O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

... NEBOŤ ONA NEVÍ, CO ČINÍ - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 08 říjen 2008
Přejít na obsah
... NEBOŤ ONA NEVÍ, CO ČINÍ - I.
Strana 2

 

 

 

 

 

    

     Tolik jsem mu odpouštěla a už nemám sílu žít ve vztahu, kde není kousek čisté pravdy, ale jen samé lži a můj strach, jestli když není se mnou, je zase s ní. Nejvíc se bojím, jak zvládnu žít sama se dvěma dětmi. Hrozně je miluju a on mi často vyhrožoval, že se postará, aby mi je vzali, pracuje totiž u policie a myslí si že je bůh. Ale já se o děti starám ze všech sil a dobře nevím, co by na mě chtěl najít, jeho výhružky při hádce jsou kruté a ubohé, vždy útočí tam, kde ví, že jsem nejcitlivější, nejzranitelnější...

 

Petra

 

 

 

 

ODPOVĚĎ:

 

Milá Petro,

 

      moc lituju čtyři lidi, které děláš nešťastnými: tvoje rodiče a tvoje mrňousky. Víš, ty si zatím ještě neumíš představit, jak moc a moc se trápí máma, když musí bezmocně sledovat, jak si její milovaná dcera "svéprávně a o vlastní vůli" ničí život. A táta jakbysmet. Určitě si představovali, že to všechno bude jednou jinak.. Že se nebudou koukat na uřvanou dceru, která jen stále  a stále opakuje: "Jak mi to může dělat, vždyť já ho mám tolik ráda, snažím se... Co dělám špatně? Proč mě nemiluje?" A když jí řeknou, že od takového bezcharakterního tvora nic jiného nemůže čekat, že si ho přeci sama vybrala, že ji nikdo nenutil, aby si s ním pořizovala děti, že určitě za ten první rok ho mohla dost a dost poznat... tak jen se rozbrečí víc a víc. 

 

      Když si člověk kupuje byt, nebo i jen kabát, boty, určitě se snaží něco víc zjistit. Ale - když láska a hormony zaútočí, tak hlava nefunguje...  No, jen někomu. Ale to pak je - to mi věř - vina víc na tobě, ne na něm!!! On, jak vidíš, je stále stejný. To jen vy dvě (nebudu raději používat žádné podstatné jméno, protože mně nic slušného právě nenapadá), se o tu duševní socku tak vášnivě perete... Vždyť on celá ta léta je stejný - docela by mne zajímalo, čím se živí, co dělá. A rovněž i to, jestli to opravdu víš... Ono to časté měnění čísel u mobilu taky něco naznačuje...

 

     Ale ty jsi ode mne spíš čekala, jak budu psát, co je to za tu starou mrchu, která ubohého dvacetiletého kolouška zmámila a donutila k sexu, "udělala" si s ním dvě děti... Ale asi to nebude tak divoké, podle toho, co ti psala...  Nevěř všemu, co ti ten tč. třiadvacetiletý rytíř bez bázně a hany napovídá... No, ale jak říkám, ty bys asi nejraději, kdybych ti poradila, kde koupíš nějakou zázračnou meducínku, co bys mu namíchala do rizota a on se pak ráno probudil jako milující věrný manžel a otec tvých roztomilých dvojčátek. No, taková meducínka není, věř mi.

 

      Nemyslím rovněž, že dětičky budou mít s tatínkem - respektive s vámi všemi - to nej nej dětství. Jo, věřím, že dědeček a babička se budou snažit. Ale pohled na věčně smutnej kukuč mámy, případně na její imrvére tekoucí oči, to zas nejni nic moc, to mi věř... Jak začnou rozum brát, tak si všimnou, jak je to jinde jiný, veselejší. Jo, přežijou to, pochopitelně, vyrostou. Ale jaký model jim dáváš do jejich života?

 

     Petro, prober se. Jestli máš kde bydlet, tak ho pusť k vodě. Rozhodně tě ani tvou rodinku rodiče na holičkách nenechají, a čím dříve se ho zbavíš, tím dřív budeš ze všeho trápení venku. Uvědom si, že už teď má na krku čtyři děti (docela by mne zajímalo, jak si představuje placení alimentů). Na jeho věk to zas není nic, co by bylo obdivuhodné. Ono dětičky udělat je jednoduché - ale postarat se o ně?  Jak říkám, fakt by mne zajímalo, zda "svým závazkům dostojí" :-)))

 

     A že bys byla sama už nadále? Ani náhodou... Jen nechtěj všechno HNED A ZA KAŽDOU CENU. To je totiž největší průšvih. Bohužel, s tím se také nejvíc setkávám - že převážná většina stejně postižených (asi bych měla napsat "stejně potrefených") si neumí představit být večer a v noci sama. Takže raději chlapa neřáda, nezodpovědného, hulváta, nevěrníka - atd. atd. - ale mít ho... Opravdu za každou cenu. OK.

