O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEROZHODNOST A NEJISTOTA PDF Tisk E-mail
Středa, 07 květen 2008

 Dobrý den, tak jsem v hledání porozchodových vztahů objevila vaše stránky, které snad slouží i jako poradna. Ráda bych se na vás obrátila s mým problémem nebo spíše se situací, kterou se snažím pochopit a kterou se snažím nějak řešit. Před 5ti lety začal můj vztah se ženou, který sice skončil po 2,5 letech - pravděpodobně kvůli mé nevyzrálosti.

 

 

 

 

     Víte, ona byla vdaná a měla dítě a já na tuto situaci nebyla zcela připravena a tak ze začátku náš vztah probíhal spíše na dálku. Postupem času se nabalily další problémy, které jsme obě dvě řešily špatně, což si dnes uvědomujeme. Ale opět jsme spolu našly k sobě cestu. Mezitím ona žila rok a pár měsíců s jinou ženou, která se v průběhu proměnila v domácího tyrana a v jejich vztahu se objevily prvky typického domácího násilí. Nadávky, řev, bití, alkohol ...

 

      Chtěla začít se mnou znovu žít a dohodly jsme se v průběhu měsíce na tom, že spolu budeme bydlet a zkusíme to znovu. Mnohokrát plánovala budoucnost (dovolené, přestavba bytu, zájmy apod.)

 

     Nyní mám pocit, že před tím vším utíká. Řekla mi, že není připravená na vztah a že jí ten předchozí natolik vyčerpal a zničil, že momentálně není schopná ničeho. Na druhé straně nechápu, proč celý měsíc byla schopná vše plánovat a budovat novou budoucnost. Chtěla bych jí moc porozumět a do ničeho jí netlačit. Sama jsem se v této situaci neocitla, tak nerozumím tomu, co nyní potřebuje. Je matka samoživitelka a v Praze není jednoduché být s dítětem, které chodí do 1. třídy a o vše - včetně nájmu se postarat.

 

     Pravděpodobně potřebuje čas sama se najít, ale na druhé straně jí tlačí povinnosti a finanční situace, ale pak nechápu, proč se mnou plánuje život a pak utíká a neuvědomuje si, že i mě to ničí. Děkuji moc za jakoukoliv odpověd, za rady.

 

Zuzka

 

 

 

Komentáře (4)add feed
jo holka.... : alena puntíkovaná
nedávno se jí povedlo "vytáhnout hlavu z oprátky" - tak se jí nediv, že nechce do další. Když jsem se rozvedla já, tak mi trvalo skoro dva roky, než se ke mně mohl nějaký chlap vůbec přiblížit a patnáct let mi trvalo, než jsem se znovu vdala. Má dítě, takže jasně, že osamělá není. Postarat se o něj není, pravda, lehké - ale možné to je. A ten klid a tu pohodu, pocit nezávislosti, přijdeš domů - doma pohoda, zařídíš si všecko tak jak to vyhovuje dítěti a tobě, sleduješ večerníčky a pohádky, čteš hezký knížky, chodíš na zmrzlinku, vaříš akorát dětský jídla, nikdo nevznáší žádný nároky, nepřepíná ti televizi, když jsi unavená, tak si lehneš, nikdo tě nebuzeruje...prostě klid svatej. Tohle ti žádný prachy nezaplatěj. Ta ženská má pocit, že právě zdrhla z kriminálu - tak ji do dalšího nenuť. Buď jí kamarádkou, který se může vybrečet, se kterou si může pokecat, na kterou se může kdykoli obrátit...a tím by to mělo zatím končit.Ona to původně myslela dobře - ale nejde všecko lámat přes koleno. Žít s ní si asi chtěla víc ty, než ona, žejo?
květen 07, 2008 09:59
... : Alex
Tak jsem si vždycky myslela, že dohoda ve svazku stejných pohlaví musí být úplně v pohodě.Žena ženě rozumí, mají podobné pocity...(Je fakt, že jsem to nikdy nezažila). Většinou sem píší ženy, že jaký je ten jejich a domluva s chlapem... její pocity. Párkrát napsal chlap, že ta jeho....
Nějak jsem si myslela, že jsou nedorozumění jen mezi muži a ženami. A ona to asi není pravda. Asi nejde jen škatulkovat: Chlapi jsou takový a ženy makový.
Já ti neumím poradit, ale líbí se mi co napsala Alena, tvoje partnerka potřebuje čas, aby si všechno srovnala v hlavě.
květen 07, 2008 10:45
... : Hana
Jsem za jedno s názorem Aleny. Buď dobrou kamarádkou na blízku, ale nesmíš "tlačit¨na pilu". Tvoje přítelkyně má nyní rozbolavělou duši a okamžitě detekuje jakýkoliv náznak nátlaku, manipulace a případného vydírání. Může to tak cítit i z tvé strany, pokud s ní záhy po jejím rozchodu začneš plánovat společnou domácnost. Zapojila se do společného plánování, to ano, ale není si jistá zda je to, to co by zvládla a chtěla. Možná by ses měla zamyslet nad tím, jestli na ní tak trochu nevisíš a jestli jsi jí rovnocenným partnerem. On má v životě obrovskou odpovědnost a určitě by nechtěla mít další kouli na noze. Ostatně jednu závislou partnerku má již za sebou a nerada by prožila znovu něco podobného. Jestli jí máš opravdu ráda, brzy jí pochopíš. Najít na světě tu správnou půlku pomeranče je dílem obrovského štěstí a náhody.
květen 07, 2008 13:29
Teda kdyby pod tím nebyla podepsaná Zuzka, : FOX
tak bych přísahal, že to píše chlap. Možná se to tak mezi holkama neříká, ale nejsi ty, Zuzko, v tom vašem vztahu "táta" a ta tvoje přítelkyně "máma"? Pak by to totiž dávalo smysl...
květen 07, 2008 17:03
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]