O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

HOVÍNKOVÁ STORY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 červenec 2008

Je to už hodně dávno, byli jsme mladí a krásní, teď už jsme jenom krásní. Naše kamarádka a spolupracovnice se vdala a odstěhovala do Brna. Vzala si vedoucího programátora brněnského výstaviště, člověka velmi sportovního, distinguovaného a zcestovalého.  Tradovalo se, že jednou do roka přijeli k nám do západních Čech; kamarádka tady měla vdanou dceru z prvního manželství.

 

 

 

 

 

 

 

 

    A tak se bývalí kamarádi - jak jeho tak i její - dali na ten jeden večer dohromady a scházeli jsme se v Plzni v hospodě na Parkánu. Plzeňáci přijeli MHD, my obvykle autem a tak jsem byla ten, kdo se obětoval a opilce pak v noci rozvezl zpět domů, nebo po Plzni, pokud nebyli schopni nastoupit do taxíku.

 

     Karel (tak se jmenoval manžel kamarádky) byl člověk, který nepil pivo, jedině tak dvě deci po nedělním obědě, za to holdoval vínu. Jenže - bohužel měl švagra, pro kterého dvacet piv za večer nebyl žádný počinek a tak se mu chtěl Karel alespoň trochu přiblížit. To prý by v tom byl čert, aby nezvládl alespoň polovinu těch piv. Začátky byly krušné, když se mu podařilo zkonzumovat čtyři piva za večer, stavěli jsme na zpáteční cestě domů nejméně pětkrát u pangejtu, kdy si nutně potřeboval ulevit, jinak to vypustí v autě. Bylo to až neuvěřitelné, ale na rozdíl od švagra, který v době nasávání v podstatě nejedl, tak Karel spořádal dvě opulentní večeře.

 

     Časem začal v Brně trochu trénovat, už nechodil na decinku, ale do hospody na pivko a tak po nějaké době, když zase přijeli za náma, byl už Karel borec, který těch „deset" za prodloužený večer udělal a na cestě k domovu se stavělo jen třikrát. Ty dvě večeře zůstávaly tradicí. Jednou se stalo, že nás jelo poněkud více a nikdo se nechtěl obětovat za volant a tak jsem musela jet nadvakrát. Přivezla a usadila je na Parkán a odjela pro další várku. Karel je veselý člověk, má spoustu zážitků a tak jsem pospíchala, abych o něco nepřišla. Když jsem se vrátila, byla společnost tichá, jen tak dámy povídaly o dětech - zkrátka žádná velká zábava, jak bylo obvyklé.  Přivedla jsem do salonku zbývající lidi z party a s nohama křížem jsem podotkla, že musím na ee, jinak bude zle, a odfrčela jsem. Když jsem se v pohodě a úsměvem na tváři vrátila, první slova Karlova byla - tak co, děvčico, nekrůpla jsi si, nebo nedej bože máš bláto na hřišti?

 

    A to byla spouštěcí věta, která nastartovala huronskou zábavu, protože k této tématice měl každý co říct, akorát některé dámy z toho byly poněkud znechucené, bavit se o ho*nech, a pos*áncích. Jeden z jeho zážitků, na které si pamatuju, byl trapas v Dánsku. Byl tam na služební cestě a na nějakém jednání na něj přišlo nezřízené nutkání na velkou, ale nebylo možno ihned jednání opustit a tak, když to bylo konečně možné a už skoro neúnosné, vypálil z jednací místnosti rovnou tryskem na záchod. Znáte to, když je nejhůř, nejdou kalhoty tak rychle dolů, jak by to mělo být a tak sotva se mu povedlo oblečení ze sebe servat, už z něj všechno letělo. Neletělo jenom do záchodu, ale i na kousek trenýrek a hlavně na podolek košile, která v tu inkriminovanou chvíli ještě nebyla nahoře. A tak se stalo, že po vyřízení záchodové věci a uspořádání zevnějšku odkráčel Karel do výtahu,  kde ostatní spolucestující jaksi podivně krčili nosy - včetně Karla, a otáčeli se na všechny strany, odkud pochází ten ukrutný puch. Když pak na pokoji zjistil, že puch přišel s ním a zjistil odkud pochází, musel bílou košili přeprat, protože neměl náhradní. Od té doby na služebky vozil raději košile dvě a nespočet trenýrek.

 

     Další podobný zážitek mám taky zprostředkovaný. Vyprávěl nám jej asi před čtyřiceti léty náš technik, mladej kluk, a bavil tím celou společnost. Bydleli tehdy v rodinném domku s rodiči a babičkou. Babička byla ta správná babička, která svá vnoučata brávala na výpravy do lesa, tu sbírat maliny, houby, ostružiny a hlavně borůvky. Nebyly ještě rozšířené mrazáky a zamrazování lesních plodů, a tak se povětšinou zavařovaly a hlavně houby a borůvky se sušily. Sušené borůvky, jestli to nevíte, se v domácí medicíně používaly pro zastavení průjmu, proto se taky nedoporučovalo jich hodně konzumovat, pokud nebyl důvod. Babička pro tyto účely měla taková správňácká síta, která rozvěsila na verandě a borůvky na nich  průběžně sušila.

