O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PRŮŠVIHY A TRAMPOTY JEDNÉ STRANY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 duben 2009
Přejít na obsah
PRŮŠVIHY A TRAMPOTY JEDNÉ STRANY
Strana 2

Jeden si toho málem nevšimne, ale statisticky nejvíc průšvihovou politickou stranou je ČSSD. Nevěříte? Tak si to spolu proberme, hezky od počátku. Věci jinak vypadají, když se uspořádají vedle sebe, byť se odehrály na větším časovém horizontu. Tedy třeba od plus mínus dob premiéra Miloše Zemana, dnes populárního prognostika v důchodu objímajícího stromy na Vysočině.

 

 

 

 

     Připomenu jen ty nejkřiklavětší kauzy. Nejde o vytahování kostlivců ze skříně, aniž bych si neuvědomoval, že kdos bez chyby, hoď kamenem, a člověk že je nádoba křehká. Lidský faktor někdy zkrátka selže, jenže je otázka, proč u některých častěji než u druhých.

 

 

     Napřed to byly tahanice o Lidový dům, o který mohli socialisté přijít, pokud by nebylo advokáta Zdeňka Altnera. Ten jim Lidový dům vysoudil a měl za to dostat odměnu. Nedostal však zřejmě žádané palmáre a začal se soudně dožadovat miliard... Jde o honorář za Lidový dům. Podle smlouvy, kterou s Altnerem podepsal v roce 1997 tehdejší předseda ČSSD Miloš Zeman, měl právník dostat, v případě, že sídlo strany vysoudí, desetinu jeho ceny. Aby donutil svého věřitele platit, jak tvrdí Altner, do smlouvy zahrnul i přísné sankční podmínky; 0,3 procenta z dlužné částky za každý den. Od roku 2000 se podle Altnera částka blíží k dvaceti miliardám korun. Každý den prodlení to je osm milionů.

 

 

     Pak šla k soudu ministryně zdravotnictví Marie Součková za to, že v září 2003 uzavřela bez výběrového řízení smlouvu o právní pomoci ve sporu státu s firmou Diag Human s advokátem Zdeňkem Nováčkem, jehož přeplatila bratru o pár desítek milionů. JUDr. Nováček za své právní služby požadoval podílovou odměnu a smluvní pokutu pro případ zániku smlouvy - klient mu byl povinen uhradit jeho náklady a škodu paušální částkou 10 milionů Kč. To už ale ve vězení seděli socialistický exministr financí Ivo Svoboda a jeho poradkyně Barbora Snopková za prokázaný finanční podvod zn. Liberta.

 

 

     Z ČSSD musel odejít také poslanec Michal Kraus, co se zapletl v Africe do kšeftů s kakaem. "Rok 2001 byl pro mě složitý. Sváděl jsem v ČSSD boj, abych byl vůbec na kandidátce. Proto jsem hledal různá témata, kterými bych mohl obohatit případnou volební kampaň. Když mě oslovil pan Rigo, tak jsem s jeho náměty velmi souhlasil." Tolik Kraus, který se stal rázem "ředitelem" společnosti, jež měla vybudovat v Ghaně továrnu na zpracování kakaových bobů. Bratru za 15 milionů USD, tedy asi půl miliardy Kč. Směšná iluze a podvod...

 

 

 

     Potom musel odstoupit i současný milionář, bývalý železničář a expremiér Stanislav Gross, co neuměl vyjasnit, odkud vzal miliony na svůj byt. A také se jeho manželka zapletla s Libuší Barkovou, která dostala napřed pět let vězení za podvod, poté jen podmínku. Peníze prý inkasovala za stržení střech vichřicí v srpnu 2001 a pak v souvislosti s povodněmi v roce 2002. Pojišťovna údajně ženě uhradila škodu přes 7,7 milionu korun.

 

      "Zveme Vás do největšího erotického klubu v Praze... Pokud použijete nabízených služeb ve společnosti dívky, poskytneme Vám 50% slevu na veškerou konzumaci... Při zakoupení společnosti na celou noc Vás určitě překvapíme výraznou slevou... Nabízíme pobavení a rozptýlení manželským párům a jinak orientovaným ženám. Lehké S.M."

 

 

     Tohle vše bylo možné se dočíst na webových stránkách proslulého pražského nevěstince Escade. Barková připustila, že byla majitelkou firmy Escade, současní provozovatelé nevěstince v jejím domě si však od ní údajně „pouze půjčili" název. Firma Escade Libuše Barkové měla registraci na „masérské služby, provozování zařízení pro regeneraci a rekondici".

 

 

     Následovala ostuda sebejistého Miloše Zemana, kterého za prezidenta nezvolili samotní členové jeho strany, o něco později dostal socialistický poslanec David Rath pověstný záhlavec od Čechošvýcara Miroslava Macka za urážku jeho milostivé paní.

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]