O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

THANKSGIVING NA KANADSKÉM SEVERU PDF Tisk E-mail
Středa, 21 říjen 2009
Přejít na obsah
THANKSGIVING NA KANADSKÉM SEVERU
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6

Historie severoamerického svátku Thanksgiving začala podle pověsti v roce 1621, kdy kolonie Plymouth, založena náboženskými Poutníky děkovala Bohu za první úspěšnou úrodu a hlavně za skutečnost, že už nebudou v nadcházející zimě hynouti hladem. Jako americký svátek byl však v USA den Díkůvzdání vyhlášen až v roce 1863 presidentským dekretem, kdy bylo také stanoveno, že se bude slavit každý čtvrtý čtvrtek v listopadu.

 

 

 

 

     Během let se původní náboženský festival pro většinu lidí změnil na večeři v kruhu rodiny a blízkých přátel s nezbytným nadívaným krocanem, brusinkami a jinými dobrotami. U nás v Kanadě je ta tradice podobná, jen se díky chladnějšímu počasí slaví už druhé pondělí v říjnu. Protože jsem byl na tomto webu už několikrát dotazován na život zde, na Yukonu, dovolil bych si všechny Kudlanky a Kudlaky pozvat na takovou typickou oslavu tohoto svátku - vzal jsem i foťák a tady nás máte:

 

 

 

 

       Začneme seznámením.

     Napřed s hostiteli, potom s hosty:

 

 

 

 

   

    Cynthia a Greg  žijí v hezkém poschoďovém dřevěném domě v nedaleké osadě Henderson´s Corner, který si sami postavili. Greg se živí převážně jako tesař. Pracuje příležitostně pro různé firmy v okolí, i sám pro sebe.  

 

  Cynthia vykonává nejrůznější práce, dělala například s mou manželkou několik let jako průvodkyně a přírodovědkyně v Yukonském teritoriálním parku Tombstone. Jo, a její hlavní zálibou je malování. Greg a Cyntia mají stejně jako my s Joanne trapline - tedy území, kde mohou lovit kožešinová zvířata, kam také každou zimu jezdí.

 

     Maji dva syny - Charlieho a Marlina, oba kluci studují na univerzitě.

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]