O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

AHOJ HOLKY, AHOJ KLUCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 leden 2022
Před chvílí jsem poslouchala paní Jílkovou, kterak docela válčila a těžko zvládala jednoho z pozvaných hostů. Jednalo se o omikron, co jiného, žejo. No, a byl tam za "prostý lid" jakýsi pán věku důchodcovského, který přišel i s velkým notesem, zajisté plným všech možných textů na téma kovidové. Prostě a jednoduše - pán, který si sepsal a dal dohromady, a vskutku nabifloval všechno možné, co je na různých internetových plátcích dosažitelné. Typická oběť dezinformací ze sociálních sítí...  Obdivovala jsem ostatní přítomné, kteří byli terčem jeho přesvědčivého hlásání.

 

 

 

 

 

32,966 Woman Reading In Bed Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images -  iStock

Tak zaprvé vám mí drazí chci zas připomenout úkol, který jste před týdnem dostali: 

 

Místo, kam se rád/a vracím,

které mám rád/a. 

 

 

Dále vám chci zadat ještě jedno kouzelné téma:  

Dárek, co mne tak moc potěšil.

 

 

 


 

 

 

Víte, chci zase vrátit Kudlance její bývalou útulnost, její kamarádství, její schopnost dávat dohromady Čechy a Češky ve světě s těmi, co jsou doma - a pochopitelně naopak. Ano, stalo se, že párkrát se to tu nesmírně rozhádalo a mně se to nedařilo a nepodařilo moc uklidnit. 

Přesto se nevzdávám svého snu, že můžou být jedny noviny, jedno víceméně anonymní místo, kde se sejdou lidi, ač sobě navzájem reálně neznámí, tak s podobnými názory, emocemi, touhami i zážitky. Věřím, že je možné si všechno navzájem vyložit - a nepoužívat přitom zlá, jedovatá a vulgární slova.

Je dnes opravdu málo časopisů, kterým se to daří - jakž takž dirigovat, mazat ty nejhorší příspěvky. Ale to taky není řešení.

V těch velkých časopisech na to mají lidi, kteří dnem i nocí všechno kontrolují, hlídají a případně odstraňují. Ale - na to já nemám sílu, ani lidi.

 

Ale jak říkám - mám víru, že i když je to tu anonymní, tak přesto je možné se navzájem tolerovat. A - fakt si myslím, že se to docela daří. 

Jen se mi zdá, že jste všichni víc smutní, otrávení. Na to mám jedinou radu - nebuďte - svět se bude točit dál, i když budete mít vztek.

Tak raději to zlé od sebe zahoďte, a snažte se najít alespoň něco málo pozitivního, něco, proč být rád. 

 

Já to moc dobře vím, věřte mi, je to setsakra těžké, když má jeden kolem sebe jen všechno fuj. 

Takže když se ráno probudím, bolí mne koleno, venku je hnusně, jsem nevyspalá, pes chce strašně moc a hlavně hned teď jít ven, navíc jsem v noci zapomněla zavřít okno, takže se vlastně probouzím zmrzlá, jak kdybych spala na ulici, v kuchyni mám binec, včera jsem chtěla vyluxovat a ....  tak jo, vstanu, jdu se psem ven - a ono je to hned lepší. Když přijdu domů, vypiju kafe, sním ovesnou kaši a zapiju pár prášků, a já jsem ráda.

Vždyť co mi zbývá?  To bychom měli jen skuhrat???

 

 

No, a teď abych si fofrem vzpomněla, co byla ta třetí věc...

(Znáte jistě na podobnou situaci určitě haldu vtipů, pár mne jich ihned napadlo, jen ne ta třetí věc.)

 

Ale ano, je to vlastně to, čím jsem dnešní článek začala:

oním televizním pořadem na téma:  Jsou dosavadní opatření zbytečná?

 


 

 

Ano, a pak se dlouze jednalo o tom, že se vlastně už nic nedodržuje, nekontroluje a vlastně je to už na nic, jen se vyhazují peníze ve velkém. A že prý bude v podstatě vše zrušeno, protože to nemá  cenu, a proti tomu tč. poslednímu omikronu to ani nemá šanci. Bylo zajímavé sledovat boj mezi dezinformacemi a hledáním pravdy. Hezky to řekl profesor Primula: "Nemůžeme nikoho trestat za chyby, které se staly z nevědomosti, ale musíme se snažit vyvarovat všech dalších."

