O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KOLIK PLATÍTE ZA OBJEDNÁNÍ K LÉKAŘI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 září 2023
Dnes jsem se chtěla objednat na jedno potřebné vyšetření. Nejprve jsem na netu hledala adresu a něco bližšího, a když jsem se dopídila na tu správnou ordinaci, byl tam i formulář, kde se můžete k paní doktorce objednat. OK, klikla jsem na první volný termín. 18. října. Dobře, co se dá dělat, žádné bolesti nemám, potřebuju jen pořádné vyšetření. Mám doporučení od praktické lékařky. Ale to, co pak následovalo, po onom kliknutí, mne absolutně uzemnilo. TO SNAD NENÍ MOŽNÉ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte s tím už někdo zkušenosti?

A hlavně – platíte za objednání k lékaři?

 

d@niela

 

 


Komentáře (6)add feed
... : *deeres*
Já ne, dcera ano, na očním v Plzni. Normálka.
Zubařka mi odešla do důchodu,tak jsem zoufale sháněla, nejbližší termín na prevenci za dva měsíce. K oční na kontrolu jsem se objednávala v půlce srpna, termín mám 20.prosince. Naštěstí ještě letos.
září 22, 2023 12:24
... : d@niela
neuvěřitelný...
Tak jsem tam šla osobně, a mám termín na 26. listopádu...
září 22, 2023 13:55
... : Giotta
Nemám zkušenost s placením za objednání, ale jednu zkušenost zdravotnickou můžu do diskuze přidat. Našla jsem si, že mám nárok na lázně, ale že mi někdo musí vypsat žádost. Ok, moje praktická doktorka souhlasila, že mi to vypíše, ale je k tomu potřeba doporučení odborného lékaře. Já ale léčbu nezahájila docházením do gastro - ambulance, ale rovnou na pohotovosti nemocnice, takže ošetřujících lékařů bylo mnoho, ale žádný nebyl ochoten mi doporučení dát.
Věřte nevěřte, dobrá věc se podařila "protekčně" přes známé a příbuzné, doporučení jsem získala a do lázní v listopadu jedu!

Co se týká objednání se k lékaři, tak na endokrinologii se objednávám 1x za rok a to rovnou při aktuální kontrole. Naopak na gyndu se stačí objednat začátkem týdne na konec týdne.
září 22, 2023 15:12
... : mamča
d@niela : Na adrese Hviezdoslavova 520/12 je doktorů fůra. Musíš zrovna tam ? Mě by varovalo už to, že přijímají nové pacienty. Tzn., že nemají stálou klientelu, nebo od nich pacienti prchají jinam.
Máš hned vedle další dvě polikliniky, nebylo by něco tam ?
Sice mám taky zkušenost, že na gyndě chtěli "zápisné" 500,-Kč, ale to už před pár roky.
Těch 621,-Kč je zřejmě zápisné plus DPH, ev. se částka zvyšuje podle momentální inflace. Hlavně ta 1,- Kč na konci určitě paní doktorku zachrání před smrtí hladem.
září 22, 2023 18:53
... : d@niela
Díky... tady je vidět, že zas tak moc po doktorech nechodím.
A já si myslela, že je to nějakej fejk...
ach jo, to jsem naivní smilies/grin.gif
září 22, 2023 23:07
... : Josef
Já tomu nerozumim. Dyť i Fiala a Válek řikaj, že kdo si platí nemoc. poj., tak má zdravotnictví zadara. Přeci by mi nelhali!
září 23, 2023 13:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]