O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA VINĚ JE INTERNET PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 únor 2009
Přejít na obsah
NA VINĚ JE INTERNET
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Seznámily jsme se všechny na internetu, kde jinde, že jo, v dnešní době. A jak říkám, že internet je jen žrout času, tak v tomto případě si tak trochu oponuji, protože na druhou stranu je to bezvadná věc a když člověk něco neví, tak stačí zapnout Explorer, Mozillu nebo nějaký jiný prohlížeč a otevřou se vám dveře do všech možných i nemožných prostor.

 

     Ještě dlouho předtím, než jsem potřetí otěhotněla, jsem si říkala, že jsem zkušená dvojnásobná matka a že mě tedy nemůže nic překvapit, zaskočit a že o tom vlastně musím už něco vědět.

 

     Omyl.

 

Asi je to tím, že jsem mezi dětmi měla tak dlouhou pauzu. Nebo je to tím, že před těmi osmnácti lety jsem vlastně o tom drobečkovi, rostoucím v mém lůně, nic moc nevěděla.

 

     Protože věda v té době byla jinde, mezitím pěkně pokročila; a také jsou nějaké ty změny -  to, co se dříve doporučovalo, se dnes zakazuje, všechno je jinak a chci věřit, že i lépe.

 

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]