O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PEACELAND - DIVNOHRÁTKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 červen 2008

V televizních zprávách ukazovali kemp jakýchsi táborníků, jak si vařej, hrajou šachy, užívaj přírodu. Jenže - on to nebyl jen tak nějaký tábor - on to je pseudo-stát, Peaceland. Měl jsem za to, že Mezinárodní festival rekordů a kuriozit v Pelhřimově se bude konat až příští víkend. Protože jinak upřímně doufám, že to nemyslí tihle divní aktivisté vážně...

 

 

 

 

 

     Porušují totiž svým jednáním celou řadu zákonů, nyní i ústavních, jsou protiprávně ve vojenském újezdu. Kempují mimo vyhrazená tábořiště. Dělají si zkrátka co chtějí, tahle banda recesistů... Zajímalo by mě, jak řeší hygienické otázky, svoz odpadů, kdo jim dal povolení ke stavbě mostu, k rozdělávání ohně, atd.

 

     Zákony přeci platí jasně pro všechny - nikdo nemá v zakázaném prostoru co dělat - ať již kempovat nebo sbírat houby a borůvky. Za prvé je to vojenský prostor a za druhé by zde někdo mohl přijít i k úhoně, např. kvůli munici. Mluví o bezpečnosti státu a svým počínáním jsou nebezpeční sami sobě.

 

     OK, když recese, tak recese: co takhle uzavřít jim hranice, a protože nejsou v EU a NATO, tak bez víz  jim neumožnit přes naše území chodit. A taky jim zrušit občanství.  Navíc by neměli z našeho území a na naše území dovážet a vyvážet potraviny, že?

 

     Greenpeace mají jedinou snahu... být hodně vidět a slyšet. Zajímavé, co při tom nadělají za binec...

 

 

Flori@n

 

 

 

Komentáře (7)add feed
dobry priklad pro ostatni, ze zakony se nemusi dodrzovat. : ivan ivanovic

uplne by stacil stejny pristup, jaky policie ceske republiky zastava u jinych pripadu ... tedy DUSLEDNE dodrzovani platnych zakonu, a pri jejich poruseni zajistit patricny trest. to, ze pisslendaci jsou ekofasos, jeste neznamena, ze pro ne neplati zakony ... plati, a to uplne stejne, jako pro jakekoliv jine obcany cr.

červen 09, 2008 09:21
Jo, hlavně důsledně : wendy
ale myslím si, že v rámci demokracie a volného pohybu v EU a svobody slova a shromažďování a věcí s tím souvisejících to bude čím dál tím horší. Slyšekla jsem ve zprávách, že muslimská komunita ve myslím ve Francii se rozhodla zcela PLÁNOVITĚ kašlat na asimilaci a přizpůsobování se hostitelské zemi vůbec. A oni povolují a povolují. A takhle je to se všemi agresivními živly. Nějak si s tím slaboch stát neví rady.
Tuto sobotu a neděli měli ve Vysoké Srbské sraz neonacisté. Řvali jak tuři to svoje za pasivního přihlížení policie ČR. Konečně jsme viděli, jak to vypadá zblízka, protože jsme byli u přátel pár metrů od nich. Nebylo to nic příjemného.
A stanování mimo vyhrazené prostory ? Japak to ? Nám by to určitě nedovolili. A tohle není recese, to je bezohledná prasárna. Kdepak byly příslušné orgány, aby zasáhly ? Nebo nakonec zasáhly když tam přijela ta televize ?
červen 09, 2008 10:42
Nezasáhl nikdo, i přesto, že je to stále vojenský prostor, : Myška
a kdyby tam vstoupil jednotlivý člověk nezaštiťující se jakousi pochybnou protestní iniciativou pod hlavičkou buhví jaké organizace, tak by byl vyveden, a možná by cáloval i pěknou pokutu. Iniciativy tohoto typu jsou mi z duše protivné, a při pohledu na ten lágr uprostřed přírody, se nemohu zbavit pocitu, že jde o něco jiného než o zabránění stavbě radaru. Docela by mě zajímalo, když se protestující zaštiťují jménem zeleného míru, co dělají s odpadky, s exkrementy a tak.
Je to celé moc podivné...
červen 09, 2008 10:52
jsem ráda, že je minulý režim : Inka
již minulostí, ale občas si říkám, že povinnost pracovat měla něco do sebe, kdo nepracoval, toho zašili, lidi neměli čas na blbosti, teď je svoboda, takže my pracovití blbečci živíme stále více příživníků, někdy i těch co mají plat od státu a ještě dělají na černo. smilies/undecided.gif smilies/cry.gif
červen 09, 2008 12:40
dtto Inka : wendy
bohužel nejde vybíradt z každého režimu jen to nejlepší a ostatní zahodit. Taky mi připadá, že kdekdo má samá práva, a žádné povinnosti ! A to je špatně.
červen 09, 2008 15:56
tak už je to tam prý čisté :-))) : ivanka
konečně se rozhoupali... ale že se jim do toho nechtělo, co?
červen 09, 2008 23:09
To trvalo : Mikin
Doufam, ze kdyby se me na pozemku utaborili bez meho povoleni nejaci nefachcenkove, zakrocila by policie rychleji.
Ale s pomatenyma ultralevicakama se asi musi v rukavickach.......
červen 10, 2008 10:05
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]