O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA EXEKUTORA SI NEPŘIJDEŠ! PDF Tisk E-mail
Středa, 05 listopad 2008
Přejít na obsah
NA EXEKUTORA SI NEPŘIJDEŠ!
Strana 2

 

 

 

 

 

     Tak nejdřív Policie, ti ho pochopitelně poslali někam, sice u toho byli, no a co. Kdo to byl, ten exekutor? Nejsme oprávněni vám to sdělovat. Druhej den začal lítat po soudech a konečně si přečetl, k čemu ho soud odsoudil a co všechno furt házel do koše.. Tak pracným pátráním s pomocí čísla jednacího, které fakt vytáhnul z koše, se k němu dostal. (Ta vostuda v tom dvoře, lidi si to fotili, samozřejmě, taková pikantní historka se nestává každý den.) Něž ovšem exekutora sehnal, tak tam zbyly dvě prázdné garáže... tomu týpkovi to bylo stejně houby platné, všechno odvezeno.

 

Naskytl se k tomu, když přijel vlek pro auto. Řev, že to není jeho auto, že ho tam měla uskladněna jakási ženská. Tak mi ukažte nájemní smlouvu a kde tedy máte ty peníze z pronájmu garáže? Přihlásil jste je ke zdanění? Krásně se do toho začínal zamotávat. To, že máš auto na jiná jména a jezdíš s ním, to je starej a blbej fór, dosti průhlednej. Tak, kde bydlí ten původní majitel, resp. ten úřední majitel? Exekutor před ním povídá, že za ním tedy skočí, jak to s tím vlastnickým právem vůbec je. Chytání se za srdeční komoru, že infarktový stav a podobně, to určitě dobře znáte. Doneste mi hrnek vody!!! 

 

      A nakonec telefon. Samozřejmě se ta panička strašně divila, že ho nepřehlásil, tak jsme se při koupi přeci dohodli! Tak a vemte si tu situaci, kdyby v těch garážích nic nebylo, tak exekutor uplatní zástavu na celej majetek toho slavného družstva, nic jiného by mu nezbylo. Von je jen člen družstva, takže majetek je klasicky všech... Mj. když kvůli blbé faktuře za pár korun obstaví majetek Armády České republiky za desítky a možná stovky miliard, tak co se má co rozčilovat nějaké nablblé družstvo.

 

Tak klasická veřejná dražba, do které se paradoxně přihlásil i on a chtěl mermomocí tu motorku, toho svého miláčka a nějakej ten obraz. Koupil si jí, obrazy taky, za docela slušnej peníz, ty mu pak eště znova zabral exekutor a z toho poplatil jeho dluhy. O auto a všechno ostatní v pohodě přišel.

 

      Proč ten blb to takhle zkomplikoval, to ty dluhy mohl zaplatit hned a byl klid. Na druhou stranu, kdyby byli všichni lidi normální a slušní, platili své závazky, tak exekutor ztratí motivaci a v pohodě zanikne stejně jako opraváři psacích strojů po velké počítačové revoluci - stejně jako jiná spousta řemesel..

 

 

Franta Bouška

 

 

 

 

Komentáře (6)add feed
Ééééé? : Topič v jaderné elektrárně
To měl zase někdo myšlenkovou poluci?
listopad 05, 2008 10:43
jako už tisíckrát : ivanka
lidi si neuvědoměj, že je lepší zaplatit malej dluh než přijít o všechno smilies/grin.gif
listopad 05, 2008 10:51
No zkoušejí to, no : wendy
ale ty jejich fígle už budou pomalu vychytaný, tak musejí najít jiné...
listopad 05, 2008 12:10
mě to nepřekvapuje : bb
několikrát do roka nám přijde exekuce na mzdu některého z dělníků, protože před 2-3 lety je chytil revizor bez lístku a místo aby si došli na Dopravní podniky do 10 dnů zaplatit 600 nebo do 30 dnů 1000, tak to nechali plavat v mylné víře, že to usne a zapadne do rohu kartotéky...
Po 3 letech jim to s úroky, soudními poplatky a odměnou exekutora vyroste ze 600 na 12-16 000. Vždy když to přijde využiju jako příležitost ke školení na téma "spát nechte brouka, pokuty, poplatky s erární odvody ne", pokaždý jim radím co s tím a když nebudou vědět, ať přijdou za mnou, dáme do pořádku bez exekucí apod. nesmyslů, ušetříte 8-10 tisíc a zbytek zaplatíte nadvakrát, natřikrát, ani to nepocítíte.
No a za půl roku se zase sejdeme nad výplatní páskou, kde jim z 18 tisíc výplaty zbylo 6.
listopad 05, 2008 12:39
Nojo, černý pasažér a jeho tisícovka, to je průser . : wendy
ale když zpronevěříš miliony, tak to ti projít může...krádeže tzv. bílých límečků. Jojo, co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi. V nejhorším případku pán uteče na nějaké krásné souostroví.
listopad 05, 2008 15:44
... : zabiják
ten předseda co ho prásknul by zasloužil kulku do týla znásilnit mu před dětmi jeho ženu a pak oddělat jí i ty spratky.a to že auto je na někoho jiného napsané je lež,že to mohl zabavit.já když budu mít dluhy a budu si chtít pořídit drahou káru,jednodušše dám prachy třeba někomu z rodiny co dluhy nemá a nebo jiné 3 osobě které můžu na 1000%důvěřovat at ho koupí on a já s ním budu jezdit.ukažte mi exekutora co zabaví auták ve kterým si vozím řit' a přitom kupní smlouva daného vozu je na někoho jiného.lžete jen strašíte lidi.lháři jen chudáček podělanej se zalekne.to je jako když budu zaměstnanej jako kamionák a v kamionu prakticky bydlím a jsem furt na cestách a oni jako ten kamion zabaví jen proto že v něm furt jezdim jo,kamion je psanej samozřejmě na zaměstnavatele.proč lžete!!!!kámoš dluží miliony u banky a jezdí v autáku za mega a je psanej na jeho matku.to auto mu koupila matka ale jezdí s ním jen on jen papírově je matky.a neexistuje na světě EXEKuTOR!!! co by mu ho mohl zabavit.a pokud náhodou jo tak vylučovací metodou ho dostane jeho máti zpátky.a jezdí dál.
březen 14, 2012 22:18
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]