O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ARCHIV - JAK JE VŠE POMÍJIVÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 březen 2009

Seděla pod rozkvetlou jabloní. V koruně bzučely včely. Ležel vedle ní a jeho hlava spočívala v jejím klíně. Ležel klidně a měl zavřené oči. Jako by spal. Zhluboka se nadechla a rty se jí zachvěly, než promluvila: „Miluji tě, má lásko," řekla a pohladila jeho tvář. Vítr šelestil v listoví a její hlas se ztrácel v jeho šumu. „Miluji tě, i když vím, že ty mi to nikdy neřekneš."

 

     

   

 

 

 

  "Nikdy mi nepovíš, že mě taky miluješ. Miluji tě i přes to všechno."

 

     Díval se na ni s lehkým úsměvem. Připadala mu dnes napůl dětinská a napůl záhadná. Zase ho překvapila. Mlčel. Mluvila jen ona: „Miluji tě, víš to? Miluji tě tak moc, že bych samou láskou k tobě chtěla umřít. Tak moc tě miluji." Vjela mu prsty do vlasů. Měl rád tyhle její dotyky. Bylo mu s ní dobře, tak dobře.

 

     „Víš, vždycky jsem toužila po tom, abys mi to řekl. Že mě taky miluješ, víš? Ale pak jsem na to přišla, že to vlastně nechci slyšet. Jsem šťastná, že tě miluji, žes mi dovolil tě milovat. Že mi tě osud vůbec dovolil poznat. Neboj se, už nikdy se tě nebudu ptát, jestli mě máš rád. Jestli mě taky tak moc miluješ jak já tebe." Zavřela oči. „Nikdy se tě nezeptám, protože se vlastně bojím, že uslyším to, co slyšet nechci. Proto tě chci milovat tak, jak tě miluji. Jsem šťastná ze svojí lásky k tobě."

 

     Vítr zesílil. Na zem spadla záplava okvětních lístků jabloní. Jeden jí dopadl na zavřená víčka a jiný se přilepil na tvář na cestičku po slze. „Teď, když jsem se ti vyznala ze své lásky, můžu s klidem umřít, dokud jsem tak strašně šťastná. Miluji tě, moje lásko," zašeptala a prstem mu přejela od čela přes nos na ústa.

 

 

 

     Obkroužila jeho rty a usmála se. Pak zavřela oči a umřela...

 

     Lehkým pohybem jí smetl z tváře bílou vločku a nesouhlasně zavrtěl hlavou. Jak je bláhová, pomyslel si. Na chvíli zvážněl a pak se odhodlal: „Taky tě miluji," zachraptěl. Jako by ho hlas nechtěl poslouchat. Připadlo mu to příliš seriálové, ale budiž. „Miluji tě," řekl znovu, o poznání jistěji. „Miluji tě - a ty si tu klidně usneš..."

 

 

Pavla Vodoměrka

 

 

 

Komentáře (5)add feed
nojo, s mužskými je to holt stále stejné... : ivanka
smilies/grin.gif
březen 24, 2009 09:27
... : Vodoměrka
....A ona vsedě tiše stydla... Jen její zavařená víčka tiše voněla do dáli... smilies/wink.gif
březen 24, 2009 09:35
Ano, takto psávala Vodoměrka, : strejda
když si tak navečer, za bzukotu komárů, či za ranního rozbřesku, lážo plážo bruslívala po hladině jezera, aniž by ani jednu ze svých šesti nožek smočila, chodívala po břehu řeky se svým ohařem, opatrně našlapujíc, aby ani stébélko neohnula a také aby do exkrementu nešlápla nebo chodívala do lesů vyhledávat a fotografovat stromy, na kterých příroda stvořila věrná mužská topůrka.
Dnes - nemá čas. Pořád jen kojí a kojí a kojí... smilies/grin.gif
březen 24, 2009 12:03
Strejdo, : Vodoměrka
tohle zní jako lehce žárlivá výčitka... víš, jak to chodí.. vše má v životě svůj čas a své místo... a já teď právě dávám své nejdražší (čas) tomu nejcennějšímu a nejpotřebnějšímu, co mám... a až přijde ten správný čas, tak vodoměrka začne zase psát tyhle romantické spisky a možná vedle ní bude druhá, maličká vodoměrečka, která bude stejná jako její maminka... trpělivost, příteli, trpělivost... všechno přijde... smilies/wink.gif
březen 24, 2009 12:45
to je mo a moc krásné psaní Vodoměrko, : Inka kuk
také jsem Tě tak ráda četla, ať Ti Gábinka roste a dělá jen samou radost, ano všechno má svůj čas.
březen 30, 2009 20:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]