O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JDE JEN O HOVÍNKO... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 květen 2007

 Tak jsem vám se dnes poránu neskutečně rozzuřila. Ovšem, obávám se, že jediný dopad to bude mít pouze na moji nervovou soustavu. O co jde? Šla jsem ráno k autu. Na chodníku strom, pod stromem pes jak tele, napucovaná panička, pejsek kaká. Jak tak nastupuju, sleduju, jak dáma čeká, až zvíře své dílo dokoná,  z kapsy jí vykukuje psí pytlík. Říkám si spokojeně - fajn - tak to má být. Ale:

 

 

 

    

 

     Hafík dokakal, panička trhla vodítkem - a odcházejí. Přiznávám, že jsem se neudržela a řvu na celou Vinohradskou: "A bude to po vás uklízet jako kdo?!?!?!?"

 

 

     No samo, baba tak akorát přidala do kroku a bleskurychle zmizela za rohem. Kdežto hromada jak od koně zůstala na chodníku.... Hergot, já jsem rozčilená! Co jsem mohla dělat? Vzít ji za flígr? Zavolat policajty?

 

 

 

Poraďte

- existuje na ty zatracený nevychovaný pejskaře

nějaká páka?

 

 

 

Rozzuřená Kamila

Komentáře (60)add feed
Existuje páka? : NČ
jo, existuje, jen asi k opatření není "politická vůle".
Přísnej zákaz držení veškerejch čub ve městech!!!!!
Při porušení zákazu okamžitej odstřel čuby! Bez řečí, bez výjimek a bez pardónu!
květen 14, 2007 08:29
Já navrhuju jinou páku : wendy
aby měšťáci, místo aby kontrolovali jestli jsou na cedulích "ZÁKAZ KOUŘENÍ" písmena skutečně 8 cm vysoká, nebo místo bloumání od ničeho k ničemu (vidím je na sídlišti) skutečně chodili, KOUKALI a pokutovali velmi vysokými pokutami ty páníčky, kteří po svých čtyřnohých kamarádech neuklízejí - sice by přibylo asi psů v útulcích, ale myslím, že by to obecně pomohlo.
květen 14, 2007 09:00
já tyhle lidi nechápu : AlenaT
zvlášť když si pořídí psa jak autobus. Když jsem byla se psem v Praze - vždycky jsem sebou tahala starý noviny - kdyby náhodou..pak taky existovaly různě stojany s takovejma papírovejma pytlíkama s lopatičkou, vždycky jsem si jich poár utrhla do zásoby, kdyby náhodou. Fakt je to to nejjednodušší, co člověk mlůže udělat - jinak u mě na zahradě to jednoduše vemu na lopatku a hodím do kompostu.Ale jak tyhle lidi donutit - to fakt nevím. Voni jsou neprůstřelný.
květen 14, 2007 09:41
Ali, buďto jsou povznesený, nebo se styděj, nebo je to prostě ani nenapadne : wendy
a pak utíkají jak malí kluci jako ta paní z článku...nebo ti vynadaj. smilies/undecided.gif
Nastavuji krátkou kaši : !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
květen 14, 2007 10:02
nahodou..... : Jasmina
Se to v Cechach hoooodne zlepsilo.
Kdo by si zajel do Bruselu,ten by videl!!!
By se meli belgove od cechu ucit smilies/grin.gif
květen 14, 2007 10:03
co jsi mela delat? : Jasmina
Ber priste s sebou lopatku,to houno naber a hod ji ho za krk...
květen 14, 2007 10:04
Neprůstřelný... : Aglája
...voni si hlavně myslej, že by za tu tisícovku ročně (nebo kolik platěj - teda ty, co si psa fikaně nepřihlásej na babičku - pak jsou to dvě stovky) měli mít nárok, aby za nima jezdil pán s vysavačem a ty hovinka likvidoval....takže asi tak. Protože ta tisícovka, to je pro město velký dobrodiní a všichni by měli být rádi, že toho psa chovají, přestože ve velkým městě k tomu nejsou úplně idejální podmínky. Pes sice trpí celej den v bytě o samotě, odpoledne se půl hodiny proskotačí po pražských chodnících mezi holubama...ale město na tom přece ukrutně bohatne. Vám to ještě není jasný??
květen 14, 2007 10:08
NČ, proč střílet čubu? : Míša šíša
Chceš trestat psa místo jeho pána? smilies/undecided.gif No on ten "vysavač na hovínka" není vůbec marná věc. Nevím, jak by se to zvládalo ve velkých městech, ale v našem malém městě se také stále bouřilo proti pejskařům, upozorňovalo na zahnojené chodníky a zelená prostranství, až to nakonec zastupitelé nervově nevydrželi a místo spílání neukázněným občanům to vzali z druhého konce. Technické služby koupili takové vozítko s tím vysavačem, zaměstnali na to jednocho chlápka a ten s tím objíždí město. Musím říci, že od té doby je psí hovínko vidět zřídkakdy. A např. v Německu tohle funguje normálně. Tak proč ne?
květen 14, 2007 10:31
... : bb
Jo, tady kolem kanceláří se to taky zlepšilo. U nás na vesnici si zase stěžovali králíkáři, že co je módní chodit se psem na špacír (pravda, poslední roky chodí i notoričtí uvazovači a kotcáři), tak jim psi zaneřáďují trávu. Ale už to slábne, králíků ubývá, trávy je nadbytek, chovatelé nejsou odkázáni na vysekávání příkopů v aleji.
květen 14, 2007 10:37
... : bb
jinak se mi stal ve městě horší problém, když jsem vezla psa na veterinu, měl průjem, musela jsem zastavit v centru Brna a...pak jsem lítala kolem a do kelímku od kafe z benziny dloubala hlínu od stromku, abych mohla aspoň zasypat...
květen 14, 2007 10:40
No to jo... : Aglája
...průjem je průser. To je ti pak pytlík na ho..o smilies/shocked.gif)
květen 14, 2007 10:58
Práce s lidma obecně je hrozně náročná : wendy
takže řešení s počišťovačem je sice na první pohled zbabělé, ale na druhý účinné... smilies/wink.gif
květen 14, 2007 11:05
To Aglája : : mamča
Tisícovka ročně není určena na to, aby Městský úřad uklízel exkrementy po psech neukázněných majitelů.
Já taky platím domovní daň a nečekám, že mi za ty peníze někdo opraví střechu. Taky platíme všichni stočné, a nepředpokládáme, že za nás bude někdo z Vodovodů a kanalizací chodit splachovat záchod.

