O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 únor 2009

Moc se mi líbilo, jak jste psali, jaké je "TAM - U VÁS" počasí. A tak mě napadlo, že si uděláme takovou rubričku, vždy novou, na týden, a budem si tam behem toho kterého týdne psát, jak je právě tam, kde je vaše klávesnice či televize - případně, u čeho tak asi právě sedíte :-))).

A taky sem můžete vždy napsat, co je u vás zajímavého - třebas právě ty "košty" - případně i přihodit nějakou tu fotku. Věřím, že to bude moc prima...

 

 

 

 

  • A tak tedy hlásím: V Praze, na okraji, tedy Jižní Město, ještě trochu svítí sluníčko, je teploměru je přes 10° C, ale už, koukám, se to trochu zatahuje, je vidět taková dost tmavá peřina. Sníh? Déšť? Uvidíme. Jinak po sněhu ani památky, na slunné straně dokonce i sucho.

 

  • Masopust v Praze už skončil, začalo to všechno svátkem Tří králů a vrcholilo masopustním pondělím a úterým, čtyřicet dní před svátky velikonočními. Tedy konec je Škaredá neboli Popeleční středa, začátek půstu. (Od toho je také odvozeno slovo „karneval“. Z italského „carnevale“, kde „carne“ znamená maso a „vale“ dáti sbohem). Takže bychom měli asi už jen se postit a postit a postit... 

d@niela

 

Komentáře (72)add feed
... : kárl
Brno, Horní Heršpice 7°C,oblačno, ale jinak jasno - úplně ve všem smilies/wink.giftaky hlásím, že se tady dají koupit laciný primule, jen za 13,- Kč!! už mám doma tři kousky
únor 27, 2009 11:19
Brno - slunečno, vítr, teplotu nevím, : Myška
nemám tu teploměr.
Zajímavosti zrovna žádné nevím, bydlím na okraji města, jedu jen do práce, nakoupit a domů. S pejsanem jsem chtěla jít včera do lesa, ale taje tak moc, že bychom byli strašně mokří, tak jen po ulicích. Ale dnes určitě půjdeme kolem Svitavy, feňule se půjde jako vždy do řeky napít, a skončí tam po břicho. Vodu miluje, ale nerada plave.
únor 27, 2009 11:22
Ve dne zataženo, v noci roztaženo :-) : NČ
.
únor 27, 2009 11:34
Vysočina uprostřed mezi Prahou a Brnem : Míša šíša
Prší - sněží - prší - sněží, všude okolo rozmáčený černobílý sajrajt, primule v zahradnictví máme taky, ale takový ty hybridy přešlechtěný, co po přesazení na zahrádku stejně chcípnou.
Na jaro se těším tak, až si z toho koušu nehty, ale sem k nám přijde dlooouho, to už v Praze a Brně budete trhat šeříky smilies/kiss.gif
únor 27, 2009 11:34
České Budějovice : Eva
5°C, střídání slunečno, zataženo, sníh ještě nesouvisle leží, bezvětří, nic z nebe nepadá smilies/wink.gif
Primule a řeku máme taky, nic zajímavého netuším, neb mne pohltily přípravy víkendu pro "nevěsty" smilies/cheesy.gif
únor 27, 2009 11:40
Primule - pro mě petrklíče - : Myška
se mi moc líbí. Každý rok nějaké koupím, ale pro přesazení na zahradu se zatím nejlíp osvědčily ty žluté. Asi jsou nějaké životaschopnější.
únor 27, 2009 11:40
šumava : mia
Prší tu ,občas sníh.což však vůbec nevadí vydat se do aquaparku v Horaždovicích.Jezdí tam lidé z Plzenského i Budějovického kraje.Ceny velmi přijatelné,milý personál ale hlavně parádní koupání.Jinak specialita jsou hnětynky,což je moučník pečený ve zvláštních formičkách zdobených polevou a cukrovými ozdobami.Peče se na posvícení.Míšo včera jsem koukala v archivu na to tvé cestování-paráda!!
únor 27, 2009 12:14
jooo, tak já si je honem taky dojdu koupit... a dám si je na parapet, aby mi přivolávaly jaro : ivanka
.............
únor 27, 2009 12:22
No, vidíš, Mio, jsem tam zrovna, přes Horažďovice, : Eva
minulý čtvrtek jela do Plzně a přímo na tu odbočku k Aquacentru jsem koukala, že tam musím někdy zastavit a juknout. Ale jela jsem tak brzy a zpátky tak pozdě a bez plavek, že to nemělo cenu zkoušet. Tak říkáš dobrý? Bych nemusela do Rakouska a Německa, kam jinak jezdíme...
únor 27, 2009 12:38
Praha : Zdena
rozhraní Spořilova a Michle, sluníčko a koukám, že straky už opravují naproti na stromě hnízdo, makačka - loni ho stavěly, leto zřejmě opravují, šikulky.
únor 27, 2009 12:39
... : kárl
když já nevím jak se semka vkládáji fotky, umím jen klikat pravou a levou myšou smilies/cry.gif
únor 27, 2009 12:44
Eva : mia
Jezdí tam hodně i lidi z Písku i Plzně,kde mají bazény taky.Dcera má průkazku od zdravotní pojištovny ted nevím který má soboty zdarma.Obzvlášt pekný je to pro maminky s dětmi.Mají internet.stránky.Já bych se chtěla podívat do Bad Fussingu to není daleko a prý je tam koupání krásný.Jinak další tip si nechám na příští týden.
únor 27, 2009 12:45
karl : Sipik
Ani ja to neviem, ani mi to nechcu vysvetlit, asi sa boja, ze im zahltim server

