O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 červenec 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo...  Podle statistik se ve Skandinávii výrazně zvýšila kriminalita. Zatímco v USA je spácháno kolem 4000 trestných činů na sto tisíc obyvatel, v Norsku, Švédsku a Dánsku je to více jak dvakrát tolik. Ve Švédském Malmö žije přes 14 procent muslimů a skoro 70 procent severských kriminálníků se rekrutuje právě z řad těchto ,,nezápadních imigrantů".

 

 

 

 

 

     Nejvíc to děsí norské ženy, jichž je ročně znásilněno imigranty přes čtyři sta!!! a mezi nimi jsou stále častěji i dívky mladší patnácti let. Úřady proto přicházejí s následující ,,ideou": Říkají, že když je Norsko multikulturní zemí, musí se tomu obyvatelé přizpůsobit a rodilé Norky proto budou asi muset nosit arabský šátek hidžáb, aby své snědé spoluobčany neprovokovaly. 

 

     Ono je to totiž tak, že podle své víry každý muslim má právo beztrestně znásilnit hříšnou ženu, která chodí na veřejnosti bez této pokrývky hlavy.

 

Pozn. B. Nepřipadá Vám to jaksi podezřelé?

                No, za pár let to tady budeme mít třeba taky...

 

Franta Bouška

 

 

 

Komentáře (10)add feed
V Norsku, a všude jinde, : mamča
kam se natáhli přistěhovalci, by si měli především udělat SVŮJ pořádek. Jestliže se někdo přistěhuje do cizí země a hodlá tam žít, musí především respektovat a dodržovat zákony hostitelské země. A když ne, tak hybaj zpátky domů.
Nebylo by na škodu, kdyby existovalo něco jako "pobyt na dobu určitou", po kterou by i děti narozené v hostitelské zemi měly původní státní příslušnost po rodičích. Pak by nebyl problém poslat je odkud přišli.
Jenže, oni se množí jako kobylky, čerstvě narozené děti už jsou občany hostitelské země, takže tam zůstanou i s rodiči.
Mají ti muslimové pravdu, když tvrdí, "že nás porazí dělohami svých žen". Za chvíli jich bude pětkrát tolik, co nemuslimů, a budem se hezky přizpůsobovat my jim.
Tak, mládeži : Hybaj, plodit bílé děti, ať jako rasa nezaniknem... smilies/grin.gif
červenec 07, 2008 08:27
Co jim půjčit : Ráchel
naši milou Džamilu, ta by jim "vysvětlila" jak je mají mít rádi a co pro ně mají dělat, aby se měli líp než původní obyvatelé.
červenec 07, 2008 15:25
No jo, to je ale tezke. : Helena C H
Mne se taky strasne nelibi, kdyz muslim zijici napr. v Londyne nadava na zapadni civilizaci, jak je prohnila atp., ale domu, do zeme muslimu, se stehovat nehodla. Nejak se mu to, co si vydela v te prohnile zapadni zemi, zase tak uplne neprotivi. Je to urcite min, nez srovnatelny plat puvodniho obyvatele, ale zase porad vic, nez by mel v zemi puvodu, pokud by tam vubec sehnal nejakou praci.

JENZE, jak to teda chceme "zjistovat", kdo je ochoten a schopen se prizpusobit a kdo ma tak "vymity" mozek, ze to proste neudela a kdyz mu rupne v kouli, tak treba uveri i tomu, co tu bylo napsano o beztrestnem znasilneni? Zadne psychologicke testy to neobjevi, alespon ne u vetsiny lidi. Prece test vyplni i temer-magor tak, aby byly odpovedi "spravne". Nebo uz jste slyseli o nekom, kdo do dotazniku napr. na viza do USA, vyplnil, ze tam hodla napr. prodavat drogy, nebo planovat teroristicke akce?
červenec 07, 2008 19:38
"vymyty" mozek to melo byt : Helena C H