květen 14, 2007 11:13
to mamča : Aglája
Já vysvětlení nepotřebuju...já jen, že se tím spousta pejskařů hájí. Že platěj, tak co by uklízeli...můj předchozí příspěvek byl myšlen ironicky. Pokud to nebylo poznat, se omlouvám.
květen 14, 2007 11:34
Míšo Šíšo : NČ
střílet čuby - to až při porušení zákazu držení ve městě.
A proč? Protože jinak "milovníkům zvířat" vysvětlit nelze, že pes odjakživa patří na dvorek k boudě, a ne do činžáku (FUUUUJTAJXL)!!!
Když někdo psy tak miluje, že bez nich nedokáže žít, tak ať se z města odstěhuje na venkov, a tam ať si klidně nechá s*rát na dvorek.
květen 14, 2007 11:48
Dovolte mi vložit i se do tohoto malého sporu : : wendy
drahý NČ, to bys měl spíš ustřelit ruku i s voďákem páníčkovi, neb pes si to nevybral. Krom toho jsou vyšlechtěné druhy malých pejsků, které by na dvorku do 24 hodin trefil šlak. Koneckonců, vzpomínáš na příběhy o krysaříkovi ? Nebo takoví čivavové, yorkšírové apod. Mám z těch pejsků pocit, že jsou doma v pohodě. Gaučoví psi. Jistě, taky musí ven. Ale já si to po něm vždycky seberu. Respektuji tvůj názor, jen jsem vložila jako technickou názor svůj. Takže tak. smilies/shocked.gif smilies/kiss.gif
květen 14, 2007 12:53
v životě jsi : AlenaT
neslyšel o tzv. asistenčních psech? nebo o slepeckých psech? Nebo o osamělých a nemocných lidech, pro které je pes jediné spojení se životem, neslyšel jsi nic o kanisterapii? Ach tak - domnívám se, že ty bys taky vystřílel staré a nemocné - neboť na ně děláš, že?
květen 14, 2007 12:54
Bydlím ve městě v bytě, mám dva velké psy. : Myška
Týrám je, protože jsou nuceni spát než přijdeme ze školy a z práce. Týrám je, protože jsou nuceni být s námi, zúčastňovat se veškerého dění v rodině. Týrám je, protože s nimi chodím jen třikrát až čtyřikrát denně na vycházku, při které se jim věnuji. Ano, oproti psům na dvorku, kteří nepoznají vycházku, pohlazení, kvalitní krmivo, lásku, je týrám. Běž se NČ vycpat. Pes v bytě ve městě netrpí. Pes prospí denně 16 hodin, takže dobu, kdy nejsme doma prostě prospí, a vylítá se odpoledne. Jo, pro rejpaly, hovínka sbírám. Nesouhlasím ale s přirovnáním poplatku za psy k domovní dani. Proč se neplatí z koček, když těch je všude plno, chodí se venčit všude, nikdo nemá povinnost to za ně sbírat... Protože majitel psa je snadno dohledatelný, pes musí být označený, každoročně povinně očkovaný, kdežto kočka nic. To je spravedlivé? (Nemám nic proti kočkám) smilies/grin.gif Podle mě je to diskriminační.
květen 14, 2007 12:58
Copak pes... : opas
Když se na náměstí vy... kůň, tak to ani uklidit nejde :-)
Ale zase to tak nemrdí a nelepí se na boty
květen 14, 2007 13:05
myško : AlenaT
kočky ve městě většinou ven nechodí, alébřž mají kočičí záchůdky a péči doma. Zdivočelé a opuštěné kočky holt nikomu nepatří a není kdo by po nich uklízel. Venkovské kočky ven chodí ale na louce se to hovinko většinou ztratí, a je dále zpracováno na přírodní hnojivo patřičným hmyzem. Moje - ač venkovské kočky - ven nechodí, mají záchůdky, do kterých z úsporných důvodů trhám takový ty reklamní letáky, co si je jiný lidi nepřejou dostávat do schránek.