Inac u nas slniecko, drozdikom sme prekrojili par jablcok,nech zobkaju, Murka sme nechali u nas prespat, vykrmili ho a pustili von, kamaratke umiera macicka smilies/cry.gif, Ninka uz kasle menej, mna boli hlava a je mi do placu kvoli tej cicuske
únor 27, 2009 12:51
HK : Sandra
tady u nás je dnes počasí vyloženě aprílové- kouknu z okna, svítí sluníčko, je krásně. Oblíknu sebe, mladší dítě, šoupnu ho do kočárku, starší dítě, šoupnu ho do kočárku, vracím se pro tašku. Mezitím začalo pršet. Vracím se pro pláštěnku, rozkládám ji, zjišťuji, že má dost divný tvar a tak zkoumám, jak ji optimálně nainstalovat, aby mi nepršelo ani na jedno dítě. Vojta se vzteká, že žádnou pláštěnku nechce, tak mu vysvětluji, že to je stan, což ho uklidní. Pláštěnka nainstalována, přestalo pršet. Sundavám pláštěnku a jedem, Vojta se vzteká, že chce stan. Začíná pršet...a tak dále.
únor 27, 2009 12:56
Mio, díky a do Bad Fussingu určitě jeď, : Eva
jsme tam byli párkrát i na vánoční svátky a to byla paráda, venku sníh a ty si sedíš ve vířivce nebo ploveš v "řece" atd, já, jako ryba, jsem tam první a odcházím zcela poslední smilies/cheesy.gif Teď si jen uvědomuji, že pro děti asi nic moc, snad tam nějaký bazén i mají, ale nevím, mám ty "děti 2 metrové", tak nehledám smilies/wink.gif
únor 27, 2009 13:06
Sandro, tě lituju, ale jsem se tvému líčení : Eva
srdečně zasmála a zavzpomínala smilies/wink.gif
únor 27, 2009 13:07
jak vkládat fotky, které najdete někde na netu a pak ty, co máte u sebe v počítači: : ivanka
když najdete nějakou na netu:

- podívejte se, jak je ten obrázek velkej, to v obou případech. prostě široký maximálně 600 bodů - pokud nevíte, co to je, tak se především podívejte, jak je ten obrázek velkej, aby nebyl moc, no.- pokud je to obrázek z netu:
klikněte na něj "pravou myší (klik na pravou stranu myši) a ukáže se vám okno se seznamem nabízených možností: první nahoře je "Zpět" - poslední dole je "vlastnosti".

