O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

OTEC NEPLATIČ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 červenec 2008
Přejít na obsah
OTEC NEPLATIČ
Strana 2

 Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu, jak postupovat, když otec mé dvouleté dcery neplní své vyživovací povinnosti. Otec malé nepracuje ani nikdy nepracoval, a není ani veden na úřadu práce. Stanovené výživné má 1000 Kč (to si určil sám), ale stejně nic neplatí. Na policii mi bylo sděleno, že na něj ale nelze podat trestní oznámení.

 

 

 

 

 

     Zdůvodnili to tak, že prý když otec od 11/07 zaplatil  (i když pouze jednou) 900 Kč (a i když k dnešnímu dni dluží 7100 Kč), tak prý tím prý projevil dostatečnou snahu a také prý protože od poslední platby neuplynulo potřebných šest měsíců neplacení výživného. Ale na sociálním odboru - péče o dítě, mi přesto doporučili podat trestní oznámení.

 

     Protože jsem dceru měla velice brzo a už od jejího narození jsem nezvládala péči o ni, sama jsem požádala rodiče, aby vychovávali mou dceru oni. A tak ji od narození měla svěřenou má matka. S otcem dcery nežiji a on také není schopen zabezpečit dceru finančně ani výchovou, jak říkám, měli jsme ji opravdu velmi brzo. Jinak expřítel nemá rodiče, zemřeli mu.

 

     Když jsem dochodila školu, tak jsem si ji vzala do své péče. Pokud jsem bydlela s rodiči, tak to bylo v pohodě, protože se o ni převážně starali oni. Ale od ledna jsem se přestěhovala s mým novým přítelem do podnájmu, což malá psychicky špatně snášela, pořád brečela a já jsem to už nezvládala. Moje matka proto ukončila svůj pracovní poměr a zůstala s ní doma. Takže já šla do práce a žiju s přítelem od 03/08 sama. Malá je nyní spokojená u mých rodičů. 10.7. proběhne soud, kdy by měla být znovu svěřena do jejich péče. Po mě matka bude chtít stejnou částku jako po otci. Já platím a platit budu bez problémů. Za malou můžeme oba chodit kdy chceme, rodiče nám to umožnili bez problému.

 

     Můžete mi poradit, co a jak mám dělat?

 

Blanka

 

 

 


 

 

 

ODPOVĚĎ:  

 

 

      Blani, nojo, takže s otcem malé jsi šlápla fakt do bláta...  Ale ty chceš radu, takže:

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]