O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ARCHIV - JÓ KRYSAŘÍK, TO BYL CHLAP... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červen 2008
Přejít na obsah
ARCHIV - JÓ KRYSAŘÍK, TO BYL CHLAP...
Strana 2
Strana 3

 

 

 

     Tříkilové kouli nacpané v kůži pro dvoukilového psa, se to zjevně nelíbilo, leč já mám větší sílu než on. Tak se alespoň uložil mezi námi na gauči a usnul (na jedno oko určitě, u toho druhého si nejsem jist, jestli jím nesledoval ty chlebíčky). A tak jsme seděli a mluvili řeči. No, jak už to tak lidi dělají.

 

     Stalo se to neočekávaně... Jako první zpozorněla známá. Nasadila přesně takový ten výraz, jaký nasazují lidé, když chtějí něco ignorovat, ale jejich obličejové svaly mají opačný názor. Jako druhá zpozorněla manželka. Na ní ovšem už bylo zřetelně poznat, že ví, co se stalo. Pak jsem to ucítil já.


     Dodnes je pro mě záhadou, jak tříkilový krysařík dokáže vyprodukovat zápach, za který by se nemusela stydět rota vojáků po fazolích. Hutný, těžký zápach, který náš krysařík vyprodukoval, lehl jako těžká peřina na celý prostor gauče. Konečně se probral i Pán větrů. Lehce nakrčil čumák, pohlédl na mě a zatvářil se lehce znechuceně (já vím, že to psi kvůli absenci mimických svalů nedokáží, ale jde o to, jestli to vědí i ti psi), zvedl se a odešel na druhou stranu gauče.  Všichni se podívali na mě. Ale já přece...!

 

 

     A potom, doma, už o samotě, jsem sdělil krysaříkovi, že je to pěkně hnusné, co provedl, a vůbec, držel jsem k němu velmi poučnou přednášku o slušném chování. Pozorně mne vyslechl a poté na mě vyplázl jazyk.

 

     Pevně věřím, že jen proto, že mu bylo horko.

 

 

Jón Kixx

 

 

 

Komentáře (7)add feed
Tyhle vzpomínky na krysaříka : mamča
by se měly tesat do kamene, nebo aspoň vydat knižně. Ráda bych stála kilometrovou frontu před knihkupectvím na podpis autora. smilies/wink.gif
červen 19, 2008 08:38
tohle bys měl fakt vydat : alena puntíkovaná
- třeba bys mohl uhranout nějaké kdynologické nakladatelství, nebo tak. Já se tak smála, že se kočky přišly mrknout, co se děje. Mám poprskanou obrazovku a tečou mi slzy. Úspěch budeš mít zaručen - já bych si tu knížku koupila zcela určitě!
červen 19, 2008 09:14
já myslím, že žádný pes nekouká : Inka
na reklamy na psí žrádlo, protože mému kocourkovi Tomovi každý pes který dorazí s návštěvou vymlaskne misky hned jak je objeví při první návštěvě a při druhé tam běží rovnou najisto ode dveří s výrazem blaženého očekávání smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
červen 19, 2008 09:36
To je proto, : Míša šíša
že zvířata jsou úplně stejná jako malé sobecké děti. Prostě chtějí mít přesně to, co má druhý. Takže u nás psi žerou kočičí granule a kočky zase ty psí. Čtyřkilový kocour s gustem chroupe obrovské granule určené pro čtyřicetikilového psa, a protože je nerozchroupe tak dobře jak by měl, následně je nestrávené vy*lije na křeslo.

Miluju zvířátka! Je s nima taková legrace...
červen 19, 2008 10:31
Jo to je, : wendy
ta naše rezavá bestie jakmile přijde na návštěvu, sežere z misky domácímu zvířeti všechno co tam je, jako kdychom ji doma trápili hlady...pak udělá nevinné oči.
červen 19, 2008 11:19
No,možná : skaz
pan Kixx neviděl v krysaříkovi vlkodlaka,ovšem jedna moje kamarádka ano a udělala sochu krysaříka ve velikosti vlčáka - úžasný,pošlu,ale bohužel musím přes Danielu,poněvač jsem počítačově neschopná smilies/angry.gif. Ale ta socha mně opravdu uchvátila smilies/grin.gif
červen 19, 2008 21:29
Krásný obrázek, který SKAZ poslala: : d@niela
tady je:
červen 21, 2008 20:31
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]