- klikněte TENTOKRÁT LEVOU - myší, na to "vlastnosti" a to, co následuje vedle písmenek: Adresa (URL) - to celý zkopíruj - a: teď si klikni tady v tom komentáři na ten čtvereček vedle té zeměkoule, co jsou na něm takové dva modré flíčky... objeví se ti tam (img) a vedle toho ještě jednou (/img) (ale v hranatých závorkách)

- no, a pak už jen "přidej komentář" - tedy, pokud jsi zaregistrovaná, tak jen kliknutím, jinak, pokud ještě zaregistrovaná nejsi, musíš opsat ta kontrolní písmenka, co tak zloběj a musej se psát i několikrát za sebou :-)))

tak si to klidně vyzkoušej... já se to taky dlouho učila.

únor 27, 2009 13:08
a vkládání obrázků z vašich osobních zásob: : ivanka
to už tu bylo několikrát, Daniela na to udělala celý článek:
http://www.kudlanka.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=539&Itemid=32
únor 27, 2009 13:11
Ježíši, Ivanko, ty jsi hodná a šikovná, : Eva
to bych mohla zvládnou časem i já, díky! smilies/cheesy.gif
únor 27, 2009 13:13
Tak to zkusím a kdo uhodne, může v létě přijet:)))))) : Eva

únor 27, 2009 13:22
Ivanko, 1 bod jsi musela vynechat??? : Eva

únor 27, 2009 13:23
ne.... já už to tu psala znovu a - kkoukám, že to tam je... : ivanka
tak si klidně klikněte na ten obrázek počítače, co jsem tam dala, ok? : tou pravou myší!!!
a pak levou klikněte na ty vlastnosti...
a tam budete mít napsáno: Adresa: http://www.comprecycler.ca/computer.gif

tak - a pak klikněte na ten čtvereček, co je s těma modrejma flíčkama a tuhle adresu mezi to vložte...
zkuste to - ale tohle se vztahuje jen na obrázky, co jsou na netu!!!


únor 27, 2009 13:28
pokus : Sipik

únor 27, 2009 13:32
juchuchuuuuu : Sipik
Podarilo sa!!!
únor 27, 2009 13:34
Mio, : Míša šíša
potvrzuji, co napsala Eva - do Bad Fussingu určitě jeď. Je tam moc krásně, už si plánuju, že až budu jednou ta důchodkyně (dožiju-li), jak tam vyrazím aspoň na 2 týdny lenošit. Sama jsem se tam čvachtat teda nebyla, ale před dvěma roky tam byla moje dcera na letní brigádě v jedné restauraci, takže jsme si celé městečko a okolí prohlédli, když jsme ji tam byli několikrát navštívit. V létě to tam všude nádherně kvete, krom toho tam mají krásný obrovský park s volně přístupnými kuželkami a šachovnicí a taky s rybníkem, kde se krmí kachny (tlustý jak prasata) a kapříci a kousek za městem je obora s jelenama a srnkama, taky se chodí krmit - k dispozici jsou tam krmítka s granulemi za pár centů. Pro děti se tam určitě vyžití najde, krom předešlého si ještě namátkou vzpomínám na mlýn s obrovským mlýnským kolem, muzeum, no a pak třeba výtečná pizza nebo nějaký zmrzlinový pohár v nesčetných restauracích. (Ty si tam určitě dej mega eis café se zmrzkou - mňam.) V každém případě se děcka vyřádí už při tom koupání.
únor 27, 2009 13:48
Ivanko, jsi to napsala skvěle, jsem skončila až u toho, : Eva
že jsem měla tu adresu zkopírovanou mezi těma 2 img, přidala jsem komentář a...NIC smilies/cheesy.gif Objeví se tam ta fotka hned po zkpírování adresy, nebo až po přidání komentáře?
únor 27, 2009 13:54
sipiku, to je tvoje holčička? : ivanka
ta je překrásná!!! Jo, umíš!!! (fotky i dětičky!!!)
únor 27, 2009 13:55
Míšo : mia
smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gifDíky,děti už jsou 30,24,21,holka mě už bude 49 v létě.Tak bysme si tam vyrazili kluk by to odřídil,manžela cestování neláká,ještě nikdy jsme nebyli spolu na dovolený.Ale nevadí mi to.
únor 27, 2009 13:56
Sipíku, to jsem nevěděla, : Míša šíša
že máš doma...