květen 14, 2007 13:06
Tak se taky přidám : Míša šíša
smilies/kiss.gif Náš německý ovčák má k dispozici velkou zahradu, kde může s*át jak je mu libo, ale mám dojem, že ho vysloveně týráme, pokud po něm požadujeme, aby na této zahradě setrvával. Nejradši je totiž s námi doma, a pokud bysme mu to dovolili - chrápal by v naší posteli. Pokud mají psi ve městech dostatečný pohyb formou vycházek, rozhodně pro ně není život v činžáku utrpením. A pak jsou také psi, pro které je utrpením jakýkoliv pohyb - například fenka mého bráchy. Ta bere vycházky jako šílený trest. Je to typický gaučák.
květen 14, 2007 13:11
Aleno T, nemáš tak zcela pravdu. : Myška
I ve městě žije dost koček, které ač domácí, chodí ven, jsou u domků (nebydlím ve vnitřním městě), tyto kočky majitele mají, ale nejsou očkovány (proboha, nikdy jsme je neočkovali, tak proč vyhazovat peníze), a tak dále, co už jsem napsala. Jinak psí hovínko se na trávě taky ztratí, a je dále zpracováno na přírodní hnojivo patřičným hmyzem, tak jak píšeš o kočičím.
květen 14, 2007 13:16
nojo : AlenaT
ale když žiješ v domku, tak i v Praze můžeš psa přihkásit jako hlídacího - teda mezi námi, on si ten hlídací pes svou práci odvede. Ječící pes jde sice na naerv sousedům, ale též většině zlodějů, kteří nestojí o to, aby ten hluk, co pes udělá někoho přivolala. Takhle zachránil pes od sousedky před vykradením moji bývalou kolegyni.Když se někdo snažil vylomit zámek v jejích dvěřích, fenka iod sousedů udělala takový rámus, že se sousedka vylezla podívat, co se to děje - no a zlodě j na nic nečekal a utekl.
květen 14, 2007 13:30
Nechci rozvíjet dál tuhle "fekální" teorii. : mamča
Když jsem hlídala známým psa, sbírala jsem po něm zcela samozřejmě i hovínka. A to i na trávníku na sídlišti.
Chodím opatrovat svého otce do centra Prahy. Chtěla jsem se tuhle rozhlédnout, co je v okolí po povodni nového, jaké krámky kde vyrostly, ale procházka Karlínem se proměnila v jedinou kličkovanou mezi psími výkaly. Koukala jsem jen pod nohy, abych si náhodou něco nenašlápla.
V Karlíně je zeleně málo, a u každého stromu, ale i uprostřed chodníku jsou hromady jak od medvědů.
Chce to jen jediné. Ať si každý chová psa libovolné velikosti, ale ať je taky zodpovědný za čistotu čtvrti, kde bydlí. Doma v obýváku má jistě čisto.
květen 14, 2007 13:32
prostě : AlenaT
úkolem psa je hlídat, což to zvíře dělá automaticky i proti vaší vůli - má to v genech. Dnes, kdy stoupá kriminalita kolmo vzhůru, je to velmi cenná vlastnost.
květen 14, 2007 13:33
přiznám se já jsem též zastáncem, : Inka
že pokud zvíře, tak by mělo mít možnost výběhnout ven, kdykoliv potřebuje, ať už toho dle své povahy využívá či ne. Také jsou tyto zvířata mnohem zdravější. Bydlela jsem celý život na vesnici, vždy jsme měli nějakého psa a občas ne jen jednoho a vyjma povinných očkování proti vzteklině jsem s nimi v životě nebyla na veterině, vždy mohli domů i na zahradu, vždy měli svůj prostor, který nebyl nikdy uzavřený, mohli jít kamkoliv,ale věděli kde to je jejich. Do bytu v paneláku bych si prostě zvíře nevzala, bylo by mi ho líto. Ale je mi jasný, že jak budeme bydlet na venkově, tak budou naložení v kuchyni či obýváku. Ale v posteli či na gauči tedy ne. Fakt, je pokud má soused psa, která stále štěká, tak Vás to docela obtěžuje, už jen proto jak se to tam rozléhá. Jinak na Barrandově jsou všude stojánky s pytlíky a lopatičkami a lidé jsou tam poměrně disciplinovaní až mě to překvapuje.
