O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FOTOGRAFIE PRO SEZNAMKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 květen 2022
KAVÁRNA VIDÍM VÁS - BlogosféraTo takhle odpovíte na seznamovací inzerát sympatickému člověku vašeho věku a při osobním setkání zklamaně zjistíte, že váš protějšek fakt hodně zanedbal aktualizaci přiložené fotografie... Prý, čemu se divím, je to běžná praxe. Inzerent se chce dělat mnohem zajímavější, než tomu ve skutečnosti je. Většinou má spoustu ušlechtilých zálib a zaměstnání, kde si ho považují, diplom z parašutistického výcviku, dceru z prvního manželství na francouzském lyceu, domeček s bylinkovou zahrádkou, pár věrných přátel z fotbálku a přítulné štěňátko.
Kdo by takovému nápadníkovi odolal, když připojená fotografie navíc ukazuje sympaťáka, který, kde usedne, tam zdobí

 

Kamarádka si asi čtyři měsíce s podobným typem dopisovala.

Když se jí pak jeho líčení vlastní ušlechtilosti začalo trochu zajídat, ještě stále se nechtěla rozkvétajícího vztahu vzdát.

Co když ten člověk jen špatně klade prsty na klávesnici, co když se jen neumí písemně správně vyjádřit?

A tak navrhla osobní setkání.

 

The James Bond franchise is now streaming on YouTube, free with ads 

Pán se chvíli vykrucoval a setkání oddaloval. Jednou musel sklízet karfiól, pak doučovat dceru gramatiku, viróza ho tak oslabila... Když se konečně viděli, kamarádka si pomyslela, že ta viróza musela být šmrncnutá alopecií a rachitidou. Nápadník neměl bujnou kštici, ani štědře svalnaté tělo radost pohledět.

 

A ten klukovský úsměv, který ji na fotce okouzlil, jí v reálu nutkal jedinou myšlenku: kde mám sakra tu vizitku na ortodoncii?

 

Jenže to se na celou věc dívám jen očima ošálených. Ale znám i případ, kdy moje známá připojila ke svému seznamovacímu inzerátu fotografii zcela aktuální, prostě si spontánně udělala selfíčko a k pár informacím o sobě čerstvou fotku přidala. A pán, který se později na setkání dostavil, jí v kavárně nad šálkem kapučína dával ostentativně najevo, že koupil zajíce v pytli.

 

 

Na rozloučenou řekl, že jí ta fotografie nepřiměření lichotí a už se neozval.

 

Chcete-li tedy na první schůzce zapůsobit a svůj protějšek příjemně překvapit, navrhuji jednu šikovnou možnost. Zveřejněte u inzerátu své nejméně lichotivé foto. Zapomeňte na photoshop a na retuše. Vyberte třeba snímek, kde se v teplákách s vyboulenými koleny opíráte o rýč a mokré vlasy vám nevzhledně lemují zpocený obličej. Až se pak hodíte do gala, vejdete do restaurace a podáte svému korespondentovi ruku, bude blahem bez sebe, jaké štěstí ho potkalo.

 

P.S. Pokud teď namítáte, že moje rada má do ideálu daleko, že po shlédnutí nevzhledné fotografie se váš partner či partnerka na první rande vůbec nedostaví a ohromit nebude koho, pak souhlasím.

Asi máte pravdu, ale když já jsem chtěla, aby alespoň dnešní psaní skončilo happyendem. :-)))

 

ZDEŇKA ORTOVÁ

 

 

T
Komentáře (1)add feed
... : Josef
Při svý desetiletý účasti na "štěstí.cz" se už můžu považovat za veterána a mohl bych vyprávět přímo litánie a nejen o fotkách.
Co se fotek týče, já jsem ty svý cca po dvou letech aktualizoval. Ne kvůli dámám, ale kvůli sobě. Proč zbytečně lhát, když se pravda ukáže hned v první vteřině osobního setkání? Fotky dam v inzerátech vykazujou velmi často v exifu stáří 10 až 20 let. Fakt, nekecám!
Ze svejch bohatejch zkušeností se podělím o jednu z mnoha pouček, který jsem si pro sebe zformeloval: "Pokud dáma odmítá poslat před setkáním fotku s tím, že je nefotogenická, jedná se o eufémizmus toho, že je vošklivá." Nechápu ovšem, co pak od setkání čeká.
květen 12, 2022 05:09
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]