O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

REPORTÁŽ PŘEDPORODNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 březen 2009
Přejít na obsah
REPORTÁŽ PŘEDPORODNÍ
Strana 2

 Kdyby to fakt celé nebylo pravda, brala bych to jako takovou dobře napsanou "sondu do života české mládeže". Ale - bohužel, je to záležitost zcela skutečná... A - ještě něco, než začnete psát případné drsné komentáře: zkuste se (jste-li rodu ženského) vžít do oné dívky v její současné chvíli. Takže prosím - skutečné rady, ne odsudky... ano? (Tentokrát jsem vše nechala ve "stavu syrovém"....)

 

 

 

 

 

  •       Dobrý den. Prosím o radu. Jsem 26 letá nastávající maminka, termín máme už každým dnem. A potřebovala bych poradit v této věci. Přijde vám normální, aby ten můj chlap vypadl ve čtyři odpoledne na pivo a je půl šesté ráno a ještě se nevrátil? Slíbil mi, ze se bude snažit být doma co nejdřív, máme 3 dny po termínu a čekáme to každou minutu! Jsem vážně dost vytočená, ani mi nebere telefon a teď mi psala přítelkyně jeho brachy (byli spolu), že ten její je už hodinu doma!!! Chápu, kdyby šel takhle jednou za měsíc, ale on chodí každý týden, někdy i víckrát za týden!!! Už toho mám vážně plné zuby, co kdybych rodila? Tak se mu ani neodovolám.


      Mám jen já doma takového sobce nebo je to normálni? Uvažuji, že se chce vyhnout porodu a i proto takhle trojčí. A to mu bude 29 let! Takhle se nikdy předtím nechoval a já si opravdu začínám myslet, ze je za tím jiná žena. Taky co se mnou, jsem pořád oteklá, bolavá, na sex nemám chuť...

 

 

  •       Ráno mi volal, že prý zpanikařil, že budu naštvaná a jel k tátovi, vyspal se a jde domu. A hlavně proč mi teda nebral telefon? Podle mě ty dvě a půl hodiny, co je jeho brácha už doma, někde byl..možná s nějakou jinou, já nevím. Nejdřív jsem mu zavěsila, jsem horká hlava a měla jsem sto chutí ho poslat do pr..., ale pak jsem mu zavolala a on že teda jede zpátky k tátovi, když jsem to zavěsila. Tak jsem mu řrekla, ať je aspoň natolik chlap a přijede to vyříkat, tak řekl, ze přijede.
    Ja nevím, my nikdy neměli nejskvělejší vztah, on byl vždycky samá bejvalka a kámoška, ale pořád říkal, že by mě nikdy nepodvedl, že když už, proste by mě opustil. A teď čekáme malýho a on se chová jako naprostý kretén. I doma si pořád vypíiná telefon, už to mi přijde divné.

 

 

  • No a potom tedy dorazil v 11 hodin, řekl mi, že ho to mrzí a zalehl, tak se ptám, zda je to jako vše a on, že mi to poví, až se vyspí. Já jsem potom usnula taky, protože jsem spala za noc asi 2 hodiny a on si dřepí u kompu a hraje si nějaký střílečky. Ani nemám sílu na něj začít mluvit, takže dokud nezačne on, bude mít tichou domácnost, mě už je to jedno. No a potom se zase nic nezměnilo, usnul, hrál si, potom zase zapadl do postele ad teď už zase hraje ty své hry. To je vážně dospělé chování od skoro třicetiletého chlapa, že? A já se teda držím a nemluvím s ním. Já jsem taky dost tolerantní, ale bohužel u nás se to pak vždycky přejde a je po problému. Už druhý den máme stále tichou domácnost, včera dřepěl do brzkých ranních hodin pořád u toho kompu a já to ve dvě ráno vzdala a šla spát, takže se z toho zase vykroutil. Ale dnes už si s ním sednu a zeptám se ho, jako jak dlouho mam cekat teda na vysvětlení, ze jestli si mysli, ze jedním promiň je vše odpuštěno, tak že to teda nee.
    On už mi slibuje poslední měsic, ze se ode mne nehne a nebude nikam chodit a když už, tak že bude brzo doma. Minulej pátek byl taky, slíbil do půlnoci a v 11 píše, ať nejsem pes, že se skvěle baví a zda může do 2. V pul třetí byl doma jako na koni. Ale aspoň přijel, teď ne a já to nechápu...

 

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]