O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA EMANA? NA BLBEČKA? NA IVANA? NA HAVLA? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 květen 2022
Přejít na obsah
NA EMANA? NA BLBEČKA? NA IVANA? NA HAVLA?
Strana 2

 

 


A hlavně!

Musí se každej řádně objednat,

nejlíp tejdem předem (ale co já vim, co budu dělat v úterý za deset dnů v 16.10 hod?)

 

 

 

 

Takže teď to řeším před velkym zrcadlem, se strojkem v jedný ruce a s malym zrcátkem v druhý roce. Kdo někdy zkusil čumět si na zadek hlavy v zrcadle pomocí druhýho zrcátka, a přitom si střihat havla, musí mi dát zapravdu, že jde o činnost téměř neproveditelnou, kdy se všecko jeví úplně opačně, nůžky se místo do vlasů zabodávají do krku, o schodech v sestřihu ani nemluvím.

 

Prostě děs!

 

Strašně se mi stejská po holičích s novinama v rákosovejch rámech, kde si člověk sednul, vyčkal, pak zodpověděl otázky "Na emana, na blbečka, na ivana, na havla", a po oprášení smetákem vysolil 5,- Kčs…

 

 

Docela slušně rozteskněněj

 

 

 

Komentáře (8)add feed
... : Marie
Krásně nostalgické, já se stříhám taky sama celý život
květen 11, 2022 07:36
... : Markéta
Já si tříhám sama jen tak konečky a pak jednou za 3 mesíce se jdu nechat zachránit ke své skvěle kadeřnici, která se už ode dveří směje jak bude zarovnávat moje "zuby". Dlouho mi trvalo než jsem našla tu "pravou" tak si jí hledím.
Moje hledání bylo složitější - přes kadeřnici, co mi vždy nějak neumyla vzadu jeden pramen a ja odcházela s kusem neumytého silného pramene, prý to je chyba v mých vlasech. Přes kadeřnici, která tvrdila, že je povinnost ženy každé ráno si hodinu v koupelně foukat vlasy do potřebného tvaru. Já mám ráda účes se kterým vylezu o weekendu ze spacáku, přejedu hřebenem a vlasy lehnou kam mají :-)
Takže tuhle poslední kadeřnici si hýčkám
Jo a Pepo, na havla mi to nesluší :-)
květen 11, 2022 08:13
... : Josef Kouba
Pokud jsem si všiml, tak kadeřníkům kšefty ubývají. Mnoho holohlavých mužů i ve věku, kdy by to neměl být problém. Je to asi levná móda.
květen 11, 2022 08:16
... : mamča
Josef Kouba : Já se těm holým, nebo nakrátko strojkem ostříhaným hlavám ani nedivím. Dneska už aby obyčejného holiče pohledal. Teď je to samý "barber shop", kde sice mužům upraví i vousy a kdovíco dalšího, ale ceny za úkon začínají někde na 450,-Kč

květen 11, 2022 10:01
... : mamča
Markéta : Taky preferuju účes "vstanu a jdu". smilies/cheesy.gif
květen 11, 2022 10:02
... : d@niela
No, a co my, chudinky ženský.
Ten nejprimitivnější úces je tak kolem osmi stovek, a to ještě někde na sídlišti, v salónu z bejvalý kočárkárny.
Jsem zvědavá, kdy se taky začnem česat strojkem... smilies/cry.gif
květen 11, 2022 16:38
... : Jiri Bilina
Hezkej clanek, starej brachu Pepo. Ja to vidim podobne.
Jen snad dodat, ze se o nas vlas v dobe o ktere se zminujes starala i strana a vlada. Na zapade nemohl hárošům s kvetinami ve vlasech nikdo nic naridit, u nas byl trvaly tlak ze strany skol, ucilist a podobnych instituci kazdou manicku ostrihat. O armade ani nemluvim...
Na me vlasy hnapnul asi mesic pred koncem vojenske sluzby jisty desatnik Myslivec a me se to tak zprotivilo, ze peci o bujny vlas i vous sveruji eletrickemu trimmeru, sobe a manzelce.
Vysledky jsou sice casto vselijake, ale svoboda je to hlavni. A jeste usetrim...
smilies/smiley.gif
květen 11, 2022 17:47
... : Josef Kouba
Danielo.
Osum stovek? Cha cha. Ve Vancouveru je dámské kadeřnictví Sukis. Tam je startovní cena 200 ale ne korun. Dolarů! Chlapa tam od ženské skoro nepoznáš a mají plno. Já uvnitř nebyl, ale ženuška s kamarádkou tam asi dvakrát zabrousily. Na vysvětlenou mě řekly, že je to ženská společenská záležitost, stejná jako když muž pozve ženu do drahé restaurace.
Pražačky jistě pamatují kadeřnictví Matuška. V Jindřižské bylo i nóbl pánské kadeřnictví kde proces úpravy vlasů prováděly děvčata ve velice krátkých bílých pláštích. Cena byla 6x vyžší než u běžného ostříhání.
květen 11, 2022 18:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]