O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ODMILOVANÁ PŘÍTELKYNĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 prosinec 2008

 Milá Kudlanko a všichni kolem, nikdy bych nevěřil, že se budu svěřovat se svými problemy někde na netu, nebo kdekoliv, ale nevím si vůbec rady a potřeboval bych pomoct. S přítelkyní chodíme skoro čtyři roky. Všechno mezi námi klapalo až do nedávna. Nevím, snad za to můžu já - mám práci, ve které strávím hodně času, dokonce tam musím být někdy nejen ve dne, ale i v noci. Přítelkyně začala poslední dobou chodit večer se svými přateli. 

 

 

 

 

     Přiznávám, že někdy mi to dost vadilo, ale bral jsem ohled na to, že když jsem byl v praci v noci, tak, že když tam nejsem, tak nechce být sama doma. Přerostlo to ale v problém, že chodí ven, i když mi to vadí.Teď to došlo tak daleko, že se chce rozejít. Měli jsme proto dokonce několikadenní pauzu.

 

      Její nejlepší kamarádka mi prozradila, že ona si to všechno uvědomila, co dělá, ale že ke mně už nic skoro necití. Podle mě se chce rozejít kvůli tomu, že se cití vůči mně provinilá a mysl jí zastínila tahle vina - zastínila to, co doopravdy její srdce chce. Zanedloho mi to chce osobně říct do očí.

 

     Nevím si rady, jestli se dá  náš vztah ještě nějak zachránit. Mohli byste mi, prosím, nějak poradit?

 

Děkuju za vaše odpovědi.

Miloš

 

 

 

Komentáře (20)add feed
... : Sandra
Myslíš, že se tvoje přítelkyně s tebou chce rozejít proto, že se cítí provinile? A proč se cítí provinile, proto, že se jde ven bavit s přáteli, zatímco ty jsi po nocích v práci, místo toho, aby seděla doma a koukala na telku? Ale to je přeci naprosto v pořádku, pokud tam nepáchá něco nemravného... Nebo proto, že k tobě přestala něco cítit? To už v pořádku není, ale zase je to důvod k rozchodu... každopádně teď je to na ní- počkej, a uvidíš co z ní vypadne.
Být tebou- pokud ještě není pozdě- vzala bych si v práci volno a vzala bych ji někam na hory, na dovču- tam byste byli spolu sami, a měli byste šanci zjistit, jestli mezi vámi ještě je něco, co stojí za to lepit, nebo jestli už je všechno pryč a jste spolu jen ze zvyku...
prosinec 08, 2008 09:54
jo Miloši, : alena puntíkovaná
nelze sedět na dvou židlích zároveň. A - sejde s očí, sejde z mysli. Ctyři roky - pročpak už sis ji dávno nevzal? Nechtěl se vázat - že jo? No tak seš volnej, proč si tedy stěžuješ? Máš cos chtěl.
prosinec 08, 2008 10:04
no : kolemjdoucí
když, jak píšeš
že ke mně už nic skoro necití
,

