O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ARCHIV - KRYSAŘÍKOVO BLÍZKÉ SETKÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červen 2020
Přejít na obsah
ARCHIV - KRYSAŘÍKOVO BLÍZKÉ SETKÁNÍ
Strana 2

 

 

Kolem poledního jsme konečně byli v cíli.

Krysařík se z auta vyřítil jako první a okamžitě si "přivlastnil" sloupek branky.

Vcházíme do dvora a... a proti nám se řítí... jak jen to popsat... vezměte skříňku na boty pro čtyřčlennou rodinu a polepte ji chlupama.

Potom jí vystřelte asi třicetikilometrovou rychlostí proti návštěvě. Té pak tvrďte, že se jedná o štěně salašnického psa. Jejich pochybnosti ignorujte. 

 

Proč má rodina řidiče autobusu, žijící v rodinném domě, salašnického psa, to nevím (no, já ani nevím, proč my máme krysaříka, to ovšem souvisí s mými těžkými hříchy v minulém životě), ale strýko Štefan ho nazývá Drobčekem a tvrdí, že by kuřeti neublížil. Manželka zatím vyděšeně sledovala, jak Drobček povalil krysaříka do trávy a pokoušel se ho zamáčknout do hlíny, z čehož prý vyplývá, že budou kamarádi. 

 

 


     Další děj: vybalujeme tašky s příšernou hromadou věcí a kolem nás se co chvíli mihne krysařík s Drobčekem v těsném závěsu. Úprk je to jediné, čím krysařík může zabránit Drobčekovi, aby mu projevoval svou náklonnost. A když už je vybaleno a vypita první runda "Tatranského čaje", náhle zjišťujeme, že psi zmizeli. To jsem byl nervózní i já. Štefan tvrdí, že se nemají kam ztratit, protože za barákem jsou jenom Tatry. Do míst, kde by si mohli doopravdy ublížit, se nevyškrábou a do Polska je "Straž granična" stejně nepustí.

 

     Objevili se teprve, když jsme se vydali obhlížet rodinné hospodářství. Odkudsi z luk se se štěkotem přiřítil krysařík a vyděšeně štěkal. Teprve když se vydáváme za ním, zjišťujeme důvod krysaříkova zděšení: poprvé se - čumákem v čumák - setkal s krávou!


    Nevím, jaké zkušenosti s tím máte vy, ale já, co je to kráva, jsem krysaříkovi vysvětloval poprvé. Pokud se ale do té situace dostanete, zkuste to přes žrádlo. U nás se to osvědčilo. 

 

 

    "Podívej, taková kráva, to je jako kapsička s hovězím." Na klíčové slovo "kapsička" krysařík slyší (stejně jako na "řemínek", "čůrat" a "která bestie udělala tuhle louži!") zcela spolehlivě a hned vrtí ocáskem.

 
    "Jenže tahle kapsička je trochu větší," pokračuji a snažím se nevnímat udivené pohledy příbuzenstva. Stavím krysaříka zpět na zem. Ten krávu oběhl ( za jejího neměnného nezájmu) a poté na mě pohlédl. V těch dvou malých černohnědých korálcích posazených nad čumáčkem se stkví jedna jediná otázka: "Jestliže je to hovězí kapsička, odkud se to žere?"

 

Jón Kixx

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : *deeres*
Tohle se nikdy neomrzí.
červen 22, 2020 12:20
... : doktor
Krysaříku vítej opět na place.
červen 22, 2020 12:59
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]