červenec 07, 2008 19:38
Dobrý zákon a tvrdé postihy : skaz
pro všechny obyvatele té které země za daný zločin - bez ohledu na barvu pleti a příslušnost náboženskou - smilies/smiley.gif teď mně cukla ruka napsat politickousmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif - no,ale i to je asi správné.Prosím,nebuďme antirasisti takovým způsobem.Trestejme..... Trestejme všechny stejně.
Když ublíží.
červenec 07, 2008 21:58
Nedávno : Aknela.
jsem slyšela zajímavou statistiku - zatímco v severní americe má statisticky statisticky muslim dvakrát tak vyšší šanci na vystudování univerzity než jeho bílý protějšek, v Evropě je tomu přesně naopak. To samé platí s kriminalitou - v Evropě páchají muslimové snad třikrát víc zločinů než bílí a v severní americe je tomu zase naopak.
Zajímalo by mě čím to je - emigrují snad do Evropy ti méně přizpůsobiví muslimové a nebo je to celkově rozdílným fungováním obou společností co se týče vztahu k jiným rasám a náboženstvím?
červenec 07, 2008 23:35
Já to říkám pořád, : strejda
že všechna náboženství- bez rozdílu a sekty všeho druhu, jsou jen zkázou lidstva.
A protože jsem zavilým nepřítelem všech náboženství a sekt, nebudu se omlouvat případným přítomným věřícím, protože zde mluvím o fanaticích. Prosím - uznávám určité církevní osobnosti. To ano. Ne však fanatiky. A muslimové, to jsou dost velcí fanatici... Církevní hodnostáře vnímám pouze jako normální inteligentní lidi s mnoha znalostmi. Nic víc. Pro ně je to zaměstnání, za které jsou placeni. Bohužel. To celé je jen můj názor, za kterým si stojím a nenechám si ho nikým vzít, ani kdyby mě měli upálit.
Lidé, kteří mají potřebu se srocovat, vzývat fanaticky kohosi nadpřirozeného a přijímat jakoukoli pochybnou ideologii, mnohdy i oběti, jsou lidé labilní, nevyrovnaní, jsou to slaboši, kteří nevěří v sebe a mají potřebu být někým řízeni. U mnohých je však ta víra v cosi rodinnou tradicí. Těm odpouštím. Bohužel, jsou však i tací, kteří jdou s módou, rádi se převlékají a ukazují se na veřejnosti v církevních stáncích, aby byli tzv. IN.
Položme se na otázku: Kdo zde bohatne? Věřící babička, která někde v Horní Dolní vhodí padesátku do kasičky na opravu kostela a jde se pomodlit, aby sousedovi chcípla koza? Kde však vzaly církve svá bohatství? Z manuelní práce a dřiny kněží či kostelníků? :-)))

A dovolím si jít ještě dál, avšak pouze zdánlivě mimo mísu a rýpnu si do dalších, jiných sekt, a těmi jsou všechny politické strany. Bez rozdílu! Řekněte mi, kdo má potřebu vstoupit třeba do fanatické ODS, do KSČM, ČSSD, KDU, k fanatickým náckům či k jiným spolkům, třeba i k nově založeným sektám, protože v těch ostatních už ti vyčůránci kdysi dávno turistili? Odpovím. Není to touha pomáhat druhým, budovat veřejné blaho a podílet se na věcech veřejných - jak se občas blábolí. Jsou to čistě zištné osobní zájmy. Tam vstupují jedině tací, kteří touží po moci, po rozhodování, po řízení druhých, po výsluní a protože jsou nejblíže všemu tomu dění a rozhodování, výsledkem sektáře jsou pak majetkové výnosy. Sami, bez politických seskupení a sekt, by byli nickami.
Omlouvám se za to zdánlivé odbočení do politiky, ale ono je to tak podobné...tak fanaticky směšné... Sekta jako sekta... smilies/cheesy.gif
červenec 08, 2008 00:04
strejdulíne : wendy
kdo chce zbohatnout, udělat kariéru, stát se důležitým apod. ten se musí nějaké sektě upsat. Ať je to ŘKC, ODS nebo spolek krašlovací. Tak to prý funguje.
Co se muslimů dotýče, jsou neomalení jako cigoši v tom, co pro sebe požadují na hostitelské zemi. Ať si svoje ženy zahalují, ale co je jim po ostatním světě, po světě nevěřících psů ? No je jim to, že musí svoji víru šířit ohněm a mečem. Buďťo se přizpůsobíš a budeš vyznávat Alláha, nebo zahyneš. Není třetí cesty. On to jejich Prorok až takhle nemyslel, ale ti, co vstouopili do jeho strany, si to takto rádi vykládají. Čert nám byl všechny proroky dlužen !
červenec 08, 2008 07:38
Aknelo : Helena C H
Rekla bych, ze je to tim, ze muslimove se sem (do USA) dostavaji vetsinou legalne. No a pres legalni imigraci se skutecne probojuji jen ti motivovanejsi. Napr. imigrace pres zamestnani je bez dokoncene vysoke skoly temer nemozna, no a kdyz rodic vystudoval vysokou skolu, tak deti pak maji vetsi sanci na totez. V Evrope je hodne ilegalnich muslimskych pristehovalcu a tam samozrejme zadna kriteria neexistuji, takze se do Evropy dostane vice mene kdokoliv, je to tim, ze Evropa je Blizkemu vychodu bliz, nez USA. Tady je zase hodne ilegalnich pristehovalcu ze zemi latinske Ameriky (opet diky vzdalenosti) a tam jsou ty statistiky tykajici se vzdelani a kriminality jiste podobne muslimskym v Evrope.
červenec 08, 2008 14:40
To je správný postřeh Aknelo : wendy
v Evropě je minimum problémů s Mexičany...
červenec 09, 2008 07:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]