andílka smilies/kiss.gif

Je roztomiloučká.
únor 27, 2009 13:56
Asi nepřijedete:)))))))) : Eva

únor 27, 2009 13:58
No jo, Mio, : Míša šíša
tak tyhle děti to taky bude bavit. smilies/smiley.gif
Jo a jaký "už mi bude 49"???
Teprve. Teprve! Mladá ženská v těch nejlepších letech, ne?
únor 27, 2009 14:00
Tak to zkusím : Míša šíša
Rožmberk?
únor 27, 2009 14:07
jéje, holky, já mám takovou radost... to budeme hned vědět, jak kde je :-))) : d@niela
a až se ještě probuděj i ty naše "mimozemšťanky" :-)))

Mj. hele, chystám pro vás překvapení, ale já to stejně nevydržím a určitě to co nevidět vykecám... No, jen tak malilinko to nakousnu.
Když jsem ještě byla "relativně mladá", tedy v tom minulém století, tak jsem vedla jednu poměrně velkou sportovní školu. A co já si všechno pro ně navymejšlela... Např. jsem si občas v létě pronajala někde v nádhernym prostředí celej velkej penzion a pak jsme tam jezdili...

Vzhledem k tomu, že jsem jim (těm majitelům) obsadila celej barák, tak jsme měli režijní ceny a všechny možný vymyšlenosti, vymoženosti, bylo to tam na ten čas "naše" :-)))

Nooooo - a já už zase na něčem podobném pracuju. Holt - zádíčka jsou sešroubovaná, kupodivu začínám zase fungovat, a tak mě všechno svrbí - už jsem dlouho nic nedělala... Jupí, to by bylo něco...

Ale - nic jsem neříkala, nic jsem nepsala, o ničem nevíte smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 27, 2009 14:11
... : kárl
čuchám čuchám, že se něco bude dít, nemýlím-li se, že by se plánoval nějakej SJEZD?
únor 27, 2009 14:14
Tak já se přidám! : Vodoměrka
Hlubočky hlásí 7,3 stupně, lehce se zatahuje, před chvílí ještě bylo slunečno...

Daníííí, a o tom, jak jsi nic neříkala, nic nepsala, tak se už moooooc těším... a jsem zvědavá jak blecha.... nebo jak co se říká, že je někdo zvědavý? Normálně mi to vypadlo z hlavy...
únor 27, 2009 14:24
no, nic neříkám... ani nepíšu.. : d@niela
jen tak nenápadně dělám vlny...
co třeba taková pozdnoletní dovolená, když už je všude hodně teplo, ale nejsou velká vedra...všeho jídla několik habadějů, není tam draho...
a - jsou tam ty pěkný vlny....

K tý fotce - to bude někde z Jižních Čech, tyhle střapatci... Hodně dole z JČ...
únor 27, 2009 14:29
... : mia
Tyhle maškary chodívají Trhové sviny nebo v Novohradských Horách.Sice i Milevsko ale odtud to nebude.Spíš ty Nové Hrady.nevím
únor 27, 2009 14:33
No dyť já už jsem to tipovala : Míša šíša
A jestli to není ten Rožmberk, tak to musí být Krumlov, prostě takové zdi jsou jasně u obou...