květen 14, 2007 13:40
Ano, když se bude člověk : Myška
pořádně o zvíře starat, ať má třeba slona... Kategorické soudy o tom co a kdo kam patří a nepatří nemám ráda. A udržovat čistotu je samozřejmost (ale vykládejte to ožralům močícím v průjezdu cestou z hospody smilies/grin.gif).
květen 14, 2007 13:40
Inko, zdravější - no nevím. : Myška
Mám psa, jak jsem psala, velkého plemene, v červenci mu bude 14 let, a krom očkování a odčervení, asi dvou viróz a dvou rozříznutých tlap jsme jiná ošetření na veterině neřešili.
Pokud by žil venku, zřejmě by to už nebyl. Přece jen venku, vystaven povětrnostním vlivům, by jeho klouby trpěly daleko více než doma v teple.
květen 14, 2007 13:49
Pro všechny dotčené pejskaře... : Aglája
...kteří samozřejmě ani jednou nikde nenechali po svém miláčkovi hovinko: O vás přece ten úvodní článek vůbec nebyl. Tak co se čertíte a dramaticky obhajujete svoje právo chovat psa v bytě?
Jestli tam pes trpí nebo netrpí, na to existují dvě stejně silné myšlenkové školy, takže asi nemá cenu se vzájemně přesvědčovat.
květen 14, 2007 13:52
Náš pes také bedlivě sleduje tuto kolmici : wendy
ale řeknu vám, když jsem sama na chalupě a Lukyna začne ve 2 v noci vyvádět, tak si představuju, jak se několik zlodějů, vrahů, násilníků a paličů vloupá do našeho domečku. Jen se modlím, abych tu pistoli co jsem si pořídila, nikdy nemusela použít. A to máme pologaučového pejska a hlídá jak blázen. A když vás ráno přijde probudit, hodí si tlapičky a tlamičku na pelest a kouká, zda panička už protrhla oko, je to k nezaplacení tenhle rezatý kamarád. smilies/smiley.gif
květen 14, 2007 13:56
... : bb
Pes je tak domestikovaný tvor, že netrpí nikde, pokud má to, co potřebuje, což je rasu od rasy jiné, a u psů už i individuální (možná i u koček, nejsem kočkomil, máme jen kocoura myšilova-spolubydlícího chalupáře, ne kamaráda, kdežto psi jsou součástí rodiny).
Se zdravím je to taky různé, náš baset vyrostl v paneláku, 8 let, pak se přestěhoval na venkov, a strávil tam dalších 4 a půl roku, než ho zradila páteř. NO rok v paneláku, pak u chalupy na dvoře, obojí v pohodě, zemřel ve 12 letech, nádor.
květen 14, 2007 14:32
... : bb
U ostatních psů podobně. Očkování (už dávno se neočkuje pouze proti vzteklině, stejně jako u lidí se množí i nebezpečné psí viry), drápy apod. běžná údržba.Zato tzv. bojové plemeno je se zdravím v háji a kdyby nebyl chován vysloveně v teple, dávno by nebyl, u boudy by nepřežil ani jarní noci, natož zimu.
Bohužel, i psi doplácejí na civilizaci, dávno to nejsou odolné šelmy a potřebují soustavnou veterinární péči. Pak je to tedy mám rád=platím a starám se, nemám peníze nebo rád=utratím ho.