 

Pokud ho tedy chceš za každou cenu,

tak dej děti k adopci!

Najdou jim hodné a milující rodiče.

Protože tohle si ta dvě ňuňátka nezasloužej...

 

    

 

d@niela

 

Komentáře (22)add feed
Bože, to je rozsévač... : Vodoměrka
Tři měsíce byl u ní a už je tu druhé dítě? Teda, já bych takového chlapa nechtěla ani za deset milionů...
Ještě bych mu sbalila i kufry, jen ať jde za tou druhou nebo i třetí, ale hlavně, abych se ho zbavila... vždyť to je výhra, ne neštěstí... víš, co je na světě slušných a hodných chlapů, co tě budou chtít i s dětmi???
říjen 08, 2008 17:27
kdo utece, vyhraje : Tinous
Petro, vzdyt mas mala zdrava zlaticka, muzes zacit znovu...kolik holek nema kam jit a Ty muzes k rodicum....nedopust, aby mely deti znicene detstvi a sramy na dusi i v dospelosti.., prosim Te, utikej, neprodluzuj to a nemarni svuj mlady zivot...vim, o cem mluvim. Drzim pesti.
říjen 08, 2008 18:20
nechápu co na něm vidíš??? : Inka
Asi určitě bych tohle neustála, vždyť ty dvě jeho nemanželské děti jsou žijící důkaz toho jaký je, jak Ti celou dobu zahýbá. Zbav se ho co nejdříve, nebude to lepší, jen horší a horší a je jen na Tobě jak dlouho to budeš trpět.
říjen 08, 2008 20:18
Inko, má čtyři nemanželský děti, : ivanka
vždť je svobodnej...
s každou má dvě!

a to všechno ve třiadvaceti, no frajer. Když někdo umí, tak holt umí
říjen 08, 2008 20:51
Frajer? Kdo umí, tak umí? : Jarda
Co jako on umí? Vždyť neumí ani šou....! Mám jediné slovo. Dement!
říjen 09, 2008 07:20
Však ona to Jarouši určitě myslela Ivanka ironicky : wendy
promiň Ivo že za tebe mluvím ale nedalo mi to...
Co dodat - bože bože, co to teď k té policii berou ?
Petro - máš střechu nad hlavou a milující rodiče, dvě zdravé děti, a to co teď prožíváš s tím nezodpovědným nedospělým rozsévačem, to chce jen čas aby to přebolelo. Jednou na sebe budeš pyšná žes to všechno zvládla.
říjen 09, 2008 07:33
Děkuji Wendy : Jarda
Také jsem tam tu ironii vycítil. Jenže já u takových pablbů jsem háklivý i na tu zlehčující ironii. Tak se omlouvám.
říjen 09, 2008 07:51
... : karl
myslíte, že mu zasejc neodpustí?
říjen 09, 2008 08:03
Jardo - esli to beru dobře: tím pablbem myslíš mě? : ivanka
proč? vždť jsem jen uvedla na pravou míru to,že ten kluk má ve 24 létech čtyři nemanželský děti. Tím mu nijak nefandim, no, třeba si to myslel jinak. smilies/angry.gif
říjen 09, 2008 08:24
... : Sandra
4 děti za tři roky, je mu 23, takže tímto tempem to dělá 20 dětí do 35 let, pokud dobře počítám. Myslím,, Petro, že jeho vyhrožování, že ti vezme děti jsou jen takové silácké řeči. Proč si myslíš, že by měl zájem se starat o dvě mrňata, víš jak by ho to omezovalo v jeho aktivitách? Normálně se na něj vykašli, zvlášť pokud máš oporu u rodičů- mně je 25, za tři měsíce budu mít také dvě malé děti (zatím mám jedno) a kdybych se dozvěděla, že můj manžel si po dobu trvání našeho vztahu pořídil dítě jinde, tak bych neváhala ani vteřinu a balila kufry. Jsme mladé, máme celý život před sebou, naše děti také- a co s chlapem na kterého není spoleh?
S penězma to vždycky nějak dopadne- bydlet máš kde a jinak toho člověk zas tak moc nepotřebuje- blbé je, že alimenty od chlapa, co si pořizuje děti tempem jako ten tvůj, budou asi velice chabé.
říjen 09, 2008 08:27
Ale Ivanko, to snad ne! : Jarda
Řeč byla přece o "tom frajerovi, co umí" a o ironii, s kterou to bylo myšleno a napsáno.
O tobě ani slůvko.
říjen 09, 2008 08:50
já si to myslela, ale stejně :-))) : ivanka
tak jo, dík smilies/cheesy.gif
říjen 09, 2008 09:49
Dobře sis to myslela : Jarda
Stejně občas žasnu, co všechno se tady člověk dozví. Jací příšerní blbci, dacani i úchylové jsou s láskou tolerováni a omlouváni, po nekonečných útrapách a ponižování bráni znovu a znovu zpět do vroucích náručí, opět omlouváni. Dokonce velmi urputně obhajováni. No děs!
říjen 09, 2008 13:23
Petka : Sipik
Petka, Tvoj "partner" je decko. Nezrely pubertak ktory si uziva to co sa mu ponuka a nemysli na nasledky. Ty si este mladucka a mas sancu aj s dvojickami najst si milujuceho partnera. S tou druhou pani sa neporovnavaj, v jej veku je dost zrela na to, aby sa dokazala sama postarat o 3 deti - dve babatka aj jej toy boya. Daniela Ti to napisala presne a vystizne. Nemrhaj svojim casom na chlapa ktory za to nestoji, mas dve deticky, ktore Ta potrebuju. A casom pochopis, ze ich laska je ovela ovela viac ako zaujem ich tatka. Ver mi ze viem o com hovorim. Som slobodna mamina, tiez som sa potkla o chrapuna, teraz som rada, ze som sa ho zbavila, aj ze mam malu.
říjen 09, 2008 19:24
Ivanko pardon, : Inka
já jsem ještě ze staré školy, tak jsem nějak přehlídla, že spolu jen žili. Já svým 25 a 23 letým dětem se vztyčeným prstem mavájícím jim před nosem stále s humorem opakuji navzdory moderní době: "že miminka se rodí až po svatbě". Pevně doufám že to na nich nechá následky. Protože pokud se někdo nechce vázat svatbou, tak bych si s ním jako žena ani omylem nepořizovala dítě a natož děti a už vůbec bych s ním nijak nepočítala do budoucnosti. Ale je to pouze můj názor a já můžu své děti vychovávat jak chci, jsem svobodný člověk a myslím to s nimi dobře, moc je miluju a přeji si, aby byly v životě šťastní.
říjen 09, 2008 20:12
Chtěl bych bejt ženská... : tippler
...ne nafurt, jen tak na 5 minut...by mi možná došlo, co ta holka na takovým p*čusovi vidí. Dejme tomu, že se dá pochopit úvaha "sice je línej jak veš, ale je s ním aspoň sranda", nebo "je to sice trouba, ale aspoň mě nemlátí", případně "je to hovado, ale aspoň zabezpečí rodinu"...jenže tenhleten náš pomocník a vochránce stojí za h*vno tak ňák celkově. A vona se ještě bojí, jestli náhodou není u tý druhý. Že jí sebere děcka? A co by s nima asi tak dělal?