... anebo taky někde ouplně jinde smilies/grin.gif
únor 27, 2009 14:35
A není to Třeboň? : Myška
Dani, taky nic neříkám, nic nepíšu. Jen jsem myslela české luhy a háje.
únor 27, 2009 14:36
... : mia
A není to nakonec ta Třebon mě se zdá brána povědomá jak jsme byli loni za segrou v lázních
únor 27, 2009 14:36
A vy myslíte, : Míša šíša
že to nepatří k žádnému hradu či zámku? Co to podloubíčko vzadu?
únor 27, 2009 14:37
šíšo : mia
Krumlov by to moh bejt jedno z těch hradních nádvoří
únor 27, 2009 14:40
Třeboň mě taky napadla, : Míša šíša
ale ta brána by pak musela patřit k bočnímu vchodu, protože ta hlavní takhle určitě nevypadá.
únor 27, 2009 14:41
šíšo : mia
Eva tu psala,že se pohybuje nejčastěji čb-čk-černá v pošumaví,myslím že jak jsme byli na otáčivým v Krumlově na Kráska a zvíře,tak bud tam anebo Třebon u pivovaru směrem k rybníku Svět,ale spíš Krumlov
únor 27, 2009 14:48
jéééééééééé - já už to vím... : d@niela
a ne že bych to poznala, já to někdy nepoznám ani tady za rohem... ale...
návod na to, jak to poznat, je přímo na té fotce -
a - je to spojeno - to řešení - s tím, jak se ta fotka do počítače zadává...
uáááá - to jsem chytrá... (přišla jsem na to čirou náhodou, pendrek chytrá)
únor 27, 2009 14:53
Hááááááááá : Vodoměrka
Já už to vím taky!! smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif
únor 27, 2009 14:57
Už to vim taky!!! : Míša šíša
No a kdo to řek první? Nóóó???? smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 27, 2009 14:59
No jo, tak jsem se netrefila. : Myška
Ale omlouvá mě to, že jsem tam byla jen jednou v dětství, a to je už dóóst dlouhá doba.
únor 27, 2009 15:01
Oss, provincie Brabant, Holandsko : Bara
Mrholi a mrholi, je sedej smutnej den (a tak si ho zprijemnuji na kudlance), ale na zahradce mam rozkvetle snezenky, modre a zlute krokusy, narcisy jsou uz tak 10cm a vykukuje uz i poupe. Ptackove se zblaznili, nejak veseleji vyzpevuji a rano zacinaji strasne brzo.
Preji vsem pekny vikend, protoze meteorologove (vetsinou lzou) slibuji predzvest jara, tak se nechame prekvapit, zdravim.....
únor 27, 2009 15:15
Omlouvám se, jsem musel odběhnout "předstírat bohulibou činnost":))))) : Eva
a vy jste tu tak pěkně hádaly smilies/cheesy.gif Tak přijede: Míša šíša, Mia, Daniela, neb takhle to vypadalo toto úterý v mém rodném Krumlově smilies/wink.gif
Daní, taky tam pronajímám barák, ale tolik "kudel" by teda neobsáhl smilies/cheesy.gif
únor 27, 2009 15:29
... : mia
Hurááá a vím stále kulový!!Ba ne je to fotka z uterý z akce.
únor 27, 2009 15:31
Mio, je to z masopustního průvodu v ČK, : Eva