květen 14, 2007 14:33
... : bb
Je to na soudnosti lidí. Moje známá si ke dvěma puberťákům a třetímu miminku pořídila druhého psa, do 3 1, a to je někdy peklo jak pro ni, tak pro sousedy.
květen 14, 2007 14:35
Myško, : bb
s tím "tejráním psa ve městě, když pes vodjakzživa patří k boudě" si nelam hlavu, to je obvyklá reakce lidí, co nemají rádi ani psy, ani psí lidismilies/smiley.gif každému co jeho jest, my ostatní víme, jak to je, já třeba radši studený čumák na čtyřech nohách a nejízlivý spokojený sebevědomý a veselý teplý čumák na dvou...než naopak smilies/smiley.gif
květen 14, 2007 14:41
nemám peníze nebo rád=utratím ho : dorka
to myslíš vážně? Jsou přece i jiný možnosti...
květen 14, 2007 14:44
Bb, : Myška
mluvíš mi z duše.
květen 14, 2007 14:48
dorka, jasně že jsou, ale ne pro lidi, co uvažují právě v takových intencích... : bb
pro mě je to člen rodiny, jsem za něj zodpovědná a musela bych volit jedině mezi vzděláním dětí a přežitím rodiny, abych uvažovala o utracení nemocného psa, kterého roky draze (na mé poměry) udržuju při jakž takž spokojeném životě, ale o tom už jsem tu nedávno psala
a mimochodem, pro toho psa by pak už bylo jediné řešení, totiž utracení
květen 14, 2007 14:58
to bb : Aglája
ad "nejízlivý spokojený sebevědomý a veselý teplý čumák na dvou...než naopak"
Trošku si to beru osobně, ač jsi to tak jistě nemyslela.
Psy mám ráda moc (chodím se na ně koukat do Riegráku) a s psíma lidma nemám problém (samozřejmě s výjimkou těch, o kterých pojednává článek). Máme s partnerem v plánu přestěhovat se do domku a náhodou se moc těším, až si psa pořídím. Ale představa chovu psa se kterým honem honem ráno vyběhnu před dům a odpoledne zajdu do praku, je pro mě nepřijatelná. A to ani nemluvím o chudácích psech, kteří polehávají pod stoly různých hospodských stolů. nějak je jich čímá dál víc...
květen 14, 2007 15:36
... : bb
ten komentář se opravdu netýkal tebe smilies/smiley.gif
pod stoly hospod to ještě jde, tam je aspoň teplo, ale já vídám jednoho psa i v zimě uvázaného u plotu hospody. Jezdím kolem autem, tak jsem mu tam jednou dala podložku, leží totiž jen tak. Hned se uvelebilsmilies/smiley.gif ale příště už ležel zase bez. Teď jsem ho už delší čas neviděla, taky už je teplo, kdyby se to v zimě opakovalo, jsem připravená zastavit a jít se hlasitě zeptat do té hospody. Čí že je to pes, a jestli je nutné nechávat ho pravidelně ležet venku, že ohlásím na policii podezření z týrání zvířete.
květen 14, 2007 15:44
bb : Aglája
...tak to uvidíš, jak rychle budeš z té hospody zase venku... :-)
květen 14, 2007 15:52
... : bb
ale kdepak, že by mě fyzicky napadl,toho se nebojím smilies/smiley.gif sprosté komentáře mě nezajímají, hlavně když tam ten pes příště už nebude klepat kosu, když jo, klidně půjdu sepsat oznámení
květen 14, 2007 16:11
Náš Alík : AlenaT
chodíval do hospody pravidelně, neb tam měl známou fenku. Když pak došlo k aktu - podložku nevyžadoval - pouze nechtěl být rušen paní hospodskou, která ten rok opravdu neplánovala štěňata. Ale nakonec byla ráda, neb ta štěňata prodala jako čistokrevný bezpapírový jezevčíky - čistokrevná papírová byla ta fenka. K tomu bych chtěla dodat, že vesnický psi - pokud nejsou vykastrovaní, se prostě za fenkami dostanou - i kdyby si měli prokopat tunel.
květen 14, 2007 16:20
Existuje jedna cesta : Gita
přestupkové řízení u obecního úřadu (úřadu městské části statutárního města). Problém bývá se svědky.
Já jsem třeba řešila problém, že mi takto kálel před chalupu bulmastif nebo co to bylo za tele. Nechtějte to vidět. Takže jsem společně s několika dalšími stejně postiženými podala podnět na OÚ, dotyčný dostal pokutu. Že ji nezaplatil je druhá věc...
Teď, kdykoli hodlá bulmastfek hvězdičkovat před chalupou, pronáším věty typu: Jak je možné, že někdo, kdo má na žrádlo pro takovýho psa, nemá na igelitový pytlíček? nebo Chodím já kálet před váš dům?
No, nepomáhá to. smilies/grin.gif
květen 14, 2007 16:24
... : bb
na obrázku je bulmastif nebo mastin?

