a od štědrého dne do silvestra to je salát z 9 kilo brambor tak akorát:-)
Jen si neumím představit, že někdo salát tak rád, že ho jí několik dnů po sobě několikrát denně. My ho máme tak 6x do roka, různé varianty, dáme si ho na dva obědy, maximálně potřetí k večeři a šmytec, počtvrté už ne. Ale rozhodně si nemyslím, že jsi o tom lavoru lhala:-)


No a stejně tak věřím Daniele to co píše o nč. Proč ne. Věřím, že se stará o rodiče a děti, věřím, že si umí vyprat a uvařit. Proč ne. Jestli je to atribut gentlemanství nevím, a pokud je gentleman i k cizím lidem, ke kolegům, pak je tu jistý rozpor mezi činem a myšlenkou, a jelikož tady se ventilují ty myšlenky, pak se nelze divit reakcím.
říjen 27, 2009 13:45
Míšo Šíšo : NČ
Sice si tvý důvěry strašně vážim, ale se hluboce, skutečně hluboce, mejlíš.
Pokud totiž je za gentlemana považovanej ten, kterej si nechá sr*t na hlavu vod kdejaký hloupý ale voto domejšlivější hvězdy, jenom proto, že vona se narodila s hvězdou a ne s pinďou, tak to skutečně, ale skutečně, nemůžu na nějakej gentlemanskej metál ani pomyslet :-(((
říjen 27, 2009 14:10
téma je probráno, tak jenom dotaz Míše, když se vyzná : toulavej
– mám velký problém rozeznat, co co jaký smajlík znamená. Když je používáš, jistě to víš. Např. ten za tvým komentářem, to je šibalský úsměv, něco jako, že si rozumíme? Trochu začínám chápat jemné odlišnosti v náhledu na některé věci mezi námi – máme každý jinou představivost :-).

Komentovat „. . . sr*t na hlavu vod kdejaký hloupý ale voto domejšlivější hvězdy, jenom proto, že vona se narodila s hvězdou a ne s pinďou . . .“ netřeba. I když nemám klasického vzdělání, pochybuji, že se takto vyjadřovati by mohl gentleman. Myslím, že další škádlení by byla jenom ztráta času.

říjen 27, 2009 17:10
... : bb2
Však jsem psala o nejednotě činů (popsaných Danielou) a myšlenek (ventilovaných zde).

Ale stává se prý, že inteligentní gentleman se na netu prezentuje jako vulgární hlupák. Nejspíš za to může ten přetlak gentlemanství.
říjen 27, 2009 18:16
... : Sandra.
Já náhodou docela věřím, že NČ je v reálu galas- pochybuji silně, že by někomu tváří v tvář říkal věci jako- bože, ty jsi ale zapařenej debil! a podobně.
On internet a kouzlo anonymity spoustu lidí svádí k tomu, že napíší něco, co by v životě nikdy nevypustili z úst- dobře je to vidět třeba na novinkách.cz, od té doby, co se tam ke každému komentáři zobrazuje jméno, příjmení a bydliště, tak 99% vulgárních komentátorů zmizelo...

říjen 27, 2009 21:38
Souhlasim se Sandrou, : zdeni
Danielou a ostatnimi, kteri veri v NC. I ja verim, ze je to v realu gentlas ze stare skoly, kdyz ctete jeho komentare, uvedomte si, co rika a nechte stranou jak to rika, take neni na skodu cist mezi radky. Znovu take opakuji, ze internet a realny zivot jsou dve ruzne veci. Navic NC uz je soucasti mistniho folkloru (viz: svata prostato) a urcite by nam tu chybel, mne ano. smilies/smiley.gif A ted me ukamenujte...
říjen 28, 2009 02:48
Zdeni, : Vodoměrka
myslím, že tě nikdo kamenovat nebude, protože i já věřím, že NýČe je takový ten galantní a slušně vychovaný člověk, který dámě podrží dveře, pomůže do kabátu, přidrží židli, když se usedá, a že pro svou rodinu a blízké udělá vše, co je v jeho silách... ale zároveň si nenechá s.át na hlavu a dělat ze sebe blbce...
Jo, svatá prostata byla, je a bude... co bychom bez ní dělali? Někdy je fakt tak na místě....
říjen 28, 2009 08:30
stává se prý, že inteligentní gentleman se na netu prezentuje jako vulgární hlupák : NČ
No, stává se též na netu, že zamindrákovaní vychloubační hlupci se prezentujou coby mouří rádci....
říjen 29, 2009 09:08
Toulavej a NČ : Iris
už dlouho se chci zeptat - vy se znáte osobně?
říjen 29, 2009 12:51
proboha, Iris, : toulavej
ještě to tak. Kudlanka úplně stačí. Na seznamování si vybírám lidi jiného druhu.
říjen 29, 2009 13:31
Iris : NČ
Toulavej to vystihl přesně. Dyť ti přímo řiká, že von si na seznamování vybírá lidi uplně jinýho druhu. Takový, který jemu a jeho kydum obdivně přikyvujou. To sisi ještě nestíhla šímnout? To už se s nim tady táhne mnoho jar.
říjen 29, 2009 13:56
NC,asi uz si zpravu neprectes...nevim : Layla1
tvuj prispevek 23.10.v 07:08, ty mas hochu asi vazne dost...strasne se mi libi, titulovat me na smudlu, upachtenou hospodynku a k tomu jeste ukrivdenou...a pritom jsi me nidky nevidel, neznas ani moje jmeno...to, ze jsi nas pobavil bylo v dobrem slova smyslu, nechapu ty jedy,co chrlis. Ja bych strasne rada potkala tebe, jak vypadas, ze si troufnes takhle druhy soudit. Ten manik, ktery se nezmohl na nic, nez na chozeni kolem Hlavaku vypadal nahodou moc pritazlive a prave behem toho chozeni ty jeho problemy z nej lezly. Krome toho, ja byla dost mladicka, dnes vim a samozrejme i Ty v 60-ti letech take, ze to je pruser a vubec bych neztracela cas. Doufam, ze jsi si ulevil, psychologe.
listopad 06, 2009 03:06
bez sexu nic nebude! : 3Dmuž
Zdravím tady ženy, ani nevím jak jsem se dostal to není podstatne.
Ale něco jsem četl a chtěl by Vám ženam něco řici.
Odsuzovat chlapa za hrubky je ubohy! Je více duvodu proč tak piše (třeba je cizinec)
Nejsem žádny sámec, ale ženy upřimně?!
Stoji někdo z Vás za vstah kde budete mit v posteli břevno? velky pupek od piva co po 15 minutach chce vyměnit polohu že už nemuže?
NE! všechny snite o dobrem milenci, tak že?
Pokud sex na nic, nemá cenu toho člověka dal poznavat!
Pokud sex je fajn, tak hodně štěsti.
A nebudtě tak zoufaly! BUDE HUŘ :O)
Ta která by chtěla mě oponovat prosím ( Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny )
Přeji dobrý lov. 3Dmuž
únor 02, 2010 16:50
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]