 

     Jednou ji malý Vojta jedno to síto poněkud "provětral", nic se nedělo, zásob bylo dostatek, dokud Vojtíšek nemusel na záchod. Nešlo to, dostavil se břichabol, babička navařila odvar, kterým by mu pomohla. Nu, pomohla sice, ale jen trochu. Vojta se svíjel na záchodě se zašprajcnutým fialovým hovínkem v konečníku, nešlo to ani ven ani zpátky. Trčící část úspěšně ubrouskem odlomili, ale zbytek tam zůstal a ani tlačením ani svíráním nešlo klukovi pomoct. Zavolali babičku, ať vymyslí co dál. Ta nezaváhala, vytáhla kluka ze záchodu, přehnula si ho přes kolena a lžičkou vybrala zatuhlý zbytek borůvkového hovínka Vojtíškovi z prdelky. Od té doby Vojta nepozřel sušenou borůvku, i kdyby se měl po..., jak vždycky se smíchem dodával.

 

Zdena P.

 

 

 

Komentáře (2)add feed
už nevím, kdo tuhle historku vykládal, : alena puntíkovaná
ale stojí za to. Kdysi, kdesi se v nějakém velmi nóbl hotelu konalo nějaké velice důležité sezení. Pán, který se ho měl zúčastnit , jel na poslední chvíli. Když už byl skoro tam, spatřil v řece úplně zmrzlou kachnu, která měla nožičky přimrzlé k ledu. Bylo mu jí líto, tak ji vyoprostil. Ale spěchal, tak tu kachnu, která se zdála být ještě živá, strčil na záchod a šel na to jednání. Když byli v nejlepším - najednou se otevřely dveře od záchoda, z nich vyletěl pán s kalohotami na půl žerdi, veškeré "nádobíčko" dobře k vidění a strašně řval. Tak se tam šel vrchní podívat - a co neviděl - v záchodové míse plavala kachna. Prostě rozmrzla, uviděla loužičku vody v nádržce, tak se tam uvelebila - a najednou tma a na d ní se kinklalo něco růžovýho - no tak do toho klovla....jak říkám, není to moje historka, někde jsem to slyšela, ale pamatuju se, jak jsem se tenkrát strašně nasmála... smilies/grin.gif
červenec 14, 2008 09:39
Někde jsem to na internetu stáhla, teď se to hodí : LadyZa
Typologie kakání


„ZÁHADNÝ BOBEK" je takový, jenž cítíš prorazit, vidíš na toaleťáku, který se však neobjeví v míse.

„ČISTÉ HOVNO" je takové, jenž prorazí, jenž vidíš v míse, ne však na papíru.

„VĚČNÉ HOVNO" je takové, jenž vytíráš, vytíráš, vytíráš... a i tak je furt na papíru; nakonec natáhneš gatě i s papírem, aby se ti od něj neumazaly.

„DRUHÁ VLNA" je taková, jenž se dostaví hned v zápětí, co jsi dosral a už natáhl gatě.

„INDIÁN" je takové hovno, při kterém tolik tlačíš, až z toho zrudneš a málem dostaneš infarkt.

„REKORDMAN" je tak velký hovno, že je Ti ho líto spláchnout, i když zaskočen, jsi na sebe náležitě hrdý.

„UŽ ABY PRORAZILO" je takové hovno, co cítíš nedaleko, jediné, co ale vytlačíš, jsou křeče a větry.

„HORIZONTÁL" - při tlačení tohoto hovna Tě tak bolí prdel, že se neubráníš touze vytlačit ho v horizontální poloze.

„SPRCHA" je takové hovno, jenž vylítne tak rychle, až Ti z něj zůstane pocákaná prdel.

„POPAŘÁKOVÉ HOVNO" je vlastně spíše žluto-hnědá tekutina, jenž zacáká celou mísu a po níž Tě děsně pálí prdel.

„ZAJEČÍ STOLICE" jsou vlastně malé bobky, které buď plavou nebo klesají ke dnu.

„PŘEKVAPENÍ" nastává, když si prdneš a najednou zjistíš, že se Ti chce vlastně srát, ale to už je většinou pozdě.

„ODDECHOVÝ ČAS" nastává, když vytlačíš první, tak hlasitý bobek, na veřejném záchodě, že si ten druhý necháš raději na doma, kde Tě nikdo neuslyší.

„HŘMOŤÁK" je tak hlučný hovno, že se všichni kolem mlátí smíchy.

„MEXICÉ HOVNO" je tak smradlavé, že Tě po něm pálí oči i nos.

„OBĚŠENEC" je takové hovno, které ne a ne spadnout, a i kdyz víš, že už spadlo, nepřestáváš třepat prdelí v naději, že už to brzo skončí.


červenec 14, 2008 12:07
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]