možná by pomohlo, kdybys před jejich chalupu dotáhla krávu vypůjčenou z JZD a nechala ji tam půl dne popásat...velikostí i konzistencí bys určitě trumfovala smilies/wink.gif
květen 14, 2007 16:29
... : bb
AlenoT, ale Alík u toho asi neklepal kosu a netvářil se utrápeně smilies/smiley.gif
Max je nesmělý zlatíčko (to je ten bojovec) a Ajax líný, dámy musí přijít samy, ačkoli by přeskočil plot raz dva. Brit s britskou povahou a chováním jižana, požitkář. Sam obecní obšťastňovač. Co psí chlap, to originál smilies/smiley.gif)
květen 14, 2007 16:33
komentářů požehnaně :))) : Kamila
ale poradit - kromě Jasmíny, která by na to šla s lopatičkou smilies/smiley.gif neumí nikdo... teď už se teda vzteky neklepu, ale řeknu vám, měla jsem zkažený dopoledne...
květen 14, 2007 17:43
... : bb
Gita ti poradila, pokud tu paní majitelku psa znáš. Pokud ne, nedá se poradit. Za flígr chytit by zasloužila, ale to by sis asi neposloužila dobře, a volat policajty kvůli tomu, že neznámý pes zanechal na chodníku hromádku a paní to neodklidila...budou tě mít za blázna. Tak si můžeš akorát postěžovat na Kudlance smilies/smiley.gif
květen 14, 2007 17:53
no to víš že neznám! : Kamila
v životě jsem ji neviděla... Ale to si piš, že po ní budu číhat!!! Když tu někde bydlí, jistě ji uvidím a teda nenechám to jen tak. Co je moc je moc... no právě, člověk dovolání nemá, ani na to nemám čas, abych se někde bezvýsledně ztrapňovala na ouřadech. Jo, postěžovala jsem si kvalitně, aspoň nějaká úleva. Ale k ničemu to není, bééééé smilies/angry.gif
květen 14, 2007 18:08
... : bb
číhej, číhej...můžu zapůjčit lupu na identifikaci inkriminovaných exkrementů smilies/wink.gif
květen 14, 2007 18:12
hihi : Kamila
a co takhle takovej ten úžasnej kostkovanej klobouk se dvěma kšiltama, co nosil Sherlock Holmes? V tom bych byla jistě nepřehlédnutelná a možná bych babu vyděsila už jen tím a lupou!!!! Taky řešení....
květen 14, 2007 18:14
to bb : AlenaT
jakse u toho alík tvářil, to fakt nemůžu sloužit...ale úspěšnej byl...fenky po něm byly jak divý - takže u toho asi votrávený xifty nedělal - to by byl chudák zemřel jako panic...
květen 14, 2007 18:16
mezi hovínkama taky občas musím kličkovat : Jana
a zrovna předevčírem či tak nějak už jsem pejskařům z baráku právě proto poslala na naše domovní fórum vzkaz, nechť poklízejí. nebo by se jim taky mohlo stát, že tu nadílku najdou na prahu. smilies/grin.gif chce to sice "chytit při činu", ale to je koneckonců ten Kamilin případ...
květen 14, 2007 18:47
pejskari : iva