tak proč ji chceš zpátky? To nějak nechápu. Nelze druhému nařídit, co má cítit.
prosinec 08, 2008 10:35
Proč konzultuješ svůj vztah s přítelkyní s "její nejlepší kamarádkou" : mamča
a ne s přítelkyní ? To mi trochu připomíná jihoamerické telenovely. Tam taky jeden něco zaslechl za pootevřenými dveřmi, něco si k tomu přidal, a hned s tím běží dál. Tyhle informace mají hodnotu "Tiché pošty".
Proč si nezajdete s přítelkyní třeba na večeři, a všechno si nevyříkate vy dva ?
Možná nebude pravda moc příjemná, ale lepší, než se v tom vztahu-nevztahu plácat dál.
Trochu pravdy má i Alena. Čtyři roky jsou dost dlouhé, abyste oba věděli, co od toho vztahu očekáváte. Předpokládám, že Ty se snažíš vydělat peníze, (proto jsi v práci od nevidím do nevidím) abyste měli na příp. společné bydlení, apod. Jenže zatím to vydělávání peněz nemá konkrétní společný cíl. Tvoje přítelkyně je třeba ve věku, kdy už by chtěla založit rodinu. S Tebou to ale je čtyři roky pořád stejné, žádné konkrétní plány (svatba, byt, dítě...).
Tak třeba hledá jinde, než jí biologické hodiny odbijou, nebo už bude na samotu (a pohodlí) zvyklá, a nebude už dítě chtít.
Jó, s holkama cvičej hormóny o poznání víc, než s klukama.
Ale třeba jsem úplně vedle, a ona se chce JEN bavit, a né sedět doma večer u TV a štupovat Ti fusekle.
prosinec 08, 2008 10:35
Nikdo nemůže mít všechno... : Vodoměrka
Píšeš, že jsi skoro pořád v práci, přes den, v noci... a že přítelkyně chodí ven, i když ti to vadí... netvrdím, že chlap musí být ženě neustále k dispozici a zabavovat ji, ale když už si vybral jinou cestu - práci a práci a práci, tak musí taky trochu chápat tu ženu, že ji nebude pořád bavit sedět jen doma a hledět do prázdné zdi... jak tvrdím neustále, ve vztahu by ti dva měli mít aspoň jedinou věc, která je baví a spojuje a věnovat jí nejméně jeden den v týdnu, jinak ti dva spolu nežijí, ale přežívají vedle sebe. A potom není divu, že se jeden začne nudit - ani ne nudit, jen zjistí, že takhle si to nepřestavoval a vědomí, že ten druhý si sice neužívá někde s někým jiným, ale pracuje, taky zrovna nadvakrát neuklidní dušičku.
A tak se taky nediv, že se své přítelkyni odcizuješ... A její nejlepší kamarádce bych pěkně poděkovala za její medvědí službu, pokud jí to zrovna nenahrává na smeč a nesnaží se tě ulovit... no a teď babo raď... ty sám musíš nejlíp vědět, jestli ti stojí za to bojovat a snažit se nebo už je to passé... nikdo není nenahraditelný - ať tam či onde...
prosinec 08, 2008 10:36
... : Sandra
Ono také trochu záleží na tom, jak se oba navzájem vnímáte jako pár do budoucna. Můj manžel také začíná pracovat sotva rozlepí oko a končí někdy s půlnocí, a neříkám, že si neumím představit, že bychom mohli trávit večery lépe, než společně u stolu datlovat do PC... ale beru to tak, že to vlastně dělá pro nás- že máme společný projekt- rodinu- a tu je třeba zabezpečit. A tak když si občas seženu hlídání a jdu za kulturou sama, tak mě to štve...ale zase si říkám- budeme mít baráček...a pak mě to štve míň. Pokud bychom se s manželem nevnímali jako jedna jednotka a ty peníze by nevydělával na nás, ale na sebe, tak bych takhle žít rozhodně nechtěla...
prosinec 08, 2008 10:55
Miloši, možná by bylo dobře, kdyby ses ozval a doplnil informace. : mamča
Takhle vaříme z vody coby-kdyby.
My, holky, to vidíme tak, že vztah musí mít perspektivu. Není nutné plánovat na pětiletky, ale dál než do příštího týdne bychom rády viděly.
Třeba to Tvoji přítelkyni štve, že neví, jestli Ti nezajišťuje zázemí a společná budoucnost je nejistá, protože Tobě to takhle vyhovuje. Ty v práci, a ona doma za pecí.
My, ženské, jsme většinou akční. Přes víkend vymalujem, přestěhujem nábytek, napečeme buchty a uděláme tisíc dalších prací, ale musí to mít nějaký smysl a cíl !
Pokud cíl nevidno, kašlem na to, a jdem se bavit s přáteli. smilies/grin.gif
prosinec 08, 2008 11:12
Kdyby mi přes kámošku buchta vzkázala, : NČ
že to je už nalevačku, zeptal bych se přímo a narovinu buchty při nejbližší příležitosti, co je na tom pravdy. Podle reakce už se pak velmi snadno pozná, jak to vlastně je. No, a pokud to buchta cejtí skutečně nalevačku, přesně tak, jak kámoška sdělila, tak to rovnou zabal, neponižuj se a nevymejšlej takový unylý slátaniny typu: "...mysl jí zastínila vina - zastínila to, co doopravdy její srdce chce...". Vony ženský, dobře vědí, co jejich srdce (a nejen srdce) chce.
prosinec 08, 2008 11:23
- : Linda 1
Podle mě se chce rozejít kvůli tomu, že se cití vůči mně provinilá a mysl jí zastínila tahle vina - zastínila to, co doopravdy její srdce chce. - To mě dokáže nadzvednout ze židle (vlastní zkušenost), když chlap přesně ví, co chce JEJÍ srdce a co ONA doopravdy cítí. Proboha, ona ti to řekne sama ! Pokud nechce s tebou už být, tak se můžeš klidně na hlavu postavit.
prosinec 08, 2008 14:49
Taky se obávám : KK
že tam žádná "vina" není. Tipovala bych, že se buď zamilovala do někoho jiného (třeba i na těch srazíkách s přáteli), anebo jí ten vztah už tak leze krkem, že klidně bude raději sama.
Jak napsala Vodoměrka, nejde mít všechno, bohužel. Škoda, že nepíšeš, Miloši, kolik je vám let. Jestli je slečně kolem dvaceti, tipuju, že se prachobyčejně nudí (a ani se jí nedivím), jestli jí táhne na 30, pak je možná i ta varianta, že se jí zdá, že ten vztah jde od nikud nikam. Jisté v tuto chvíli je jen to, že důvod ví hlavně ona a budeš muset sebrat odvahu, aby ses jí zeptal a pak se podíval (bohužel pravděpodobně spíš nepříjemné) pravdě do tváře.
prosinec 08, 2008 15:10
Miloši, moc si fandíš : Rozmarýna
Proč by se ona měla cítit provinile? Věř tomu, že kamarádce řekla pravdu, že k tobě už nic necítí. Myslím, že nemá cenu ten vztah zachraňovat. Jediný, kdo by se měl cítit provinile jsi totiž ty, protože jsi na ni neměl kvůli své práci čas. Najdi si jinou přítelkyni a taky jinou práci, abys nedopadl s jinou přítelkyní stejně.
prosinec 08, 2008 15:11
jo milej zlatej, : alena puntíkovaná
kdyby sis ji před opár lety vzal a teď jste měli tak dvě děti, neměla by čas na přemýšlení o tom, zda tě miluje stejně jako předtím nebo ne. Ale nechápu, proč by se ona měla cítit provinile.....nic zlého nedělá. Ty nejsi její nic - jsi přítel...kámoš...a takovejch je.... ona chce rodinu, perspektivu a zázemí - a to ty jí nedáváš. Tak se nediv.
prosinec 08, 2008 15:36
tak bud ja : mura
neumim cist nebo ty neumis psat. protoze
Přerostlo to ale v problém, že chodí ven, i když mi to vadí.