a je to hlavní brána na 1. zámecké nádvoří (orientační body pro ty, co tam byli: hned pod medvědama, veřejné WC, informační středisko) smilies/wink.gif
únor 27, 2009 15:35
Evi : mia
Dík,našla jsem stránku,kde je celá série fotek z uterý v č.k.
únor 27, 2009 15:44
no, trady už je přímo luxusně hnusno, : d@niela
takový to pelechovitý počasí, kdy je nejlepší ještě víc zatáhnout, uvařit si nemravně dobrý kafe a třeba i zhasnout, aby nikdo neviděl tu kupu laskonek, větrníků, věnečků, indiánků..
Ne, kecám, tady vidíte, jak mi de pusa rundem...
Mám jen to kafe a ani ne sladký. Ale hnusno tu už je fakt smilies/smiley.gif
únor 27, 2009 15:55
hlásím, že za Okoří právě padla hustá tma, : Inka
přes den byly pěkně černé dole visící mraky, leč nádherný bílý snížek roztál, ojíněné stromy, keře a trávy zmizely a s tím všechna romatika posledních dnů.....všude jen děsné řídké bláto, asi to také bude tím, že ještě nemáme na zahrádce travičku jako koberec a domů jezdíme úvozem.....ježkovi oči právě se vrací manžel s Ki(malý novofundlanďák) z lesa, asi budou oba jako koule bláta a já hned chvíli po tom, tak to bude husté....
byla jsem dnes na výstavě Dřevostaveb v Letňanech, je tam mrak lidí a čekala jsem od toho víc, no nic baráček už mám postavený, tak to je dobré...
únor 27, 2009 18:51
jo jo Daní, taky jdu zatáhnout závěsy, manžel : Inka
přiloží do krbíku, udělám si čajík s cotronkem do modrého hrníčku s bílýma kytičkama, natáhnu se na kanapíčko před krbík, Bihan (nové malé kočičí miminko-holka z útulku)se přijde přitulit a vrnět .... , v noci zas manžel...ách tomu říkám úžasný páteční večer... smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif
únor 27, 2009 18:55
Evka!! : Sipik
Ty si z Krumlova? Ooooo, odtial som mala moju velku platonicku lasku. Taky krasny chlapec to bol! Nepoznas? Radek Prchal, vek? Teraz asi 40, pobyt typujem v Prahe. Isto stale taky fesak. A dva krat po sebe sme boli aj s jeho rodinou na dovolenke na Sumave, krasny kraj!
únor 27, 2009 22:00
ivanka & Míša šíša : Sipik
Babky, ten anjelik ma energie na tri deti, dnes mi bolo velmi smutno, macicka kamaratke zomrela ako nasledok toho, ze ju daky magor dokopal, bolo mi do placu, guca v krku a dieta sa dozadovalo aby som sa s nou hrala a jasila sa. Jaj, niekedy sa neda. A my sme kvoli chorobe takmer non stop doma zatvorene uz mesiac. Uz nech je zdrava! Chodi do skolky len na dve hodiny, ale aj to pomoze, aby som si trosku vydychla.
únor 27, 2009 22:06
Ach jo Sipiku, : Alena P. Hagen
nekteri lide nejsou lide...a zaslouzili by zavrit do klece az pochopi...ale oni asi stejne nemuzou chapat.