me osobne nevadi ze nekdo ma doma psa, myslim ze plemena vhodna do bytu jsou OK, jen ty jejich panicci:-( ja osobne mam kocku a ta vas donuti po ni uklidit a myslim ze do bytu je to zvire akorat, ani krecek ani pes, u nas me nejvic stvou psy na detskem hristi, jit na piskoviste je o zdravi ackoliv jsou vsude kolem cedulky se zakazem vstupu psu a o kdyz uz tak po nich ani tam nikdo neuklidi... asi si zacnu hrat na spiona a fotit z okna a udavat jinak to nevidim
květen 14, 2007 20:46
,juuuuu : Jasmina
to se to keca...vo houne smilies/grin.gif
květen 14, 2007 22:22
No... : @Teo
a terazky budou mít pejskaři - koproducenti exkrementů pomník na letné od architekta Kaplického.
květen 14, 2007 22:47
Kamilko, : Margot
mně napadla jen jedna trochu zoufalá věc na buranské pejskaře. Možná by to zabralo zrovna na tuhle neuklízející nastrojenou fiflenu.
Kdysi jsme s manželem šli kousek od našeho domu, panička si se zalíbením prohlídla, jak se pejsek pěkně vykákl a odkráčela. Manžel tehdy prohlásil, že měl ale ukrutnou chuť na tu babu vytáhnout foťák, cvaknout fotku "při činu" a odejít dřív než se baba rozkouká. Že pokud ta dáma přeci jen není tak úplně otrlá, tak by ji vytrestal aspoň tím, že by jí nepříjemně nasadil brouka do hlavy, jestli ta fotka vyjde v místních novinách s patřičným nelichotivým komentářem, jestli skončí u policajtů nebo PROČ proboha si ji ten cizí chlap vyfotil jak neuklízí a co má s tou fotkou v plánu.
Jinak, mám kamarádku ze Slovenska, obě máme maličký děti a v době, kdy začínaly chodit jsme byly zoufalý nechat je proběhnout po chodníku natož v trávě před domem nebo v parčíku... a ona ze zdejších poměrů leze po zdi (byť psy miluje a její rodina na Slovensku je chová), že u nich tohle neuklízení teda opravdu není, že by si to s jejich psem absolutně nedovolila už jen proto, že tam fakt zdatně funguje městská policie a pokuty solí ani pejskaři nemrknou.
květen 15, 2007 09:58
Prvním popudem impulsivnějších lidí : wendy
je toto : Když majitel-čuně nereaguje na slušné upozornění, tak je hodit mu ten exkrement na hlavu. A hádejte, jak by to u případného úředního řízení dopadlo ? Ale - když ono nic jiného asi nefunguje. Zde se uplatní přísloví : Na hrubý pytel hrubá záplata. Já bych se s tím tedy nemazala. Nebo na nějakou vývěsku připíchnout ty výše uvedené fotky. A už se v tom vezete. NArušení soukromí, ochrana osobních dat a podobně. Všechno nahrávám hajzlíkům. smilies/sad.gif
květen 15, 2007 10:41
oprava :vše NAHRÁVÁ, nic jim nenahrávám, : wendy
ještě to tak !
květen 15, 2007 10:42
dělá pokus : Novák
hert

sh
sd t hth

zge gr

červenec 18, 2007 22:17
... : Gábina
ahojky smilies/kiss.gif
únor 14, 2008 19:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]