O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ARCHIV - JÓ KRYSAŘÍK, TO BYL CHLAP... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červen 2008
Přejít na obsah
ARCHIV - JÓ KRYSAŘÍK, TO BYL CHLAP...
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 

 

 

 

 

     Minulou neděli jsme vyrazili na návštěvu. Známí nás již několikrát zvali, ale znáte to... většinou do toho vlítne spousta důležitějších věcí... (třeba ... třeba ležení na gauči). Nakonec jsme se rozhodli jet, neboť jsme měli už předem vyřešený problém "co s krysaříkem". "Vezměte ho sebou," řekla neprozřetelně Zuzana. Na její omluvu budiž řečeno, že krysaříka zahlédli jen jednou, letmo.

    

 

     Při jejich návštěvě u nás se nízkoletící krysařík u nich zastavil, očuchal je, trochu je "vožebral" (to je výraz naší dcery) a opět letěl dál kamsi do prostoru. "Nemáte náhodou kočku?" namítla manželka. "To je v pohodě, Ricky je flegmatik, ten psy a myši prostě ignoruje,"  pokusila se nás uklidnit známá. A tak jsme tedy vyrazili.


     Krysařík do bytu znamých nakráčel jako domů, přičemž z okna ho upřeně pozoroval Ricky. Krysařík, sotva že ho zahlédl, začal mu nadávat, až z toho kukačka v hodinách dostala škytavku. Kocour se pomalu spustil z okna a šel se podívat blíž. Odkdy myši štěkají? Nebo že by to byl pes?

 

     Jak pomalu houpavě došel až ke krysaříkovi, štěkot umlknul. Kocour na tom okně vypadal přeci jen menší...

 

     A pak najednou frnk a krysařík byl schovanej za paničkou. "Je to myš," uzavřel dilema kocour a vrátil se zpět na svoje okno a pokračoval v hypnotizování na větvích poskakujících vrabců. O krysaříka ztratil zájem. 

 

 

Ten se rozeběhl přímo do bytu. Než jsme se stačili rozkoukat, sežral Rickymu všechny kočičí granule z misky (nesleduje reklamy na kočičí žrádlo a neví, že mu nemají chutnat). Poté se vydal blíže zkoumat na stolku ležící chlebíčky, ale to jsem ho už držel pod krkem...

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]