 

Tak bych se vás chtěla zeptat: 

 

- jaké máte doposud zkušenosti s touto novou nemocí?

  Snažíte sebe i své blízké nějak chránit?

 

- nebo jste přesvědčeni o jedovatosti vakcín a nikdy byste si

  do sebe nic podobného nenechali dát? Za každých okolností?

 

Napište svůj názor, těším se!

d@niela

 

 


Komentáře (11)add feed
... : mamča
Zkušenost s novou nemocí : Dostali to z rodiny tři, jeden zemřel, dva se uzdravili.
Snažíme se nákaze bránit, ovšem přiměřeně. V desinfekci se nekoupeme.
Vakcíny nejsou vakcínami, protože nechrání před onemocněním, ani přenosem choroby. Přesto jsme naočkovaní, někteří z rodiny dvěma, někteří třemi dávkami. Po té třetí měli dva z rodiny reakci, že mysleli že umřou.
Takže tak.
Před Omikronem současná "vakcína" nechrání ani trochu, a teď babo raď !
leden 28, 2022 06:45
... : Markéta
Dobré ráno lidičky, roušky nosím, je pravda, že mám jednu i na více dní, protože je zlehka properu a nechám usušit. Přijde mi, že je hned vyhazovat, když jsou neporušené je nesmysl. Kamarádce zemřeli v nemocnici 3 blízcí lidé a s takovými komplikacemi, že si to ani neumím přestavit, takže mám k této nemoci fakt respekt a očkování jsem bez komplikací jen s bolestí ramene přečkala již 3x. I moji rodiče jsou očkovaní a maminka, které je skoro 80 let teď ceká na vysledek testu. Není jí už pár dní dobře, ale protože očkovaná je, máme rozhodně menší strach.
leden 28, 2022 07:41
... : mila1
Já se vůči covidu chovám s respektem. Očkovaní jsme všichni, většina z nás i třetí dávkou. Myslím, že hodně velkou roli hraje psychika - když něčemu věřím, bude to účinkovat víc než když tomu nevěřím. Takže já vakcínám věřím, ikdyž v případě omicronu je ta účinnost nižší. V širší rodině mám pár lidí, co se očkovat nedali, protože nemoc překonali a mají hodně protilátek a ti zase věří, že je ty protilátky ochrání. Rozhodně se kvůli tomu nehádáme.
Respirátor nosím striktně, mezi lidi chodím co nejméně, hlavně teď. O to víc se snažím být venku v přírodě. Víc než ze samotného covidu se obávám přidružených účinků na srážlivost krve a taky pociťuju ty negativní vlivy víc jak dvouletého strachu z nemoci - psychika dostává zabrat. Takže nám všem přeju, aby jaro už bylo normální.
leden 28, 2022 07:54
... : Josef Kouba
Názor neočkovaného. Jistě jste si nemohli nevšimnout že běžná sezónní chřipka zázrakem zmizela protože všichni co kejchnou a mají trochu horečku mají slavný covid. Mají jej i ti co jsou zdraví jako řepa ale šťárátkem v nose se zjistí že tomu tak není. Pokud by o chřipce bylo ticho jako v letech předcházejících, chodili bychom poslední dva roky bez absolutně nefunkčních roušek (slova lékařů) A nic by se nedělo. Někdo si z rýmy udělal kšeft.
Na běžnou chřipku starci i stařenky umírají. Mají většinou jinou závažnou nemoc a chřipka udělá své.
Zdvihněte ruku, vám co je 75 a více let, kdo nemá absolutně žádné zdravotní potíže, nekonzumujete prášky na předpis. Jeden z pěti set... možná.
Nikdy se v průběhu vražedné pandemie neočkovalo. Proč. Muselo se dlouhým výzkumem a testy vyrobit vakcína jež tu nemoc dokázala zastavit, což trvalo 8-10 i více let.
Tato "vakcína" byla v kotlích uvařena za pár měsíců. Proto nejsem na všechny ty varianty které asi ještě nekončí očkován a nikdy se nenechám.
leden 28, 2022 11:04
... : Josef
Hej, Danííí!
Nechci zpochybňovat tvý, jistě přebohatý, životní zkušenosti, ale pokud já vim, tak profesor Prymula je odjakživa s tvrdym.
leden 28, 2022 14:07
... : doktor
Danielko,moc a moc schvaluji.Hezké odpoledne.
leden 28, 2022 15:12
... : strejda
Josefe, nejsi ty na stará kolena až přílišným detailistou? Už tu byly i takové tendence odstranit i/y a psát jen jedno i/y. Teď jde ještě o to, že je problémem shodnout se, které je lepší a které se ujme... Přemýšlej, čeho se na ta tvá kolena ještě dočkáš a nepřemýšlej o blbostech. Daniela jistě ví, co dělá, protože asi ví, že pan Prymula nebo Primula nebude asi žádným samcem s tvrdým (y)...:-)
leden 28, 2022 15:58
... : strejda
Už se opakuji. Jsem neočkovaný a jsem tím pádem i občanem 2. kategorie. Což mi nevadí.
Vadí mi jen to kastování. Už jsem to tu kdysi psal, ale mé rozhodnutí nenechat se očkovat, vzešlo nejprve z nedůvěry k té rychlokvašce, ale také z historie, kterou jsem si prošel proděláním infarktu a následným pojídáním 4 různých léků. Od ředění krve počínaje až k omezení toho špatného cholesterolu.
Dále to pramení z přečtených informací a následně pak z nátlakového způsobu vládních představitelů, podporované tou spoustou věrohodných i nevěrohodných „odborníků“, kteří se k dané problematice vyjadřovali a vyjadřují. Najedenou se prokazuje, že z původní dezinformace je najednou omílaná informace, až tlačenka (mluvím třeba o dalších posilujících dávkách), ale o negativních účincích se nemluví. Pak je tu to neustálé mediální strašení. Počty zemřelých, počty na jipkách, ale už se neřekne, že ti lidé tam nemají jen covid, ale mají i další neduhy, ke kterým jim ten covid jen přispěl.
V minulých článcích už se tu o tom psalo, kdo má eminentní zájem, kdo z EU představitelů je přímo finančně zainteresován u molochu jedné vakcínační firmy atd.