co jako by mela podle tvych predstav delat? vysivat doma monogramy na uterky nebo ti nahrivat pantofle nebo lustit krizovky?

pokud jsi teda nechtel napsat, ze chodi sama s prateli, i kdyz jsi ty doma.
prosinec 08, 2008 17:09
Zachránit? Proboha, proč?! : tippler
Jestli Ti dá kopačky, můžeš bejt v tý práci 24/7, ve jménu národa a růstu HDP!

"Přítelkyně začala poslední dobou chodit večer se svými přateli." -- A přitom by mohla doma štrikovat...
"Přerostlo to ale v problém, že chodí ven, i když mi to vadí." -- Nevolnictví bylo zrušeno Josefem II. dne 1. listopadu 1781

"Její nejlepší kamarádka mi prozradila, že ona si to všechno uvědomila, co dělá, ale že ke mně už nic skoro necití." -- Polož si otázku: "Chci bejt s někým, kdo ke mně nic necejtí?"
prosinec 08, 2008 21:59
najsi si na ní víc času, : Inka
i Tobě udělá dobře, když nějaký čas denně strávíš jinak než v práci, jinak se Vaše cesty rozejdou. Pokud ona není takový workoholik jako Ty, tak si vyráží a tam se i samozřejmě může zakoukat do někoho jiného. To je život. Uber v té práci jinak v dalším vztahu to dopadne stejně. K lásce druhého nedonutíš, ta tam je a nebo už není. Zkuste spolu promluvit a trávit více času společně a pak se uvidí.
prosinec 09, 2008 06:02
TAk : wendy
za 1/ proč by neměla být sama doma, když ty jsi v práci - to se sama doma bojí ? Nebo jsi oryč každou noc ? NA tom něco nesedí. Když by šla občas, nebo si pozvala kámošku, proč ne. ALe jako důvod uvádět, že nechce být doma sama, to je blbost.
Ale 2/ čtyři roky je dost sdlouhá doba na to, abyste svůj vztah nějak pořešili do budoucna. Jak píše mamča - nechtěla by se náhodou vdát a mít dítě ? Nabídl jsi jí to ? Podle mých zkušensotí, když spolu dva jen bydlí, maximálně do 5 let se rozejdou.

Nedivila bych se ale Milošovi tak moc, že chce přítelkyni dál, i když ona se prý odmilovala. On se ale neodmiloval, tak to zkouší, no.
V každém případku by to chtělo milý Mílo vážný rozhovor s tvou milou.
smilies/shocked.gif
prosinec 09, 2008 08:00
Nicméně na žádost o ruku : KK
(jestli na ni slečna opravdu čekala) je v této fázi asi už pozdě. Kdo pozdě chodí...
prosinec 09, 2008 10:02
Joo, chybama se člověk učí, : wendy
pochybnostma se jen mučí...
prosinec 09, 2008 10:11
To mi připomíná můj vztah : Káča
s bývalým klukem, který trval čtyři a půl roku. S tím rozdílem, že my jsme spolu ani nebydleli, taky byl samá práce a když přišla řeč na téma společného bydlení, budoucnosti, dětí, byl dost vyhýbavý...samý "uvidíme" a "možná jednou". Nijak jsem to neřešila, bylo mi s ním dobře, ale když si našel job v Praze a začali jsme se vídat jen o víkendech, šlo to trochu do kopru, přes týden jsem pařila a pak už i když přijel, protože jsme si najednou neměli co říct a mně bylo líp s jinýma lidma. Nakonec jsme se přátelsky rozešli, z části i proto, že jsem už měla maličko nahozenou udičku jinde (ne, nezahýbala jsem mu). Teď mám mimoše a jsem spokojená. Těch čtyř a půl let nelituju, ale z dlouhodobější perspektivy to byla trochu ztráta času...sorry.
prosinec 09, 2008 12:40
Miloši, : Agátka
tak už konečně napiš, jak to dopadlo, ať máme před Vánocema klid...
prosinec 17, 2008 21:21
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]