O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


OLIVIA NEWTON JOHN PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2022
Poprvé jsem ji zaregistroval v Pomádě. Hned první písnička „Sandy“ mě uzemnila (Hopelessly Devoted To You). Nádherná Sandy, náhernej hlas, melodie, nečekaný harmonický obraty. Fakt povedený. Jinak mi ovšem už film přišel celkem nanicovatej. Pak se mi do ruky dostalo její elpíčko s countryovkama, a to už jsem si ji zapamatoval a navždycky se zamiloval do jejího hlasu a fotky.

Nechce se mi teď víc psát, i když by toho mohly bejt dlouhý stati.

 

 

Ostatně, kdo chce, snadno si všechno vyhledá.

 

 

  

 

Určitě nepřeháním, když řeknu, že se stala mým etalonem dívčí a ženský krásy. 

 

 

Teď je mi smutno.

Zemřela předevčírem a s ní zase jeden kus mýho mládí.

 
 
Komentáře (3)add feed
... : AnickaM
Taky jsem ji mela hrozne rada. Vzdycky, kdyz nekdo z mych oblibenych umelcu meho mladi zemre jsem hrozne smutna, jakoby odesel kousek mne.
Ale jinak bull hodne filmu, ktery za moc nestaly, ale mely nadhernou muziku. Tenkrat na zapade jsem videla xkrat jen k vuli hudbe. Stejne Hrisny tanec a dalsi.
srpen 10, 2022 10:12
... : mamča
Škoda krásné ženy a nadané herečky a zpěvačky. Kácejí "v našem lese", bylo jí 73 let. Musíme si bohužel zvykat, že ten "náš svět" bude pomalu mizet.
srpen 10, 2022 10:28
... : mia I
nejen Olivia. Mně zase moc chybí ten, který by teď 18. srpna oslavil sedmdesátku. Ten pohled na některé záběry kolující internetem na člověka totálně zdevastovaného nemocí, ta proměna z krásnýho chlapa na zubožené tělo, ten je bolestivý. Zemřel mimochodem na stejnou nemoc jako můj muž, možná proto mě to tak bere u srdce . Tady mu to ještě moc slušelo. https://www.youtube.com/watch?v=i5KI4bM_zIo
srpen 10, 2022 13:09
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]