Jo, a taky by si slečna měla ve slovníku najít definici slova "partner"...
říjen 09, 2008 22:20
Ahoj,Petro, : Evina
za sebe Ti moc držím palce, abys našla tu sílu s těma dětičkama sama zůstat.
Je to teď pro Tebe asi nepředstavitelný, viď?
Možná někdy čím víc to ve vztahu bolí, tím víc ho chceme zachovat.
Třeba by Ti na začátku ve Tvém zmatku pomohlo zavolat si na nějakou linku důvěry...
Přísných komentářů tady se neděs, mně už taky pěkně zkoupali.
Jenže - to se jim to řekne, viď?
říjen 10, 2008 00:11
Na linku důvěry bys měla zavolat Evino taky. : Myška
Viz. diskuze s názvem Kamarád? Můj? Dcery?
říjen 10, 2008 06:51
Tipplere, já ženská jsem, : Myška
a nechápu...
říjen 10, 2008 06:52
Myško, : Evina
dík za radu, nech si ji pro sebe.Já u psycholožky byla. U dvou, O.K.? Čti pořádně, když už chceš provokovat.
Ta holka se vám přišla svěřit a vy zkoumáte, co je on za frajera, že si upíchne čtyři děti.
Fakt skvělá diskuze,to se musí nechat.
říjen 10, 2008 07:25
Evino, od tebe to sedí. : Myška
Od tebe, která si sama nedokážeš poradit se svým životem. A bohužel ani s dceřiným.
říjen 10, 2008 07:33
to tippler : wendy
na tom není k chápání vlastně nic, je to zkrátka mazec. Jedno ti řeknu - většina těch zoufalkyň by svého ex rázem přestala brát na milost, kdyby se objevil nějaký jiný vhodný objekt. Když přejde zamilovanost, prostě jen nechtějí zůstat samotné. Je to až jakýsi atavismus ale je to v nás. Ženská sama ? No fuj. A přesto jich tolik žije singl a jsou docela happy. Jen získat sebedůvěru. A taky je to i ve věku. To určitě. Takže asi tak.
smilies/wink.gif
říjen 10, 2008 08:56
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]