O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VTIPNĚJŠÍ VYHRÁVÁ - KLIKEJTE :-))) PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 březen 2008

A je tu další dávka vašich superfórů - vašeho "soutěžního snažení" v boji o půvabné vyprávění skutečných osudů JANY ABELSON TRŽILOVÉ. A tak tu dnes publikuji druhou dávku -  a je zase jen na vás, abyste v anketě (vlevém sloupci zcela dole) odklikli čísílko vtipu, který se vám nejvíc líbil... Z obou soutěžení pak vyjde vítěz - či vítězka...

 

 

 

Snažte se, kámošky a kámoši, kdo bude nejlepší?

 

 

 

 

 

VTIP Č. 1:  Manžel leží večer na posteli a poslouchá svou ženu, která stojí před zrcadlem, prohlíží si své tělo a nešťastně si pro sebe mrmlá: „Pleť pomačkaná, prsa vytahaný, zadek jak vymačkanej pomeranč, křečový žíly, vlasy mi nedržej, bóže, já jsem fakt děsná!" Zoufale se otočí ke svému muži - s očekáváním alespoň nějakého povzbudivého slovíčka -  a z lůžka se ozve: „No, ale zrak máš, miláčku, v naprostém pořádku."

 

 

 

VTIP Č. 2:  Malý Pepiček zvedne telefon. "Dobry den, mohu mluvit s maminkou," ozve se hlas ve sluchatku. "Nemužete, maminka je v kuchyni a pláče," potichu šeptá Pepiček. "Tak mi dej tatinka." "Nemůžu, tatinek je v kuchyni a hrozně křičí." "A s babičkou mluvit můžu?" "Taky ne, babička je v kuchyni a taky pláče." "A neni u vás někdo jinej dospělej?" "Jsou tady požárníci a hasiči." "Proboha, co se to u vas děje?" "Oni mě hledají."

 


 

 

VTIP Č. 3:  Přijde manžel z práce, sedne si na divan před televizi a volá na manželku: „Maruš, přines mi jedno pivo, než to začne!" Manželka mu tedy pivo donese, on je vypije a zase na ni volá: „Dones mi ještě prosím tě jedno, než to začne!" Manželka tedy jde a přinese mu pivo. Po chvíli se muž zase ozve: „Přines mi ještě jedno pivo, než to začne!" Manželka sice přijde, ale žádné pivo nemá a začne nadávat: „Nejsi doma ještě ani třičtvrtě hodiny, a už chceš třetí pivo, to je prostě něco hrozného!" Manžel se na ni podívá a řekne: „Á, tak už to začalo..."

 

 

 

VTIP Č. 4:  Manželé jsou ve finanční krizi, a tak muž pošle manželku na ulici. Ona se ráno vrátí a vysolí na stůl 3 001 korun.

Který debil ti dal jen korunu?”

Skoro každý.”

 

 

 

 

VTIP Č. 5:  Přijde chlapík domů a co nevidí: v jeho posteli cizí chlap... a aby to nebylo tak jednoduché, tak s jeho ženou. Neváhal, chytil chlapíka a hybaj s ním do kůlny. Tam milému chlapíkovi vytáhne tu jeho okrasu a chlapík ztuhne hrůzou, když mu ji začne zatahovat do svěráku. Prosí: „Člověče, slituj se, nedělej to... už to víckrát neudělám." Manžel trochu dotáhl a říká: „Však se neboj, to jen abys mi neutekl." Nato chlapík ztuhne podruhé. Manžel se blíží s pilou na železo. Tak znovu prosí: „Proboha, neřež mi ho... Já se tu víckrát neukážu." Manžel se zase jen pousměje a říká: „Vždyť jdu jen upilovat ručku na svěráku, aby ses nemohl odmontovat." Ale jako by toho nebylo dost, tak začne manžel brousit velikánský nůž. To už chlapík ztratí nervy a zoufale prosí: „Prosím tě, neuřež mi ho... já to už čestný slovo víckrát neudělám, nikdy víc mě neuvidíš, fakt..." Manžel jen klidně odpoví: „Co se tolik bojíš, vůbec ti ho nechci uříznout, jen pro tebe brousím nůž... Ty si ho totiž odřízneš sám, jen co zapálím tuhle kůlnu..."

 

 

 

 

 

VTIP Č. 6:  Povídá přítel příteli: "Franto, co jsi dělal, když při fotbale vypli elektřinu," "Povídal jsem si s manželkou." "To muselo být zajímavé, že?" "Hm, zjistil jsem, že je to docela příjemná žena."

 

 

 

 

 

 

 

VTIP Č. 7:  There are three rings in everyone's life: engagement ring, wedding ring and suffering.

 

 

 

 


 

 

  

UPOZORNĚNÍ:

Soutěž trvá do 31. 3. 2008.

 

 d@niela

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (2)add feed
jo, suprové vtípky, : ivanka
tak příště se už taky přihlásím, teď už bych to nestihla.
A klikáááám - hádejte, na který číslo?
Just neprozradím :-)
březen 26, 2008 11:26
Dávám hlas NČ : Lenka*
Já jsem si z těhle nevybrala, ale moc se mi líbil fórek NiČího. Tomu dávám hlas, anebo aspoň 1 s hvězdičkou!!! smilies/grin.gif

"Jde chlapik v baru na WC. Tam ve zdi otvor a nápis: Plně nahradí ženu!
Strčí ho tam, zařve, vytáhne HO.... a má na NĚM přišitej knoflík :-(((((( "
březen 30, 2008 16:13
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]