A jake mame pocasi tady v Kalifornii, to radsi ani nepisu smilies/wink.gif Ale kyticky mi kvetou a stromy uz mam rozkvetle taky, odpoledne vsechno voni a je to nadhera. Ale ma prset cely vikend...no zatim to tak nevypada.

A Krumlov - Evo, to ti zavidim, ale v dobrem. To je milovane misto meho manzela i moje. Poprve jsme tam prijeli kolem 9 vecer a pohled na osvetleny zamek nam skoro doslovne vyrazil dech. Tam bych teda moc rada bydlela...
únor 27, 2009 23:11
Aleno P. Hagen, : moira8
weekend tady v Kalifornii ma byt krasny!!! Chystame se jako obvykle na inline, takze prset
nebude. Asi az pristi tyden a to jen mozna. Tedy pisu ze San Diega. KDe prebyvas ty???
únor 27, 2009 23:58
Zkouška vložení obrázku - takhle bylo u nás před rokem : Myška
únor 28, 2009 00:06
Dani, nějak se mi to nepodařilo, : Myška
smaž to, prosím.
únor 28, 2009 00:07
Ještě jednou - u nás před rokem : Myška

únor 28, 2009 00:10
Dani, : Myška
smaž to, nevím, proč mi to nejde.


únor 28, 2009 00:13
teda holky- : skaz
- mám ze všech jenom radost - 20km od Brna 0 stupňů,ale sněhu plno - odtává těžce,ale naše žhavé pohlady mu pomáhají smilies/cheesy.gif ,kdyby byla akce - jupí - to by se bylo na co těšit a hned by to líp uteklo - to přechodový - než vylezou krokusy smilies/smiley.gif smilies/smiley.gif smilies/smiley.gif
únor 28, 2009 00:13
Tak nakonec další vítězství člověka nad : Myška
technikou smilies/cheesy.gif.
únor 28, 2009 00:14
... : Olina
Tak Florida hlasi uz 27C, krasne slunecno po cely den. A jako vzdy na vikend se ma zase hooodne ochladit.
únor 28, 2009 00:15
... : Olina
Ale jinak me desite s tema teplotama, za tri tydny mam dorazit do cech a ted nevim, co vse zabalit do kufru. Jestli i nejaky ten kozich a teply boty, nebo uz jaro tuka na okno?? Hlavne at neprsi, to by me vadilo asi nejvic.
únor 28, 2009 00:18
Včera jsem tu nebyla : alena puntíkovaná
a koukám jak blázen....v Praze bylo hnusně..začalo to krásně, svítilo sluníčko ale pak si to nějak rozmyslelo nebo co. Skonščilo to klasikou - ledový vítr a déšť. Nicméně já to ztrávila v metru a v busech, takže to šlo. Učím angličtinu zaměstnance jednoho hotelu v Ruzyni. Včera tam měli ruskou svatbu. Teda samotné svatbě jsem přítomna nebyla - ale viděla jsem přípravy. Na každý židli musel být přivázanej bílej a růžovej balonek a měli tam pravýho Alexandrovce, kterej nav cvičil na večer a hrdinným barytonem pěl populární písně, jako kalinku a tak. Krom nádhernýho dortu se pohoštění skládalo z kuřecích stejků a špenátových brambor a hor nakrájeného špeku a chleba. Jo a v noci měli dělat ohňostroj. Takže jestli někdo byxdlíte na Bílý Hoře nebo v Ruzyni - tak ten ohňostroj byl k tý svatbě. smilies/cheesy.gif
únor 28, 2009 06:37
Vidíš, Sípik, jak je svět malý:)))) : Eva
Prchalovi znám a pokud jsou to ti samí, tak ti měli 2 starší holky, se kterýma jsem léta chodila do "hudebky", a pak se jim narodil ten Radek, to byl mazánek, zlatej! smilies/wink.gifAkorát tě malinko zklamu, já tam "bydlím" jen přes léto, takže moc už ty lidi nepotkávám a na Radka si živě pamatuji, když mu bylo tak 10 let! smilies/cheesy.gif Takže o současnosti jeho ti neumím říci zhola nic, ale příležitostně se úplně nenápadně poptám smilies/wink.gif
Ale moc se mi líbilo, jak jsi mne oslovila, neb jsem úplně živě slyšela, že takto mne oslovují všichni moji přátelé na Slovensku smilies/wink.gif A přijedou, v dubnu, díky Erasmu, je tu mám, jak na koni! smilies/cheesy.gif
Mimochodem, já mít doma takovou holčičku, co máš ty, tak jsem setrvale u vytržení! smilies/wink.gifNádherná a musí s ní být legrace. Zatím jsem pouze ve fázi, že já podstrkuji dnes ráno nevěstě ňaminky, abych si jí jednou "vysloužila" smilies/cheesy.gif
únor 28, 2009 10:47
Alenko P. Hagen, díky, jsem též krumlovský patriot, : Eva
ačkoliv bydlím v ČB a ČK mám tedy 10 měsíců v roce jen, jako jeden z "pracovních táborů" a za odměnu mám potom "krumlovské návštěvní léto", kdy, co si pamatuji, k nám jezdili zástupy přátel a příbuzných, tak teď, i když rodiče již zemřeli, tak v tom pokračuji a vloni to zajišťoval už syn se svou slečnou a jejich přáteli...Tak jim vždycky děláme noční historické prohlídky, končící v nějaké hospůdce u řeky nebo grilujeme a popíjíme na zahradě a kocháme se nasvícenými panoramaty smilies/wink.gifJá ti nějaká fota "výhledů" časem pošlu, mi doma nedávno udělali akci "kulový blesk" s PC,tak to musím dohledat
smilies/wink.gif
únor 28, 2009 11:12
Evka : Sipik
Och?! Sestry? Co ja viem? Mna zaujimal Radek smilies/wink.gif byvali na sidlisti Vysny v takej starsej bytovke. To by ma zaujimalo co je s chlapcom. Taky bol pekny! Ale aj jeho otec bol asi za mladi fesak smilies/wink.gif smilies/wink.gif

únor 28, 2009 17:30
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.
[CNW:Counter]