Po snídani si dáme dva, tři plátky syrového zázvoru, kolečko citronu a lžičku medu. Já to pak v garáži vylepším chutnou dezinfekcí ústní dutiny a navečer si dáme tabletku vitaminu D.
Když jedu dolů nakoupit, před krámem nasadím náhubek a postříkám si ruce. Mezi lidi moc nechodíme, sem tam se tu zastaví jen nějaký soused. Velkou část dne jsme venku. Já se zabývám odklízením sněhu, když napadne nebo jen tak pozorujeme nálety sýkorek a kosů na krmítka.
Doufám, že to svinstvo přežijeme bez nějakého vnucovaného píchání, které bych stejně nepodstoupil.
Držím se dvou hesel. Když si to tělo žádá, má to dostat a druhé – už nic nemusím, už jenom mohu.

leden 28, 2022 17:17
... : d@niela
Pepo a ostatní - to hrubka je jen důkazem toho, že jsem tento článeček psala z jedný vody šup na plot kolem půlnoci, po skončení onoho pořadu...
Občas to po sobě ani moc nečtu, chiba moje velyká!!!

Takže pro příště frajer Prymula už jen s tvrdym.
Strejdásku, díky moc za obhajobu, ale neměla jsem tu čest se osobně přesvědčit o úrovni tohoto samce...
leden 28, 2022 20:42
... : *deeres*
Myslím, že je nás víc, kdo jim to nežere. Nechápu, jak je možný, že pořád může někdo věřit někomu, kdo mu opakovaně lhal. Když dostanu chřipku, nebudu jí léčit tím,že si dám nohu do sádry. Ale ne,nás experimentálně naočkují látkou s už dvakrát prodlouženou expirací na zcela jinou mutací viru. A narveme to i do dětí i když už teď víme,že u skupin,která nejsou riziková převažují negativa nad přínosy. A to nikdo netuší, co to u nich může způsobit v budoucnosti. Nejhorší je onemocnění z podělání, ale to asi hysterik Kubek a macíčkový magor netuší.
leden 28, 2022 20:50
... : Josef
Ale jo, babí. V tomdle případě přeci učitě nejde o hrupku, jen o nesprávný vyhodnocení!
Koukal jsem, že je mu teprve 58, tedy mladik v plný síle. Takže s tvrdym je správně!
Esli se k tomu dneska dostanu, dopíšu ještě něco ke koroně. A když nedopíču, taky dobrý.
Všem pěknej den. NČ.
leden 29, 2022 08:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]